Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

3 Ayda Kredi Notunu Hızlı Yükseltme Hilesi Nedir?

Kredi notunuzu hızlı bir şekilde düşürmek gibi çıkarmakta tamamen sizin elinizdedir. Kredi puanınız 3 ay gibi kısa bir sürede ufak hileler ile yükseltmek istiyorsanız kesinlikle doğru yerde olduğunuzu söyleyebilirim. Bahsedeceğim hızlı yükseltme teknikleriyle böylece en kısa sürede kredi ve kredi kartı alabileceksiniz. Sizler için vereceğim KKB kredi notunuzu çok hızlı bir şekilde yükseltme tüyoları yanı sıra çok merak etmiş olduğunuz diğer soruları da yanıtlayacağım.

3 Ayda Kredi Notunu Hızlı Yükseltme Hilesi Nedir?

Bunlar; kredi notunuzu anında yükseltmek için atacağınız adımlar sonrasında 1 ayda ne kadar puan aratacağı. Kredi kartı yada bankalardan çekmiş olduğunuz ihtiyaç, konut veya araç kredisini erken kapatmak kredi notunuzu düşürür mü? gibi soruların yanıtlarıdır. 2022 yılında 3 ayda kredi notunuzu hızlı bir şekilde nasıl yükseltebilirsiniz? Tüm detaylar yazımızın devamında mevcuttur.

Kredi Puanınız Kısa Sürede Hızlı Yükseltme Hilesi Nedir?

Findeks Kredi Kayıt Bürosu tarafından tutulan puanınızı hızlı bir şekilde düşürdüğünüz gibi aynı şekilde yükseltebilirsiniz. Bankalardan bir an önce kredi yada kredi kartı alabilmek için hiç kimsenin bilmedi sadece bir kaç hileye başvurmanız bunun için yeterlidir. Hızlı olarak kredi notu nasıl yükseltilir? sorusunun yanıtı vermeden önce ilk olarak mevcut puanınızı öğrenmeniz de fayda vardır. Bunu Ücretsiz Kredi Notu Nasıl Sorgulanır da kolaylıkla hiç bir bedel ödemeden öğrene bilirsiniz. Mevcut kredi puanınızı öğrenmenizi istememdeki amaç ise şudur. Kredi kartı ve herhangi bir krediyi bankalardan çekebilmeniz için belli bir puana sahip olmanız yeterlidir.

blank

Bu puan ise her ne kadarda bankalara göre değişiklik gösterse de 1250 puan ve üzeridir. Şayet şuan için mevcut puanınız 600 ile 900 puan aralığındaysa o zaman biraz sonra sizlere bahsedeceğim sadece bir tek hileyi 3 ay boyunca uygulamanız yeterli olacaktır. Bu aralıklarda olanlar için uygulanması gereken yöntem ise şudur.

Muhtemelen bir den fazla mevduat hesabınız vardır. Sizden istediğim bu hesaplarınıza en az bir ay boyunca 200 300 demenden para girişi sağlamanızdır.

Böylece, Findeks sizin bir para alış veriş trafiğine sahip olduğunuzu görecektir. Emin olun, şayet bütün kredi ve kart borçlarınızı kapatıp bu işlemi 3 ay yaptığınızda kredi notunuz 600 puandan birden 1250 puan üzerine sıçrayacaktır. Kredi puanını çok hızlı şekilse yükseltmenin tek hilesi budur arkadaşlar. Bu bilgiyi de nerede ise hiç bir yerde bulamazsınız. Peki, kredi puanı 600 altında olanlar 3 ayda kredi notunu nasıl yükseltebilir.

2, 3 Ayda Kredi Notunuz Çok Hızlı Bir Şekilde Yükseltme Yollar

Kredi notunuz özellikle 600 puanın altındaysa gerçekten hızlı bir şekilde yükseltmek adına ciddi problemlerimiz var demektir. Ama, üzülmeyin… Bahsedeceğimiz adımlarla 2 yada bilemediniz 3 ay içinde yeniden kredi puanınız bankalardan kredi yada kredi kartı alabilmek için yeterli seviye gelecektir. Ayrıca, hiç bir yerde bulamayacağınız bazı hileler ile bu süreç çok daha hızlı bir şekilde ilerleyecektir. Hazır yeri gelmişken bahsedeceğim yöntemleri uygulamak için 2 yada 3 ay kadar kredi kullanmak için zamanı olmayanlar 800 900 1200 Puana Kredi Veren Bankalar dan başvurularını bahsetmiş olduğum şekilde yapabilirler. Büyük ihtimal ilgili sayfadaki bankalar sizlere çok fazla meblağlarda olmasa da uzun vadeli nakit ihtiyacınızı karşılayacaktır. 2 yada 3 ay gibi kredi notunu yükseltmek için vakti olanlar ise sırasıyla bahsetmiş olduğum adımları sağlaması yeterli olacaktır.

  1. Kredi puanınız çok hızlı bir şekilde yükseltmenin ilk yolu vadesi geçmiş bütün kredi ve kart borçlarınızı kapatmaktan geçer. Şayet kredi notunuzun yükselmesini istiyorsanız mevcut olan borçlarını ya kapatın yada en kötü ihtimalle yapılandırma yapın. Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Yapan Bankalar da size en uygun olan olanakları bula bilirsiniz.

Mevcut vadesi geçmiş kredi ve kart borçlarınızı kapatıp yada yapılandırma yaptıktan sonra artık hızlı bir şekilde puan yükseltme adımlarına geçebilirsiniz. Bu adımlar sırasıyla şu şekildedir.

  1. Bütün alış veriş işlemlerinizi kredi kartı kullanarak yapın. Az yada çok demeden yapmış olduğunuz bu harcamaların ekstra ödemelerini de tam günü geldiği vakit gerçekleştirin.
  2. Kredi kartınıza otomatik ödeme talimatı verin. En az 3 tane vermiş olmanız size muazzam bir avantaj sağlayacaktır.
  3. Yastık altı nakit paralarınızı evde tutmayın. Onun yerine mevduat hesabınızda tutun. Hatta yukarıda kredi puanınızı hızlı bir şekilde yükseltme hilesinde bahsetmiş olduğum gibi arada bir hesabınızdan paranızı çekip ertesi gün yeniden yatırın.
  4. Eşinize, dostunuza para gönderme işlemlerini İnternet bankacılığı üzerinden sağlayın.  3 Yöntemle VakıfBank Mobil Bankacılık Açma! da bahsetmiş olduğum yolla bütün bankalardan İnternet bankacılığı hesabını ücretsiz açabilirsiniz.
  5. Şayet banka size az miktarda dahi tüketici kredisi çıkartırsa muhakkak kabul edin. Çekmiş olduğunuz bu kredinin geri ödeme taksitlerini de tam zamanında ödeyin.

Bu saymış olduğum 5 önemli adımı eğer ki yaparsanız kredi notunuz çok hızlı bir şekilde 2 yada en geç 3 ay içinde kesinlikle yükselecektir. Bunun sağlamasını da 11 Haneli TC Kimlik No İle Kredi Notu Sorgulama e-Devlet üzerinden de yaparak sizlerde göre bilirsiniz hatta.. Kredi notu puanınızı nasıl 2 yada 3 ay gibi kısa sürede yükseltebilirsiniz hilesi ile birlikte sizler için paylaştım. Şimdi sıra geldi söz vermiş olduğum gibi diğer merak edilen soruların yanıtını vermeye.

Findeks Kredi Notu 1 Ayda Ne Kadar Yükselir?

Kredi notu puanı düşük olanların en çok merak ettiği ilk şey 1 ayda Findeks puanının ne kadar yükseleceği tir. Bunun hesaplamasını yapmak biraz zordur. Nedeniyse tamamen sizin kredi puanınızı yükseltmek için atacağınız adımların ne olduğuna bağlıdır. Şayet, yukarıda bahsetmiş olduğum toplamda 6 kredi puanını yükseltme yöntemlerini uygularsanız o zaman bu hesaplamayı sizler için yapabilirim. Hesaplama işlemi için 3 aylık bir süreci ele alacağım. Bunun nedeniyse kredi puanını sisteme işlenme süresinin 3 ay da bir olmasıdır. Ele alacağım bu 3 aylık süreyi ise yine 3 eşit parçaya bölerek 1 ayda ne kadar yükseleceğinin sonucu çıkaracağım. Doğru bir şekilde sizlere Findeks kredi notu 1 ayda ne kadar yükselir hesaplamasını yapabilmek için bu formülü uygulamak zorundayım. Hadi şimdi kredi notunuzun 1 ayda ne kadar yükseleceğini hesaplamak için uygulayacağımız bu formülü devreye alalım.

Kredi Notunu Etkileyen Faktörler
Kredinizi Zamanında Ödemeniz 35%
Mevcut Kredi Borç Durumu 35%
Yeni Alınan Kredi 11%
Kredi Kullanmadaki Yoğunluk 10%
Diğer Faktörler 9%

Yukarıda kredi notunu yükseltecek yada düşürecek faktörlere göre puanlama cetvelini görmektesiniz. Bu puanlama cetveli 3 aylık dönem için geçerlidir. Yani, yukarıda bahsetmiş olduğum 6 ana faktörü yerine 3 ayda tam olarak yerine getirirseniz kredi puanınız %100 oranında artacaktır. Buda demek oluyor ki!

  • Şayet şuan için kredi puanınız 600 puan ise 3 ay sonra 1200 puan olacaktır. 1 ayda artış ise 200 puan olacaktır.
  • 700 puana sahipseniz kredi puanınız 3 ay sonra 1400 puan olacaktır. 1 ayda yaşanacak olan artış ise 233 puan kadar olacaktır.
  • 800 puana sahipseniz de 3 ay sonra kredi notunuz 1600 puanlara çıkacaktır. 1 ay içinde de yaşanan artış 266 puan olacaktır.

Kredi notunuzun 1 ay da ne kadar yükseleceğinin hesaplaması bu şekilde olacaktır. Daha sonra ne kadar yükseldiğini de sizler de Merkez Bankası Kredi Notu Sorgulaması Nasıl Yapılır? da bahsetmiş olduğum şekilde yaparak göre bilirsiniz. En çok merak edilen Findeks kredi notu 1 ayda ne kadar yükselir sorusunu da yanıtladıktan sonra şimdi diğer merak edilen son soruyu yanıtlamak istiyorum.

Kredi Kartı Yada Krediyi Erken Kapatmak Kredi Notunu Etkiler Mi?

Kredi notunu düşüren ve yükselmesini hızlı bir şekilde sağlayan faktörlerin neler olduğunu yukarıda değindim. Şimdi herkes tarafından en çok merak edilen diğer bir konuyu ele almak istiyorum. Emin olun vereceğim mantıklı cevapla sizlerde bana hak vereceksiniz. Bu ise; kredi kartı veya krediyi erken olarak kapatmak kredi notunu etikler mi? Etkilerse de olumlu mu yoksa olumsuz mu etkiler. Bu sorunun yanıtı aslına bakarsak bir çoğumuz biraz düşünsek bulabilirdik. Ben sizin bu sorunun yanıtını ilk olarak kendinizin de bula bilmesi için bir soru sormak istiyorum. Bankalar bize neden kredi veriyor? Cevap, para dan para kazanmak öyle değil mi? Yani, uyguladıkları vade ve faiz oranlarıyla para satmak. Peki, siz bu kulanmış olduğunuz krediyi erken kapatırsanız ne oluyor? Sizin için harcadıkları işlem efor mu en başta boşa gidiyor öyle değil mi? Peki, bu bankaların işine geliyor mu? Yani, kredi yada kredi kartı borcunuzu erken kapatılması? Kesinlikle hayır! o zaman doğru yanıt şudur. Kredi ve kredi kartlarının erken kapatmanız dan dolayı bankalar faiz getirisi en başta olmak kaydı ile zarar edeceklerinden dolayı kesinlikle hoş karşılamazlar. Dolayısı ile atacağınız bu adım, kredi notunuzu çok fazla olmasa da düşürecektir.

Kredi notu puanı hakkında neredeyse merak edilen bütün sorularınız yanıtı verdim. Aslında bir diğer merak edilen soru daha kaldı. Ama onu da daha önce kredi çekmek için Bireysel Kredi Notu Normalde Kaç Olmalı? da yanıtladığım dan dolayı burada yer vermiyorum. Çok merak edenler doğru bir şekilde bu soruların yanıtını da ilgili içeriğimiz de bulabilirler.

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalamamız: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın