DEVLET Kredi

36 Ay Vadeli Taksitli Cep Telefonu Satan Mağazalar

36 Ay Vadeli Taksitli Cep Telefonu Satan Mağazalar

Akıllı cep telefonları artık her yaştan çocuğumuzun elinde. O kadar çok alıştık ki cep telefonsuz kesinlik ile hiç birimiz dışarı dahi çıkamıyoruz. Pahalı olmasına aldırış etmeden en iyi özelliklere sahip olan cep telefonlarını bir şekilde almaya çalışıyoruz. Gerçi daha önceleri kredi kartlarına peşin fiyatına 24 ay hatta 48 aya kadar taksitli olarak daha rahat cep telefonu alıyorduk. Kredi kartlarına getirilen yasak sonrasında bu rahatlığımız ne yalan söyleyelim bir süreliğine bozuldu. Tabi satışları düşün büyük teknoloji devleri bu soruna kısa sürede çare bulup kredi kartsız 36 ay vadeli cep telefonu almanızın yolunu buldu. Fiyatı ister 1.000 isterse de 11.000 TL olsun bu yöntem ile kredi kartsız olarak 36 ay hatta 60 aya kadar vadeli olarak SAMSUNG, IPHONE dahil istediğiniz model cep telefonunu vade farksız faizsiz bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kredi Kartına Taksitli Telefon Nereden Alınır 2020

15 Ağustos 2018 tarihinde yayımlanan RESMİ GAZETE deki yönetmelik değişikliği ile bir çok kalemde yapılan harcamalar için taksit yasağı gelmiştir. Bu yasak kapsamında yer alan ürünler ise şunlardır.

 1. Telekomünikasyon
 2. Doğrudan pazarlama
 3. Yurt dışında yapılan harcamalar
 4. Alkollü içecekler
 5. Lokanta harcamaları
 6. Gıda alış verişleri
 7. Kozmetik ürünleri
 8. Ofis malzemeleri
 9. Hediye kart ve çekler
 10. Somut bir mal ve hizmeti içermeyen hizmetler

Ancak sizinde yayımlanan resmi gazetede göreceğiniz gibi bankalar bu ürünlerin alımları için kredi kartı taksitlendirme ile 9 aya kadar vade uygulaya bilmektedirler.

Burada yer ”Telekomünikasyon” kategorisi içerisinde ADSL İnternet ödemleri, Ev telefon faturası ödemeleri ve Cep telefonları girmektedir. Dolayısı ile kredi kartına taksitli bir şekilde cep telefonunu 2020 yılında bireysel kredi kartları ile alamazsanız. Ama, şayet sizde yada herhangi bir tanıdığınızda ”TİCARİ KREDİ KARTI” varsa o zaman işte kredi kartına 12 ay vadeli taksitli cep telefonu satın alabilirsiniz.! Üstelik bütün cep telefonu satan İnternet siteleri ve mağazalardan.

👉 Kredi kartına taksitli olarak cep telefonu veriyoruz diye google de müşteri çeken ama taksit seçeneği altında bizimde sizlere bahsetmiş olduğumuz uyarıyı yapan bir güvenilir alış veriş sitesi.!

 • Bu arada ufak bir hatırlatma kredi kartınızın taksitlerini ödemekte zorluk çekiyorsanız bunu 12 Ay Akbank Kredi Kartı Yapılandırma konusunda nasıl taksite bağlayacağınızı bahsettiğimizi hatırlatmak isterim.

Taksitli Telefon Kredisi Veren Mağazalar

Peki ticari kredi kartı olmayanlar taksitli olarak cep telefonu almak için ne yapmaları gerekmektedir.? Çok büyük bir kitlenin ticari bir kredi kartının olmadığı bilincinde olan alış veriş mağazaları bu sorunu da sizler adına çözdü. Çözüm yöntemi ise adeta ne şiş yansın ne kebap misali oldu. Yöntem de kendilerini hiç bir riske sokmadan anlaşma yaptıkları bankaları devreye soktular. Böylece taksitli cep telefonu almak isteyen müşterilerine hemen bir kısa mesaj ile ”CEP TELEFONU KREDİSİ” kullandırılıyor. Şayet banka tarafından yapılan kredi başvurusu onay alıyorsa müşteriye hemen istediği cep telefonu ”PEŞİN FİYATI ÜZERİNDEN” satılıyor ama kredi ile parayı veren banka olduğu için ufakta olsa işlemden doğan faizi banka alıyor. Peki bu yöntem ile müşterilerine 12, 24, 36 yada daha fazla vadeler ile kredili bir şekilde cep telefonu veren mağazalar hangileridir?

 1. TEKONOSA
 2. Media Markt
 3. Vatan Bilgisayar
 4. Evkur
 5. Mutlu Evim
 6. Arçelik
 7. Telefon Hat Bayilikleri

1 Dakika‘da Faturalı Hatta Anında Kredi Başvurusu işlemlerine benzer bir şekilde bu ismini saymış olduğumuz mağazalardan nasıl taksitli cep telefonu alabiliriz gelin hep birlikte görelim.

TEKONOSA Taksitli Telefon Kampanyaları

Türkiye’nin en büyük teknoloji alış veriş mağazalarından bir tanesidir. Ülke genelinde her ilde bir yada birden fazla şekilde mağazası yer almaktadır. Bir çok teknoloji ürünü bünyesinde yer almaktadır. Kredi kartı ile satış yapan bu mağazamız cep telefonu alacaklar için de ING bankası ile anlaşmaya varmıştır. Adını ”ING TEKNO KREDİ” olarak koyan kampanya ile müşterilerin alacakları cep telefonları için 12 kadar peşin fiyatına taksitli bir şekilde pazarlama yapmaktadırlar. Cep telefonları için net olarak uyguladığı vade oranları ise alınacak olan cep telefonun ücretine göre değişmektedir. Buna göre;

 • 3.500 TL alında bir fiyata sahip olan cep telefonu alımları için 12 ay taksit
 • 3.500 TL ve üzeri bir fiyata sahip olan cep telefon alımları içinde 3 taksitli kredi kullana bilirsiniz.

ING üzerinden kullandırılacak olan kredi için banka şubesine gitmenize gerek yoktur.! Ayırca, kullanacağınız cep telefonu kredisi için size sigorta yapılmaz ve herhangi bir mevduat hesabı açılmaz. Şimdi gelelim bu ING TEKNO KREDİ başvurusunun nasıl yapıldığına ve faiz oranların ne kadar olduğuna.!

ING TEKNO KREDİ Başvuru İşlemi: Başvuru işlemleri için herhangi bir ING banka şubesine gitmenize gerek yoktur. İster BURADAKİ başvuru formunu doldurarak isterseniz de cep telefonunuz dan ”TEKONOSA” yazıp ”T.C Kimlik Numaranızı” 2229 mesaj atarak da başvuruda buluna bilirsiniz. Cep telefonunuza gelen onay mesajını TEKNOSA çalışanına göstermeniz yeterli olacaktır.!

📈ING TEKNO Kredi Faiz Oranları : 15.000 TL kadar 1 ile 12 ay arası vade için ING mayıs 2020’de aylık %1.39 faiz uygulamaktadır. Herhangi bir kredi tahsis ücreti veya komisyon alınmamaktadır. Örnek ödeme tablosu ise aşağıda olduğu gibidir

ING Cep Telefonu Kredisi Faiz Hesaplama
Miktar 12 Ay Vadeli Ödem Toplam Maliyet
1.000 TL 92 TL 1.111 TL
1.500 TL 138 TL 1.667 TL
2.000 TL 185 TL 2.223 TL
2.500 TL 231 TL 2.779 TL
3.000 TL 277 TL 3.335 TL
3.500 TL 324 TL 3.890 TL
4.000 TL 370 TL 4.446 TL
4.500 TL  416 TL 5.002 TL
5.000 TL 463 TL 5.558 TL

En üst miktar olan 15.000 TL en fazla vade olan 60 ay için aylık ödemesi ise 398 TL olmaktadır. Toplam geri ödeme tutarı ise 23.853 TL olacaktır.

ING TEKNO KREDİ GÜNCEL KREDİ FAİZ ORANLARI BURADA YER ALMAKTADIR.!

Media Markt Taksitli Telefon Fırsatları

Rakipleri taksili telefon satmak için bankalar ile anlaşırken Media Markt gibi dev bir firmanın boş duracağını kim diye bilir ki. Üstelik rakipleri gibi sadece bir banka ile anlaşma yapmayıp tam 3 banka ile alacağınız ürünler için taksit uygulaması için anlaşma yapmıştır. Media Markt tarafından taksit uygulaması için anlaşma yapılan bankalar ve taksit vadeleri şunlardır.

 1. Yapı Kredi Bankası: En az 750 TL en fazla 15.000 liraya kadar 60 ay vade
 2. Garanti Bankası: En az 750 en yüksek 15.000 TL kadar 5 sene vade imkanları
 3. Denizbank: 500 TL üzeri alışverişler için 36 ay vade uygulamaktadır.

Ancak özellik ile belirtmem gerekir ki bu 3 bankadan sadece 1 tanesi sadece cep telefon alımları için kredi imkanı sağlamaktadır. Bu banka ise Denizbank’ dır. Konumuz cep telefon alımları için taksit ve kredi olduğu için gelin şimdi hep birlikte Media Markt ile Denizbank arasında cep telefon alımları için nasıl bir taksitlendirme anlaşması yapıldı onu ele alalım.

 • Medi Markt üzerinden alacağınız cep telefonları için Denizbank ‘dan kredi kullana bilirsiniz. Kedinizin vadesi alacağınız cep telefonun fiyatına göre değişiklik göstere bilmektedir. Buna göre fiyatı 3.500 TL kadar olan cep telefonları için 12 ay vade imkanlarından yararlanırsınız. 3.500 liranın üzerindeki cep telefonlarının alımlarından ise 6 ay vade olanaklarından istifade edebilirsiniz.

Peki Denizbank tarafından Media Markt üzerinden ama İnternet sitesi ama ise herhangi bir mağazasından alacağımız cep telefonu için nasıl kredi kullana biliriz.?

 1. İlk olarak kredi başvurusunda bulunmalısınız.
 2. Kredi başvurusunu İnternet sitesi üzerinden BURADAKİ FORM aracılığı yapabilirsiniz. Yada herhangi bir Denizbank şubelerinden yapabilirsiniz.
 3. Başvuru işlemleri için lütfen 3.500 TL kadar olan cep telefon alımları için 12 taksit 3.500 lira üzeri alımlar için de 6 taksit olacak şekilde işlem yapmaya dikkat gösterin.
 4. Başvurunuz onay aldıktan sonra ürünü satın alıp faturasını herhangi bir Denizbank şubesine getirmeniz yeterli olacaktır.

Vatan Bilgisayar Taksitli Cep Telefonu İmkanları

Vatan Bilgisayarda yine taksitli olarak cep telefonu satışı için özel bir banka ile anlaşma yapan mağazalarımız arasında yer almaktadır. Mağazamızın anlaşma sağladığı banka düşük faiz imkanları ile adını sıklık ile duyuran FIBABANKA ‘dır. Bu arada ufak bir hatırlatma sizler için yapmak istiyorum Yapı Kredi bankası kredi kartı kullanıyorsanız ve limitten ötürü alış veriş olanaklarından yararlanamıyorum diyorsanız mutlaka Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme Yapı Kredi Bankası isimli içeriğime bir göz atın derim. Yeniden konumuza gelecek olursak Vatan Bilgisayar alacağınız cep telefonları için 6, 10 ile 12 ay taksitlendirme FIBABANKA üzerinden yapmaktadır. Bu taksitlendirme miktarlarını alacağınız cep telefonunun fatura tutarına göre banka belirler. Buna göre ise taksit sayısı şu şekilde oluşur.

 1. 3.500 TL kadar fiyatı olan cep telefonları için 12 ay vade
 2. 3.5001 ve üzeri için ise 6 ay vade uygulamaktadır.

 Başvuru yapmak için bir SMS atmanız yeterlidir.

👉 VATAN boşluk T.C. Kimlik No 3422 mesaj atmanız yeterli olacaktır.

👉 Mesaj sonrasında yaklaşık olarak 30  saniye içinde onay mesajınız gelecektir. Bu onay mesajında da belirtmiş olduğu gibi ürünü almak istediğinizi herhangi bir Vatan bilgisayar mağazasına gitmeniz yeterli olacaktır.

Bütün yapmanız gereken bu kadar. Daha detaylı bilgi almak istiyorsanız lütfen 444-88-88 numarayı araya bilirsiniz.

Elden Taksitli Cep Telefonu Satan Mağazalar

Cep telefonu almak için ne kredi kartına nede her hangi bir bankaya buluşmak istemiyorum diyorsanız o zaman tek çare elden taksitli cep telefonu satan mağazalardan geçmektedir. Ama ben yinede şuraya ufak bir not düşmek istiyorum. Özellik ile Üniversite öğrencisi iseniz Üniversite Öğrencilerine Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar hangileri siz yinede bir göz atın derim.😎 Tekrardan konumuza gelecek olursa, elden taksitli olarak cep telefonu satan bir çok mağaza vardır. Bu mağazaların ilk olarak isimlerini listeleyelim sonrasında ise satış politikalarına göz atalım.

 1. Evkur
 2. Beko
 3. Arçelik
 4. Mutlu Evim

En güvenilir olanlarıdır.  Peki elden taksitli cep telefonu satan bu mağazalar sizlere hangi prosedürlere uyarak taksitli cep telefonu veriyor.?

 • KKB Kredi Notunuzu T.C kimlik numaranız ile sorgularlar. Sorgulamada riskli bölgede olmamanız aranır.
 • Şayet riskli bölgede iseniz daha önce elden taksitli olarak alış veriş yapmış bir müşteriyi kefil olarak getirmeniz istenilir.
 • Bu şartları sağlarsanız sizlere elden senetle 36 aya kadar cep telefonu satarlar.

Cep telefonların fiyatları ise vadeye göre değişiklik göstermektedirler. Kesinlikle peşin fiyatına 36 ay vadeli cep telefonu alırım diyorsanız hiç boşuna listemizdeki mağazaların kapısını çalmayın. Ortalama olarak ise cep telefonları vadeye göre şu şekilde fiyatlandırılır.

 • 1.000 liralık cep telefonu 36 ay vade için senelik %24 aylık ise %2 faiz uygulanır. Buda aylık 41,80 TL ödeme olacaktır.
 • 2.000 lira 36 ay vadeli aylık ödemeniz 83,59 TL olacaktır. Toplamda telefon size 3.009,45 TL gelecektir.
 • 3.0000 TL fiyatında bir telefon size aylık olarak 36 ay boyunca 125,39 TL ödeme toplamda ise  4.514,15 TL tekabül edecektir.

36 Ay Vadeli Taksitli Cep Telefonu Satan Mağazalar HAKKINDA LÜTFEN SORUNUZU SORUNUZ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. blank Domınıck dıcoco dedi ki:

  Daha dün vatan mağzasındaydım kredi kartına taksit yok orda yalan söylemeyin…

  1. blank Admin dedi ki:

   Ticari kredi karına dedik ama 🙂

DEVLETKredi.Com