DEVLET Kredi

BURSA Kapalı Çarşı Senetle Borç Altın Veren Kuyumcular

BURSA Kapalı Çarşı Senetle Borç Altın Veren Kuyumcular

Türkiye’nin en büyük illerimizden olan Bursa’da finans sektöründeki pasta bir hayli büyüktür. Durum bu şekilde olunca özellik ile meşhur kapalı çarşı faaliyet gösteren kuyumcular dahil senetle altın satmaya başlamışlardır. Sadece altın satmak ile kalmayan kapalı çarşı kuyumcuları taksitli olarak kredi dahi güvenilir müşterilerine vermektedir. Faktoring ve ikrazatçılar gibi finasman sektöründe Bursa ve ilçelerinde yer almak isteyen kuyumcular peki hangileri biliyor musunuz.? İşte 50.000 TL kadar Cumhuriyet altınını taksitli olarak sizlere sadece bir senet ile veren o firmaların adres ile telefon numaraları.

Bursa Para Bulma Yöntemleri Nelerdir? Hızlı, Kolay

20 Bin lira sigortasız kredi veren bankalar her ilde olduğu gibi Bursa ilimizde birden fazla şubesi ile hizmet vermektedir. Bu bankalara başvuru yaptığınız halde kredi alamıyor yani para bulamıyorsanız o zaman çare yok diğer alternatiflere yöneleceksiniz. Her ne kadarda bu alternatif yöntemler etik olmasa da gerekli hassasiyeti göstermeniz durumunda sizi üzmeyecek şekilde sıcak paraya kavuşmanız da yardımcı olacaktır. Peki, bankalar haricinde Bursa’da hızlı ve kolay para bulma yöntemleri nelerdir.?

 1. Faturalı hatlarınız üzerinden kredi alma. (1 Dakika ‘da Faturalı Hatta Anında Kredi Başvurusu)
 2. Kapalı çarşı’da senetle altın alma
 3. Senetle danışmanlık firmalarından kredi kullanma
 4. Bozdurma yöntemleri ile para bulma

benim sizlere tavsiye edeceğim en güvenilir para bulma yollarındandır. Bu yollar ile en az 5.000 lira en fazla ise 30.000 liraya kadar nakit para bulabilirsiniz. Şimdi gelelim bu yöntemler ile nasıl para bulabileceğimize daha doğrusu ne yapmamız gerektiğine.!

Bursa Senetle Para Veren Kuyumcular 2020

Bankalardan kredi alamayanlar çareyi farklı yöntemler ile para bulmakta aramaktadırlar. Senetle para yada altın alıp bozdurmakta bu yöntemlerden bir tanesidir. Ankara‘da Senetle Kredi Veren Firmalar dahil olmak üzere bir çok Bursa ilinde kurulmuş danışmanlık firmaları da yine Bursa ‘da para arayanlara hizmet veren bir diğer firmalardır. Peki daha çok Bursa kapalı çarşı’da faaliyet gösteren senetle para veren bu kuyumcular ile yine senetle kredi veren Bursa’daki danışmalık firmaları sizlere nasıl nakit imkanı sağlamaktadırlar.

Bursa’daki danışmanlık firmaları nasıl senetle kredi verir? 

Bankalardan kredi alamayanların en çok aradıkları finansman firması senetle para veren yerlerdir. Bu firmalar bankalardan kredi alamayan müşterinin çoğalması ile doğru orantılı bir şekilde artmıştır. Bursa ilimizde de çok sayıda senetle kredi veren bu tür firmalar mevcuttur. Peki bu firmalar nasıl sizlere kredi vermektedirler ? Hiç merak ettiniz mi? İşte kesin ve net olarak cevabı. Bir çok kişi bankalardan kredi alamama nedeni kesinlik ile düşük kredi notlarıdır. Kredi Notu 0 Olanlara Kredi Veren Tüm Bankalar her ne kadar da var denilse bile emin olun ki kesinlik ile yalandan ibarettir. Bu neden ile sizin vadeli olarak para bulacağın tek yer bahsedeceğimiz danışmanlık firmalarıdır. Bu firmaların işlevi ise şu şekildedir.

 1. İlk olarak sizlere anlaşmalı oldukları beyaz eşya mağazalarından 12 aya kadar senetle ürün aldırırlar. (Lcd tv, bilgisayar, cep telefonu => 36 Ay Vadeli Taksitli Cep Telefonu Satan Mağazalar ‘dan elden taksitli olarak da cep telefonu satın alabilirsiniz.)
 2. Daha sonra yine anlaşmalı oldukları spotçulara bu ürünleri nakit para karşılığında pazarlar.

Aracılık yaptıkları için kendi komisyonlarını alırlar. Size de geri kalan nakit parayı verirler! Senaryo tamamen bundan ibarettir. Ufak bir hesaplama ile bunu sizlere anlatacak olursa.

 • 2 tane 6 bin TL LCD televizyon alsanız 12.000 TL yapar. Bunu spotçu sizden 9.000 TL alacaktır. %5 de danışmanlık firması komisyon koymuş olsa sizden 450 TL kesinti uygular. Yani cebinize 12 ay vadeli olarak 12 bin TL çekiyormuş gibi düşünseniz faiz ve tüm kesintiler sonrası elinize 12.000 – 3.450 = 8.550 geçer.!

 ✅ Senetle Altın Veren Kuyumcular Nasıl İşler?

Bursa ‘da para bulmanın bir diğer yolu da senetle altın veren kuyumcular dır. Şimdi kendi kendinize direk şu soruyor soruyorsunuz, ya hiç tanımadığı bir kişiye kuyumcular nasıl oluyor da senetle altın verebiliyor. Peki bende size şunu soruyorum, bankalar sizi tanımadığı halde nasıl oluyor da size para verebiliyor ? Hukuk sistemi bankalara göre farklı mı çalışıyor yoksa ? Tabi ki de hayır dimi ? O zaman sonuç olarak kuyumcularda size taksitli bir şekilde senet üzerinden altın verebilir öyle değil mi ? Bunu kuyumcular yaparken şayet sağlam bir kefil getirmediğiniz zaman sizin tıpkı bankalarda olduğu gibi kredi notunuzu referans alarak yapmaktadırlar. Kredi notu nedir diyorsanız daha önce bunu sizler için geniş çaplı olarak açıkladığımızı belirtmek isterim. Ancak, kredi notu değerinize bakarken bankalar da olduğu gibi insafsız davranmamaktadırlar. Yani bankalardan 1400 puana kredi alamazken Bursa’daki kuyumculardan 800 900 puana senetle altın rahatlık ile alabilirsiniz.!

Senetle Para Veren Faktoringler Bursa’da Var Mı?

Bir çoğumuz ne yazık ki faktoring firmalarını yanlış tanıyor. BDDK tarafından kontrol altında faaliyetlerini yürüten tam 56 tane faktoring firması vardır. Bu firmaların tam 55 tanesi İstanbul’da sadece 1 tanesi Ankara’da faaliyetlerini göstermektedir. Dolayısı ile sizlere şunu net bir şekilde söyleye bilirim ki.

 1. Bursa’da senetle para veren herhangi bir YASAL Faktoring firması yoktur.!
 2. Zaten olsa da hiç bir yasal faktoring firması senetle ne Bursa’da nede herhangi bir ilde kredi vermez.

Dolayısı ile hiç boş vere senetle para veren faktorinler Bursa ilinde var mı diye boşuna aramayın. Sizin yerinizde olsam şayet 10.000 TL kadar bir krediye ihtiyacım varsa bunu ” Faturalı Hatlara Kredi Veren Firmalar ” üzerinden sağlardım. Hatta hattınız üzerinden kredi alabilmek için Bursa’da faturalı hatlara kredi veren firmaları dahi bulmanıza gerek yok.! Bunu kendiniz bile çok rahat bir şekilde gerçekleştire bilirsiniz. İzmir Senetle Para Veren Kuyumcular Tefeci Numaraları vermiştim ama bunu Bursa için vermeyeceğim hiç boşuna kızmayın çünkü yapmanız gereken çok basit, sıkı durun hemen anlatıyorum.!

 1. Hattınıza ait şebeke bayisine gidiniz.
 2. Hattınıza ait puanı öğrenmek istediğinizi söyleyiniz.
 3. Puan sorgulamasında size ne kadarlık cihaz çıkacağını sorunuz.
 4. Şayet fiyatı çıkan cihaz size uygun ise hattınız üzerinden 24 aya kadar taksitli bir şekilde alınız.

Şimdi ister aynı telefon bayisine isterseniz de herhangi bir telefoncuya kapalı kutu olarak satıp paranızı alınız.😉 Hepsi bu kadar basit.

Bursa İkrazatçılar Kredi Alabilir Misiniz? Salih Şirinoğlu İkrazat

Salih yada Şirinoğlu ikrazat firmalarının ismini duymuşsunuzdur. Duymadı iseniz benden duyun o zaman bu isimler altında yer alan herhangi bir senetle kredi veren ikrazat firmaları yoktur arkadaşlar.! Ama, Bursa’da ama ise İstanbul’da bu isimdeki firmalar şayet varsa da sizlere senetle kredi imkanı sağlamazlar. Hemen karamsarlığa düşmeyin hemen, benim sizlere çok daha iyi bir teklifim var.! Sizlere ilk olarak şunu sormak istiyorum neden bankalardan kredi çekmek yerine böyle ikrazatçı arıyorsunuz ? Sorunun cevabını aslında ben biliyorum.

 1. Mevcut krediniz olduğu için bankalardan bir daha kredi çekemediğiniz için
 2. İkinci neden kredi notunuz düşük olduğu için

bu iki nedeninde cevabı size bende desem? 1 Saatte İstanbul ‘da Senetle Kredi Veren Yerler de bu sorunların bir tanesinin cevabını vermiştim. Bursa için ise ikisinde cevabını vereceğim.

 1. Şayet mevcut bir krediniz olduğundan dolayı bankalardan kredi çekemiyorum diyorsanız yanılıyorsunuz. Size ilk tavsiyem İnternet bankacılığı üzerinden kredi başvurusunda bulunmanız olacaktır. Çünkü bizzat ben mevcut ihtiyaç kredim olduğu halde QNB Finansbank ‘dan 38.000 TL çektim. Hatta Akbank ‘da daha önce 40.000 TL kredi olmasına rağmen yine aynı banka banka 23.000 TL daha kredi vermeye kalktı. Şayet buda olmasa o zaman kesinlik ile nakit avans çekmeye deneyin. Hem kredi kartı hemde ek kartınız ile nakit avans bankalardan 12 aya kadar çekebilirsiniz.
 2. Gelelim ikinci nedene. Bu da kredi notunuzun düşük olmasıdır. Ama şunu bilin ki her bankanın kredi vermek için uyguladığı alt kredi notu değeri farklıdır. Bunların içinde en alt notu uygulayan ise aşağıdaki bankamızdır.

 Türkiye Finans Katılım Bankası 1000 puana dahi bireysel ihtiyaç finansmanı vermektedir. Düşük kar payı uygulamasının yanı sıra İnternet üzerinden de başvuruları kabul eden bankanın NİSAN ayı uygulamış olduğu kar yapı oranı ise tablomuz da yer aldığı gibidir.

Türkiye Finans Katılım Bankası Vadelere Göre NİSAN Ayı Kar Payı Oranları
Türkiye Finans Katılım Bankası 12 Ay 24 Ay 36 Ay 48 Ay 60 Ay
%0.97 %0.98 %0.99 %1.00 %1.00
 • 3.000 lira 12 ay geri ödemeli olarak bu tabloya göre aylık ödemeniz net 269,32 TL olacaktır. Toplam da size maliyeti ise 3.231,80 TL olmaktadır.
 • 4.000 TL için tablomuz da yer alan verilere göre 24 ay olarak ödeme tutarınız 192,26 TL olur. Toplamda ise sizlere maliyet bu rakamın 4.614,38 TL olacaktır.
 • 5.000 TL 36 ay olarak geri ödeme miktarı sabit olarak 171,51 TL olacaktır. Toplamda ise geri ödemeniz 6.174,44 TL olacaktır.
 • 7.500 lira 48 ay olarak aylık taksit ödemeniz 206,46 TL olur ve toplam geri ödeyeceğiniz tutar 9.909,87 TL olacaktır.
 • 12.000 Lira için en üst vade ödemesi olan 5 yıl için aylık taksit ödemeniz 281,71 TL olacaktır.

Başvuru işlemlerinizi İnternet üzerinden anında sadece BU FORMU doldurarak yapabilirsiniz.

BURSA Kapalı Çarşı Senetle Borç Altın Veren Kuyumcular HAKKINDA LÜTFEN SORUNUZU SORUNUZ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 55 YORUM
 1. Tuncay dedi ki:

  Benimde 20 bin tl ye ihtiyacım var nasıl yardımcı olursunuz

 2. Serhat dedi ki:

  20.000 tlye ihtiyacım var. Senet ile ödeme yapabilirim yardımcı olabilir misiniz?
  Yer Bursa
  05357016922

 3. Kaan dedi ki:

  Burda herkes soruyor varmı varmı diye.bi allahin kulüda varsa yazsın şu para veren kuyumcuyu neden yazmalar anlamış değilim. İletişim adreside veriyoruz ama ulaşamıyoruz. Acil ulaşmam lazım benimde 5447133991

 4. Suat dedi ki:

  5000 tl ihtiyacım var yardımcı olur musunuz 05340853113

 5. Raşit dedi ki:

  En az 10000 TL’ye ihtiyacım var acil 05393828252 . Aylık 3000 nin üzerinde maaş alıyorum , kalıcı bir isim var sorun çıkarmam gerçekten ihtiyacım var , bursadayim.

1 8 9 10
DEVLETKredi.Com