Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Hakkımızda

Kişisel web sitesi olan Www.Devletkredi.com’da yer alan bütün bilgiler çeşitli sitelerden esinlenerek yazılmıştır. Sitemiz hiç bir resmi kuruma ait değildir. Hiç bir şirket adına da hizmet vermemektedir. Tamamen reklam gelirine dayalı olan sitemizde yer alan içerikler kesinlikle hiç bir sayfadan kopya alınmamıştır. Doğal olarak hiç bir web sitesi sitemizde yer alan yazılar için bize hak talep edemez. Buna rağmen kendilerinize ait olduğunu düşündüğünüz bir makale varsa lütfen bize Admin@Devletkredi.com adresinden erişim sağlayınız.

Sitemizde yer alan makaleleri istediğiniz gibi sayfanızda yayımlama hakkına sahipsiniz. Sitemiz lisanslı tema üzerine kurulmuş veri tabanına sahip bir sisteme sahiptir. Başkalarının bilmesini istemediğiniz bilgileri sitemiz üzerinde paylaşmayınız. Sitemizde paylaşılan özlük haklarından kesinlikle Www.Devletkredi.com sorumlu tutulamaz.

Sitemizde Google reklam politikaları uygulanmaktadır. Sitemize reklam vermek isteyen herhangi bir şirket/şahıs google reklam politikaları dahilinde olduğu sürece reklam vermek için bizim ile irtibata geçebilirler.