Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

Kredi Kartım Nerede? (T.C İLE KURYE SORGULAMA ADRESLERİ)

Kredi kartlarının basımı bankalar tarafından yapılmaktadır. Yeni yada yenilenen kredi kartlarının dağıtımı ise kurye üzerinden sağlanmaktadır. Bankalar kredi kartı dağıtımı için çoğunlukla KURYENET ile anlaşma sağlar. Bazı hallerde ise kredi kartı dağıtımını PTT'de yaptığı bilinmektedir. Bu nedenle kredi kartım nerede diye T.C. kimlik numarasıyla sorgulama yapacaklar şunu çok iyi bilmelidirler. Birincisi kredi kartınız banka tarafından basıldı mı? İkincisi ise basılan kredi kartınız anlaşmalı kuryeye teslim edildi mi.

Kredi Kartım Nerede? (T.C İLE KURYE SORGULAMA ADRESLERİ)

Kredi kartının nerede olduğunu sorgulamak için bu yüzden iki işlem yapmanız gerekir. İlk önce kredi başvurusu yaptığınız bankaya basım teyidi almak ikinci ise kurye sorgulamasının yapılmasıdır. Peki, bu iki işlem 2022 yılında en kısa ve hızlı bir şekilde nasıl yapılır? Hadi şimdi üzerime kayıtlı olan kredi kartları nerede hep birlikte bulalım.

Neler Var?

Garanti Bankası Kredi Kartım Nerede Kurye Takip

Garanti bankasından onay almış kredi kartınızın teslim süresi en fazla 10 iş günüdür. Buda toplam olarak en fazla 2 haftayı bulmaktadır. Çoğu zaman ile kartınızın basılıp size telim edilmesi ise 5 iş gününü geçmemektedir. Çalışmış yada herhangi bir nedenden ötürü yenilenmiş veya sıfırdan başvuru yapıp onaylanan kredi kartınızı kurye takip sistemi ile nerede olduğunu çok kolay bir şekilde öğrene bilirsiniz. Bonus yada Garanti bankasına ait başka herhangi bir kredi kartınızın nerede olduğunu sorgulama yapmak için aşağıdaki adımı yapmanız yeterli olacaktır.

 1. İlk olarak Garanti bankası başvuru takip sitesine giriş yapalım.
 2. Daha sonra açılan aşağıda da görmüş olduğumuz gibi alana ”Kimlik Numaramız” ve ”Cep Telefon Numaramız” girelim.blank
 3. Kişisel verilerin korunması kutucuğunu işaretleyelim
 4. Güvenlik amacı ile görmüş olduğunuz kodu boş alana girelim.
 5. Daha sonra ise sağ alt köşede yer alan ”BAŞVUR” denilen bölümü tıklatalım.

Bütün yapmanız gereken işlem bu kadar. En kıra sürede kredi kartınızın nerede olduğu girmiş olduğunuz cep telefonuna kısa mesaj olarak gelecektir.

İş Bankası Kredi Kartım Kurye Takip Sorgulama

Yukarı da belirttiğimiz gibi her bankanın kredi kartı başvurusu kurye numarası takip uygulaması farklıdır. Bu nedenle kartınızla ilgili verileri öğrenmek için tercih ettiğiniz bankanın mutlaka bir web sitesi vardır. Kurye takip işlemlerini size ait bilgiler ile yada banka tarafından verilmiş olan referans numarası ile hemen İnternet üzerinden güven ile yapmanız için ilk olarak aşağıdaki sayfaya girmeniz gerekir.

👉İş bankası Kredi Kartı Kurye Takip için ==> buraya tıklayınız

Açılan Türkiye İş Bankası kurye takip ve sorgulama sayfasında size sistem iki seçenekli olarak yardımcı olacaktır. Bu yöntemler den bir tanesi ”Referans İle Sorgulama” bir diğeri de ”Kimlik Numarası yada Başvuru  Yaptığınız Telefon Numarası İle Sorgulama”  imkanıdır. ( Resimde olduğu gibi )

blank

Bu herhangi bilgi girişini ilgili sayfadaki forma girerek ardından ”DOĞRULAMA KODU” ve sonrasında ”DEVAM” demeniz ile birlikte işleminiz onay sonlanıp cep telefonunuza bilgi olarak gelecektir.

✅ Türkiye İş Bankası kredi kartı olan Maximum kurye takip numarası olarak 0-850-724-06-77 arama yapabilirsiniz.

Denizbank’dan Aldığım Kredi Kartım Acaba Nerelerde?

Ülkemizin en çok tercih edilen özel sermayeli bankası Denizbank, kredi kartı kullanımında zirvededir. Vermiş olduğu güler yüzlü hizmeti uygun faiz oranları müşteri sayısını artırmada yardımcı olmuştur. Bu sebeple birçok müşterisi kredi kartı kullanmaktadır. Kredi kartının ulaşma endişesi olan müşteriler Denizbank’ın web sitelerinden (buradan ulaşabilirsiniz) kartlar başlığına tıklayıp sonrasın da kredi kartı teslimlerini tıklayarak kartınızla ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca banka sadece bu uygulamayla kalmayıp kredi kartınızın teslim ile ilgili kredi kartım başkasına teslim edilebilir mi? Adres değişikliği yaptım kurye şirketinden kredi kartımı nasıl alabilirim? gibi sorularınızın cevabını da uygulama içerisinde yanıtlamıştır.

 • Kredi kartınız ile detaylı bilgiyi almak için lütfen 0-850-222-08-00 numaralardan destek alınız.

Aynı numaradan diğer ürün gurupları için de bilgi alabilirsiniz.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Kurye Takip Numarası

Ziraat Bankası İpotekli İhtiyaç Kredisi Başvurusu (Harika Oranlar) ile ön planda olan bankamız kredi kartları ile bir hayli iddialıdır. Gençlere ve bireysellerin yanı sıra Çiftçi ve Esnaf (KOBİ) için oluşturmuş olduğu kredi kartlarının kurye sorgulama işlemlerini de yine kredi sitesi üzerinden sağlamaktadır. Kimlik numaranız ve kredi kartı başvurusu yaparken sisteme girmiş olduğunuz cep telefon numarası ile bu sorgulama işlemlerini hemen yapabilirsiniz. Sadece ilk defa alacağınız Ziraat bankası kredi kartı sorgulama işlemlerini bu numara ile yapmak ile kalmayıp aynı zamanda kayıp olan yada yenilenen kredi kartı sorgulama ve takip işlemlerinizde yine aynı sayfada yapabilirsiniz.

 • Ziraat bankası kredi kartı sorgulama sayfasının adresi BURADA yer almaktadır.

Resimde olduğu gibi sizden form sadece kimlik numaranız ile cep telefon numaranızı talep edecektir. Bu bilgileri girdikten sonra ”SORGULA” demeniz yeterli olacaktır.

blank

Yardım ve daha fazla bilgi almak için 0-850-220-00-00 numaraları araya bilirsiniz.

AKBANK Kredi Kartım Hangi Kuryede ( SORGULAMA )

Türkiye’de en çok tercih edilen kredi kartlarından bir tanesi de Akbank tarafından oluşturulan Axess kredi kartıdır. En bol chip yani hediye para veren kredi kartlarından olan Axess kredi kartı kurye sorgulama işlemlerini İnternet üzerinden yapabilirsiniz. Hangi kurye ile Akbank A.Ş anlaşmalı olduğunu değinmeden önce acil durumlarda Kredi Kartımı Kaybettim Ne Yapmalıyım ? CEVAP olarak sizlere verdiğimizi hatırlatmak isterim. AKBANK kredi kartınızın kurye sorgulama işlemini yapmak için ise mutlak suret ile İnternet bankacılığı giriş şifrenizin olması gerekmektedir. İster google play Akbank direk uygulaması üzerinden isterseniz ise doğrudan İnternet sayfasından giriş yaparak bu işlemi gerçekleştire bilirsiniz. İnternet sayfasından sorgulama işlemi için ise şu adımları izleye bilirsiniz.

 1. Bireysel İnternet bankacılığı sayfasına girelim
 2. Giriş işlemini yaptığınız an resimde de göreceğiniz gibi şayet kredi kartınız onaylandı ise gözükecek yok ise güncel başvurunuz bulunmamaktadır uyarısı alacaksınız.blank

Kredi kartınızın başvurusu için destek almak için ister iletişim formunu isterseniz ise  0-850-222-25-25 numarayı araya bilirsiniz.

Kredi Kartı Kurye Sorgulama Nasıl Yapılır?

Yazı başında da bahsetmiş olduğum gibi kredi kartınızın nerede olduğunu öğrene bilmeniz için iki işlem yapmanız gerekir. Bunlarda ilk yapılması gerekilen kredi kartının banka tarafından basılıp basılmadığıdır. İkinci olarak yapılması gerekilen işlem ise basılıp kuryeye verdiği ise kur üzerinden kredi kartınızın nerede olduğunun sorgulanmasıdır. Yukarıda bir çok başlık altında kredi kartınızın banka üzerinden basım aşamasının sorgulamasının nasıl yapıldığından bahsettik. Şimdi ise sıra geldi basılan kredi kartının kurye de nerede olduğunu sorgulamasını yapılmasına.

blank

Resimde de görmüş olduğunuz gibi bunu bizzat KURYENET çalışanına eşime ait kredi kartını alırken sordum. Edinmiş olduğum bilgiye göre banka tarafından basılan tüm kredi kartları dağıtım için KURYENET’e teslim ediliyor. Çalışana başka kredi kartı dağıtan kurye yok mu diye sorduğumda ise bazı hallerde PTT Kuryesi de kredi kartı dağıtımı yaptığıdır. Özel haller haricinde anlayacağınız kredi kartınızın nerede olduğunu sorgulamak için KURYENET İnternet sitesini yada müşteri hizmetlerini aramanız gerekecek. Peki, firmanın iletişim bilgileri ve sorgulama İnternet adresini nedir?

 • Çağrı Merkezi: 444-93-93
 • Banka tarafından sizlere verilen takip numarasıyla kurye üzerinden kredi kartı sorgulama adresi ise https://bit.ly/3giVrxm budur.

Kurye üzerinden kredi kartı sorgulamasının nasıl yapılacağını artık biliyorsunuz. Eşinize ve çocuğunuza Ek Banka Para İle Kredi Kartı Nasıl Çıkartılır? da bahsetmiş olduğum gibi aynı kartı bir den fazlasıyla sizin belirleyeceğiniz limitle çoğaltacağınızı da öğrenmenizi isterim.

 

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 2 Ortalamamız: 1]
Ziyaretçi Yorumları - 49 Yorum
 1. Sevcihan Çetin dedi ki:

  27 Nisanda kurye verilen iş bankası hesap ve kredi kartım hala elime ulaşmadı. Bilgi verirmisiniz. Kaç günde ulaşır acaba

  1. Admin dedi ki:

   Bu hafta içerisinde gelmesi gerekiyor, eğer gelmez ise 0850 724 0724 numarayı arayınız.

 2. Nuriye Öner dedi ki:

  Halk Bankası Paraf Kredi Kartımın acill elime ulaşması gerekiyor. Cünkü elimdeki mevcut kartım kullanıma kapatılmış.

 3. Mehmet karaaslan dedi ki:

  29 Mayıs’ta ziraat Bankası kredi kartım kuryeye verilmiş hala bana ulaşmadı.bilgi verebilir misiniz . teşekürler.

  1. Emre ADIN dedi ki:

   Kuryeler bu aralar çok yoğum mesai yapmaktadırlar, bir kaç güne kadar büyük ihtimal Ziraat bankası kredi kartınız teslim edilir.

 4. Gülseren Çukadar dedi ki:

  Halk bankası kredi kartım nerede

  1. Emre ADIN dedi ki:

   Kimlik bilgileriniz ile bu sorgulama işlemini sizler için paylaştığımız bağlantı üzerinden yapabilirsiniz.

 5. Sibel dedi ki:

  1 ay olacak halk bank paraf esnaf Kredi kartım gelecekti ama daha gelmedi her aradığımda kuryede diyip duruyorlar takip numarası bile vermiyorlar esnafım diye kredi karti istedim ama gelmek bilmedi bilgi alabilirmiyim biran önce sizden ricam

  1. Emre ADIN dedi ki:

   Sibel hanım, pandeminden dolayı çok yoğunluk var. Tek siz bu durumdan dolayı şikayetçi değilsiniz. Birde banka HALKBANK olunca ne yazık ki böyle geçikmeler oluyor.

 6. NEZİHİ SONER MÜFTÜOĞLU dedi ki:

  4446770735571665 NO LU KREDİ KARTIMIN YENİLENMESİ İÇİN YAPTIĞIM BAŞVURUNUN SONUCUNU ÖĞRENMEK İSTİYORUM

 7. Çetin dedi ki:

  Kredı kartım onaylanmış ve kurye de kartımı resmini gormek istiyorum a

 8. Muharrem Boztaş dedi ki:

  Kiredi nerde

 9. Muharrem Boztaş dedi ki:

  Çok teşekkür ederim

 10. Muharrem Boztaş dedi ki:

  Kiredi kartım onaylanmış nerde oldunu öğrenmek istiyorum

  1. Emre ADIN dedi ki:

   Kurye numaralarını arayabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın