Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

En İyi Aidatsız Avantajlı 5 Kredi Kartları Hangileri?

Çalışmış olduğum fabrikadan ayrılınca bankalar ile aram biraz bozulmadı desem yalan olur. Bunun nedeni ise şüphesiz ki bankalarla yapılan sözleşmelerin iptal olmasıdır. Sözleşmemin iptal olmasıyla banka ilk olarak kullandığım kredi kartına aidat uyguladı. Gerçi uygulanan kredi kartı aidatını ben geri aldım da hiç bu atraksiyona girmeye de gerekte yoktu hani.

En İyi Aidatsız Avantajlı 5 Kredi Kartları Hangileri?

İş Bankası Yıllık Kredi Kart Aidat Ücreti Nasıl 3 Yöntemle Alınır? da nasıl geri aldığımı da açıkladım. Neyse, baktım böyle olmayacak aidatsız kredi kartlarını başladım araştırmaya. Hep diyorum ya en iyi deneyim yaşanan tecrübedir diye. İşte yaşadığım bu tecrübe sonrasında sizlere sadece aidatsız kredi hangileri olduğunu paylaşmakla kalmayacağım. Bununla birlikte 2023 yılı için en iyi ve size en çok avantaj sağlayan kartların sıralamasını da yapacağım.

Neler Var?

Aidatsız Kredi Kartı Nedir?

Aidatsız olarak kredi kartı nasıl alınır? Ayrıca, en iyi hangi bankalar vermektedir. Bu soruları cevaplamadan, aidatsız kredi kartı nedir? Sorusuna yanıt vermek istiyorum. Cevaplamaya başlamadan önce bankaların her sene aidat uyguladığını da bilmenizi isterim. Bundan dolayı aidatsız kredi kartı almanızı şiddetle tavsiye ederim. Aidatsız kredi kartı nedir? derseniz de, senelik olarak kredi kartına uygulana ücretlendirmenin olmayanıdır, diye cevap verebilirim. Aidatsız kredi kartı nedir? sorusuna net olacak yanıt verdikten sonra şimdi diğer bir merak edilene geçebiliriz. Geçiş yapmadan önce hiç bir şekilde kredi kartı alamayanların ne yapması gerektiğini de cevapladığımı da belirtmek istiyorum.

Bu cevabı ise detaylı olarak Teminat Blokeli Kredi Kartı Nedir? Hangi Bankalar Veriyor? da yanıtladım.

Şayet bırakın adaitsız hiç bir şekilde kredi kartı alamıyorsanız mutlaka içerikte bahsetmiş olduğum yöntemi deneyiniz. Teminat blokeli veya aidatsız kredi kartlarını peki hangi bankalar vermektedir.

En İyi Aidatsız Kredi Kartları Hangileridir?

Bankalardan kredi kartı almak artık eskisi gibi zor değildir. Gelir belgesiz dahi kredi kartı rahatlıkla alabiliyorsunuz. Gelir Belgesiz Kesin Kredi Kartı Veren Bankalar da başvuruları nasıl yapılacağını bulabilirsiniz. İş anlayacağınız olarak kredi kartı almak değildir. Önemli olan aidatsız olarak kredi kartı alabilmektir. Aidatsız olarak kredi kartı alabilmek için de hangi bankaların bu kartları verdiğini bilmemiz gerekir.

 • Garanti Bonus Flexi
 • Türkiye İş Bankası Maximum
 • ENPARA
 • VAKIFBANK Express
 • AKBANK Free

En iyi ve avantajlı adidatsız kredi kartı bu 5 bankamıza ait olmaktadır. Vermiş oldukları kredi kartlarının isimlerini de yanlarında ayrıca yazdım. Bu listemizde Ziraat bankasına yer vermedim. Bunun sebebi ise bankaya ait aidatsız kredi kartı için ayrı bir tanıtım sayfasına yer verdiğim içindir. Bu sayfamızı da Ziraat Bankası Aidatsız Kredi Kartı Nasıl Alınır? da bulabilirsiniz. Diğer bankalar tarafından verilen aidatsız kredi kartları için de 4 alt başlıkta yer verdim. Bu başlıklar altında aidatsız kredi kartlarını tanıtmakla beraber, başvuru nasıl yapılacağını da bulabilirsiniz. Böylece en iyi hangi banka aidatsız kredi kartı verdiğine siz karar verip, seçimini yapmak sizin elinde olacaktır.

1 VAKIFBANK Express Aidatsız Kredi Kartı

Bankaların nerede ise tamamı ilk zamanlar kredi kartlarına senelik aidat uygulamaktaydı. Uyguladıkları kart aidatları kredi kartının cinsine ve bankaya göre değişmekteydi. Uygulanan bu kart aidatların iadesi tüketici hakem heyetlerine kadar taşınmıştır. Kart aidatı ödeyen ve mahkemeye verip kazanan bir tüketicinin kararı emsal gözüktükten sonra ise Vakıfbank dahil bir çok banka aidatlı kredi kartlarına alternatif olarak aidatsız kredi kartı çıkarmıştır.

5 Dakikada Kredi Kartı Aidatını E-Devlet Üzerinden Geri Alma başvuruların tüketici hakem heyetine nasıl yapılacağını bulabilirsiniz. Tüketici hakem heyetlerine e-Devlet harici diğer başvuru alternatif yolları ise buradaki bağlantıda yer almaktadır.

Zamanla artan bankacılık rekabetinin etkisiyle Vakıfbank tarafından da verilen peki express card başvurusunu nasıl yapabilirsiniz. Aidatsız kredi kartı almak için Vakıfbank tercihinde bulunanlar için bu başvuru yöntemleri.

 1. İnternet üzerinden başvuru yapmak için https://webservis4.vakifbank.com.tr/webUzunBasvuru/default.aspx adresine girebilirsiniz. (Sözleşmeyi okudum ve kabul ediyorum kutucuğunu işaretleyerek başvuru işleminizi başlata bilirsiniz.) blank
 2. Vakıfbank şubelerinden
 3. Mevduat hesabı açtıysanız Mobil Uygulamasını indirerek

Başvurularını gerçekleştire bilirsiniz. Avantajları ise şunlardır.

 1. 20.000 TL kadar 18 aya varan vadelerle taksitli nakit avans çekebilmeniz. 12 Ay Vadeli Kredi Kartından Taksitli Nakit Avans nasıl çekilir de bu işlemleri gerçekleştirme hakkında bilgi alabilirsiniz.
 2. Mobil temassızlık
 3. Peşine taksit
 4. HGS ve ÖGS ödemelerini hızlık yapabilme
 5. Otomatik fatura ödeme

dahil olmak üzere bir çok daha ayrıcalıklardan yararlana bilirsiniz.

2 Akbank Free Aidatsız Kredi Kartı (Şifre Alma)

AKBANK free adı altında aidatsız olarak kredi kartı vermektedir. Şifre alma işleminin de bir hayli basit olan bu kredi kartının özellikleri ise rakiplerini oldukça kıskandırmaktadır. AKBANK kredi kartı almak isteyenler için başta gelen bu özelliklerin neler olduğunu aşağıda bulabilirsiniz. Ardından da başvuru formu ve şifre alma SMS numaraları yer almaktadır.

 1. Alış verişinize kendiniz limit koya bilirsiniz. (Başvuru yapmak için FREE BÜTÇEM yazıp 4425 numaraya göndermeniz yeterlidir.)
 2. Evraksız, formalitesiz anında taksitli nakit avans çekebilirsiniz
 3. Diğer banka borçlarınızı AKBANK free aidatsız kredi kartınıza aktara bilirsiniz
 4. Aidatlarınız için düzenli ödeme talimatı verebilirsiniz
 5. Tüm peşin ödemelerinize taksit isteyebilirsiniz. (anlaşma olsun yada olmasın 9 Ay Akbank Kredi Kartı Yapılandırma da detayları göre bilirsiniz.)

Daha bir çok farklı özelliklere sahip AKBANK free kredi kartı başvurusunu nasıl yapabilirsiniz.

 1. https://www.kartfree.com/free/hemen-basvur adresinden doldurabileceğiniz bir forum üzerinden
 2. AKBANK mobil uygulaması
 3. AKBANK şubeleri

Şifrenizi alabilmeniz için de yapmanız gereken tek şey,

KKSIFRE yazarak kartınızın son 4 hanesini 4425 numaraya göndermeniz yeterlidir.

AKBANK free kredi kartı özellikleri, başvuru forum adresi ve şifre alma SMS numaraları bu şekilde yer almaktadır. Şimdi diğer en avantajlı olarak aidatsız kredi kartı veren Garanti BBVA geçebiliriz.

3 Aidatsız Kredi Kartı Olan Garanti Flexi Süper!

Türkiye’nin en yaygın alış veriş ağına sahip olan Garanti BBVA Flexi isminde müşterilerine aidatsız kredi kartı vermektedir. Garanti BBVA flexi aidatsız olmasının yanı sıra ayrıca hediye para verme konusunda da bir hayli bonkördür. Bir çok taraftar kredi kartına da ev sahipliği yapan Garanti BBVA, diğer kredi kartlarında olduğu gibi müşterilerine taksitli nakit avans çekme olanağı da sağlamaktadır. Bünyesinde barındırmış olduğu tüm kredi kartları için aylık %1.81 nakit avansı 12 ay vadeli olarak veren bankanın geri ödeme imkanları ise şu şekildedir.

Güncel diğer kart aidat ve nakit avans ŞUBAT ayı faiz oranlarını BURADAN bulabilirsiniz.

Garanti Flexi Nakit Geri Ödeme
Miktar Vade (Ay) Aylık Ödeme Toplam Maliyet
5.000 TL 12 477,11 TL 5.725,25 TL
10.000 TL 954,21 TL 11.450,53 TL
15.000 TL 1.431,32 TL 17.175,81 TL
20.000 TL 1.908,42 TL 22.901,09 TL

Dünyanın nerede ise tamamında geçerli olan Garanti BBVA Flexi aidatsız kredi kartına başvuru yapmakta çok kolay. SMS üzerinden hemen başvurmak için BFLEXI yazıp mesajınızı 3340 numaraya göndermeniz yeterlidir. Kimlik ve cep telefon numaranızla başvuru yapmak için de buradaki formu doldurmanız yetecektir. Başvuru neticeniz olumlu sonuçlandıktan sonra kredi kartınızın nerede olduğunu da öğrenmeniz çok kolay. Kredi Kartım Nerede? (T.C İLE KURYE SORGULAMA ADRESLERİ) den bu işlemleri kolaylıkla sağlaya bilirsiniz.

4 İş Bankası Maximum Aidatsız Kredi Kartı Nasıl Alınır?

Benimde severek senelerdir kullanmış olduğum bir kredi kartıdır. Gerçi Türkiye İş Bankası ile maaş anlaşmamız bittikten sonra biraz ters düktük ama, sonradan işi tatlıya bağladık. Kesmiş olduğu kredi kartı aidatımı geri iade ettikten sonra ise yıllardır halen müşterisi olarak devam etmekteyim. İş bankası Maximum ilk kullanma başladığım andan beri de beni hiç üzmedi. Hangi mağazaya gitsem mutlaka geçerliliği bulunmakta ve en çok taksit uygulayan kartlar arasında yer almaktadır. Bu nedenle İş Bankası Maximum kredi kartından vaz geçmedim. Sizlerde şuan aidatsız olarak herkese verilen bu harika kartın sahibi olabilirsiniz.

Kısa mesajla başvurmak için yapmanız gereken, AIDATSIZ yazıp boşluk sonrası kimlik numaranızı girip bu mesajı 4402 göndermenizdir.

Türkiye İş Bankası Maximum aidatsız kredi kartı başvurusunu forum doldurarak da isterseniz yapabilirsiniz. Onun için de buradaki formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Sizler için aidat sız olan en iyi avantajlı 5 kredi kartının hangileri olduğunu listeledik. Harcadıkça En Çok Puan Veren 5 Kredi Kartı Hangisi? diye merak ediyorsanız bulun için de bağlantımızda bir çalışma yaptığımızı bilmenizi isterim.

 

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalamamız: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın