Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

Tefeci Arıyorum Adresleri Telefon Numaraları (Facebook)

Her ne kadarda yasal olmazsa da ülkemizde tefeci arıyorum diye yola çıkan binlerce insanımız vardır. Nakit sıkıntılarını banklardan sağlayamadıklarından dolayı da bu arayışa girerler. Tefecilik yaparak paradan para kazanmak isteyenler ise iletişimlerini bu arayışlarda olanlarla daha çok facebook, instagram gibi sosyal medya üzerinden sağlarlar.

Tefeci Arıyorum Adresleri Telefon Numaraları (Facebook)

Yada adres ve iletişim telefon numaralarını tefeci arıyorum, güvenilir var mı? gibi başlıklar altında paylaşmaktadırlar. Bizlerde size bu konu hakkında bazı bilgiler vereceğiz. İlgilenen arkadaşlarımızın faydalanabileceği 2023 yılında gerekli olan tüm bilgiler aşağıda yazımızda mevcuttur.

Neler Var?

Tefeci Ne Demek? Yasal Mı? Cezası Var Mı? Ne Kadar?

Ne yazık ki bankalar bireysel ve ticari müşterilerine kredi imkanı sağlamak için artık eskisi kadar bonkör davranmamaktadır. Bunun en büyük nedeni ise kesinlik ile kredi notuna takılan müşterilerin son günlerde bir hayli artmasıdır. Bu neden ile her ne kadarda yasal olmasa da 1 Saatte İstanbul’da Senetle Kredi Veren Yerler de olduğu gibi bir çok ilimizde para ihtiyaçları tefeciler üzerinden dönmektedir. Komisyon karşılığında bankalardan kredi almayanlara tefeciler kredi notuna dahi bakmadan senet üzerinden nakit para olanağı sağlamaktadır. İlk olarak Ankara, İstanbul ve Bursa gibi büyük nüfusa sahip illerimizde ortaya çıkan bu sektör artık günümüzde Rize ilimize kadar uzanmıştır. Geçmişi çok eski zamanlara dayanılan tefecilik tamamen yasal olmayan bir işlevdir. Tefecilik tam olarak ne demek diye sorar iseniz her türlü komisyon karşılığında verilen TL, USD, altın gibi madeni yada kağıt para ticaretine de denilmektedir! Tefecilik yapmanın cezası ise Türk Ticaret Kanunun 241. maddesinde 2 yıldan 6 yıla kadar hapis ve 500 günden 5000 bin güne kadarda para cezası ile hüküm edilir. Tabi bu örgütlü suça girer ise buradaki görmüş olduğunuz değerler 2 katı artacaktır. Bu nedenden dolayı şayet tefecilik yapmayı düşünüyor sanız, yapmayın, yanarsınız!

Tefecilerin Komisyon Fiyatları Ne Kadardır? Sistem Nasıl İşler?

Tefecilik sistemi aslına bakıldığı zaman bankacılık sistemi ile çokta bir farkı yoktur. Her iki sistemde verilen paraya komisyon, faiz yada kar payı artık adını siz ne derseniz deyin kar amacı güdülmek üzere oluşturulmuştur. Tefeciliğin bankacılık ile en tek farkı biri yasal biri ise yasal olmamasıdır. Peki, en çok merak edilen tefecilik sistemi nasıl işliyor? Tefeciler tarafından uygulanan komisyon oranları ne kadar? Bunlara sırası ile hadi gelin değinelim.

Tefecilik Sistemi Nasıl İşliyor? Cevap: Tefecilik sistemi nakit para ihtiyacı olan kişinin tefeciden senet karşılığında almış olduğu para ile başlar. Tefeci sizden kesinlik ile herhangi bir komisyon almaz! İhtiyacınız olan para geri ödeme vadesine göre kar payı koyularak hesaplanır ve senetlere borç olarak dökülür. Borçlu aylık olarak ödemesini yaptıkça senet yırtılarak ortadan kaldırılır.

Tefecilik komisyon oranları ise Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin Kampanyası düzenleyen firmalardan çokta bir farkı yoktur. Tefeciye göre burada da aynı bankalara göre olduğu gibi komisyon, kar payları farklılıklar göstermektedir. Tefecilerin uyguladığı komisyon oranları için merak edenlere ufak bir tablo oluşturdum. Umarım, oluşturmuş olduğum bu tablo biraz olsun uygulanan komisyon oranları hakkında sizleri bilgi sahibi yapar.

20.000 TL İçin Tefecilerin 24 Aylık Komisyon Miktarları
Komisyon Kar Payı Toplam Maliyet Aylık Taksit Ödeme
15% 3.000 TL 23.000 TL 958 TL
20% 4.000 TL 24.000 TL 1.000 TL
25% 5.000 TL 25.000 TL 1.041 TL
30% 6.000 TL 26.000 TL 1.083 TL
40% 8.000 TL 28.000 TL 1.166 TL

Tefeciler tarafından oluşturulan komisyon oranları %15 den başlamaktadır. Bu oranlar %100 kadar çıktığı da görülmektedir. Genel olarak ise %30 ile %40 komisyon oranları tefeciler tarafından uygulandığı bilinmektedir. Komisyon oranlarını da ortalamalı olarak gördüğümüze göre yasal olmadığı halde tefeciler ile çalışmak isteyenler genelde hangi yöntem ile bu kişilere ulaşabilir? şimdi sıra o merak edilen sorunun cevabına geldi.

Cemil, Mustafa, Kürt Osman Tefeci Başvurusu Nasıl Yapılır?

İnternet’te sıklık ile Cemil, Mustafa yada Kürt Osman lakabı ile tefeci isimleri duymuşsunuzdur. Bu isimlerin hepsi birer rumuz dur. Tefecilik faaliyetleri yasal olmadığı için tefecilik yaparak para satanların hepsi bu şekilde yada daha farklı rumuzlar ile faaliyet göstermektedir. İzmir Senetle Para Veren Kuyumcular Tefeci Numaraları da paylaşmış olduğum gibi İstanbul yada Ankara hiç il fark etmeksizin alayında sistem bu şekilde işlemektedir. Peki para ihtiyacı için tefecilerin telefonlarını çalacak olanlar nasıl başvuru yapabilir? İşte, geldik şimdi en hassas noktaya. Arkadaşlar yasal olmadığı için hiç bir tefeci size sokakta el broşürü dağıtarak ben tefeciyim gelin size taksitli olarak para vereceğim demez. Bunu İnternet ortamının yayılması ile birlikte sosyal ağ yada İnternet sitelerine verdikleri reklamlar ile gerçekleştirirler. Müşterilerine doğrudan ulaşmak için ise genellik ile tefecilik ile yer alan içeriklere bırakılan telefon numaralarına dönüş yapmaktadırlar. Bunun haricinde şuna için iletişim için uyguladıkları başkada bir yöntem yoktur.

blank

Biliyoruz, tefecilere başvuru yapmanızın nedeni bankalardan kredi alamamış olmanızdır. 10 Dakika’da Acil Kredi Lazım diyenlerin bir çoğunun tefecilik yöntemini seçtiğinin farkındayız. Ama sizlere 1000 kredi notunuz dahi olsa kredi verecek bankaların olduğunu söylesek bu fikriniz den vazgeçirebilir miyiz. Eğer cevabınız evet ise 800 900 1200 Puana Kredi Veren Bankalar da yer vermiş olduğum gibi size bir yasal finansman şirketimizden bahsedeceğim.

Yorumlarda Mehmet ÇELİK isimli bir arkadaş ön ödemesiz senetle nakit verdiğini beyan etmektedir. İletişim numarası 0-543-269-13-26 olmaktadır. Kredinizi almadan kesinlikle ödeme yapmama konusunda bir daha uyarıyoruz. Ön ödeme talep edilmesi halinde ise lütfen yorumlar üzerinden bize bildirimde bulunun anında mesajını silelim.

Bu bankamız katılım bankası olarak ülkemizde faaliyet gösteren Türkiye Finans Katılım Bankası tır. Bankamız 1000 puana kadar müşterilerine nakit olanağı sağlamaktadır. Uygulamış olduğu faiz oranı ise 2023 yılı ŞUBAT ayı için tüm vadeleri ile birlikte faiz oranları aşağıda hazırlamış olduğumuz tablo üzerinde mevcuttur.

Türkiye Finans Katılım Bankası 12 Ay 24 Ay 36 Ay
%1.99 %2.19

Eğer bu imkanları sağlayan banka üzerinden kredi çekmek isterseniz. Örnek olarak geri ödeme imkanınız ise yine aşağıda hazırlamış olduğumuz tablo üzerinde bulunmaktadır.

Türkiye Finans Katılım 20.000 TL Geri Ödeme Planı
Vade Taksit Maliyet
9 2.467,65 TL 22.208,85 TL
15  1.573,80 TL  23.606,95 TL
19 1.293,11 TL 24.569,16 TL
21 1.193,30 TL 25.059,31 TL
25 1.042,29 TL 26.057,45 TL
29 933,76 TL  27.079,18 TL
33 852,25 TL 28.124,33 TL
36 803,43 TL 28.923,23 TL

Türkiye Finans Katılım Bankasına başvuru yapmak, tefecilere başvuru yapmaktan inanın çok daha kolay. Tek yapmanız gereken bu formu doldurması olacaktır. Ayrıca bizlere sormak istediğiniz sorularınız varsa buradan ulaşım sağlayabilirsiniz. Cevaplarınızı en kısa süre içerisinde almanız mümkündür.

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 1 Ortalamamız: 5]
Ziyaretçi Yorumları - 384 Yorum
 1. Melek dedi ki:

  Çok acil 150.000 tlye ihtiyacım var borçlarımı kapatmam lazım 24 ay vadeyle istiyorum

 2. Sedat dedi ki:

  Ön ödemesiz krediye ihtiyacim var yardmci olursanız sevinirim arayabilirsiniz

  1. Sedat dedi ki:

   Ön ödemesiz krediye ihtiyacim var yardmci olursanız sevinirim arayabilirsiniz

 3. Ethem dedi ki:

  acil nakit ihtiyacım var ulaşırmısınız

 4. Sercan dedi ki:

  10bine ihtiyacım var acil

 5. İsmail Yeşilyurt dedi ki:

  Merhabalar Benim acil 20 bin TL krediye ihtiyacım var, yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

 6. Özkan dedi ki:

  Arkadaşlar bana acil 30bin tl lazım 2 taksitli banka kredi vermiyor bu hafta içinde lazım ihtiyacım var acill

 7. İsmail Yeşilyurt dedi ki:

  Merhabalar ben İstanbul’da yaşıyorum acilen 20 bin TL ye ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 8. Tayfun dedi ki:

  Acil 100 150 bin ihtaycim var

 9. Mustafa dedi ki:

  Tefeci arıyorum

 10. Fethi keskin dedi ki:

  DEVLET Kredi
  1 Saat İçinde Senetle Borç Veren Kuyumcular Firmalar
  Anasayfa » Krediler

  Senetle para veren firmalar gibi bir de günümüzde tefeciler vardır. Senetle kredi veren bu firma ve tefeciler borç para olarak nakit ihtiyacınız en çok 36 ay geri ödemeli olarak sağlar. Elden taksit ödemeli olarak komisyonsuz olarak kredi veren bir diğer yer ise kuyumculardır. Malum, artan altın fiyatlarından dolayı iş yapamayan kuyumcular alternatif kazanç yolu olarak bu şekilde bir uygulamayı 2023 yılında hayata sokmuştur. En çok nüfus bakımından İstanbul, Ankara ve İzmir gibi illerimizde bulunan bu şirketlere peki nasıl başvuru yapa birlisiniz.

  1 Saat İçinde Senetle Borç Veren Kuyumcular Firmalar

  Komisyonsuz olarak elden geri ödemeli borç para almanız halinde son derece güvenilir olan bu firmaların adresleri nedir? Telefon ile iletişim kurmak isteyenler için bu bilgileri paylaştık. Bankalardan kara listede olduğu için kredi kullanamayanlar için ayrıca acil para bulmak için farklı diğer yasal yöntemlerin de neler olduğuna değinmeden de geçemedik.

  Neler Var? [Gizle]

  Senetle Para Veren Tefeciler Yasal (Mustafa & Cemil)
  İnternet ortamında senetle para veren tefeciler ciddi olarak arama hacmine sahiptir. Özellik ile insanların çoğu yasal olarak tefecilik yapan kişilere erişmek istemektedir. Sizce tefecilik yasal mı? Tefecilik Türk Ceza Kanunu 5237 kanuna göre suçtur! Hiçbir tefeci bu ister adı Mustafa olsun ister Cemil kesinlik ile size elden nakit para vererek bunu senet şekliden geri ödemeniz için olanak sağlayamaz. Ayrıca tefecilik suçu olduğu gibi tefecilerden para almak da suç teşkil etmektedir. Daha kötüsü de nedir biliyor musunuz? Tefecilerden almış olduğunuz yada alacağınız para için vereceğiniz herhangi bir komisyon bedeli için de hak talep edemezsiniz. Siz, gelin beni dinleyin kesinlik ile bu suça alet olmayın. Kesinlik ile de İster İstanbul olsun ister ise Ankara gibi büyük illerimizde tefecilik yapanlardan bırakın 30.000 TL almayı 1 TL dahi alma yoluna gitmeyin. 3 Dk da Sicili Bozuk Olanlara Garanti Kredi Veren Bankalar imkanlarına başvuru yaptığınız halde kredi kullanamıyorsanız sizlere önereceğim bir çok yöntem ile para bulmayı tercih ediniz.!

  Senetle Kredi Veriyorum Diyenlere Kanmayın!
  Özellik ile İnternet ortamında sıklık ile senetle kredi veriyorum diye ilanlar göre bilirsiniz. Bu ilanlar daha çok Facebook, İnstagram gibi sosyal ağlarda paylaşılmaktadır. Sistem aslında çok basit, sizlere senetle kredi vereceklerini vaadi ederler, daha sonra ise sizden bu işlemler için belli bir miktarda para talep ederler. Bu miktar çoğunluk ile 700 TL ile 1.000 TL arasından değişmektedir. Sizler de bir umut deyip bu parayı size senetle kredi veriyorum diyen şahsın hesabına gönderirsiniz. Sonuç olarak elinizdeki üç kuruş para da gitmiş olur. Senetle kredi veriyorum diyenlerin uygulamış oldukları bir diğer yöntem ise çoğunluk ile kargolar üzerinden yürütülmektedir. Yaptığınız aramaları genelde bir bayan müşteri temsilcisi açar. Sizin ev adres bilgilerinizi alarak sizlere başvuru işlemleri için bazı evraklar göndereceklerini beyan ederler. Sizde evrak kelimesini duyunca %50 oranında tuzağa düşmüş pozisyonda olursunuz.! Gönderdikleri bu evrakları karşı ödemeli olarak ücretli bir şekilde sizlere iletirler. Ücret olarak 300 TL ile 700 TL arasında kargo görevlisi sizden para talep eder. Evrakları almak için parayı kargo görevlisine verdiğiniz an yine dolandırılmış olacağınıza sizi temin ederim.!

  Senetle Para Veren İkrazatçı Var Mıdır?
  İkrazat firmaları Türkiye genelinde bir çok yer de faaliyet göstermektedir. Asıl çoğunlukta oldukları üst ise İstanbul dur. İkrazat firmaları BDDK tarafından yasal olarak faaliyet gösteren firmalardır. İkrazat firmaları genel olarak yapmış oldukları iş ise şu başlıklardan oluşmaktadır.

  Kiralama
  Faktoring
  hizmetleri sağlamaktadır. Bu hizmetler içerisinde bazı İkrazat firmaları senetle kredi verildiği bilinmektedir. Ancak, senetle bu firmaların kredi vermesi yine yasal değildir! İstanbul ve Ankara ilinde en çok bilinen ikrazat firmaların adres bilgileri ise şunlardır.

  İstanbul ikrazat firmaları
  Şirin oğlu ikrazat firması: Tahtakale Eminönü/İSTANBUL iletişim: 0 212 519 35 28
  Uysal ikrazat şirketi: Lale sokak. AG binası no: 1 Levent/BEŞİKTAŞ İSTANBUL iletişim: 0 212 282 8089
  Yangın ikrazat firması: Şehit Ahmet sokak. mecidiye köy iş merkezi no: 114 kat 11 Gayret tepe/Beşiktaş İstanbul iletişim: 0 212 272 2295
  Ankara ikrazat firmaları
  Serkan ikrazat: Çankaya mahallesi, turan güneş bulvarı no: 52 daire: 7 Ankara iletişim: 0 312 438 56 26
  Çağ finans ikrazat: Çankaya mahallesi, cinnah caddesi no: 124 daire 2 Ankara iletişim: 0534 581 16 55
  Ada Finans ikrazat: Yetkili kişi Tufan KAFKAS Çankaya mahallesi Abidin daver sokak. no: 16 daire: 2 ANKARA iletişim için: 0531 572 75 66 numaralı telefondan ulaşabilir bilgi alabilirsiniz.
  Not: Adresleri verilen ikrazat firmaları kesin olarak senetle kredi veriyor iddiasında bulunmamaktayız.

  Borç Para Veren Hayırseverler Kimlerdir?
  Bir kişinin bir kişiye borç para vermesi herhangi bir suç teşkil etmez. Zor durumda olan eş ve akrabalarımıza kısa yada uzun vadeli hepimiz borç para vermişizdir, yeri geldi geri almışızdır. Bu kimi zaman 100 TL olmuştur, kimi zaman ise 20.000 TL olmuştur. Borç para verme işlemlerinde her ne kadar eş ve dostumuz olsa da çoğunluk ile Türk lirasından ziyade dolar yada altın gibi değer kaybetmeyen birimleri tercih ettiğimiz de doğrudur. Peki gerçekten zor durumdasınız eş ve akrabalarınız sizlere maddi olarak yardım elini uzatmıyor ise ne yapmalısınız.

  O zaman gerçekten ülkemizde yer alan hayır sever vatandaşlarımıza rica minnet etmekten başka bir çaremiz kalmamış demektir.

  Bu başlığı zor durumda olan ve borç para veren hayır sever vatandaşlara ulaşmak isteyenler için oluşturdum. Sizler ücretsiz olarak borç para talebinizi bu hayır sever vatandaşlarımıza iletin de bakarsınız Allah işinizi denk getirir ve bir hayır sever imdadınıza yetişir. Lütfen mesajınız da iletişim bilgilerinizi girmeyi de unutmayınız.!

  Senetle Altın Para Veren Kuyumcuların Çalışma Prensibi

  İstanbul, Mecidiyeköy ilk sırada olmak üzere ülkemizin bir çok ilinde senet ile taksitli altın veren kuyumcular vardır. Manisa’da Denizli’de bu kuyumcular da fazlası ile mevcuttur. Hatta ufak kasabalarda da senetle para veren kuyumcular çok daha fazla yer almaktadır. Bunun nedeni ise ufak yerlerde insanların bir birlerini tanıması ve daha çok itimat etmesidir. Kuyumcudan kredi kartı ile altın alma gibi bir şansınız bulunmuyor ise o zaman senetle borç para veren kuyumcuların şu olanaklarından yararlana bilirsiniz.

  Kuyumcu sizlere ihtiyacınız olan nakit para kadar altın hesaplaması yapar, (diyelim ki 10.000 TL ihtiyacınız var) bunu bir çeyrek altın üzerinden hesaplar. Örneğin; şuan değil ama en kısa sürede olacağı için bir çeyrek altın 500 lira farz edelim. Size o zaman 20 * 500 = 10.000 TL olacak kadar çeyrek altın pazarlar. Çeyrek altınları satış fiyatı üzerinden sizlere verecektir.

  Bir çoğu bu uygulamada her 10 çeyrek altın için 1 çeyrek altın fiyatı yani 500 TL komisyon olarak ilave etmektedir. Böylece kuyumcu hem altın satışından hem de elde etmiş olduğu komisyonlardan para kazanmış olacaktır. Senet ise kuyumcu tarafından aynı şekilde altın satışı olarak gösterilerek düzenlenir.

  Faktoringler Gerçek Anlamda Ne İş Yaparlar?
  Bir çok faktoring firmaları yasal bir şekilde faaliyet göstermektedir. Cumartesi pazar hafta sonları dahil bu firmalar işlev sağlamaktadır. Faktoring firmaların yasal olarak göstermiş oldukları faaliyetleri ise şunlardır.

  Garanti Hizmeti: Alacakların ödenmeme riskini faktoring firmaları üstlenir.
  Tahsilat Hizmeti: Devir alınan tahsilatların takibini üstlenir

  Finansman Hizmeti: Satıcı bir firmanın senet yada alacak karşılığında oluşmuş bir faturaya sahip ise bunu vaktinden önce bozma işlemini gerçekleştirir. Bir nevi çek kırdırma da denilmektedir.
  Sizlerin de görmüş olduğu gibi senetle para veren faktoring diye bir hizmet içeriği yer almamaktadır. Ama, bir çok faktoring firması açık konuşmak gerekir ise kazançlarını daha üst seviyeye çıkarmak için senetle ile kredi imkanı da illegal olarak sağlamaktadır!

  En İyi Acil Nakit Bulma Yöntemi Nedir?
  Gelin sizlere ben en acil şekilde nakit para bulma yöntemini söyleyeyim. Bu yöntemler ile emin olun hiç kafanız ağrımadan nakit paranıza 10.000 TL kadar kavuşa bileceksiniz, üstelik tamamen yasal! Evet, doğru duydunuz hem yasal hem de en güvenilir yöntem. Yapacağınız adımları sırası ile sizler ile paylaşıyorum.

  Faturalı hattınız varsa doğru faturalı hat bayinize gidiniz.
  Oradan adınıza tanımlı olan cihazlar hakkında bilgi alınız.
  Şayet en az 1 senelik faturalı hat sahibi ve faturalarınızı düzenli ödüyorsanız adınıza tanımlanmış olan cep telefonu mutlaka vardır.
  O telefonu peşin fiyatına 24 ay kadar vadeli olarak satın alınız.
  İster oraya ister ise kapalı kutu ile başka bir cep telefoncuya satın.
  Bu yöntem daha başka yöntemler ile kafanız ağrımadan para bulmak istiyorsanız Samet beyi de araya bilirsiniz. Telefon numarası: 0-552-223-63-33

  Kara Listedekilere Bu Bu Bankadan Kredi Alabilirler
  Şayet bahsetmiş olduğum en iyi acil nakit bulma yöntemini denemek istemiyor iseniz o zaman sizlere başka bir önerim daha olacak. Bu da kendi resmi sitesinde de bir zaman yer veren kredi notu düşük olanlara kredi veren bir banka. Bankamızın adı Türkiye Finans Katılım Bankasıdır. Her ne kadarda kredi faiz oranları biraz diğer bankalara nazaran biraz daha fazla olsa da yasal olarak kredi kullanma şansınız çok fazla. Biliyorum! bankanın her ilde şubesi mevcut değil ama başvuru işlemlerinizi İnternet üzerinden yapabilirsiniz.

  ŞUBAT ayı için sizlere önereceğim banka kesinlikle Türkiye Finans Katılım bankasıdır! Şuan banka 1000 puana kadar kredi notu olanlara kredi imkanı sağlamaktadır. Faiz oran ve örnek ödeme tablosu ise şu şekildedir.

  Türkiye Finans Katılım Bankası 12 Ay 24 Ay 36 Ay
  %1.99 %2.19
  Tüm vadelere göre farklı faiz oranını uygulayan bankamızın geri ödemeleri ise;

  23.500 TL Geri Ödeme Planı
  Vade Taksit Maliyet
  12 2.242,40 TL 26.908,78 TL
  15 1.849,21 TL 27.738,12 TL
  18 1.587,97 TL 28.583,46 TL
  20 1.457,79 TL 29.155,86 TL
  22 1.351,60 TL 29.735,21 TL
  24 1.263,40 TL 30.321,54 TL
  25 1.224,70 TL 30.617,33 TL
  28 1.125,54 TL 31.515,20 TL
  30 1.070,75 TL 32.122,41 TL
  32 1.023,01 TL 32.736,55 TL
  35 962,01 TL 33.670,33 TL
  36 944,03 TL 33.985,00 TL
  Hemen anında başvuru yapmak ve cep telefonlarınızdan cevap almak için 2 dakikanızı ayırıp BURADAKİ formu doldurmanız yeterli olacaktır! Merak edilen sorularınız yanıtı ise aşağıdadır.

  Senetle Kredi Veren Firmalara Dosya Parası Göndermeli miyim?
  Hayır, kesinlik ile peşin komisyon ile senetle kredi veren firmalarla iş yapmayınız.
  Kredi Notu Düşüklere Anında Kredi Veren Bankalar Hangileridir?
  1- BURGANBANK 2- AKTİFBANK öncelik ile başvuru yapmanızı tavsiye ederim.
  Bu Site Senetle Kredi Veren Firmalar İçin Mi Çalışıyor?
  Hayır, kesinlik ile hiç bir finansman ile iş birlikçi değiliz. Dolayısı ile yaşanan dolandırıcılık olayları bizlere kesinlik ile bağlamamaktadır.!
  En Güvenli Kredi Bulma Yolu Nedir?
  Tabi ki bankalardır.
  Konu hakkında başka sormak istediğiniz soruları lütfen bizlere yorumlarda iletiniz.

  LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
  [Toplam: 8 Ortalamamız: 4.1]

  Benzer Konular
  Ziraat Bankası Evlilik Kredisi Başvuruları (36 Ay Düşük Faizli)
  ZİRAAT BANKASI EVLİLİK KREDİSİ BAŞVURULARI (36 AY DÜŞÜK FAİZLİ)
  Enerji Isı Yalıtım Mantolama Kredisi Ay Vade %0.99 Faiz (LPG Dönüşün Dahil)
  ENERJİ ISI YALITIM MANTOLAMA KREDİSİ AY VADE %0.99 FAİZ (LPG DÖNÜŞÜN DAHİL)
  Bedava Para Transferi EFT Havale Gönderme (Yurt Dışı Dahil)
  BEDAVA PARA TRANSFERİ EFT HAVALE GÖNDERME (YURT DIŞI DAHİL)
  2 Yöntemle Ne Kadar Kredi Alabilirim Sorunun Cevabı
  2 YÖNTEMLE NE KADAR KREDİ ALABİLİRİM SORUNUN CEVABI
  Türkiye’deki Devlete Ait Bankalar Hangileri? En İyisi Hangisi?
  TÜRKİYE’DEKİ DEVLETE AİT BANKALAR HANGİLERİ? EN İYİSİ HANGİSİ?
  Kesin Onaylı İhtiyaç Kredisi Nasıl Alınır? Hangi Bankalar Veriyor?
  KESİN ONAYLI İHTİYAÇ KREDİSİ NASIL ALINIR? HANGİ BANKALAR VERİYOR?
  Halkbank Bankaya Hiç Gitmeden Hesap Açma Nasıl Yapılır? (Müşteri Olma)
  HALKBANK BANKAYA HİÇ GİTMEDEN HESAP AÇMA NASIL YAPILIR? (MÜŞTERİ OLMA)
  Kredi Borcum Var 2 3 Kez Kredi Çekebilir Miyim?
  KREDİ BORCUM VAR 2 3 KEZ KREDİ ÇEKEBİLİR MİYİM?
  İLKSAN İkraz Kredi Hesaplama (2023 ŞUBAT Ayı Faiz Oranları Kaç?)
  İLKSAN İKRAZ KREDİ HESAPLAMA (2023 ŞUBAT AYI FAİZ ORANLARI KAÇ?)
  Ziyaretçi Yorumları – 921 Yorum
  Sevda arslan Ekim 2, 2023, 11:53 pm
  Çok ihtiyacım var eşimden ayrıldım ev tutmam gerekiyor kalicak yerim yok

  CEVAPLA
  Engin uçar Ekim 12, 2023, 7:35 am
  Selamün aleyküm önce böyle birsey yaptığınız için çok teşekkürler benim bana göre büyük bir borcum var ve acil çözmem lazım ailemi kaybetmekle yuzz yüzeyin Allah rızası için bana yardımcı olacak bir hayır sever ulaşsın size yalvarıyorum lütfen en kısa zamanda bana ulaşın

  CEVAPLA
  Engin uçar Ekim 12, 2023, 11:13 am
  Esnaf kuryeyim hipotek etcek birseyim yok ama ödemeleri zamanında yaparım acil 80 bine ihtiyacım var her ay sabit gününde öderim yardımcı olabilecek varsa bana belirttiğim bilgilerinden ulaşabilirler

  CEVAPLA
  İsmail Kasım 19, 2023, 9:13 pm
  Ben dilenci değilim iş kurmak amacıyla bi işyeri açtık işyerimiz battı iflas ettim 350 bin tl borcum var aylık 15 bin tl ödeyebilirim ister Altın ister dolar olarak alabilirim öğretmenim bana bu zor günümde el atacak bir hayırsever var mıdır? Allah’a darda kalanların yardımcısıdır.

  CEVAPLA
  Fethi keskin Yorumunuz denetim için bekliyor. Aralık 8, 2023, 11:00 am
  Merhabalar arkadaşlar kesinlikle ön ödeme yok hiç bir ücret talep edilmiyor kendi telefonunuzla amatör bir şekilde çalışarak günlük yüksek miktarlarda para kazanabilirsiniz tek yapmanız gereken instagramdan bana ulaşmanız işimizin detaylarını instagram üzerinden bilgilendirme yapabilirim instagram adresimiz fethi_fethi_71 dediğim gibi kesinlikle ön ödeme almiyoruz hic bir şekilde ücret istemiyoruz direkmen çalışıp paranızı kazaniyorsunuz operatör arkadaslardan ricam ilanimi yayınlarsanız sevinirim kesinlikle dolandırıcılık insan kandırma yok sizlerde instagram üzerinden iletişime geçip isimizle alakalı bilgi alabilirsiniz

Bir Yorum Yazın