DEVLET Kredi

PTT, Ziraat bankası dul, yetim ölüm aylığı kredisi 40.000 TL!

PTT, Ziraat bankası dul, yetim ölüm aylığı kredisi 40.000 TL!

Herhangi bir yer de çalışmayıp ölüm hali yada çeşitli sebeplerden dolayı eşlerinden ayrılarak dul kalan kadınlarımız ile aile fertlerini çeşitli nedenlerden dolayı kaybedip yetim kaldıkları için maaş alan ülkemizde milyonlarca vatandaşımız bulunmaktadır. Bu pozisyonda olanlar bankalardan kredi çekebilir mi ? sorusuna Ziraat bankası ile PTT tarafından sağlanan kredi müjdesi ile yüzlerini güldürmek istedik. BDDK tarafından yapılan son düzenleme ile 36 ay vadeli tam 50.000 liraya kadar ihtiyaçlarınız için tüketici kredisi alabilir, hatta sıcak bir yuva sahibi olabilmek için konut edinme kredisi olanaklarından dahil şartlara uygun iseniz yararlana bilirsiniz.

Dul, Yemi, Ölüm Aylığı Alanlar Bankalardan Kredi Alabilirler Mi ?

PTT ve Ziraat bankasının sizlere sağlamış olduğu kredi olanaklarını detaylandırmadan evvel ilk olarak sıklık ile sorulan eşlerinden çeşitli sebeplerden ayrılarak dul kalan kadınlarımız ile yine çeşitli nedenler ile aile büyüklerini kaybedip yetim, öksüz kalan kardeşlerimizin bankalardan kredi veya kredi kartı alabilir mi sorusuna yanıt vereceğiz. Hepimizin de bildiği gibi bankaların ihtiyaç yada konut kredisi verme şartların en başında ” GELİR BELGESİ ” gelmektedir. Şayet ispatlanabilir sabit bir gelire sahipseniz bankalardan kredi kullanmanız çok da zor olmamaktadır. Ancak! gelir belgesinden çok daha önemli bir kriteri bir çoğunuz bilmiyorsunuz. Bu da kredi notu değeridir. Eğer ki bu değeriniz riskli bölgedeyse her ne kadarda çok ispatlanabilir bir maaşınız olursa olsun hiç bir bankadan kredi alamazsınız. Ayrıca KKB kredi notu değeriniz, yüksek olması halinde İnternet üzerinden yapacağınız başvurularda dul, yetim ve ölüm aylığınız olmasa bile ihtiyaç kredisini çok rahat bir şekilde alabilirsiniz. Dolayısı ile kredi notu skorunuza güveniyorsanız PTT veya Ziraat bankasının sizlere sağlamış olduğu kredi fırsatlarına bağlı kalmamayı öneririm.

PTT, Aktif Bank Dul ve Yetim İle Ölüm Aylığı Alanlara Sağladığı Kredi İmkanları

Dul, yetim, ölüm aylığı alanlara PTT den ayrıcalıklı kredi

Dul, yetim, ölüm aylığı alanlara PTT den ayrıcalıklı kredi

PTT yapmış olduğu Aktif bank ile özellik ile maaş müşterilerine özel avantajlar ile kredi imkanı sağlamaktadır. Şayet sizde dul, yetim veya ölüm aylığınızı PTT üzerinden alıyorsanız rahatlık ile 2018 tarihi itibarı ile yapılan son düzenleme sonrasında 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. 50.000 lira üst limitler ile verilen bu kredi fırsatın dan yararlanmak isteyenler için aranan üst yaş sınırı ise 80 tir. Şayet kredi notunuz en az 1700 seviyelerindeyse ve yaşınız da 80 geçmemişse size en yakın PTT şubelerine şahsen başvuru yaparak kredi kullana bilirsiniz. PTT şubelerine giderken yanınıza sadece nüfus cüzdanı ile adres teyit amaçlı ödenmiş bir fatura almanız yeterli olacaktır.

Ziraat bankası dul, yetim aylığı alanlara sağlamış olduğu konut kredisi imkanları

Dul kalmış kadınlarımız ile yetim kalmış kardeşlerimiz maaşlarını Ziraat bankasından alması halinde konut kredisi başvurularını yapabilirler. 120 ay vadeli olarak alacakları konut değerinin en fazla %80 kadar kredi kullana bilmeniz için yine aranan en önemli şartların başında kredi notu değeriniz gelmektedir. Şayet geçmiş dönemlerde bankalar ile herhangi bir kötü geçmişe sahip değilseniz alacağınız evi Ziraat bankasına ipotek ettirerek 200.000 liraya kadar konut kredisi olanaklarından yararlana bilirsiniz. 100.000 lira için ayda ortalama 1,000 lira taksitli konut alacaklar artık Ziraat bankasına başvurularını İnternet üzerinden de gerçekleştire bilirler. Ölüm, yetim ve dul aylığınız 600 liranın üstündeyse şayet 50.000 liradan anında Ziraat konut edinme kredi olanaklarına başvura bilirsiniz.

Gelir belgesiz de ihtiyaç kredisi bankalardan alabilirsiniz!

Oldu ki Ziraat bankası yada PTT üzerinden dul veya yetim ile ölüm aylığı almanıza rağmen ihtiyaç kredisi alamadınız, hiç üzülmeyin. Şayet kredi notu değeriniz yüksek ise başta Akbank olmak üzere bir çok bankadan gelir belgesiz kredi alabilirsiniz. Evet çok doğru duydunuz üstelik banka şubesine dahil hiç gitmeden evinizden bile çıkmadan İnternet üzerinden kolaylık ile başvurunuzu yapabilirsiniz. Ben gelir belgem olmadığı halde bu yöntem ile 40.000 TL anında kredimi aldım. Yapmanız gerekenleri hemen sarılayım.

 1. İlk önce Akbank’dan bir VADESİZ MEVDUAT hesabı açtırın
 2. Daha sonra İnternet bankacılığını kullanacağınızı beyan ederek tek kullanımlık şifrenizi alınız.
 3. https://internetsubesi.akbank.com/WebApplication.UI/entrypoint.aspx adresinden kimlik numaranız ve tek kullanımlık şifreniz ile giriş yapınız.
 4. Karşınıza gelecek olan kredi teklifine başvuru yapınız. Kredi teklifi gelmezse de üst menüden krediler bölümünden anından başvuru formu oluşturabilirsiniz.

hepsi bu kadar 🙂

PTT, Ziraat bankası dul, yetim ölüm aylığı kredisi 40.000 TL! HAKKINDA LÜTFEN SORUNUZU SORUNUZ

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 25 YORUM
 1. blank Hatice dedi ki:

  Oğlum 1400 TL yetim aylığına bağlandı 10000 TL kredi çekebilir miyim

 2. blank Tanju Çolakoğlu dedi ki:

  Kardeşim yetim maaşı alıyor.
  Kardeşim kendi maaşı adına kredi çekmek istedi ve ondan kefil istendi.
  Sorum şu…
  Kefil olarak emekli maaşı olan annem olabilir mi?

 3. blank Ayten cıvan dedi ki:

  BABAM VEFAT ETTİ BANA MAAŞINDAN BAGLANACAK KREDİ NOTUM DUSUK TAŞIT KREDİSİ ALABİLİRMİYİM

  1. blank Admin dedi ki:

   Öncelik ile başınız sağ olsun, kredi notunuz düşük ise kullanmazsınız. Ama, araç ipotekli olacağı için çok fazla düşük değil ise kredi çıkması büyük ihtimaldir. Kredi notunuzun kaç olduğunu tam olarak bilmem gerekiyor.

 4. blank Nesrin dedi ki:

  Yetim aylığı alıyorum kiredi cekebilirmiyim

  1. blank Emre ADIN dedi ki:

   Şayet kredi notunuz da oluşmuş ise evet çekebilirsiniz.

 5. blank Emrullah dedi ki:

  40000tl ye36ay kredi nekadar ödetiz

  1. blank Emre ADIN dedi ki:

   1.388,96 TL ödemeniz olacaktır.

DEVLETKredi.Com