Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

36 Ay Taksitli Cep Telefonu Satan Mağazalar (ÖZEL KAMPANLAR)

Akıllı cep telefonları artık her yaştan çocukların dahi ellerinde bulunmaktadır. O kadar çok alıştık ki cep telefonsuz kesinlik ile hiç birimiz dışarı dahi çıkamıyoruz. Pahalı olmasına aldırış etmeden en iyi özelliklere sahip olan cep telefonlarını bir şekilde almaya çalışıyoruz. Gerçi daha önceleri kredi kartlarına peşin fiyatına 24 ay hatta 48 aya kadar taksitli olarak daha rahat cep telefonu alıyorduk. Kredi kartlarına getirilen yasak sonrasında bu imkanımız ne yalan söyleyelim bir süreliğine bozuldu. Tabi satışları düşün büyük teknoloji devleri bu soruna kısa sürede çare bulup kredi kartsız 36 ay vadeli cep telefonu almanızın yolunu buldu.

36 Ay Taksitli Cep Telefonu Satan Mağazalar (ÖZEL KAMPANLAR)

Fiyatı ister 1.000 isterse de 11.000 TL olsun bu yöntem ile kredi kartsız olarak 36 ay hatta 60 aya kadar vadeli olarak SAMSUNG, IPHONE dahil istediğiniz model cep telefonunu vade farksız faizsiz bir şekilde satın alabilirsiniz. Peki 2023 yılında hangi mağazalardan bu imkanlar ile cep telefonunu elden taksit imkanları dahil olmak kaydı ile satın alabilecek siniz? Haydi gelin hep birlikte görelim.

Neler Var?

Kredi Kartına Taksitli Cep Telefonu Nasıl Alınır?

15 Ağustos 2018 tarihinde yayımlanan RESMİ GAZETE deki yönetmelik değişikliği ile bir çok kalemde yapılan harcamalar için taksit yasağı gelmiştir. Bu yasak kapsamında yer alan ürünler den ne yazık ki kredi karına taksitli olarak artık alış veriş imkanı bankalar tarafından kısıtlanmıştır. Taksitli alış veriş listesinden ”Telekomünikasyon” yani cep telefonları da liste başında yer aldığını görmekteyiz. Fakat, teknoloji pazarlamasında ciddi bir pazara sahip olan cep telefonlarının taksitli satışları için özellik ile büyük alış veriş mağazaları farklı çözümler üretmiştir. Kredi kartına taksitli olarak nasıl ve nereden cep telefonu alınır? sorusunun cevabına geçmeden önce gelin isterseniz yasa dahilinde taksit kısıtlamasına gidilen bu harcamaları bir görelim.

 1. Telekomünikasyon
 2. Doğrudan pazarlama
 3. Yurt dışında yapılan harcamalar
 4. Alkollü içecekler
 5. Lokanta harcamaları
 6. Gıda alış verişleri
 7. Kozmetik ürünleri
 8. Ofis malzemeleri
 9. Hediye kart ve çekler
 10. Somut bir mal ve hizmeti içermeyen hizmetler

Yasa kapsamında her ne kadarda kredi kartına taksitli olarak cep telefonu alamamış olsanız da yine Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu aynı tebligatta bizlere sizin de aşağıda görmüş olduğunuz gibi şöyle bir imkan sağlamıştır.

blank

‘Kurumsal kredi kartları ile yani ‘Ticari Kredi Kartları’ ile satın alınacak olan cep telefonları için 9 aya kadar taksitlendirme yapılabilmektedir’ denilmektedir. Buda tam olarak şu anlama gelmektedir, şayet herhangi bir ticari kredi kartına sahip iseniz kredi kartınız ile taksitli olarak cep telefonu satan mağazalardan alış veriş halen yapabilirsiniz. Bizim bu iddiamızın doğruluğunu kanıtlayan ticari kredi kartına taksitli satış yapılmaktadır ibaresini İnternet sitesinde barında bir paragrafı sizler için aşağıda paylaşma ihtiyacını duyduk.

blank

Tüm bu kanıtlar sonrasında kredi kartına taksitli cep telefonu almanız için bir ticari kredi kartı sahibini olmanız yeterlidir diyebiliriz.

Bu arada ufak bir hatırlatma! Kredi kartınızın taksitlerini ödemekte zorluk çekiyorsanız bunu 12 Ay Akbank Kredi Kartı Yapılandırma konusunda nasıl taksite bağlayacağımızı bahsettiğimizi söylemek istiyorum.

Peki, ticari bir kredi kartı olmayan tüketiciler nasıl taksitli olarak cep telefonu satın alabilir? Gelin şimdide bir de ona bakalım.

Taksitli Cep Telefonu Kredisi Veren Mağazalar Hangileri?

Kredi kartı ile cep telefonu sadece ticari kredi kartları ile alına bileceğini sizlere resmi belgeler ile kanıtladık. Ancak ticari kredi kartı alabilmeniz için esnaf olma ve hali ile GİB kaydı kapsamında Türk Ticaret Kanunu kapsamında bir işletmeniz olması gerekir. Peki, böyle bir vasfa sahip değilseniz ve ticari kredi kartınız yok ise mağazalardan nasıl taksitli olarak cep telefonu satın alabilirsiniz? İşte tam bu durumda olanlar için aşağıda yer teknoloji odaklı alış veriş mağazaları sizlere 2 seçenek ile taksitli cep telefonu satın alma olanağı sundu. Gelin, şimdi müşterilerine taksitli olarak cep telefon kredisi veren bu mağazaların hangileri olduğunu ilk olarak görelim.

 1. TEKONOSA
 2. Media Markt
 3. Vatan Bilgisayar
 4. Evkur
 5. Mutlu Evim
 6. Arçelik
 7. Telefon Hat Bayilikleri
 8. Soylu AVM (Eskişehir)

Evet, taksitli olarak cep telefonu satan güvenilir alış veriş mağazaları bunlar. Bu mağazalar ise sizlere sağlamış olduğu taksit olanakları ise;

 1. Elden senetle kredi seçeneği ile taksitlendirme yapılması.
 2. Anlaşma sağlamış olduğu bankalar üzerinden telefonun bedeline göre ‘Tüketici Kredisi” üzerinden taksit imkanı

Her iki yöntem ile de güvenilir bir şekilde kredi kartsız taksitli cep telefonu satın alabilirsiniz. Bahsi geçen iki yöntemden 2. yöntemde cep telefonu satın alınacak olan müşterinin kredi notunun önemli olduğunu belirtmek isterim. Ancak, ilk yöntem olan ‘Senetle Cep Telefonu” işlemlerinde her ne kadarda kredi notuna bakılsa da özellik ile daha önceden mağazadan alış veriş yapmış, borçlarını düzenli ödemiş bir kefil getirildiğin de kredi notu çok da fazla kaideye alınmamaktadır.

1 Dakika’da Faturalı Hatta Anında Kredi Başvurusu yapmak isteyenler için harika bir içerik hazırladığımı belirtmek istiyorum!

Şimdi gelelim hem elden senetle hem ise anlaşma sağlamış oldukları bankalar ile kredi çıkartarak sizlere taksitli cep telefonu satın alma sağlayan bu mağazaların olanaklarının neler olduğuna.

TEKONOSA Taksitli Telefon Kampanyaları Bizce Süper!

Türkiye’nin en büyük teknoloji alış veriş mağazalarından bir tanesi kesinlik ile TEKNOSA olmaktadır. Ülke genelinde her ilde bir yada birden fazla şekilde mağazası yer almaktadır. Sadece cep telefonu satmak ile kalmayan TEKNOSA bir çok teknolojik ürünü de bünyesinde barındırmaktadır. Kredi kartı ile cep telefonu satışı kısıtlanması ile mağazamız bu harika teknolojik aletti alacaklar için de ING bankası ile bir anlaşmaya varmıştır. Adını ”ING TEKNO KREDİ” olarak koyan kampanya ile müşterilerin alacakları cep telefonları için 12 kadar peşin fiyatına taksitli bir şekilde cep telefonu satışı sağlamaktadır. Cep telefonları için net olarak uyguladığı vade oranları ise alınacak olan cep telefonun ücretine göre değişmektedir. Buna göre;

 • 3.500 TL alında bir fiyata sahip olan cep telefonu alımları için 12 ay taksit
 • 3.500 TL ve üzeri bir fiyata sahip olan cep telefon alımları içinde 3 taksitli kredi kullana bilirsiniz.

ING üzerinden kullandırılacak olan kredi için banka şubesine gitmenize gerek yoktur! Ayrıca, kullanacağınız cep telefonu kredisi için size sigorta yapılmaz ve herhangi bir mevduat hesabı açılmaz. Şimdi gelelim bu ING TEKNO KREDİ başvurusunun nasıl yapıldığına ve faiz oranların ne kadar olduğuna.!

Başvuru işlemleri için herhangi bir ING banka şubesine gitmenize gerek yoktur. İster BURADAKİ başvuru formunu doldurarak isterseniz de cep telefonunuz dan ”TEKONOSA” yazıp ”T.C Kimlik Numaranızı” 2229 mesaj atarak da başvuruda buluna bilirsiniz. Cep telefonunuza gelen onay mesajını TEKNOSA çalışanına göstermeniz yeterli olacaktır.!

📈ING TEKNO Kredi Faiz Oranları : 15.000 TL kadar 1 ile 12 ay arası vade için ING OCAK 2023’de aylık %2.29 faiz uygulamaktadır. Herhangi bir kredi tahsis ücreti veya komisyon alınmamaktadır. Örnek ödeme tablosu ise aşağıda olduğu gibidir

Miktar Taksit Aylık Ödeme
3.500 TL 3 1.245,64 TL
5.000 TL 12 512,80 TL
7.000 TL 12 717,92 TL
8.000 TL 12 820,48 TL
10.500 TL 12 1.076,88 TL
12.000 TL 12 1.230,72 TL
15.000 TL 12 1.538,41 TL


ING TEKNO KREDİ GÜNCEL KREDİ FAİZ ORANLARI BURADA YER ALMAKTADIR.!

Media Markta Taksitli Telefon Fırsatları

Rakipleri taksili cep telefonu satmak için bankalar ile anlaşırken, Media Markta da boş durmamıştır. Katılmış olduğu bu rekabet ortamına ise rakiplerine göre çok daha avantajlı bir şekilde yer almak için 3 banka ile anlaşma sağlamıştır. Müşterilerine 3.500 TL kadar olan cep telefon alımları için 12 ay taksit imkanı sağlayan. 3.501 TL ve üzerindeki bütün cep telefonları için ise 3 ay vade uygulamak için anlaşma sağladığı bu bankalar ise şunlardır.

 1. Yapı Kredi Bankası
 2. Garanti Bankası
 3. Denizbank

Media Markta tarafından anlaşmaya varılan bu 3 özel bankanın içinde DENİZBANK ayrı bir yere sahiptir. Bunun nedeni ise mağaza tarafından yapılan özel bir protokol ile 10 aya kadar cep telefonu alımları faizsiz kredi ile sağlanmaktadır! Peki, Media Markta mağazalarından faizsiz kredi ile nasıl cep telefonu satın alabilirsiniz?

 1. Satın alacağınız cep telefonunu beğenip, Media Markt çalışanına proforma fatura oluşturmanız gerekir.
 2. Daha sonra ise kredi başvurusunda bulunmalısınız.
 3. Kredi başvurusunu İnternet sitesi üzerinden BURADAKİ FORM aracılığı yapabilirsiniz. Yada herhangi bir Denizbank şubelerinden yapabilirsiniz.
 4. Başvuru işlemleri için lütfen 3.500 TL kadar olan cep telefon alımları için 12 taksit 3.500 lira üzeri alımlar için de 3 taksit olacak şekilde işlem yapmaya dikkat gösterin.
 5. Başvurunuz onay aldıktan sonra ürünü satın alıp faturasını herhangi bir Denizbank şubesine getirmeniz yeterli olacaktır.

Fatura kesimi tarihi itibarı ile en geç kredinizi 7 iş günü içerisinde yapmanız şarttır.

 

Vatan Bilgisayar Taksitli Cep Telefonu İmkanları

Vatan Bilgisayarda yine taksitli olarak cep telefonu satışı için özel bir banka ile anlaşma yapan mağazalarımız arasında yer almaktadır. Mağazamızın anlaşma sağladığı 800 900 1200 Puana Kredi Veren Bankalar arasından yer alan FIBABANKA’dır. Vatan Bilgisayar alacağınız 3.500 TL kadar olan cep telefonları için 3 aya kadar faizsiz taksitlendirme FIBABANKA üzerinden yapmaktadır. 3.500 TL üzeri için cep telefonları dahil 5 ile 10 dakika içerisinde cep telefonları alım için krediniz aşağıdaki gibi başvuru yapmanız durumunda hazır olmaktadır.

 Başvuru yapmak için bir SMS atmanız yeterlidir.

👉 VATAN boşluk T.C. Kimlik No 3422 mesaj atmanız yeterli olacaktır. blank

👉 Mesaj sonrasında yaklaşık olarak 30  saniye içinde onay mesajınız gelecektir. Bu onay mesajında da belirtmiş olduğu gibi ürünü almak istediğinizi herhangi bir Vatan bilgisayar mağazasına gitmeniz yeterli olacaktır. blank

Olumlu olarak mesaj alanlar daha sonra satın almak istediği telefon modelini seçmesi gerekir. Onay mesajınız ile daha sonra Vatan Bilgisayarda çalışan arkadaşımız sisteme sizin için giriş yapacaktır. Sisteme bilgiler giriş yapıldıktan sonra 5 ile 10 dakika içerisinde krediniz hazır olur. Daha sonra cep telefonunuzu anında satın alabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak istiyorsanız lütfen 444-88-88 numarayı da isterseniz araya bilirsiniz.

Elden Senetle Taksitli Cep Telefonu Satan Mağazalar

Cep telefonu almak için ne kredi kartına nede her hangi bir bankaya buluşmak istemiyorum diyorsanız o zaman tek çare elden senetle taksitli cep telefonu satan mağazalardan geçmektedir. Elden senetle taksitli olarak cep telefonu satan bir çok mağaza vardır. Bu mağazaların çalışma prensipleri BURSA Kapalı Çarşı Senetle Borç Altın Veren Kuyumcular dan hiç bir farkı yoktur. Senetle elden taksitli cep telefonu satan güvenilir mağazalar ise şunlardır.

 1. EVKUR
 2. Beko
 3. Arçelik
 4. Mutlu Evim
 5. Soylu AVM

En güvenilir olanlarıdır.  Peki elden taksitli cep telefonu satan bu mağazalar sizlere hangi prosedürlere uyarak taksitli cep telefonu veriyor?

 • KKB Kredi Notunuzu T.C kimlik numaranız ile sorgularlar. Sorgulamada riskli bölgede olmamanız aranır.
 • Şayet riskli bölgede iseniz daha önce elden taksitli olarak alış veriş yapmış bir müşteriyi kefil olarak getirmeniz istenilir.
 • Bu şartları sağlarsanız sizlere elden senetle 36 aya kadar cep telefonu satarlar.

Cep telefonların fiyatları ise vadeye göre değişiklik göstermektedirler. Kesinlikle peşin fiyatına 36 ay vadeli cep telefonu alırım diyorsanız hiç boşuna listemizdeki bu mağazaların kapısını çalmayın. Ortalama olarak ise cep telefonları vadeye göre ŞUBAT ayı için şu şekilde fiyatlandırılır.

 • 1.000 liralık cep telefonu 36 ay vade için senelik %24 aylık ise %2 faiz uygulanır. Buda aylık 41,80 TL ödeme olacaktır.
 • 2.000 lira 36 ay vadeli aylık ödemeniz 83,59 TL olacaktır. Toplamda telefon size 3.009,45 TL gelecektir.
 • 3.0000 TL fiyatında bir telefon size aylık olarak 36 ay boyunca 125,39 TL ödeme toplamda ise  4.514,15 TL tekabül edecektir.

Eğer ki! kredi notunuz bozuk değil ise bizim tavsiyemiz kredili sistem ile faizsiz olarak cep telefonu satan mağazaları tercih etmeniz yönündedir. Ama yine de karar verme mercii her zaman olduğu gibi sizin!

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalamamız: 0]
Ziyaretçi Yorumları - 3 Yorum
 1. Domınıck dıcoco dedi ki:

  Daha dün vatan mağzasındaydım kredi kartına taksit yok orda yalan söylemeyin…

  1. Admin dedi ki:

   Ticari kredi kartına dedik ama 🙂

  2. Emre ADIN dedi ki:

   Vatan, kendi anlaşma sağlamış olduğu bankalar üzerinden taksitli olarak cep telefonu satmaktadır, efendim.

Bir Yorum Yazın