DEVLET Kredi

12 Ay Akbank Kredi Kartı Yapılandırma (Faiz Oranları)

12 Ay Akbank Kredi Kartı Yapılandırma (Faiz Oranları)

Kredi kartı kullanıcıların sıklık ile düşmüş olduğu bir duruma bankalar 12  aya kadar taksit imkanı ile geçici de olsa bir çözüm üretmiştir. Üretilen bu çözüm ile Akbank kredi kartlarınız ile 2020 de peşin olarak yapmış olduğunuz alış verişleri taksitlendirme yapabilmektesiniz. Hatta bu imkan sadece Akbank kredi kartlarınızı bağlamak ile kalmayıp farklı kredi kartlarınızı da Akbank bünyesine aktarılması ile taksitlendirme yapılarak yapılandırma olanağı sağlanmaktadır.

En Az 9 Ay Kredi Kartlarınızı Taksitlendirme Yapabilirsiniz.!

İster Akbank olsun ister ise farklı bankalarda kredi kartlarınız olsun bunlarda peşin olarak yapmış olduğunuz alış verişleri taksitte bağlaya bilirsiniz. 5 Dakikada Kredi Kartı Aidatını E-Devlet Üzerinden Geri Alma kadar kolay bir adımla bütün harcamalar düşük faiz oranları ile yeniden yapılandırma yapıla bilmektedir. Bu olanakları bütün bankalar sağlamaktadır. Akbank kredi kartı olanlar için açmış olduğumuz bu başlık altında hiç bir yerde bulamayacağınız kredi kartı yapılandırma işlemi için uygulanan faiz oranlarını sizler ile paylaşacağız. Sadece faiz oranlarını sizler ile paylaşmak ile kalmayıp üstüne üstelik bir de güncel faiz oranları ile ne kadar kredi kartı taksitlendirme yaparsanız aylık ne kadar bir ödeme çıkacağını da sizler için tablomuzda yer vereceğiz. Farklı bankalardan Akbank axess kartınıza taşıyacağınız borçlar için Akbank işlem ücreti almadığı için bu hesaplama işlemimize dahil edilmemiştir.!

Akbank Kredi Kartı Taksitlendirme Yapılandırma Hesaplama

Mevcut kredi kartınızda birikmiş olan borçlarınızı taksitlendirme yapabilirsiniz. Bunun en büyük avantajını ben sizlere söyleyeyim.

💥 KKB Kredi Notu değeriniz zarar görmez.! Kredi Notu Nedir? diyorsanız bence bağlantıdaki içeriğimize bir göz atın. Ne kadar ciddi bir konu olduğunu sizlerde göreceksiniz.

💥 Kredi kartını taksitlendirmede size katkı sağlayacak olan diğer bir husus ise başınız icra ile belaya girmez.

Bu iki önemli nedenden dolayı kesinlik ile şayet hesap kesim tarihi sonrası ödeyemeyeceğiniz kredi kartı ekstranız var ise bunu mutlaka taksitlendirme ile yapılandırın. Peki, Akbank kredi kartı taksitlendirme işlemleri için hangi prosedürleri uyguluyor.?

 1. Farklı bankalardaki kredi kartı borcunuzu ücretsiz olarak Akbank axess kartına taşıma yapma olanağı sağlamaktadır.
 2. 20.000 TL kadar dönem sonu borcunuzu taksitlendirme olanağı sağlar.
 3. 9 aya kadar taksit uygulamaktadır.
 4. Taksitlerin içinde bütün kesintiler uygulanır size ekstradan herhangi bir ödeme çıkmaz.

Bu imkanlar dahilinde Akbank tarafından MAYIS AYI İÇİN UYGULANAN FAİZ ORANI AYLIK %2.42 tir. Hesaplama işlemi ise aşağıdaki tabloda olduğu gibidir.

 • 5.000 TL 9 ay vadeli olarak taksitlendirme yaparsanız aylık ödemeniz net 639,30 TL toplam maliyeti ise size 5.753,67 TL olacaktır.
 • 10.000 TL için ise aylık ödemeniz 9 ay boyunca 1.278,60 TL olacaktır. Toplamda ise 11.507,31 TL olur.
 • 15.000 Lira kredi kartı taksitlendirme yapacakların aylık ödemesi 1.917,89 TL olacaktır. Toplam geri ödeme tutarları ise 17.261,06 TL olur.
 • En üt miktar olan 20.000 TL için ise 9 ay boyunca aylık sabit ödemeniz 2.557,19 TL olacaktır. Toplamda size maliyeti ise en fazla 23.014,75 TL olur.

Bence oranlar gayet iyi arkadaşlar. Hele birde bunun içinde normal kredi başvurularında uygulana sigorta’da olmadığını göz önünde bulundur isek kredi kartı borçlarınız için hiç bireysel kredi çekmeye gerek yok! Bu arada ola ki ay içinde faiz oranları değişir ise güncel faiz oranlarını burada 👉 https://www.akbank.com/kredi-karti-taksitlendirme bulabilirsiniz.

Akbank Kredi Kartı Taksitlendirme Nasıl Yapılır?

Akbank mevcut kredi kartınızı yada başka herhangi bir kredi kartınızı taksitlendirme konusunda karar verdi iseniz bu işlemi gerçekleştirmek için bir kaç yolunuz vardır.

✔ Farklı bankalarda yer alan kredi kartı borçlarınızı taksitlendirme için Akbank tarafından yapılabilmesi için ilk olarak size ait bir Axess kredi kartının olması gerekir. İşlemelerin başlaya bilmesi için ise size en yakın Akbank şubesine gitmeniz gerekmekte siniz.!

Şayet sadece Akbank Axess kredi kartını taksitlendirme yapmak istiyorsanız o zaman Akbank şubelerine hiç gitmeden bu işlemi farklı bir kaç adım ile de sağlaya bilirsiniz. Sizin için yapılandırmada uygulamanızı tavsiye edeceğimiz bu adımlar ise,blank

 1. Akbank İnternet Bankacılığı aracılığı
 2. Akbank Direkt Mobil Uygulaması

üzerindendir. Akbank Direkt uygulaması üzerinden kredi kartınızı taksitlendirme yapmak için ilk olarak bağlantısını sizlere vermiş olduğumuz adresten cep telefonunuza mobil uygulamayı indirin. Daha sonra T.C. ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra ana ekranda yandaki resimde olduğu gibi + Başvuru ve Nakit İhtiyaçlarım bağlantısını göreceksiniz. Bu bağlantıyı tıkladıktan sonra mobil bankacılık ile yapabileceğiniz bütün menülere erişmiş olursunuz. Menü ekranından kredi kartı taksitlendirme seçeneğini seçerek 9 ay yada açık ise daha fazla vadeler ile kredi kartınızı yapılandırma anında yapabilirsiniz. Ayrıca arzu ederseniz AKBANK’dan bireysel ihtiyaç kredisi kullanarak da bütün borçlarınızı kapatarak 60 aya kadar taksitlendirme yapabilirsiniz.  Bankanın bu kapsamda sağlamış olduğu uygun faiz oranları ve farklı rakamlar için aylık taksit ödeme tablosunu sizler için hazırladık.

MAYIS ayı için AKBANK bütün vadelere aylık sabit %1.45 faiz oranı uygulamaktadır. Bu faiz oranı 60 aya kadar olan bütün bireysel kredi başvuruları için geçerlidir. 50.000  TL kadar yapacağınız kredi başvuruları için geri ödeme tablonuz ise şu şekilde oluşmaktadır.

 • 2.500 lira için 12 ay vadeli aylık taksit ödeme miktarınız 232 TL olacak ve toplam geri ödeme tutarınız ise 2.791 TL olacaktır.
 • 5.000 lira için yine 12 aylık olarak taksit ödemeniz 465 TL olur iken toplam geri ödemeniz 5.583 TL olacaktır.
 • 7.500 lira Akbank üzerinden kredi çekerseniz 12 ay vadeli olarak geri ödemeniz 697 TL olur ve toplam size maliyeti bu kredinin 8.375 TL olacaktır.
 • 10.000 TL çekip bunu da 24 ay olarak ödemek isterseniz aylık taksit tutarınız 513 TL olacaktır.
 • 12.500 Lira 5 yıl olarak taksitlendirme ödemesi aylık olarak 337 TL toplamda ödemeniz 20.239 TL olacaktır.

Farklı tutarlardaki hesaplama işlemleriniz için lütfen bizlere yorumda bunu belirtiniz.

12 Ay Akbank Kredi Kartı Yapılandırma (Faiz Oranları) HAKKINDA LÜTFEN SORUNUZU SORUNUZ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

DEVLETKredi.Com