Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

Peşinatsız Taksitli Bursa da Ev Alma İmkanları (HEMEN TESLİM)

Peşinatsız Taksitli Bursa da Ev Alma İmkanları (HEMEN TESLİM)

2021 Yılına girmemize sayılı günler kala peşinatsız ev alma hayali olan birçok vatandaşımız bulunmaktadır. Özellikle Bursa ilimizde ki bireylerin yüzde 80 lik bir dilimi ne yazık ki asgari ücretle çalışan kesimimiz oluşturuyor. Dar gelirli kimselerin bir şeylere sahip olmadan önce ilk başvurdukları kapı yine banka kapılarıdır. Ancak faize boyun eğmek istemeyen, peşinatı olmayan vatandaşları bankaların bu kampanyaları pek de ilgilendirmiyor. Peki peşinatsız ev sahibi olmanın yolları neler? Bursa nın ilçeleri olan Osmangazi, Nilüfer, Büyükorhan, İnegöl, Gürsu, Gemlik, Yıldırım da taksiti hiç peşinatsız ev nasıl alınır bugün sizlere anlatacağız. Sunacağımız bu çözüm yöntemiyle kira öder gibi, taksitle ev alabilecek, bu hayalinizi gerçekleştire bileceksiniz.

Neler Var?

Bursa da Peşinatsız Taksitle Nasıl Ev Alırım?

Bursa da Peşinatsız Taksitle Nasıl Ev Alırım


Bursa da Peşinatsız Taksitle Nasıl Ev Alırım

Son yıllarda bankaların vermiş olduğu kredilerle birçok kimse ev sahibi olmuştur. Fakat sundukları fırsat paketlerinin uzun vade de faizi yükseltmesinden dolayı vatandaş farklı farklı çözüm yolları arayışındalar. İnsanlar ev kredisi alsalar bile banka eksper aracılığıyla kredinin %75 ini karşılamaktalar. Geri kalan %25 lik kısım için ise ayriyeten peşin para gereklidir. Peki böyle bir durumda peşinatı olmayan vatandaş ne yapsın. Başka bankadan ihtiyaç kredisi alsa ödeme zorluğu yaşayacak. Tefeciden alsa faiz borcundan kurtulamayacak. Öyleyse en iyisi hiç ev almamak deyip senelerdir kirada oturan aileler mevcut. İşte bugün bu dar gelirli ailelerimizi göz önüne alarak bu makaleyi kaleme aldık. Artık hem kira gibi ev borcunuzu ödeyecek hem de faiz borcuna girmeyeceksiniz. Nasıl mı? Tabi ki Emin Evim ile 1991 yılından bu yana ülkemizde binlerce kişinin ev veya araba sahibi olmasını sağlamış olan Emin Evim faizsiz kira öder gibi ev alın sloganıyla birçok ailemizin yüzünü güldürmüştür..Diğer büyük şehirlerimizde de olduğu gibi Bursa’da da ailelere bu hizmeti vermektedir. Peki Emin evim sistemi nedir? Bursa da nasıl ev sahibi olunur?

Emin Evim İle Faizsiz  Bursa da Ev Sahibi Olun

Emin Evim İle Faizsiz Bursa da Ev Sahibi Olun

Emin Evim İle Faizsiz Bursa da Ev Sahibi Olun

Bursa’nın en gözde ilçelerinde Osmangazi, Büyükorhan, Nilüfer gibi semtlerde bile taksitle ev alabileceğiniz bu sistem inanın yapacağınız en akıllıca işlerden birisidir. Emin evim sistemine şöyle bir bakacak olursak; Ülkemizde çok eski zamanlarda beri olan imece usulü bir sistemdir. En basitinden annelerimizin yapmış olduğu altın günlerini hatırlayın sistemin işleyişi de tamda bu şekildedir. Ev almak isteyen kimse dilediği ilçeden gider evi beğenir. Kendi bütçesine göre ayda kaç lira yatırabileceğini planlar. Ve başvuruda bulunur. Böylece evin alımı için her ay belirlediğiniz miktarı ödersiniz. Aylık olarak 60 kişilik bir grupta  olduğunuzu  farz edelim 60 kişi bu parayı verdiğinde o ay bir kişi ev sahibi olur. Diğer tüm aylarda el birliği ile bir kişi istediği eve kavuşturulur. Her ay noter huzurunda yapılan bu çekiliş üyelerin rızasıyla gerçekleştirilir. Kişinin içinde bulunacağı grubu bulunacağı grubu kişi kendisi vade seçeneğiyle belirler. Yani şöyle 120 kişi ödemesini gerçekleştirdiğinde bir ev almış olur.

Bursa da Emin Evimle Ev Almanın Avantajları

Bursa da Emin Evimle Ev Almanın Avantajları

Bursa da Emin Evimle Ev Almanın Avantajları

İlk etapta herkesin şüpheyle yaklaştığı bu sistem esasında faizsiz ev almanın en güvenilir yoludur. Çünkü günümüzde hiçbir banka faizsiz kredi vermiyor. Üstelik kredi verse de çoğu vatandaş artan faizlerle uzayan vadelerle baş edemiyor. Aldığı evi de satmak zorunda kalıyor. Neden faizsiz kira öder gibi  ev almak varken kendinizi zora sokasınız. Siz zorda kalmayın, birikimsiz de ev alabilesiniz diye Emin Evim var. Peki emin evimle ev aldığınız taktirde size ne gibi avantajları olacak sizler için maddeler halinde açıkladık;

  • Dosya masrafı ödemezsiniz.
  •  Dinimizce uygun görülmeyen faize bulaşmazsınız.
  • Üstelik ülkemizin her yerinden dilediğiniz evi seçerek alma hakkına sahipsiniz.
  • Sizleri tasarrufla her ay taksit sistemiyle ev sahibi yapmış olur.
  • Taksit başlangıcında ne kadar ücret ile başlamışsanız evinizi teslim alana kadar bu şekilde devam eder.
  • Taksitleri ödeyemediğiniz zaman dilimlerinde borcunuzu dondurma şansına da aynı zaman da sahipsiniz.
  •  Oldu ki emin evimden çıkmaya karar verdiniz. Bu güne dek ödemiş olduğunuz bütün (organizasyon bedeli hariç) ücreti geri almış olursunuz.7
  • Karar vermiş olduğunuz evin yerini değiştirme hakkına sahipsiniz.
  • Ve en önemlisi de hiç peşinat vermeden kısa sürede ev alma imkanına sahipsiniz.
Bursa dan Peşinatsız Ev Almanın Şartları Nelerdir

Bursa dan Peşinatsız Ev Almanın Şartları Nelerdir

Bursa dan Peşinatsız Ev Almanın Şartları Nelerdir?

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz Emin evim dışında Bursa da peşinatsız, faizsiz almanız imkansız gibi bir durumdur. Asgari ücretli, geçim sıkıntısı çeken  her vatandaş Emin evime başvura bilsin diye başvuranlara düzenli gelir dışında hiçbir gelir sunmazlar. Yani ister siciliniz bozuk olsun, ister emekli, işçi olun 18 yaşını doldurmuş ve aylık bu taksitleri ödeyebilen herkes emin evime dahil edilir. Ev veya araba sahibi olabilir. Başlangıç tarihinden bu yana 100 bin kişiyi gayrimenkul sahibi yapan Emin evim her kesimden insana hitap ettiği için çok tercih edilmektedir. Ayrıca yapılan her işlem noter huzurunda resmi olarak yapılmasından dolayı gönül rahatlığıyla müracaat etmelisiniz. Umarız bu yazımızla Bursa da isteyen herkes ev sahibi olabilir.

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 1 Ortalamamız: 5]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın