Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

HALKBANK Esnaf Kredisi Sonucu Öğrenme 4 Yolla Sorgulama

Meslek odanız üzerinden işletme kredisi çekenler Türkiye Halk Bankasından kredilerini almaktadırlar. Başvuru sonucu öğrenmek için ise şayet meslek odanıza giderseniz, eliniz kesinlikle boş dönecektir. Çünkü, meslek odanız aracı olduğu işletme kredisinin akıbeti bilemez.

HALKBANK Esnaf Kredisi Sonucu Öğrenme 4 Yolla Sorgulama

HALKBANK esnaf kredisinin sonucunu nasıl öğreniriz peki diyorsanız? Sizlere bunun için 2022 yılı içerisinde, 1 değil tam 4 tane yöntem göstere biliriz. Bu yöntemlerin herhangi biriyle böylece sadece 3 dakika zaman ayırarak esnaf kredinin neticesini öğrenmiş olursunuz.

Neler Var?

HALKBANK Esnaf Kredisinin Başvuru Sonucunu Nasıl Öğrene Bilirim?

Esnaf odası üzerinden yapılan işletme kredisini HALKBANK vermektedir. Bu durumda ESKKK bünyesinde faaliyet gösteren meslek odası işletme esnaf kredisine giden yolda sadece aracıdır. Bunun içinde esnaf kredisinin başvuru sonucu kesinlikle meslek odanız bilemez. Meslek odası üzerinden yapılan işletme kredisinin neticesini bilem tek ise Türkiye Halk Bankasıdır. Bu nedenle esnaf kefalet kredisinin başvuru sonucu nasıl öğrenebilirim diyorsanız, bunun için tek adres HALKBANK olmaktadır. Peki, Türkiye Halk Bankası üzerinden esnaf kefalet kredisinin sonucunu nasıl öğrene bilirsiniz. Bunun için sizlere önereceğimiz yol vardır. Bu yollar ise şunlardır.

 1. Canlı yardım kanalı üzerinden sadece  3 dakika içinde.
 2. HALKBANK mobil bankacılık uygulamasından.
 3. Türkiye Halkbank şubelerini arayarak. (Kolay yolunu aşağıda anlatacağım)
 4. HALKBANK şubelerine şahsen giderek.

Meslek odası üzerinden başvuru yaptığınız esnaf kredisini sonucunu öğrene bileceğiniz 4 yol bunlardır. Bu yollar üzerinden nasıl meslek odası kredisinin sonucu öğrene bileceğinizi de detaylı olarak aşağıda anlattım.

İlk olarak benimde tavsiye ettiğim canlı yardım üzerinden sadece 3 dakika da esnaf kefalet kredisinin sonucu nasıl öğrene bilirsiniz ile başlıyorum.

1-  Canlı Yardım Üzerinden 3 Dakika İçin de Öğrene Bilirsiniz

Canlı yardım üzerinden esnaf kefalet kredisinin sonucunu nasıl öğrenebilirsiniz, sizlere resimli olarak anlatacağım. Ama, konumuza başlamadan önce, İnternet sitemizde yer alan çoğu bilgiyi bizzat uygulayarak sizlerle paylaştığımı bilmenizi istiyorum. Zaten bunun böyle olduğunu da resimli olarak konuyu anlatacağım için sizler de bizzat şahit olacaksınız. Şimdi o zaman canlı yardım üzerinden nasıl 3 dakika gibi kısa bir sürece esnaf kefalet kredisinin sonucu öğrene bilirsiniz? Bunu sizlere hiç bir yere kayıt olmadan anlatayım.

 1. Esnaf kefalet kredisinin sonucu öğrenmek için ilk önce https://www.halkbank.com.tr/ adresine girelim. Giriş için cep telefonu yada bilgisayar hiç fark etmez.
 2. Sayfamızın şimdi biraz aşağısına inelim. Ekranın sağ tarafında bir ikon belirecek. Üzerinde ise resimde sizin de görmüş olduğunuz gibi CANLI YARDIM yazacak. blank
 3. CANLI YARDIM butonuna basalım şimdi. Karşımıza aşağıdaki gibi bir menü şimdi çıkacak. blank
 4. KONUŞMAYA BAŞLAT diyelim. Hemen resimde de göstermiş olduğum iletişim formunu doğru bir şekilde dolduralım. blank
 5. Karşımıza şimdi müşteri temsilcisi saniyeler içinde çıkacaktır. Benim karşıma canlı müşteri temsilcisi sadece 7 saniye içinde çıktı. Resimde de görmüş olduğunuz gibi formaliteden sizin adınıza kredi başvuru sonucumu öğrenmek istiyorum dedim. blank

O da beni bir kaç saniye bekletip, hesabımı kontrol edip döndüğünde ise adıma kayıtlı bir kredi başvurusu olmadığını söyledi. Şayet olsaydı da eminim neticesini bana söyleyecekti. Daha sonra sizde esnaf kefalet kredisinin sonucu öğrendikten sonra benim gibi teşekkür ederim der, çıkarsınız.

 • PARAF Esnaf Kredi Kartı Başvuru hakkında bilmek istediklerinizi de yine isterseniz müşteri hizmetlerine sorabilirsiniz. Yada bağlantımızdan hiç aklınıza bile gelmeyecek HALKBANK PARAF kart özelliklerine öğrene bilirsiniz.

Meslek odanız yada doğrudan HALKBANK tarafında verilen esnaf kredisinin sonucu bu şekilde dakikalar içinde öğrene bilirsiniz. Bu yöntem haricinde diğer sonuç öğrenme yolları ise aşağıda sizler için devam etmektedir.

2- HALKBANK Mobil Uygulaması Kullanarak Kredi Sonucunuzu Öğrene Bilirsiniz

HALKBANK mobil bankacılık uygulaması bir çok işleme yapmanıza izin vermektedir. İzin vermiş olduğu bu işlemlerden bir tanesi de kredi başvuru sonucu öğrenmedir. Bu nedenle özellikle, hızlı bankacılık işlemleri yapmak isteyenler için kesinlikle çalıştıkları bankanın mobil bankacılığını tavsiye ederim. Şayet sizde HALKBANK müşterisi iseniz, bu uygulamaya sahip değilseniz, indirmek için lütfen ilk olarak buraya tıklayınız. YÜKLE dememizle uygulama saniyeler içinde cep telefonumuza inecektir. Şimdi sırasıyla şu işlemleri yapalım.

 1. Mobil uygulamamız KURUMSAL sekmesini tıklayarak, müşteri numaramız ve şifremizle giriş yapalım. Şifremizi almak için HALKBANK şubesine ziyaret edebilirsiniz. Yada 0-850-222-04-00 numarayı arayabilirsiniz. Ekran görüntüsü şu şekilde olacaktır. blank
 2. Giriş işlemi yaptıktan sonra KREDİLER diyelim. blank
 3. YENİ KREDİ BAŞVURUSU VE SORGULAMA diyelim. blank
 4. Başvuru sonucunuz anında ekranda gözükecektir. blank

Ben mobil bankacılık üzerinden kredi başvurusu sonuç sorgulama işlemini bireysel bankacılık hesabıyla yaptım. Ticari olmadığım için ne yazık ki mobil üzerinden nasıl esnaf kefalet kredisi nasıl sorgulanır, sizlere bu şekilde göstermek zorunda kaldım. Bunu sizlere itiraf etmem gerekiyordu. Ama, eminim ki bireysellere sağlanan bu olanak siz kurumsallara da sağlanmaktadır. Aynı şekilde sizlerde bu adımları izleyerek, esnaf kefalet kredinizi mobil bankacılık üzerinden sorgulama yapa bilirsiniz.

TESKOMB Esnaf Kefalet Kredisi Hesaplama Robotu sayesinde en son faiz oranlarına göre odanızın kredilerini hesaplama yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bağlantıda yer verdiğimiz sayfaya giriş yapmanızdır.

Türkiye Halk Bankası üzerinden esnaf kredisi sorgulama nasıl yapılır? Sizlere bunun 2. yolunu da yine resimli anlatımla sağladık. Şimdi sıra geldi sorgulama için 3. yolumuzun ne olduğuna.

3- Türkiye Halk Bankası Şubelerini Arayarak Öğrene Bilirsiniz

HALKBANK esnaf kredisi sonucu öğrenmenin 3. yolu, bankanın şubesinden geçmektedir. Bu yöntemle de hiç işletmenizi terk etmeden bir kaç dakika içinde esnaf kefalet kredinizin akıbeti hakkında bilgi alabilirsiniz. Bunun içinde ihtiyacınız olan iki şey var. Bunlardan bir tanesi herkesin cebin de olan telefon. Bir diğeri ise de HALKBANK şubenize ait iletişim numarası. Size, cep telefonu konusunda belki yardımcı olamayız. Ama, nasıl kredi evraklarınız yer aldığı HALKBANK şubesinin doğrudan numarasını araya bilirsiniz, yardımcı olabiliriz. Bunun içinde aramanız gereken numara kesinlikle HALKBANK müşteri hizmetleri değildir. Aramanız gereken az önce de belirtmiş olduğum gibi kredi evraklarınızın yer aldığı HALKBANK şubesidir. Şayet numarasını da bilmiyorsanız, şu şekilde öğrenmenizi öneririm.

https://www.google.com.tr/ adresine giriniz. Arama çubuğuna HALKBANK + Bulunduğunuz İlçe/Mahalle + İletişim yazınız.

Bu şekilde karşınıza doğrudan, esnaf kefalet kredisi evraklarınızın yer aldığı banka şubesi çıkacaktır. Benim sizin de görmüş olduğunuz gibi adresine kadar aşağıda çıktı.

blank

Sizin de dediğim şekilde sorgulama yaptığınız da eminim ki benim gibi çıkacaktır.

4- HALKBANK Şubelerine Şahsen Giderek Öğrene Bilmektesiniz

Dün sizler için HALKBANK şubesine gittim. Amacım ilk ağızdan meslek odası üzerinden yapılan esnaf kredisi başvurusunun sonucunu nasıl öğrene biliriz? Sorusunun yanıtını almaktı. Buna istinaden bu sayfada görmüş olduğunuz 4 yöntemi öğrenmiş oldum. İlk 3 yöntem hakkında sizlere bilgi verdim. 4. yöntem olan esnaf kefalet kredisi sonucu öğrenmek için yapmanız gereken ise, size en yakın HALKBANK şubesine şahsen olarak gitmenizdir. KOBİ müşteri hizmetlerine böylece sıra alarak da esnaf kefalet kredinizin sonucu hakkında bilgi alabilirsiniz.

HALKBANK Esnaf Kredisi Hesaplama sizler için oluşturduk. Güncel faiz oranlarının yer aldığı bu sayfa da meslek odanıza ait kredi varken bile çekebileceğiniz HALKBANK işletme kredisinin tüm bilgileri yer almaktadır.

Bununla birlikte bir de sizler tarafından en çok merak edilen bir soruyu sordum. Konumuzla alakalı olduğu için bu soruyu sorma gereksinimi duydum. Soru şuydu. Kaç günde çıkar? Süreç nasıl ilerler? Cevap olarak KOBİ müşteri temsilcisi, genelde esnaf odasında evraklar 2 yada 3 gün içinde bize gelir. Bizde istihbarat sorgulamamız 5 gün içinde sağlarız. Böylelikle en erken 8 iş günü içinde kredi başvurusu sonuçlanır dedi. Bununla birlikte ilgili; sürecin hızlanmasında ek teminatların olmasının çok önemli olduğundan bahsetti.

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalamamız: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın