Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

Evde Boncuk İşi Yapmak İsteyenler (2022 Güncel İş Veren Firmalar)

Evinden ayrılmak istemeyen, ev hanımlarımız, üniversite okuyan öğrencilerimiz, sizlere mükemmel bir iş fırsatı ile geldik. Hem yaparken eğlenebileceğiniz, hem de sıkılmadan zevkle yapabileceğiniz harika bir fırsat. Evde boncuk işi yapmaya ne dersiniz? Çeşit çeşit, renk renk, boncuklarla bileklik, kolye, küpe, tespih aklınıza ne gelirse evinizde rahatlıkla ve zevkle yapabilirsiniz. Ve bunun karşılığında da, tabi ki sizlere bir gelir kaynağı olacak bir kapı açılmış olacak.

Evde Boncuk İşi Yapmak İsteyenler (2022 Güncel İş Veren Firmalar)

Şimdi sizler için evde boncuk işi nasıl yapılır? Evlere boncuk işi veren firmaların iletişim adreslerini ve yapacağınız boncuk işinden ne kadar para kazanacağınızı yazımızda anlatacağım. Emin olun ki, evde boncuk paketle  işinden dahi çok güzel gelirler elde edebiliyorsunuz. Haydi gelin şimdi hep birlikte, 2022 yılında evde boncuk paketleme işine nasıl başvurulur görelim.

Evde paketleme işini küçümsemenizi öneririm, bazı ailelerimizin tek ana kaynağı dahi olabiliyor. Çünkü gerçekten isteyerek ve çaba göstererek yaparsanız. Karşılığını fazlası ile alabilirsiniz. Paketleme işinden net kazanabileceğiniz rakamları görmek için Evde Maske Paketleme İş İlanlarıyla (İŞKUR Destekli)adresinden bilgi alabilirsiniz.

Neler Var?

Ev Hanımları, Evde Boncuk İşi Nasıl Yapılır?

Genellikle bayanlarımızın severek kullandığı, hatta üzerimizden hiç eksik olmayan aksesuar, takı yada boncuk işleri olmaktadır. Özellikle kendimden örnek vereyim sizlere giydiğim ya bir kıyafette boncuk, taş işi vardır. Yada kendim yardımcı aksesuarlar ile tamamlamaya çalışırım. Ama muhakkak olacak yani, olmamam gibi bir lüksü yok.

blank

Evde-Boncuk-İşi-Nasıl-Yapılır

Peki şimdi gelelim kadınlarımızın vazgeçemediği aksesuarların, boncuk işlerinin nasıl yapıldığını hep birlikte görelim. Bu işi tekstil sektöründe bulunan firmalardan tutunda, hediyelik eşya üzerine çalışan bir çok aksesuar firmalarına kadar yapmış olduğu ürünlerde muhakkak boncuk kullanmaktadır. Peki ya bu boncuk işlemelerini nasıl ve ne şekilde yapıyorlar şimdi onu görelim.

 • Aslında boncuk işi yapmak firma ile anlaşmanıza bağlı olmaktadır.
 • Takı üzerinden boncuk işi yapacaksanız sizlere gerekli olan tüm malzemeler bırakılır.
 • İnternet aracılığı ile telefonunuza nasıl yapacağınıza dair tüm bilgiler videolu anlatım şeklinde gönderilir.
 • Sizlerden istenilen videolarda görmüş olduğunuz kolye, bileklik, küpe gibi takıları yapmanız olacaktır.

Yapacağınız işlem aslında çok basit. Sizlere gerekli olan tüm malzemeler elinizin altında sizlerin tek yapması gereken şey ise, vakit ve zaman ayırmak olacaktır. Emin olun ki bu işe ne kadar çok zaman ayırırsanız o kadar çok kazancınız olur. Bunu unutmayın. Sizlere takı boncuk işini örnek olarak nasıl yapacağınıza dair aşağıya bir video bırakmak istiyorum. Kullanacağınız tüm malzemeler firmaya ait olur, sizlerden kesinlikle ek bir ücret talep edilmemektedir.

Videoda da görmüş olduğunuz üzere çok basit. Bu işi firmalar ile yapacağınız gibi evde kendiniz de yapıp ta satabilirsiniz. Eğer kendinizde satış yapma kabiliyeti görüyorsanız işte o zaman kazancınız daha fazla olabilir. Çünkü herkesin bilmiş olduğu üzere kadınların vazgeçilmez tek tutkusu takı ve aksesuar olmaktadır.

Benim bunları yapmaya el becerim tok diyen arkadaşlarımız varsa eğer. Yine onlar için çok basit ve yapması kolay. Etrafınızda muhakkak kuruyemişçiler yada düğün organizasyoncuları bulunuyordur. Onlardan yardım alarak Evde Kuruyemiş Paketleme Nasıl Yapılır? (Firmaların Numaraları)yapabilirsiniz. Hatta bırakmış olduğumuz adres üzerinden dahi iletişime geçebilirsiniz. Bazı firmalar kargo ile de çalışmaktadır. Bilginiz olsun.

Evde boncuk işini nasıl yapacağınızı anlattık. Hatta örnek olarak videoda dahi paylaştık. Şimdi geçelim evde boncuk paketleme işinin nasıl yapıldığına.

Evde Boncuk Paketleme İşi Nasıl Olur? (Çanakkale, İstanbul)

Arkadaşım öncelikle size şu bilgiyi vermeliyim, evde boncuk işi yapmakla boncuk paketleme işi farklı olmaktadır. Boncuk işini sizlere verilen herhangi bir ürünün üzerine işlemeniz istenir. Yada takı olarak yukarıda da bahsetmiş olduğum gibi elinize küpe, kolye, bileklik yada tespih örnekleri gönderirler.

blank

Evde-Boncuk-Paketleme-İşi-Nasıl-Olur

O modellerin aynısını belli bir sayıda yapmanız istenir. Boncuk işini öğrendiğimize göre şimdi boncuk paketleme işine geçebiliriz. Boncuk paketleme işi biraz göz yorucu olabilir. Ama zevkli bir çok yönü var. İşin nasıl yapıldığına geçelim.

 1. Aşağıda vermiş olduğumuz firmalar ile iletişime geçtiniz.
 2. Anlaşma yapıldı.
 3. Firma sizlere karışık bir şekilde rengarenk bir sürü pul boncuk teslim edecek.
 4. Sizlerden bu pul yada boncukları ayrı ayrı renklerine ve boyutlarına göre paketlemenizi isteyecek.
 5. Hatta bazı firmalar elinize hangi üründen ne kadar paketleyeceğinize dair bir çizelge vermektedir.
 6. Sizlerde orada yazan yada söylenilen sayıya göre paketlere 50, 100, 150, 200, 250 tane olacak şekilde hazırlayacaksınız.
 7. Renk ve boyutuna göre ayırma ve sayıya göre paketleme işi bittikten sonra paketlerin ağzı zımba makinası ile sıkıca kapatılmalıdır.
 8. Sonrasında hazırlamış olduğunuz her paketin üzerine firmanın vermiş olduğu etiketleri yapıştırmanız gerekmektedir.
 9. Hatta bazı firmalar paketlerin rengine ve boyutuna göre fiyat belirleyip model kodu yazmaktadır.
 10. Sizlerde böyle bir bilgi verildiği taktirde, teslim edilen model kodlarını üzerine yapıştırmalısınız.
 11. Son olarak yapacağınız işlem ise, hazırlamış olduğunuz tüm paketleri yine sizlere verilen kolilere düzgün bir şekilde yerleştirip içerisinde ne kadar ürün olduğunu belirtmeniz gerekmektedir.

Evet arkadaşım sizlerin de görmüş olduğu üzere yapacağınız işlem sadece bu kadar. Evinden ayrılamayan ev hanımlarımız yada okula giden üniversite öğrencilerimiz için zevkli bir iş modeli değil mi sizce. Burada unutmamanız gereken tek şey hazırlamış olduğunuz paketleri, kolilere yerleştirdiğinizde içerisinde ne kadar, ne olduğunu özellikle belirtmeniz gerekmemektedir. Çünkü paketleme işinden alacağını para o kolilerin üzerinde töre hesaplanmaktadır.

Yine evinde bakmakla yükümlü olduğu bir hastası yada çocukları olan hanımlarımız için yapabileceği güzel bir paketleme işi daha bulunmaktadır. Hem göz yorucu değil, hem de çocuklarım boncukları alır yutar mı? derdi olmaz. Basit ve kolay hazırlanabilen Evde Karton, Plastik Bardak Paketleme İşi Yapmak İsteyenler arkadaşlarımız. Buraya bıraktığımız adres üzerinden iletişime geçebilirler.

Evimizde boncuk işi yapmayı ve boncuk paketleme işini nasıl yapacağımızı öğrendiğimize göre şimdi geçelim, bu işlerden ne kadar para kazanabileceğinize. Ne dersiniz?

Evde Boncuk İşi Yaparak Ne Kadar Para Kazanabilirim?

Yaşam şartlarımız gün geçtikçe zorlanmaya başladığı çok ama çok doğrudur. Genel olarak bakıldığında etrafımızda ya bir ek iş arayan ya da bulunmuş olduğu işte mesaiye kalarak para kazanmaya çalışan bir çok insan var. Haksız mıyım sizce arkadaşlar. Hele de eviniz kiraysa kira, okul masrafı yeme içme derken, bir bakmışız kendi ihtiyaçlarımızı dahi karşılayamayacak kadar elimizde para kalmamış. Bu yüzden herkes bir ek gelir arama derdinde. Bayanlarımızın tercih etmiş olduğu boncuk işi yaparak ne kadar para kazanabilirim soruna geçecek olursak.

blank

Evde-Boncuk-İşi-Yaparak-Ne-Kadar-Para-Kazanabilirim

Evde boncuk işi yaparak tabi ki zengin olunmaz. Zengin olmak bir hayaldir ancak. Yalnız bu işi ek iş olarak düşündüğümüzde, ev hanımlarımızın kendi ihtiyaçlarını karşılayacak kadar para kazanmaları mümkün.  Hatta aylık mutfak masraflarını dahi karşılayabilirler. Okula giden öğrencilerimiz için okul harçlığı çıkmış olur. Alacağınız miktar tamamen almış olduğunuz siparişin miktarına ve yapabileceğiniz zamana göre kazancınız değişmektedir. Bu yüzden sizlere boncuk işinde net bir rakam vermemiz mümkün olmamaktadır. Ancak ortalama olarak genel bir kazanç söylersek, Günde 3 yada 4 saatinizi ayırıp düzenli olarak sipariş teslim eden arkadaşlar aylık 1000.00 TL ile 1500.00 TL arasında para kazanmaktadır. Bunu bizzat etrafımda boncuk işi yapan kişilerden bilgi alarak sizinle paylaştım. Bu bilgilerden sonra firmalardan aldığınız evde boncuk paketleme işi yaparak, ne kadar aylık kazanç elde edebileceğinizin bilgisini de aşağıda paylaştık.

Evde Boncuk Paketleme İşi Yaparak Aylık Kazanabileceğim Para Ne Kadar?

Boncuk işi işeme ile paketleme yapmanın farklı olduğunu yukarıda bahsetmiştim. Sıra geldi bu konunun en güzel yerine. Hazırlamış olduğunuz boncuk paketleme işinden aylık olarak ne kadar kazanabilirsiniz. Bunu sorunuzun cevabını vermeden önce şunu bilmenizi isterim evlere boncuk işi veren firmalar kesenin ağzını epey bir açmaktadır. Neden mi? Çünkü o firmada işçi olarak çalışmış olsanız SSK, yemek, yol masrafınız gibi pek çok giderleriniz karşılamak zorunda kalacaklar. Bu yüzden evlere iş olarak veriyorlar ki, fazla ek giderlerden kurtulmuş olsunlar. Bir yerde tabi ki kendilerine göre herkes haklı. Bu durumda evde iş arayan arkadaşlarımız için güzel bir fırsat doğmuş oluyor. Eğer boncuk paketlemek için bir firma ile anlaşma yaptıysanız, bilin ki alacağınız para aylık olarak ödenmektedir.

2022 yılında alacağınız ortalama miktarlar ise şu şekilde olmaktadır.

Günlük Yapmış Olduğunuz Paket Miktarı Boncuk Paketleme İşinden Günlük Kazancınız Boncuk Paketleme İşinden Aylık Kazancınız
10 paket 10.00 TL 300.00 TL
20 paket 20.00 TL 600.00 TL
30 paket 30.00 TL 900.00 TL
40 paket 40.00 TL 1.200.00 TL
50 paket 50.00 TL 1.500.00 TL
60 paket 60.00 TL 1.800.00 TL
70 paket 70.00 TL 2.100.00 TL
80 paket 80.00 TL 2.400.00 TL
90 paket 90.00 TL 2.700.00 TL
100 paket 100.00 TL 3.000.00 TL
110 paket 110.00 TL 3.300.00 TL
120 paket 120.00 TL 3.600.00 TL
130 paket 130.00 TL 3.900.00 TL
140 paket 140.00 TL 4.200.00 TL
150 paket 150.00 TL 4.500.00 TL

sizlerin de hazırlamış olduğumuz tabloda gördüğünüz üzere alacağınız ortalama rakamlar bu şekilde olmaktadır. Sizlerin el becerinize ve hızınıza bağlı kazanacağınız miktarlar. Tabi ki birde işe vermiş olduğunuz titizliğe özene. Siz ne kadar düzenli bir şekilde çalışmaya devam ederseniz, firmalar sizlerden memnun kalır ve düzenli bir şekilde paranızı zamanında alabilirsiniz. Bu arada teslimattan sonra koliler incelenmeye alıyor. içerisinde defo görmüş malzeme var mı, sayları tam mı diye kontrol ediliyor. Eğer bir problem olursa firma sizinle çalışmayı o an bitiriyor. Çünkü biliyor ki bu işe ihtiyacı olan ve yapmak isteyen bir çok kişi var. Güvenilir işini temiz yapan kişiler ile çalışmayı tercih etmektedirler.

Evimde kendi işimi yapmak istiyorum ama ne yapacağıma karar veremiyorum diye düşünüyorsan arkadaşım sana çok güzel evde yapılabilecek iş tavsiyelerin de bulunabilirim. Hem kazanç yönünden de gayet mantıklı 5 Farklı Evde Para Kazandıran El İşleri Burada (Yeni Moda İşler) adresten tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Şimdi diyorsunuz işi öğrendik. Kazanacağımız miktarları da öğrendik. Peki bu firmalara nasıl ulaşım sağlayabiliriz diye düşünüyorsunuz değil mi? Hemen sizlere  bu konuda da yardımcı olayım. Evlere boncuk işi veren firmaların iletişim adresleri yazımızın devamında bulunmaktadır.

Evde Boncuk Paketleme Başvuruları Nereye Yapılır? İletişim Adresleri

Çoğunlukla bayanlarımızın tercih etmiş olduğu ve rahatlıkla yapabilecekleri ek gelir işi olarak gösterilen bu işin o kadar çok fazla yoruculuğu olmadığı ve hatta zevkli bir iş olduğunu sizlere yukarıda bahsetmiştim. İşte şimdi tamda burada boş vakitlerinizi değerlendirebileceğiniz iş fırsatları sizleri bekliyor. Sizler yeter ki isteyim ben yaparım deyin. Kazanmayı hedefleyip, kendinize güveniyor ve ben bu işi gerçekten istenildiği gibi yaparım diyorsanız. Evden çalışarak düzenli bir işe ve gelire sahip olmak istiyorsanız aşağıda bulunan yorumlar kısmına belirtmeniz yeterli olacaktır. Çünkü iş veren firmalar bizlerin sayfalarından sizlere ulaşım sağlamaktadırlar. Ayrıca yine aşağı bırakacağımız facebook ve instagram hesapları üzerin den de iş veren firmaları takip edebilirsiniz.

blank

Evde Boncuk Paketleme Başvuruları Nereye Yapılır

Yalnız sizlere önemli bir bilgiyi hatırlatmak isterim. Kesinlikle sizlerden kaparo olarak belli bir miktar para isteyenlere inanmayın. Ve bilgilerinizi paylaşmayın. Çünkü firmalar sizlerden asla ne para nede farklı kişisel bilgilerinizi talep eder. Sizinle telefonda konuşur. Anlaşır ve malzemeleri sizlere teslim eder.

Evet arkadaşlar böylelikle yazımızın sonuna gelmiş bulunmaktayız. Bizlere konu hakkında soru, öneri ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorumlar kısmında paylaşım yaparsanız. Sizlere en kısa süre içerisinde dönüş sağlamış oluruz. 😉

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 5 Ortalamamız: 4.6]
Ziyaretçi Yorumları - 32 Yorum
 1. Melike dedi ki:

  Evde boncuk paketleme işi yapabilirim, Geri dönüş sağlarsanız memnun olurum.

 2. Umut dedi ki:

  Mardin Kızıltepe’de bölgesinde bayilik yapabilirim ihtiyac olursa ulaşabilirsiniz

 3. Fatoş dedi ki:

  İşe ihtiyacim var lütfen donüş yaparmıssınız

 4. Sakine dedi ki:

  Evde boncuk kolyeler yapmak isyiyorum

 5. Rojda dedi ki:

  İş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

 6. Rojda dedi ki:

  Dönüş yapın

 7. Rojda dedi ki:

  İnci boncuk işi seviyorum

Bir Yorum Yazın