Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

Akbank Gelir Belgesiz 100 Bin TL Kredi Nasıl Aldım?

Şuan sene 2022. Ben an itibarı ile 7 yıldır işsizim. Hali ile sigortasız ve çalışmayanım. Buna rağmen Akbank'tan tam 100.000 TL kredi aldım. Hem de bırakın evraktır, kefil tir. Tamamen gelir belgesiz! Uzun lafın kısası, şayet ben 2. kredimi dahi Akbank üzerinden bu şekilde aldı isem, sizlerde alabilirsiniz.

Akbank Gelir Belgesiz 100 Bin TL Kredi Nasıl Aldım?

Çünkü Akbank gelir belgesiz kredi veriyor. Ev hanımı da olsanız, SGK ödemesi olmayan serbest meslek sahibi dahi olsanız sizde benim gibi alabilirsiniz. Peki, ben nasıl Akbank’tan bu ihtiyaç kredisini aldım?

Neler Var?

Akbank Ev Hanımlarına Kredi Veriyor Mu?

Kredi çekmek isteyen ev hanımlarının en çok merak ettiği konu şudur. Akbank dahil olmak üzere bankalar bizlere kredi veriyor mu? Bunu merak etmelerini de ben gerçekten anlıyorum. Hakta veriyorum. Çünkü gelir belgesiz oldukları için ev kadınları bankalardan kredi çekemeyeceklerini düşünmektedirler. Hatta bırakın bireysel ihtiyaç kredisi kullanmayı. Bankalardan kredi kartı dahi alamayacaklarını sanmaktadırlar. Ben bunun böyle olmadığını daha önce kredi kartları için yanıtladım. Hatta inanmayanlar Garanti Kredi Kartı Kesin Onaylı Nasıl Alınır? da bu ispatımı sadece 3 dakikalarını ayırmaları halinde göre bilirler. Şimdi sıra geldi, ev hanımlarının Akbank dahil diğer bankalardan kredi alıp alamadıklarını yanıtlamayı. Bu kanıta geçmeden önce ama ilk olarak şu soruya bir cevap verelim. Soru şu. Akbank ev hanımlarına kredi veriyor mu? Cevap ise net. Kesinlikle EVET!

blank

Akbank-Ev-Hanımlarına-Kredi-Veriyor-Mu

Şimdi ben bu kadar kesin ve net konuştuğuma göre, bu iddiamı kanıtlamam gerekiyor öyle değil mi? Ben bu ortaya attığım sizin için iddia, benim için ise net ve kati olan Akbank ev hanımlarına kredi veriyor cevabına geçeğim elbet. Ama, geçmeden de konumuzla bağlantılı bir kaç soruya da yanıt vermek istiyorum. Bu soruların neler olduğunu da siz de aşağıdaki 2 başlıkta göre bilirsiniz.

Akbank Sigortasız Kredi Veriyor Mu? Hiç Geliri Olmayan Alabilir Mi?

Bir çoğumuz kredi çekmek için en az 6 ay bir SGK pirim ödemesinin olması gerektiğini biliyoruz. Bununla beraber yine ihtiyaç kredisi kullana bilmek için de bir gelire sahip olunması gerektiğini bilmekteyiz. Peki, işin aslık gerçekten bu şekilde mi? Yani, Akbank başta olmak üzere banklar sigortasız ve geliri olmayanlara kredi veriyor mu? Ben veriyorum diyorum. Neden bu kadar net bir şekilde konuşuyorsunuz diyorsanız da, çünkü ben sigortasız ve geliri olmayan biri olarak Akbank’tan bir değil tam iki tane kredi çektim. Üstelik, ilk çekmiş olduğum 40.000 TL ihtiyaç kredim devam ederken ikinci olarak 100.000 TL kredi kullandım. Şimdi kimilerimiz için bu iddia baya büyük gibi gözüküyor. Benim bu iddianın doğru olduğunu kanıtlamam lazım. Daha sonra ise nasıl çektiğime geçmem gerekiyor.

Ben bu iddiamı kanıtlamam için de ilk olarak işsiz olduğumu sizlere göstermem gerekiyor. Peki, sigortasız olduğumu sizlere nasıl göstere bilirim? Cevap çok basit. Aşağıdaki resimde de görmüş olduğunuz gibi e-Devlet girişi yaparak 4/A sigorta dökümümü paylaşmalıyım. Şayet, sigorta pirim ödemem gözükmüyorsa, doğal olarak ben sigortasız biriyim öyle değil mi? Öyle değil diyeniniz de var ise, lütfen bana farklı yolla nasıl göstere bileceğimi de yorumlarda yazsın. Söz veriyorum, onu da daha sonra bu içeriğe dahil edeceğim.

blank

Evet, yukarıda 4A hizmet dökümümü görüyorsunuz. En son sigorta pirimim 25.12.2016 tarihinde yatmış. Yazımın başında da belirtmiş olduğum gibi tam 6 yıldır sigortasızım. Sigortasız yani buna doğru orantılı olarak geliri olmayan biriyim. Bunu ben kanıtladığımı düşünüyorum. Şimdi sıra geldi Akbank’tan iddia etmiş olduğum 2 tane kredimin olduğunu kanıtlamaya. Bunun içinde Akbank İnternet bankacılığıma gireceğim. Sizlere oradaki çekmiş olduğum kredinin ekran görüntüsünü paylaşacağım.

Bu İlk Kullandığım 40.000 TL Üst Limitli İhtiyaç Kredim:

blank

Buda İkinci Olarak Akbank’tan Çektiğim 100.000 TL Üst Limitli Kredim:

blank

Buda Cep Telefonuma Gelen, Çektiğim Kredilerin Taksit Ödem Mesajı:

blank

Şimdi gelen kredi ödeme bildirim ve AKBANK İnternet bankacılık hesabıma bakarsanız, hepsinde şube Bozüyük olarak göreceksiniz. İsim çıkmadığı için sizlere toplamda 140.000 TL olarak Akbank’tan gelir belgesiz kredi çektiğimi kanıtlamak için bu şekilde bir yola başvurdum. Umarım, gelir belgesiz ve sigortasız olarak kredi çektiğimi sizlere tüm bu resimlerle kanıtlamışımdır. Tabi inanıp, inanmamak sizlere kalmış. Ama sizi biraz olsun buna inandıra bildiysem, şimdi bu kredinin şartının ne olduğuna geçmek istiyorum.

Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu Şartları Nedir?

Aslına bakılırsa, sadece AKBANK gelir belgesiz kredi vermiyor. Akbank harici ben bir kaç bankadan da gelir belgesiz, sigortasız olarak kredi çektim. 5 En İyi Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar da bu bankaların hangileri olduğunu isterseniz görebilirsiniz. Şayet Akbank başvurunuz onay almıyorsa bu bankaları da bir yoklamanızı tavsiye ederim. Peki, ben Akbank dahil olmak üzere, tüm gelir belgesiz kredi veren bankalardan yukarıda da kanıtlamış olduğum gibi ihtiyaç kredisi çekebildim. Bu işin sırrı ne? Daha doğrusu şartı nedir?

Gelir belgesiz kredi çekebilmemin sırrı Findeks KKB kredi notumun yüksek olmasında yatmaktadır. Yani sizin anlayacağınız arkadaşlar, ben bugüne kadar çekmiş olduğum kredilerin taksitlerini hep zamanında ödedim. Bankaların bana güveni bundan dolayı tam.

Şayet sizin de benim gibi Findeks KKB kredi notu değeriniz sorunsuzsa, inanın bana Akbank’tan bir değil benim gibi iki tane bile krediyi sigortasız, belgesiz çekebilirsiniz. Findeks KKB kredi notunuzu nasıl öğrenebiliriz diyorsanız. Bunun için Ücretsiz Kredi Notu Nasıl Sorgulanır sayfama 3 dakikalığına bir göz atınız.

Diyelim ki ilgili sayfama göz attınız. Bahsetmiş olduğum şekilde Findeks KKB kredi notunuzu sorgulama yaptırdınız. Not ortalamanız da 1200 puan altı çıktı. Bu durumda benim gibi sizde gelir belgesiz kredi çekebilir misiniz? Bence biraz zor. Peki, bu durumda olmanız halinde kredi çekmek için ne yapmanız gerekiyor. Benim sizlere bunun için 3 tane önerim olacak.

 1. Kredi notu değerinizi yükseltme yoluna gitmeniz. 3 Ayda Kredi Notunu Hızlı Yükseltme Hilesi Nedir? de bunu öğrene bilirsiniz.
 2. Kredi Sicil Affı Çıktı Mı? Ne Zaman Yürürlüğe Girecek, Bankalar Uygulayacak? da yolu denemeniz.
 3. Vodafone Faturalı Hatta Kredi 20 Bin TL Alınabilir Mi? den ortalama 7.000 TL ile 15.000 TL arası kredi çekmeniz tir.

Kredi notunuz eğer ki, 1200 puan üzerinde ise, bu dediklerime hiç gerek kalmadan, Akbank’tan sizde benim gibi gelir belgesiz kredi çekebilirsiniz. Peki ama nasıl? İşte bunun yanıtı da aşağıda tır.

Akbank Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu Nasıl Yapılmalıdır?

Bakması iseniz, yukarıya bir bakarsanız eğer şunları göreceksiniz. 1. olarak Akbank gelir belgesiz olarak bir değil iki tane dahi kredi verdiğini. 2. olarak ise bu kredinin bizzat çektiğimin kanıtını. 3. olarak ise çekme şartının ne olduğuna. Şimdi ise burada, Akbank gelir belgesiz kredi başvurusunun nasıl yapılması gerektiğinden bahsedeceğim. Şayet son başlık altında belirtmiş olduğum şarta sahipseniz, aşağıdaki benimde bizzat uyguladığım bu yolu denerseniz, sizler de göreceksiniz ki! Akbank, gelir belgesiz kredi gerçekten de veriyormuş.

 1. Akbank şubesine gidiniz. Sadece nüfus cüzdanınızı yanınızda bulundursanız yeterlidir.
 2. Bireysel müşteriler bölümü için bir sıra alın. Sıranız geldiğinde de şu işlemleri yaptırın.
  1. Vadesiz mevduat hesabı açtırın. (TL cinsinden)
  2. İnternet bankacılığı için giriş şifresi isteyin.
 3. Cep telefonunuza Akbank mobil uygulamasını indirin. (İndirme adresi: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.akbank.android.apps.akbank_direkt&hl=tr&gl=US)
 4. Uygulamayı cep telefonunuza kurun.
 5. Kurduğunuz Akbank Direkt uygulamasına giriş yapınız. (T.C. yada müşteri numarası ve aldığınız tek kullanımlık şifre ile)
 6. Kalıcı olarak şifrenizi belirleyin.
 7. Akbank mobil uygulamasına şuan girmiş olmanız gerekiyor. Şimdi, BAŞVURU VE NAKİT İHTİYAÇLARI diyelim. blank
 8. DİREKT kredi başvurusu diyelim. blank
 9. Çekeceğimiz kredi miktar ve vadesini belirleyerek, adımları takip edip kredi başvurumuzu tamamlayalım.

Akbank gelir belgesiz olarak kredi başvurusu yapma bu kadar kolay arkadaşlar. Krediniz onay alırsa da muhtemel olarak size uygulanacak olan kredinin ŞUBAT ayı için faiz oranlarına da değinmem gerekir ise.

12 Ay 24 Ay 36 Ay
%2.23 %2.26

Faiz oranına değinmişken, hadi bir de geri ödemesine bakalım.

Miktar Vade (Ay) Aylık Ödeme Toplam Maliyet
100.000 TL 8 13.972,91 TL 111.783,31 TL
12 9.774,70 TL 117.296,47 TL
15 8.102,81 TL 121.542,18 TL
18 6.993,47 TL 125.882,37 TL
20 6.441,40 TL 128.828,10 TL
22 5.896,37 TL 129.720,17 TL
24 5.618,50 TL 134.843,88 TL

Akbank gelir belgesiz kullanma, daha iyi nasıl anlatılabilir ki? 😉 Sizlerde ayrıntıları ile birlikte görmüş olduğunuz üzere gelir belgesiz kredi alma imkanınız bulunmaktadır. Bu konu hakkında aklına takılan, sorusu olan arkadaşlarımız. Bizlere aşağıda bulunan yorumlar kısmında sorularınızı iletebilirsiniz. Lütfen sorularınızı yazarken bizim sizlere haber sağlamaktan başka bir amacı olmayan şahsi İnternet sitesi, olduğumuzu unutmayalım.

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalamamız: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın