DEVLET Kredi

BURSA Kapalı Çarşı Senetle Borç Altın Veren Kuyumcular

13.07.2017
4.872
BURSA Kapalı Çarşı Senetle Borç Altın Veren Kuyumcular

Türkiye’nin en büyük illerimizden olan Bursa’da finans sektöründeki pasta bir hayli büyüktür. Durum bu şekilde olunca özellik ile meşhur kapalı çarşı faaliyet gösteren kuyumcular dahil senetle altın satmaya başlamışlardır. Sadece altın satmak ile kalmayan kapalı çarşı kuyumcuları taksitli olarak kredi dahi güvenilir müşterilerine vermektedir. Faktoring ve ikrazatçılar gibi finasman sektöründe Bursa ve ilçelerinde yer almak isteyen kuyumcular peki hangileri biliyor musunuz.? İşte 50.000 TL kadar Cumhuriyet altınını taksitli olarak sizlere sadece bir senet ile veren o firmaların adres ile telefon numaraları.

Bursa Para Bulma Yöntemleri Nelerdir ? Hızlı, Kolay🚀

20 Bin lira sigortasız kredi veren bankalar her ilde olduğu gibi Bursa ilimizde birden fazla şubesi ile hizmet vermektedir. Bu bankalara başvuru yaptığınız halde kredi alamıyor yani para bulamıyorsanız o zaman çare yok diğer alternatiflere yöneleceksiniz. Her ne kadarda bu alternatif yöntemler etik olmasa da gerekli hassasiyeti göstermeniz durumunda sizi üzmeyecek şekilde sıcak paraya kavuşmanız da yardımcı olacaktır. Peki, bankalar haricinde Bursa’da hızlı ve kolay para bulma yöntemleri nelerdir.?

 1. Faturalı hatlarınız üzerinden kredi alma. ( 1 Dakika ‘da Faturalı Hatta Anında Kredi Başvurusu )
 2. Kapalı çarşı’da senetle altın alma
 3. Senetle danışmanlık firmalarından kredi kullanma
 4. Bozdurma yöntemleri ile para bulma

benim sizlere tavsiye edeceğim en güvenilir para bulma yollarındandır. Bu yollar ile en az 5.000 lira en fazla ise 30.000 liraya kadar nakit para bulabilirsiniz. Şimdi gelelim bu yöntemler ile nasıl para bulabileceğimize daha doğrusu ne yapmamız gerektiğine.!

Bursa Senetle Para Veren Kuyumcular 2020

Bankalardan kredi alamayanlar çareyi farklı yöntemler ile para bulmakta aramaktadırlar. Senetle para yada altın alıp bozdurmakta bu yöntemlerden bir tanesidir. Ankara ‘da Senetle Kredi Veren Firmalar dahil olmak üzere bir çok Bursa ilinde kurulmuş danışmanlık firmaları da yine Bursa ‘da para arayanlara hizmet veren bir diğer firmalardır. Peki daha çok Bursa kapalı çarşı’da faaliyet gösteren senetle para veren bu kuyumcular ile yine senetle kredi veren Bursa’daki danışmalık firmaları sizlere nasıl nakit imkanı sağlamaktadırlar.

Bursa’daki danışmanlık firmaları nasıl senetle kredi verir? 

Bankalardan kredi alamayanların en çok aradıkları finansman firması senetle para veren yerlerdir. Bu firmalar bankalardan kredi alamayan müşterinin çoğalması ile doğru orantılı bir şekilde artmıştır. Bursa ilimizde de çok sayıda senetle kredi veren bu tür firmalar mevcuttur. Peki bu firmalar nasıl sizlere kredi vermektedirler ? Hiç merak ettiniz mi? İşte kesin ve net olarak cevabı. Bir çok kişi bankalardan kredi alamama nedeni kesinlik ile düşük kredi notlarıdır. Kredi Notu 0 Olanlara Kredi Veren Tüm Bankalar her ne kadar da var denilse bile emin olun ki kesinlik ile yalandan ibarettir. Bu neden ile sizin vadeli olarak para bulacağın tek yer bahsedeceğimiz danışmanlık firmalarıdır. Bu firmaların işlevi ise şu şekildedir.

 1. İlk olarak sizlere anlaşmalı oldukları beyaz eşya mağazalarından 12 aya kadar senetle ürün aldırırlar. ( Lcd tv, bilgisayar, cep telefonu => 36 Ay Vadeli Taksitli Cep Telefonu Satan Mağazalar ‘dan elden taksitli olarak da cep telefonu satın alabilirsiniz. )
  )
 2. Daha sonra yine anlaşmalı oldukları spotçulara bu ürünleri nakit para karşılığında pazarlar.

Aracılık yaptıkları için kendi komisyonlarını alırlar. Size de geri kalan nakit parayı verirler! Senaryo tamamen bundan ibarettir. Ufak bir hesaplama ile bunu sizlere anlatacak olursa.

 • 2 tane 6 bin TL LCD televizyon alsanız 12.000 TL yapar. Bunu spotçu sizden 9.000 TL alacaktır. %5 de danışmanlık firması komisyon koymuş olsa sizden 450 TL kesinti uygular. Yani cebinize 12 ay vadeli olarak 12 bin TL çekiyormuş gibi düşünseniz faiz ve tüm kesintiler sonrası elinize 12.000 – 3.450 = 8.550 geçer.!

 ✅ Senetle Altın Veren Kuyumcular Nasıl İşler ?

Bursa ‘da para bulmanın bir diğer yolu da senetle altın veren kuyumcular dır. Şimdi kendi kendinize direk şu soruyor soruyorsunuz, ya hiç tanımadığı bir kişiye kuyumcular nasıl oluyor da senetle altın verebiliyor. Peki bende size şunu soruyorum, bankalar sizi tanımadığı halde nasıl oluyor da size para verebiliyor ? Hukuk sistemi bankalara göre farklı mı çalışıyor yoksa ? Tabi ki de hayır dimi ? O zaman sonuç olarak kuyumcularda size taksitli bir şekilde senet üzerinden altın verebilir öyle değil mi ? Bunu kuyumcular yaparken şayet sağlam bir kefil getirmediğiniz zaman sizin tıpkı bankalarda olduğu gibi kredi notunuzu referans alarak yapmaktadırlar. Kredi notu nedir diyorsanız daha önce bunu sizler için geniş çaplı olarak açıkladığımızı belirtmek isterim. Ancak, kredi notu değerinize bakarken bankalar da olduğu gibi insafsız davranmamaktadırlar. Yani bankalardan 1400 puana kredi alamazken Bursa’daki kuyumculardan 800 900 puana senetle altın rahatlık ile alabilirsiniz.!

Senetle Para Veren Faktoringler Bursa ‘da Var Mı ?

Bir çoğumuz ne yazık ki faktoring firmalarını yanlış tanıyor. BDDK tarafından kontrol altında faaliyetlerini yürüten tam 56 tane faktoring firması vardır. Bu firmaların tam 55 tanesi İstanbul’da sadece 1 tanesi Ankara’da faaliyetlerini göstermektedir. Dolayısı ile sizlere şunu net bir şekilde söyleye bilirim ki.

 1. Bursa’da senetle para veren herhangi bir YASAL Faktoring firması yoktur.!
 2. Zaten olsa da hiç bir yasal faktoring firması senetle ne Bursa’da nede herhangi bir ilde kredi vermez.

Dolayısı ile hiç boş vere senetle para veren faktorinler Bursa ilinde var mı diye boşuna aramayın. Sizin yerinizde olsam şayet 10.000 TL kadar bir krediye ihtiyacım varsa bunu ” Faturalı Hatlara Kredi Veren Firmalar ” üzerinden sağlardım. Hatta hattınız üzerinden kredi alabilmek için Bursa’da faturalı hatlara kredi veren firmaları dahi bulmanıza gerek yok.! Bunu kendiniz bile çok rahat bir şekilde gerçekleştire bilirsiniz. İzmir Senetle Para Veren Kuyumcular Tefeci Numaraları vermiştim ama bunu Bursa için vermeyeceğim hiç boşuna kızmayın çünkü yapmanız gereken çok basit, sıkı durun hemen anlatıyorum.!

 1. Hattınıza ait şebeke bayisine gidiniz.
 2. Hattınıza ait puanı öğrenmek istediğinizi söyleyiniz.
 3. Puan sorgulamasında size ne kadarlık cihaz çıkacağını sorunuz.
 4. Şayet fiyatı çıkan cihaz size uygun ise hattınız üzerinden 24 aya kadar taksitli bir şekilde alınız.

Şimdi ister aynı telefon bayisine isterseniz de herhangi bir telefoncuya kapalı kutu olarak satıp paranızı alınız.😉 Hepsi bu kadar basit.

Bursa İkrazatçılar Kredi Alabilir Misiniz ? Salih Şirinoğlu İkrazat

Salih yada Şirinoğlu ikrazat firmalarının ismini duymuşsunuzdur. Duymadı iseniz benden duyun o zaman bu isimler altında yer alan herhangi bir senetle kredi veren ikrazat firmaları yoktur arkadaşlar.! Ama, Bursa’da ama ise İstanbul’da bu isimdeki firmalar şayet varsa da sizlere senetle kredi imkanı sağlamazlar. Hemen karamsarlığa düşmeyin hemen, benim sizlere çok daha iyi bir teklifim var.! Sizlere ilk olarak şunu sormak istiyorum neden bankalardan kredi çekmek yerine böyle ikrazatçı arıyorsunuz ? Sorunun cevabını aslında ben biliyorum.

 1. Mevcut krediniz olduğu için bankalardan bir daha kredi çekemediğiniz için
 2. İkinci neden kredi notunuz düşük olduğu için

bu iki nedeninde cevabı size bende desem? 1 Saatte İstanbul ‘da Senetle Kredi Veren Yerler de bu sorunların bir tanesinin cevabını vermiştim. Bursa için ise ikisinde cevabını vereceğim.

 1. Şayet mevcut bir krediniz olduğundan dolayı bankalardan kredi çekemiyorum diyorsanız yanılıyorsunuz. Size ilk tavsiyem İnternet bankacılığı üzerinden kredi başvurusunda bulunmanız olacaktır. Çünkü bizzat ben mevcut ihtiyaç kredim olduğu halde QNB Finansbank ‘dan 38.000 TL çektim. Hatta Akbank ‘da daha önce 40.000 TL kredi olmasına rağmen yine aynı banka banka 23.000 TL daha kredi vermeye kalktı. Şayet buda olmasa o zaman kesinlik ile nakit avans çekmeye deneyin. Hem kredi kartı hemde ek kartınız ile nakit avans bankalardan 12 aya kadar çekebilirsiniz.
 2. Gelelim ikinci nedene. Bu da kredi notunuzun düşük olmasıdır. Ama şunu bilin ki her bankanın kredi vermek için uyguladığı alt kredi notu değeri farklıdır. Bunların içinde en alt notu uygulayan ise aşağıdaki bankamızdır.

 💲 BURGANBANK Aralık ayında kredi notu düşük olanlara aylık %1.32 faiz oranında kredi vermektedir. Bankadan 10.000 TL 60 ay vadeli olarak çekerseniz aylık ödemeniz 259,45 TL olacaktır.

 • 15.000 liranın aylık ödemesi 5 yıl boyunca 389,17 TL olacaktır.
 • 20.000 TL için ise aylık ödemeniz 518,90 TL

olur. Başvuru yapmak için lütfen BURADAKİ FORMU doldurunuz.

BURSA Kapalı Çarşı Senetle Borç Altın Veren Kuyumcular HAKKINDA LÜTFEN SORUNUZU SORUNUZ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 46 YORUM
 1. ahmet dedi ki:

  acıl 5000 lazım senetlede olur

 2. Nusret dedi ki:

  20000bin lazim 36 ayda oderim

 3. Adnan dedi ki:

  Ulasirmisiniz

 4. Görkem zeyrek dedi ki:

  10 bin tl nakit ihtiyacım var 0530 318 1624

 5. Serkan dedi ki:

  Acil olan ödemelerim için 5000 tl ihtiyacım var, en fazla 6 ayda geri ödeyebilirim.

 6. Ayşe dedi ki:

  Bursada yeriniz varmı yirmi bin lazım bankalar vermiyo

 7. Murat dedi ki:

  Ulaşırmısınız

 8. seyfi dedi ki:

  Merhaba;

  Bursa’da yaşıyorum ve özel şirkette sipariş yetkilisi olarak çalışıyorum. Aylık net gelirim 3300 TL. Bankalara olan dağınık borçlarımdan dolayı ve bu dağınıklıktan dolayı kredi çekemediğim için 35000 tl nakite ihtiyaç duymaktayım. Dağınık borçları kapatıp tek ele borçlanmak istiyorum. Aylık 1000 lira gibi ödeme yapabilirim. Tabi şartlarınızıda görmek lazım.

  En kısa sürede cevap verebilir iseniz çok memnun olurum. Çünkü bu işi artık sonlandırmak istiyorum.

  İyi akşamlar.

  1. Savaş dedi ki:

   Bursa da yaşıyorum 10 000 tl lazım ancak ayda en fazla 350 tl ödeyebilirim. Şartlarınız nelerdir?

 9. yalçın aş dedi ki:

  Bursa’da yaşıyorum. Aylık net gelirim 3300 TL.8000 tl ihtiyacım var.aylık 500 tl ödeme yapabilirim.En kısa sürede cevap verebilir iseniz çok memnun olurum.

 10. Savaş dedi ki:

  Acil 5000 tl lazım aylık 500 tl geri ödeyebilirim ulaşırmısınız 0545 385 05 35

 11. ercan dedi ki:

  acıl 20bın tl ıhtıyacım var senetle alabırım

 12. Kadir dedi ki:

  Hayırlı akşamlar bana çok acil nakit para lazım yardımcı ola bilir misiniz bursa 05330275235 arayın

 13. Kadir. dedi ki:

  Bursa da ikamet ediyorum acil 25bin lazım senetle ala bilirim 05335943088 arayın acil

 14. Musa dedi ki:

  Boşanma davası sonucu ödemem gereken tazminat için acil 5000 tl.ye ihtiyacım var.kkb.nedeniyle bankalardan kredi alamıyorum.yardimci olabilirmisiniz?

 15. Salih dedi ki:

  26.000 Tl`ye ihtiyacım var.
  Sağlık sebeplerinden dolayı dağınık bir sekilde borçlandım ve bunları tek bir yere toplamam gerek.
  10 senedir ayni iş yerinde çalışıyorum.
  2449 TL maaşım var. Aylık 1000 TL ödeme yapabilirim.Acil
  (salih266@gmail.com)

 16. Muzaffer dedi ki:

  Bursada ikamet ediyorum 15.000 tl ihtiyacım var. Bankalardan kredi çekme imkanım yok. Zor durumdayım 05348316556

 17. Nurdan dedi ki:

  Bana ulaşırmısınız durum çok acil
  05352937575

 18. adem dedi ki:

  mrb 6000 liraya ihtiyacım var çok acil,3000 lira maaşım var bordrolu yardımcı olursanız sevınırım

 19. Murat kaya dedi ki:

  Selamın aleyküm bana çok acil 4binlir lazım bursada yaşıyorum aylık 600tl ödeme yapabilirim yardimci olur musunuz 0553 614 82 88

 20. Aydan dedi ki:

  Mrb bana acil nakit para lazim. Bursada yaşıyorum bana ulaşın 05304451674

 21. Melih dedi ki:

  Merhaba Bursada yaşıyorum sıkışık durumdayım 2000 tl ye ihtiyacım var Bayramdan önce geri ödemeyi yaparım yardımcı olursanız sevinirim.

 22. Ayşe dedi ki:

  Bursada yaşıyorum çok acil 30 bin ihtiyacım var ne olur dönüş yapın kredi dağın borclarimi var onları kapatın tek taraflı borc olsun istiyorum ödemeden salı günü haciz gelecek

 23. Ersin dedi ki:

  Merhaba benim 20000 ihtiyacım var bana yardımcı olursanız sevinirim senet ne olursa imzalar öderim yardımcı olun lütfen

 24. Doğan dedi ki:

  Merhaba benim 15 000 bin tl ihtiyacm var.Dagınık borclarımı 1 yere toplamak istiyorum.Yardımci olursanız sevinirim

 25. Şahin dedi ki:

  Lütfen ulaşırmısınız
  05346103776

 26. Umut akar dedi ki:

  Acil 120 bin tl lazim aylik 2500 tl odeme sartiyla bankalara olan duzensiz kredileri bir yere toplamak icin acillll lazim 0545 834 37 08

 27. Erbil dedi ki:

  Düğünüm için acil 30000 bine ihtiyacım var ayda 1000 lira olarak geri odeyebilirim 05078371447

 28. namık dedi ki:

  acil 5000 lira paraya ihtiyacım var bana ulaşırsanız sevinirim 05550852616

 29. Yavuz dedi ki:

  Ödeme planın ni geciktirmem 19.000 aciliyetim var.bana ulaşın lütfen icralık olmak üzereyim

 30. Yavuz dedi ki:

  Acil 19.000 lazım icralık olmak üzereyim ödemede akşama olmayacaktır. 0541 292 16 33

 31. Berkan dedi ki:

  O numaralardan ulasilamiyor. 25 000 tl kadar ihtiyacim var. Ulasabiirlermi

 32. Naci dedi ki:

  50000 TL ihtiyacım var düğün için aylık 2000 geri odeyebilirim.

 33. Elif dedi ki:

  Bursa da bu firmalardan varmı acil 5 bin lazım ne olur dönüş yapın..

 34. Orhan dedi ki:

  Benim cok acil 4500 tl ye ihtiyacim var bursada yeriniz varmi acaba
  05466071316

 35. Feride dedi ki:

  acil 1500 bin ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

 36. Ayşe geçer dedi ki:

  15 bin oraya ihtiyacı m iz var yardımcı olursaniz çok sevinirim

 37. Emre çelik dedi ki:

  30 bin krediye ihtiyacım var memurum 6000 tl maaşım var sicilim bozuk o yüzden kredi çekemiyorum 05456236462

 38. Merhaba 30 bin tl ye ihtiyacım var. Bir arkadaşım işyeri açıyor kar ortağı olmamı istedi. Ancak ben ortak olmak ve işyeri sahibi olmak istiyorum. Bu konuda yardımcı olabilirmisiniz
  Tel05314593067
  Yüksel KURTULMUŞ
  belissimo78@gmail.com

  Not.on ödeme yok ise iletişime gecebilirmisiniz

 39. Rafet dedi ki:

  Acil 50000 tl ye ihtiyacım var

 40. Aydin6 dedi ki:

  Acil 22 bine ihtiyacım var senet imzalarım 05438897119

 41. Gürol dedi ki:

  20000tl ihtıyacım var yardımcı olurmusunuz

 42. İsmail kuzey dedi ki:

  Mobil ödeme yapın nakite çevirelim

DEVLETKredi.Com