Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

BURSA Kapalı Çarşı Senetle Altın (KUYUMCULAR TEFECİLER)

Bursa'da bankalardan daha çok para, kapalı çarşıda dönmektedir. Bunun en büyük nedeni ise kuyumculuğun kalbinin burada artmasıdır. Altın satışlarında özellik ile yaz aylarında ciddi bir sirkülasyon dönen kapalı çarşıda bazı kuyumcular rekabet ortamında yer almak için senetle bile taksitli satış yapmaktadır.

BURSA Kapalı Çarşı Senetle Altın (KUYUMCULAR TEFECİLER)

Bilezikten ise daha çok Cumhuriyet altınını taksitli bir şekilde satışını sağlayan kapalı çarşı esnafı, kredi kartlarına da 2023 yılı içerisinde taksitli alım olanağı sağlamaktadır. Bankalardan nakit ihtiyacını karşılamakta zorluk çeken Bursalı vatandaşların sıklık ile ziyaret ettiği bu kuyumcuların adreslerini peki sizler biliyor musunuz? Acil paraya ihtiyacınız var ise ve bankalardan da kredi alamıyorsanız buyurun sizlere Bursa da bu imkanı sağlayan kuyumcuların açık iletişim adres bilgileri.

Neler Var?

Bursa’da Acil Para Bulma Yöntemleri Nelerdir?

Bursa’da acil paraya ihtiyacı olan vatandaşlar diğer illerimize göre bence çok daha şanslıdır. Bunun en büyük nedeni ise 20 bin lira sigortasız kredi veren bankalar bu ilimizde bütün şubeleri ile sizlere mesai saatleri içerisinde hizmet vermesidir. Her ilimizde şubesi olmayan bu bankalar, Bursa’da kredi notu 1000 puan altına kadar düşük olanlara dahi nakit çözümler üretmek için faaliyet göstermektedir. Bu bankalara başvuru yapmanıza rağmen acil nakit sorunuzu halen çözmedi iseniz o zaman büyük şehir avantajı ile bu sorunuzu diğer yöntemler ile rahatlık ile yine çözebilirsiniz. Sizlere önereceğimiz 4 acil para bulma yöntemi ile emin olun 5.000 TL den 20.000 TL kadar finansal ihtiyaçlarınızı 24 aya varan taksitler ile çözüme kavuşturabilirsiniz. Peki, güvenilir acil para bulma 4 yöntemi nedir?

 1. Faturalı hatlarınız üzerinden kredi alma. Bu imkanı sağlayan firmaları ve çalışma prensiplerini 1 Dakika’da Faturalı Hatta Anında Kredi Başvurusu isimli içeriğimiz de bulabilirsiniz.
 2. Kapalı çarşı da senetle altın satan kuyumcular ile iletişime geçme
 3. Senetle danışmanlık firmalarından kredi kullanma
 4. Bozdurma yöntemleri ile para bulma

Şayet, Bursa’da bankalardan kredi çekemiyor iseniz emin olun acil para ihtiyacınızı karşılamak için bu 4 yöntemden başka başvuru yapacağınız bir yol yoktur. Sıralamış olduğum yöntemlerin sadece 1. madde olanı için ayrı bir içerik hazırladığımız için onu burada yer vermeyeceğim, ama diğer bütün yöntemleri detaylı olarak aşağıda sizler için paylaşıyorum.

Bursa Senetle Para Veren Kuyumcular 2023

Bankalardan kredi alamayanlar çareyi farklı yöntemler ile para bulmakta aramaktadırlar. Senetle para yada altın alıp bozdurmakta bu yöntemlerden bir tanesidir. Ankara’da senetle kredi veren firmalar bunlardan en başlıca olanlarıdır. Ama aynı pazarlama sistemini Bursa ilimizde de uygulayan bir çok firma bulunmaktadır. Her ne kadarda çok şükür ihtiyacım olmasa da Bursa yada diğer farklı illerde senetle para veren kuyumcular veya diğer var olan danışmanlık firmaların nasıl sizlere para verdiğini araştırdım. Bu firmaların çalışma prensiplerini de sizler ile burada paylaştım. Artık, çalışma şekillerini öğrendikten sonra nakit ihtiyacınızı halen karşılamak ister yada istemezsiniz onun kararını da size vermek istiyorum.

Bursa’daki danışmanlık firmaları nasıl senetle kredi verir? 

Bursa’da faaliyet gösteren 800 900 1200 puana kredi veren bankalar dan şayet kredi almayı düşünmüyor iseniz size farklı bir yöntem ile acil nakit ihtiyacınızı karışlamak için yol göstere biliriz. Bu yol ile 36 ay vadeli olarak 20.000 TL kadar nakit ihtiyacınıza çözüm bulabilirsiniz. Siciliniz bozuk dahi olsa sadece tek bir kefil ile işlemlerinizi Bursa da sadece bu işi yapan danışmanlık firmaları ile gerçekleştire bilmektesiniz. Peki, Bursa ilimiz de sizlere bahsetmiş olduğumuz bu danışmanlık firmaları nasıl yardımcı oluyorlar biliyor musunuz? Gelin, ilk olarak firmaların yapmış olduğu bu uygulamadan bahsedelim. Daha sonra kafanıza yatar, sizin için uygun ise bir çok kişinin yapmış olduğu gibi başvurunuzu yapabilirsiniz.

 1. İlk olarak sizlere anlaşmalı oldukları beyaz eşya mağazalarından 12 aya kadar senetle ürün aldırırlar. (Lcd tv, bilgisayar, cep telefonu => 36 Ay Vadeli Taksitli Cep Telefonu Satan Mağazalar dan elden taksitli olarak da cep telefonu satın alabilirsiniz.)
 2. Daha sonra yine anlaşmalı oldukları spotçulara bu ürünleri nakit para karşılığında pazarlar.

Aracılık yaptıkları için kendi komisyonlarını alırlar. Size de geri kalan nakit parayı verirler! Senaryo tamamen bundan ibarettir. Ufak bir hesaplama ile bunu sizlere anlatacak olursak.

 • 2 tane 6 bin TL LCD televizyon alsanız 12.000 TL yapar. Bunu spotçu sizden 9.000 TL alacaktır. %5 de danışmanlık firması komisyon koymuş olsa sizden 450 TL kesinti uygular. Yani cebinize 12 ay vadeli olarak 12 bin TL çekiyormuş gibi düşünseniz faiz ve tüm kesintiler sonrası elinize 12.000 – 3.450 = 8.550 geçer.!

Tüm bu işlemler en fazla 1 iş günü sürer. Bunun nedeni ise zaten daha önceden danışmanlık firması hem alıcı hem de satıcı ile anlaşmış olmasıdır. Sistem son derece güvenilirdir, fakat siz yine de bu işlemleri yapmak için mutlaka Bursa’da adresleri belli olan danışmanlık firmalarına şahsen olarak müracaat ediniz.

 ✅ Senetle Altın Veren Kuyumcular Nasıl İşler?

Bursa’da acil olarak para bulmanın bir diğer yolu da senetle altın veren kuyumcular üzerinden geçmektedir. Şimdi kendi kendinize direk şu soruyor soruyorsunuz, ya hiç tanımadığı bir kişiye kuyumcular nasıl oluyor da senetle altın verebiliyor. Peki bende size şunu soruyorum, bankalar sizi tanımadığı halde nasıl oluyor da size para verebiliyor? Finansal sistem bankalara göre farklı mı çalışıyor yoksa? tabi ki de hayır dimi? O zaman sonuç olarak kuyumcularda size taksitli bir şekilde senet üzerinden altın verebilir öyle değil mi? Peki, Bursa’daki kuyumcular sizlere nasıl özellik ile Cumhuriyet altını verebilir? ayrıca şartları nedir? Şimdi gelin ilk olarak bunlara bakalım, sonra sistemin işleyişine değineceğim.

Senetle sadece altın değil beyaz eşya hatta 2.el araç araç alımlarında karşılıklı güvenin sağlanması için kefil talep edilir. Özellik ile çalışan bir kefille sahip iseniz kredi notunuz düşük dahi olsa size senet üzerinden altın kuyumcular taksitli olarak pazarlama yapa bilirler. Senetle Araba Kamyon TIR Ticari Taksi Satan 10 Yer de aynı bu mantık ile çalışmaktadır.

Bursa ilimizde senetle kuyumcuların hangi şart ile altın satacaklarını artık biliyoruz. Peki, bu işlemler nasıl gerçekleşiyor bunu biliyor musunuz? Hemen bir örnek ile bunu da sizlere açıklık getireyim.

Cumhuriyet altının bir tanesinin satış fiyatı örneğin ŞUBAT ayını baz alarak hesapladığımızda 6.575.00 TL olarak ele alalım. 20.000 TL ihtiyacınız var ise size kuyumcu ilk olarak satış fiyatı üzerinden 4 tane cumhuriyet altınını pazarlar ve ona göre senet oluşturur. Daha sonra ise alış fiyatı üzerinden bu altınları sizden geri alır. Alış fiyatı da 5.575.00 TL dersek toplamda 1.000 TL o an için bir kaybınız olacaktır. 20.000 TL için ayrı bir şekilde kuyumcu vade farkı koyar, buda en fazla senelik %20 dersek 12.000 TL olur.

Netice olarak; sizin kuyumcuya borcunuz 22.000 TL olurken elinize geçecek olan net miktar 20.000 TL – 400 TL =19.600 TL olacaktır. Bizce oldukça makul bir hesaplama, ama sürekli söylediğimiz gibi yine adreslere başvuru yapma sizin tercihinizde olan bir konudur.

Senetle Para Veren Faktoringler Bursa’da Var Mı?

Senetle Bursa’da faktoring firmalarında taksit ödemeli olarak para arayan bir çok vatandaşımız ne yazık ki bu firmaları yanlış tanıyorlar. Bunun nedeni sizlere açık bir şekilde izah etmem gerekir ise; BDDK tarafından kontrol altında faaliyetlerini yürüten tam 56 tane faktoring firması vardır. Bu firmaların tam 55 tanesi İstanbul’da sadece 1 tanesi Ankara’da faaliyetlerini göstermektedir. Dolayısı ile Bursa’da yasal mevzuatlar kapsamında faaliyet gösteren herhangi bir faktoring firması yoktu! Ayrıca, olsa dahi bu firmalar senetle hiç kimseye para vermez! Faktoring firmaların asıl hizmetlerinden bazıları ise şunlardır.

 1. Alacak yönetimi
 2. Tahsilat yönetimi
 3. Nakit yönetimi

Burada yer alan ‘Nakit Yönetimi” hizmeti ile ticari işletmelerin kısa vadeli nakit hizmetini sağlar. Alacak ve tahsilat yönetimi ile de yine ticari işletmelerin vadeli alacakların devir alınmasını gerçekleştirir. Dolayısı ile hiç boş vere senetle para veren faktorinler Bursa ilinde var mı diye boşuna aramayın. Onun için sizin yerinizde olsam şayet 10.000 TL kadar bir krediye ihtiyacım varsa bunu yukarıda maddelerde de yer verdiğim ”Faturalı Hatlara Kredi Veren Firmalar” üzerinden sağlardım. Hatta hattınız üzerinden kredi alabilmek için Bursa’da faturalı hatlara kredi veren firmaları dahi bulmanıza gerek yok.! Bunu kendiniz bile çok rahat bir şekilde gerçekleştire bilirsiniz. Peki, bu işlemi nasıl yaparak acil para sorununuzu çözüme kavuşturabilirsiniz.

 1. Hattınıza ait şebeke bayisine gidiniz.
 2. Hattınıza ait puanı öğrenmek istediğinizi söyleyiniz.
 3. Puan sorgulamasında size ne kadarlık cihaz çıkacağını sorunuz.
 4. Şayet fiyatı çıkan cihaz size uygun ise hattınız üzerinden 24 aya kadar taksitli bir şekilde alınız.

Şimdi ister aynı telefon bayisine isterseniz de herhangi bir telefoncuya kapalı kutu olarak satıp paranızı alınız.😉 Hepsi bu kadar basit.

Bursa İkrazatçılar Kredi Alabilir Misiniz? Salih Şirinoğlu İkrazat

Salih yada Şirinoğlu ikrazat firmalarının ismini duymuşsunuzdur. Duymadı iseniz benden duyun o zaman. Bu isimler altında yer alan herhangi bir senetle kredi veren ikrazat firmaları yoktur arkadaşlar.! Ama, Bursa’da ama ise İstanbul’da bu isimdeki firmalar şayet varsa da sizlere senetle kredi imkanı sağlamazlar. Hemen karamsarlığa düşmeyin, benim sizlere çok daha iyi bir teklifim var! Sizlere ilk olarak şunu sormak istiyorum neden bankalardan kredi çekmek yerine böyle ikrazatçı arıyorsunuz? Sorunun cevabını aslında ben biliyorum.

 1. Mevcut krediniz olduğu için bankalardan bir daha kredi çekemediğiniz için
 2. İkinci neden kredi notunuz düşük olduğu için

bu iki nedeninden dolayı kredi kullanamıyor iseniz ama cevabı size bende desem? 1 Saatte İstanbul’da Senetle Kredi Veren Yerler deki arkadaşlara konu hakkında farklı bir şekilde yardımcı olmuştum. Sizlere de bizzat deneyimleri ile yardımcı olacağım.

 1. Şayet mevcut bir krediniz olduğundan dolayı bankalardan kredi çekemiyorum diyorsanız yanılıyorsunuz. Size ilk tavsiyem İnternet bankacılığı üzerinden kredi başvurusunda bulunmanız olacaktır. Çünkü bizzat ben mevcut ihtiyaç kredim olduğu halde QNB Finansbank’tan 38.000 TL çektim. Hatta Akbank’ta daha önce 40.000 TL kredi olmasına rağmen yine aynı banka bana 23.000 TL daha kredi vermeye kalktı. Şayet buda olmasa o zaman kesinlik ile 12 ay vadeli kredi kartından taksitli nakit avans çekmeyi deneyin. (ENPARA dan çekmiş olduğum kredinin göstergesi aşağıdadır)blank
 2. Gelelim ikinci nedene, bu da kredi notunuzun düşük olmasıdır. Ama şunu bilin ki her bankanın kredi vermek için uyguladığı alt kredi notu değeri farklıdır. Bunların içinde en alt notu uygulayan ise aşağıdaki bankamızdır.

Türkiye Finans Katılım Bankası 1000 puana dahi bireysel ihtiyaç finansmanı vermektedir. Düşük kar payı uygulamasının yanı sıra İnternet üzerinden de başvuruları kabul eden bankanın ŞUBAT ayı uygulamış olduğu kar yapı oranı ise tablomuz da yer aldığı gibidir.

Türkiye Finans Katılım Bankası 12 Ay 24 Ay 36 Ay
%1.99 %2.19

Geri örnek ödeme tablonuz ise;

12.500 TL Geri Ödeme Planı
Vade Taksit Maliyet
12 1.192,76 TL 14.313,20 TL
15 983,62 TL 14.754,35 TL
18  844,67 TL 15.203,98 TL
20 775,42 TL 15.508,45 TL
24  672,02 TL 16.128,53 TL
28  598,69 TL 16.763,48 TL
32 544,16 TL 17.413,05 TL
34 521,86 TL 17.743,26 TL
36 502,14 TL 18.077,23 TL

Başvuru işlemlerinizi İnternet üzerinden anında sadece BU FORMU doldurarak yapabilirsiniz.

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 1 Ortalamamız: 5]
Ziyaretçi Yorumları - 91 Yorum
 1. Dogu dedi ki:

  Merhaba çok acil 20000 TL ye ihtiyacım var 3 ayda geri öderi

 2. Oğuz dedi ki:

  İyide bu kuyumcular kim nereden bilicez onu da yazsaydıniz keşke ya da firmaları Bursa için

1 7 8 9
Bir Yorum Yazın