Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

En Çok Emekliye Promosyon Parası Veren Bankalar

Emekliye en çok promosyon parası veren bankalar 2022 de 3 tane olmaktadır. Bu 3 bankamızın uyguladığı en üst miktar ise 1.750 TL çıkmaktadır. 36 ay emekli maaşınızı alma sözü verdiğiniz an en az olarak da 1.200 TL alabilmektesiniz. Hediye olarak verilen bu parala ilaveten emekli maaş müşterilerine banklar ayrıca ilave haklarda sağlamaktadır.

En Çok Emekliye Promosyon Parası Veren Bankalar

Bunlar nelerdir derseniz. 1. olarak 3 ay ödemeli düşük faizli tüketici kredisi kullanım hakkı. 2. olarak vadeli mevduat hesabınıza hoş geldin faiz oranları. 3. ise; 5.000 TL kadar ATM üzerinden nakit çekim olanakları olmaktadır. Tüm bu olanakları sağlayan bankaların için de Ziraat, Vakıfbank veya Halkbank var sanıyorsanız, yanılıyorsunuz.

1- Yapı Kredi Bankası Emekliye 1.750 TL Promosyon Parası Vermektedir

Emekli maaşını kendinden alacaklarına taahhüt edenlere en çok promosyon parası veren 1 numaralı banka Yapı Kredi bankasıdır. Böylece banka emekli maaşını kendinden 3 sene boyunca almaya taahhüt etmeleri halinde 1.750 TL kadar nakit para promosyonu uygulamaktadır. Yapı Kredi bankası sadece emekli maaşını kendine taşıyanlara 1.750 TL hediye para vermekle de üstelik kalmamaktadır. Haricinde sağladığı diğer imkanlar ise şunlardır.

Yapı Kredi Bankasının Emekli Maaş Müşterilerine Tanıdığı Haklar Nelerdir?

 1. Yapı Kredi Mobil yada İnternet şubesi veya ATM üzerinde ücretsiz olarak para gönderme imkanı.
 2. Yapı Kredi ATM üzerinden günde 5.000 TL nakit para çekebilme imkanı.
 3. Doktorlu kara ambulansı yada telefonla sağlık danışmanlıklarından 1 sene boyunca ücretsiz olarak yararlana bilme
 4. Türk Lirası cinsinden para mevduatınıza 6 ay boyunca hoş geldin özel faiz uygulaması
 5. Avantajlı faiz oranlarıyla kredi kullanabilme olanakları.

Yapı Kredi Bankası emekli maaşını kendinden alacaklara sağlamış olduğu promosyonlar bunlar ile de kalmamaktadır. Haricinde anlaşma yapmış olduğu bir çok mağaza/firma üzerinden yapacağınız alış verişlerinize de ekstra indirim imkanı sağlamaktadır. Bu firmalar ve sağlamış olduğu kampanyaları ise şunlardır.

 • MİGROS: Yapacağınız 400 TL ve üzeri alış verişlerinize %3 hediye para yüklenmesi. (Ay içinde en fazla 25 TL hediye para kazanma şansı)
 • Göz Gurup: Tüm harcamalarınıza %3 varan indirim hakkı (En fazla 300 TL kadar)
 • Tozzy Shop: Mağazadan yapılan tüm harcamalar için %10 indirim
 • Yapı Kredi Yayın Evi ve Kitap Evleri ile İnternet Mağazası: Yapmış olduğunuz bütün alış verişlere %10 indirim

Haklarına da sahip olmuş olacaksınız. Bankanın yeniden vermiş olduğu 1.750 TL promosyon parası imkanlarına dönecek olursak, ödenecek olan miktar alacağınız maaşınıza göre belirlendiğini bilmenizi isterim.

Buna göre almış olduğunuz maaş miktarına göre Yapı Kredi bankasının vermiş olduğu promosyon ödemeleri ise şu şekildedir.

Maaş Miktarı Ödenen Promosyon Miktarı
1.500 TL’ye kadar olanlara 1.200 TL
1.500 TL ile 2.500 TL arası olanlara 1.500 TL
2.500 TL üzeri olanlara 1.750 TL

Tüm bu promosyonlardan yararlanmak için emekli maaşınızı Yapı Kredi bankasına taşımak istiyorsanız şu seçeneklerden herhangi birini değerlendire bilirsiniz.

 • Şayet Yapı Kredi bankası müşterisi iseniz nüfus cüzdanınızla size en yakın banka şubesine gidebilirsiniz. Yada 444-0-444 veya 0-850-222-04-444 numarayı araya bilirsiniz. Bunların haricinde ise Yapı Kredi Mobil, ATM yada İnternet şubesine giriş yaparak veya e-Devlet üzerinden emekli maaşınızı Yapı Kredi bankasına taşıyabilirsiniz.
 • Yapı Kredi bankası müşterisi değilseniz de SGK müdürlükleri yada e-Devlet üzerinden emekli maaşınızı Yapı Kredi bankasına taşıya bilirsiniz.
 • Yeni emekli olacaklar ise emekli olacakları kuruma maaşlarını Yapı Kredi bankasından alacaklarını belirten bir dilekçe yazmaları yeterli olacaktır.

Evet, değerli emekliler ve emekli olma adayları Yapı Kredi bankasının sizlere sağladı promosyonlar bu şekildedir. Şimdi en iyi imkanlarla emekli promosyonu veren diğer bir bankamıza geçebiliriz.

2- Şekerbank Emekliye En Yüksek Promosyon Veren Bankalarımızdan

Emekli maaşı promosyon ödemelerinde en iyi imkanları sağlayan diğer bir bankamızda Şekerbank’tır. Bankamız emekli maaşını kendinden 3 yıl boyunca almayı taahhüt edenlere 1.750 TL kadar promosyon ödemesi yapmaktadır. Bankanın tabi emekli maaşını kendisine taşıyanlara sağladığı imkanlar bunlar ile de sınırlı değildir. Haricinde Şekerbank tarafından emekli maaş müşterilerine sağlanan diğer avantajlar ise şunlardır.

Şekerbank Emekli Maaş Müşterilerine Ne Tür Ayrıcalıklar Sağlıyor?

 1. Kredi kartı kullanımları için aidat ödemezler.
 2. 3 Ay ödemesiz olarak bireysel ihtiyaç kredisi kullana bilirler.
 3. Ücretsiz olarak istediğiniz bankaya para transferi yapabilme
 4. Şekerbank ATM üzerinden ücret ödemeden limit üstünde nakit para çekebilme imkanı
 5. Diğer banka ATM üzerinden ücret ödemeden emekli maaşlarını çekebilme olanağı
 6. Şekerbank şubelerinden işlem önceliği hakkı.
 7. Özel müşteri hattı imkanlarından yararlanırlar.

Şekerbank bu promosyonları emekli maaşını kendine taşıyan herkese vermektedir. Ancak, vereceği nakit promosyon miktarlarını yine alacağınız emekli maaş miktarı belirlemektedir. Alacağınız emekli maaş miktarına göre Şekerbank tarafından verilen promosyon parası miktarı ise şu şekildedir.

Maaş Miktarı Ödenen Promosyon Miktarı
1.500 TL’ye kadar olanlara 1.250 TL
1.500 TL ile 2.500 TL arası olanlara 1.500 TL
2.500 TL üzeri olanlara 1.750 TL

Şekerbank emekli maaş müşterisi olmak için detaylı bilgileri bankanın oluşturmuş olduğu emekli hattı olan 444-03-44 den öğrene bilirsiniz.

Şimdi sıra geldi, emekli maaşına en çok hediye promosyon parası veren 3. bankamızın hangisi olduğuna.

Akbank Emekli Promosyon Ödemesi Kaç Lira? Şaşıracaksınız!

Emekli promosyon ödemelerinde ne var ise bence özel bankalarda var. Çünkü; Akbank kamu bankalarının vermiş olduğu promosyon ödemesinin nerede ise iki katını vermektedir. Kamu bankaların aşağıdaki sağladığı promosyon miktarını görünce sizde zaten bana hak vereceksiniz. Ayrıca almış olduğunuz maaşa göre 1.750 TL promosyon ödemesine ilaveten banka sizlere bir çok ayrıcalığı da sağlamaktadır. Akbank tarafından emeklilere sağlanan bu ayrıcalıkların neler olduğuna geçmeden önce gelin isterseniz, maaşınıza göre vermiş olduğu promosyon parasının ne kadar olduğuna bir bakalım.

Maaş Miktarı Ödenen Promosyon Miktarı
1.500 TL’ye kadar olanlara 1.200 TL
1.500 TL ile 2.500 TL arası olanlara 1.500 TL
2.500 TL üzeri olanlara 1.2750 TL

Bankamız emekli maaş müşterilerine sadece bu tabloda yer alan promosyon ödemelerini sağlamak ile kalmamaktadır. Aşağıdaki diğer avantajları da beraberinde sizlere vermektedir.

Akbank Emekli Maaş Müşterilerine Vermiş Olduğu Avantajlar

 1. 3 ayda 1 emekli maaşı alıyorsanız 3 ayda 1 ödemeli kredi çekme imkanı.
 2. Emekli maaşınızı 2 gün önceden çekebilme olanağı. (%0 faizli)
 3. Tüm farklı bankalara ait ATM üzerinden ayda 2 defa ücretsiz para çekebilme.
 4. Ayda 2 defa ücretsiz olarak para gönderme.
 5. Özel indirimli olarak kredi çekebilme.

imkanlarından yararlana bilirsiniz.

Emekli promosyon parası en çok veren 3 bankamızın miktarları ve olanakları bu şekildedir.

Emekli maaşınızı en hızlı nasıl taşıyacağınızı mı biliyorsunuz? O zaman Emekli Maaşını Başka Bir Bankaya Hızlı Taşıma Nasıl Yapılır? (e-DEVLET) sayfama bir göz atın bence. Böylece dakikalar içinde istediğiniz bankaya emekli maaşınızı taşıya bilirsiniz.

Şimdi diğer bankaların kaç TL emekli promosyon parası veriyor diye merak edenler için sağladığı imkanlara geçebiliriz.

Ziraat Bankası Emekli Maaş Promosyon Miktarı Sadece 750 TL

Ziraat bankası emekli maaş promosyonu olarak açıkçası hiç de cezbedici bir teklifte bulunmamaktadır. Neden peki en yüksek promosyon parası veren bankalar listesine aldınız diye sorarsanız ‘MERAK’ giderme diyebilirim. Hazır Ziraat bankasını listemize aldığımıza göre bankanın emekli maaş müşterilerine sağladığı imkanları da bir göz atmadan geçmeyelim o zaman. Banka emekli maaşını kendinden alacaklara en fazla aldıkları aylık miktarlarına göre sadece 750 TL bir ödeme yapmaktadır. Maaşlarınıza göre verilen promosyon miktarları ise şu şekildedir.

Maaş Miktarı Ödenen Promosyon Miktarı
1.500 TL’ye kadar olanlara 500 TL
1.500 TL ile 2.500 TL arası olanlara 625 TL
2.500 TL üzeri olanlara 750 TL

SGK, BAĞKUR ve Emekli Sandığı mensuplarının almış oldukları emekli maaşlarına göre Ziraat bankasının sağladığı promosyon imkanları sadece bu şekildedir arkadaşlar. Ancak, emekli maaşını Ziraat bankasından aldığınız zaman uygun faiz oranlarıyla Ziraat Mobil Kredi Başvurusu Yapma! da bahsetmiş olduğum şekilde anında nakit ihtiyacınızı karşılaya bileceğinizi de bilmenizi isterim.

Denizbank Emekli Maaş Müşterilerine 1.000 TL Promosyon Ödemesi Yapıyor

Emekli maaş promosyon ödemelerinde Denizbank 3 yıllık sözleşme yapan müşterilerine 1.000 TL kadar para hediye etmektedir. Almış olduğunuz maaş miktarına göre verilen 1.000 TL hediye para promosyonu haricinde ne yazık ki Denizbank’ta sizlere başka herhangi bir hak sağlamamaktadır. Almış olduğunuz emekli maaşına göre Denizbank tarafından 1.000 TL kadar verilen promosyon ödemeleri ise şu şekilde hesaplanmaktadır.

Maaş Miktarı Ödenen Promosyon Miktarı
1.500 TL’ye kadar olanlara 675 TL
1.500 TL ile 2.500 TL arası olanlara 850 TL
2.500 TL üzeri olanlara 1.000 TL

Denizbank tarafından sağlanan bu promosyon ödemesini alabilmek için 0-850-222-08-00 telefon numarasını araya bilirsiniz. Yada Denizbank-emekli-maas-devir-dilekcesi doldurarak emekli olduğunuz kuruma verebilirsiniz.

Türkiye Halk Bankası Emekli Promosyon Miktarı Ne Kadar?

Devlet bankaları olan Türkiye Halk Bankası, Vakıfbak ve Ziraat Bankası genelde uyguladıkları faiz ve promosyon ödemeleri aynıdır. Her ne kadarda emekliye vermiş olduğu promosyon miktarı Ziraat ile aynı olmuş olsa da siz emeklilere bankanın sağladığı farklı bir ayrıcalığı mevcuttur. O da normal faiz oranlarına göre çok daha düşük olarak kredi imkanı sağlamasıdır. Üstelik HALKBANK siz emeklilere sağladığı ekstra avantajı sadece bununla da kalmamaktadır. Paraf kredi kartıyla bir çok alış veriş mağazasından bol taksitli olarak alış verişte yapabilirisiniz. Şayet emekli maaşınızı bankamıza taşıtı iseniz HALKBANK Kredi Kartım Nerede? Kurye Sorgulama Adresleri de bu harika kartınızın nerede olduğunu öğrene bilirsiniz. Tekrardan konumuz olan promosyon parasının ne kadar verdiğine gelirsek, almış olduğunu emekli maaşınıza göre aşağıdaki rakamları hediye para olarak alabilirsiniz.

 • 1.500 TL altında emeli maaşı alırsanız 500 TL
 • 1.500 TL ile 2.500 TL arasına 625 TL
 • 2.500 TL üzerinde emekli maaşı alırsanız da 750 TL

emekli maaşı promosyon ödemesi alabilirsiniz.

Türkiye İş Bankası Emekli Maaş Promosyonu Olarak 1.000 TL Ödeme Yapmaktadır!

Emekli maaşlarını kendine taşıyanlar için promosyon ödemesi yapan diğer bir bankamız ise Türkiye İş Bankasıdır. Bankamız 3 sene emekli maaşını kendinden almaya söz verenlere 1.000 TL promosyon ödemesini nakit olarak yapmaktadır. Türkiye İş Bankasının emekliler için sağladığı avantajlar tabi bunlarla da sınırlı değildir. Sağlamış olduğu diğer avantajların neler olduğunda geçmeden önce gelin isterseniz bir almış olduğunuz maaş miktarına göre sağlamış olduğu imkanların neler olduğuna geçelim.

Maaş Miktarı Ödenen Promosyon Miktarı
1.500 TL’ye kadar olanlara 750 TL
1.500 TL ile 2.500 TL arası olanlara 875 TL
2.500 TL üzeri olanlara 1.000 TL

Türkiye İş Bankasının emekli maaş müşterilerine sağlamış olduğu diğer avantajlar neler olduğuna geçmeden önce sizlere ufak bir hatırlatma yapmak istiyorum. Şuan kendim Türkiye İş Bankasının kredi kartı olan maximum kullanmaktayım. Emekli yada herhangi çalışan maaş müşterisi olmama rağmen bankamız kesilen kredi kartı aidatını geri iade etmektedir. Nasıl iade ettiğini ise sizler için İş Bankası Yıllık Kredi Kart Aidat Ücreti Nasıl 3 Yöntemle Alınır? da sizlerde bulabilirsiniz. Bu hatırlatmayı da yaptıktan sonra bankanın sağladığı diğer avantajların neler olduğuna geçebiliriz.

 • Ücretsiz olarak 3 adet aylık EFT para gönderme, sınırsız İş Bankası hesaplarına para aktarımı
 • Kart aidatı ödemezsiniz.
 • Uygun faiz oranlarıyla kredi çekme imkanı

Sağlanmaktadır. Türkiye İş Bankamızın emekli maaş müşterilerine sağladığı imkanların neler olduğunu da bahsettikten sonra bir diğer bankamıza geçebiliriz.

Garanti Bankasından Emekli Maaşını Taşıyana 1.200 TL Promosyon Parası

Garanti BBVA da emekli maaş müşterisi edinebilmek adına bence harika bir kampanya düzenlemiş. Düzenlemiş olduğu bu kampanya maaş ödemenize göre verilen 1.200 TL promosyon ödemesi ile sınırlı değil. Banka emekli maaşını kendinden alanlara harika faiz oranlarına sahip birde bireysel kredi paketi oluşturmuştur. Garanti bankasının emeklilere özel uyguladığı faiz oranının kaç olduğuna geçmeden önce gelin isterseniz maaşınıza göre vermiş olduğu promosyonun miktarına geçelim.

Maaş Miktarı Ödenen Promosyon Miktarı
1.500 TL’ye kadar olanlara 800 TL
1.500 TL ile 2.500 TL arası olanlara 1.000 TL
2.500 TL üzeri olanlara 1.200 TL

bankamızın emekli maaş müşterilerine uyguladığı bireysel kredinin faiz oranı MAYIS ayındaki geri ödemesi ise şu şekildedir.

Faiz Oranı 12 Ay Vade İçin Aylık %2.19
Miktar Vade Aylık Ödeme
10.000 TL 12 982,44 TL

50 TL kredi tahsil ücreti ve 212 TL hayat sigortası bulunan bu kredinin başvurularını emekli maaş müşterisi olmanız durumunda anında Garanti BBVA uygulaması üzerinden yapabilirsiniz. Her ay biz güncelliyoruz ama siz yine de arzu ederseniz anlık faiz oranlarını ise buradan göre bilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın