DEVLET Kredi

5 En İyi Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar (Maaş Bordrosuz)

5 En İyi Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar (Maaş Bordrosuz)

2020 yılı itibarı ile artık bireysel ihtiyaç kredisi kullanmak için gelir belgesi tamamen hikaye oldu. Dijital bankacılık devrimin başlamadı ile kredi kullanmak için ne gelir belgesine nede kefile ihtiyaç vardır. Hatta nüfus cüzdanınızı dahi kullanmadan maaş bordrosuz olarak 5 bankadan anında 40.000 TL kadar kredi kullanabilirsiniz. Sizler için gelir belgesiz anında kredi veren bankalar dan en iyi 5 tanesini seçtik. Maaş yazınız olmadan bu bankalardan uygun faizler ile hemen kredi kullanmak için sadece 2 şartı sağlamanız yeterlidir.

Gelir Belgesiz Kredi Alan Var Mı?

İnsanlarımızın bir çoğu görmeden ne yazı ki bazı şeylere inanmıyorlar. Aslına bakılırsa haklılar da biz her ne kadarda gelir belgesiz bankalar kredi veriyor desek de hala gelir belgesiz kredi alan var mı diye kanıt istiyorlar. Ben bu sorunun kanıtını bizzat gelir belgesiz defalarca kredi almış biri olarak yanıtlayacağım. Üstelik gelir belgem olmadığı halde mevcut bireysel ihtiyaç kredim Akbank’da devam ederken başka bir bankadan 2. kredimi gelir belgesiz olarak kullandım. Şimdi sizlere ilk olarak gelir belgesiz kredi alan var mı sorusunun kendim tarafımdan yanıtlamam için 2 şeye ihtiyacım var. Bunlar;

 1. İlk olarak e-devletten çalışmadığımı kanıtlamam için bana ait sigorta dökümünü görmeniz gerekiyor.
 2. İkinci olarak ise çekmiş olduğum gelir belgesiz kredinin sizlere kendi İnternet bankacılık şubeme giriş yaparak dokümanlarını göstermem gerekiyor. Ayrıca Kredi Borcum Var 2 3 Kez Kredi Çekebilir Miyim? sorusu da bu şekilde yanıt bulmuş olacak.

Şayet bu iki işlemi resimli olarak sizlere göstere bilirsem gelir belgesiz kredi alan var mı? sorusunu kanıtlamış olurum dimi? İlk olarak 4A hizmet dökümü göstermek ile bu iddialarımı kanıtlamaya başlıyorum.

Evet sizlerinde görmüş olduğu gibi sistem bana ”4A Uzun Vade Hizmetiniz Bulunmamaktadır” Ayrıca  bu iletiyi aldığım tarihide yine aynı sayfada göre bilirsiniz. Şimdi sıra 2. iddiam olan gelir belgesiz kredi aldığımı İnternet bankacılığına giriş yaparak kanıtlamaya geldi.

Evet sizinde görmüş olduğunuz gibi halen devam eden hem Akbank hemde ENPARA üzerinden kredi ödemelerim var. Artık sizlere gösterdiğim gelir belgesiz kredi alan var mı da bu iki kanıta da inanıp inanmamak size kalmış bir şey dimi yani daha ne yapayım😊

Gelir Belgesiz Kredi Kullanma Şartları Nedir?

Sizlere resimli bir şekilde bizzat kendimden gelir belgesiz kredi kullanabiliyor kanıtını yaptıktan sonra şimdi gelir belgesiz kredi başvuru işlemlerine geçmeden önce şartlarının neler olduğuna değinmem gerekiyor. Şayet sizlerde benim gibi bu şartlara sahip iseniz ev hanımı dahi olun emin olun ki çok rahatlıkla özellik ile sizlere tavsiye edeceğim 5 bankadan kolayca maaş yazısız olarak kredi kullana bilirsiniz.

 1. İlk şart her yasal bankacılık işleminde olduğu gibi 18 yaşından büyük olmalısınız.
 2. İkinci en önemli şart ise iyi bir kredi notu değerine sahip olmalısınız. Bireysel Kredi Notu Normalde Kaç Olmalı? (800-1200 Puan Yeter Mi?) diyorsanız. En düşük en az 1600 puan ve üzeri olması önerilen bir seviyedir.

Bu iki önemli şarta eğer ki sahipseniz, maaş yazınız olmasın, herhangi bir kira dahil gelir belgesiz ve kefilsiz sizlerde benim gibi toplamda 90.000 TL yakın ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz. Vallahi ben bu iki şart ile bu kredileri çektim, sıra şimdi sizde.!

AKBANK Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ben ilk gelir belgesiz kredi başvurumu Akbank üzerinden yaptım. Sizlerinde yukarı da yer alan e-devlet dökümümden görmüş olduğunuz gibi AKBANK T.A.Ş da 24 ay üzerinde halen ödemesi devam eden 40.000 TL tutarındaki kredimin 28.884 TL kaldığını göre bilirsiniz. Şartları daha önce belirtmiş olduğum gelir belgesiz kredi başvurusuna uygun iseniz sizler de Akbank üzerinden benim gibi aşağıdaki adımları sağlayarak kredi kullana bilirsiniz.

 1. İlk olarak Akbank’dan bir mevduat hesabınız olması gerekmektedir. Bunu sizlerde benim gibi hiç bir para ödemeden kolaylık ile herhangi bir Akbank şubesine giderek sadece nüfus cüzdanınız ile yapabilirsiniz. Bu işlemi bireysel müşteri departmanındaki görevli memura yaptırır iken lütfen İnternet şubesi giriş şifresini de almayı ihmal etmeyin.
 2. Daha sonra Akbank gelir belgesiz kredi başvurusu yapma işlemlerinin daha hızlı bir şekilde ilerlemesi için Akbank Direkt uygulamasını cep telefonunuza indirin.
 3. Uygulamaya kimlik numaranız ve bankanın size vermiş olduğu tek kullanımlık şifre ile giriş yapın. Yeni şifrenizi ve kullanıcı adınızı oluşturduktan sonra ana ekranın en altında yer alan ”Kredi İşlemleri” bölümünü tıklayın.
 4. Direk Kredi başvurusu dedikten sonra kredi miktarlarının ve vadesinin olduğu ekranı göreceksiniz. Bu ekranda başvuru yapmak istediğiniz kredi miktarı ile kredi vadesini seçerek ”HEMEN BAŞVURMAK İSTİYORUM” demelisiniz.
 5. Daha sonra krediniz sistem tarafından onay sürecine girer. Eğer ki başvuru miktarınız sizin kredi notu değeriniz için uygun değilse size yeni bir teklif yapar. İsteğe bağlı olarak kabul ederseniz krediniz anında mevduat hesabınıza geçecektir.

Akbank artık kredi başvuruları için müşterilerinin kredi notu değerine göre faiz oranı belirlemektedir. Bu resimde dahil olmak üzere kendi resmi İnternet sitesi üzerindeki kredi faiz oranları tutarlılık göstermeye bilir. Ama, sizler için yine de ortalama olarak güncel Akbank kredi faiz oranlarına göre bir hesaplama tablosu oluşturduk.

 • Mayıs 2020 tarihi için Akbank Direk kredi başvuruları en fazla %1.49 faiz uygulamaktadır. 60 ay vadeli olarak kullanacağınız kredi taksitleri şu şekilde oluşur.
AKBANK DİREKT KREDİ HESAPLAMA
Miktar 60 Ay Taksit Ödemesi Toplam Geri Ödeme
10.000 TL 273,11 TL 16.386,19 TL
20.000 TL 546,21 TL 32.772,71 TL
30.000 TL 819,32 TL 49.158,75 TL
40.000 TL 1.092,42 TL 65.545,26 TL

20 Bin Lira Sigortasız Kredi Veren Bankalar dan daha fazla limitli olarak gelir belgesiz kredi çekmek isteyenler için Akbank gerçekten çok hızlı ve güvenilir bir hizmet sağlamaktadır. (Lütfen kredi notu değerine göre faiz oranlarının düşeceğini unutmayınız.!)

ENPARA Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank’dan gelir belgesiz kredimin olmasına rağmen ENPARA da bana gelir belgesiz olarak kredi verdi. Bunun kanıtını yukarıda sizler ile paylaşarak yaptım. 40.000 TL mevcut kredimin olmasına rağmen ENPARA her ne kadarda 40.000 TL başvuru da bulunsam da bana 38.500 TL kredi çıkardır. Peki ENPARA maaş yazısız ayrıca kefilsiz ve imzasız olarak bana bu krediyi nasıl verdi? Tabi ki sizlere belirtmiş olduğum gelir belgesiz şartlarından 2 tanesine uygun olduğum için! Pekala sizler bu şartlara uygun iseniz ENPARA’dan gelir belgesiz olarak kredi nasıl alabilirsiniz? İşte yapmanız gereken adımlar.

 1. İlk olarak ENPARA hesabınızın olması gerekir. Bu hesabı hiç bir banka şubesine gitmeden açtırabilirsiniz. Bunu yapmak için ise bir başvuruda bulunmanız gerekir. İnternet üzerinden başvuruda bulunmak için BURADAKİ adrese giriş yapalım.
 2. Açılan sayfadaki ”Öncelikli Başvuru Amacınızı” resimde olduğu gibi belirtiniz.
 3. Devam dedikten sonra ise kimlik bilgileriniz ile iletişim bilgilerinizi yeni açılan forma giriniz ve yine devam diyelim
 4. Diğer açılan sayfada yer alan
  1. İletişim bilgileri
  2. Kişisel bilgiler
  3. Adres bilgileri giriniz.

Tüm bu adımları sağladıktan sonra ENPARA görevlileri kartınızı ve şifrenizi evinizde vermek için sizden bir randevu alacaklar. Bu randevu gün ve saatini oluşturduktan sonra ENPARA sahibi olmuş olacaksınız. Bundan sonraki işlem ise ENPARA gelir belgesiz kredi başvurusunun yapılmasına gelecek. 1 Seferde Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar kadar kolay bir şekilde işleminizi aşağıdaki adımları takip ederek yapabilirsiniz.

 1. Cep telefonunuza ENPARA Cep Şube Uygulaması indirin.
 2. Uygulamaya müşteri yada kimlik numaranız ile şifrenizle giriş yapınız.
 3. Sol menüden ” Krediler” bölümüne giriş yapalım.
 4. İhtiyaç kredisi için başvuru yapmak istediğiniz miktarı giriniz. ”TAMAM” dediğiniz al size geri ödeme seçenekleri resimde olduğu gibi çıkacaktır. 
 5. Başvuru yapmak istediğiniz vadeyi seçtikten sonra krediniz yine anında sistem tarafından değerlendirilir. Şayet başvuru miktarına uygun iseniz krediniz anında hesabınıza yatar. Eğer uygun değilseniz size uygun bir kredi miktarı sistem teklif eder. Kabul ederseniz anında ENPARA Gelir belgesiz krediniz hesabınızda olacaktır.

ENPARA Gelir belgesiz kredi faiz oranları 60 ay vadeli olarak kullanmanıza sizlere olanak sağlamaktadır. Sizler için aylık olarak bankanın uyguladığı faiz oranını aşağıda tabloda yer verdik.

 • 2020 Mayıs ayı için ENPARA gelir belgesiz kredinin faiz oranı 12 aya kadar %0.99 oranındadır. Diğer aylar için ise faiz oranı;
  • 24 ay için %1.09
  • 36 ay vadeler için %1.15
  • 48 ile 60 ay için ise %1.19 oranında faiz uygulamaktadır.
ENPARA KREDİ HESAPLAMA
Miktar 60 Ay Taksit Ödemesi Toplam Geri Ödeme
10.000 TL 249,26 TL 14.955,32 TL
20.000 TL 498,52 TL 29.910,81 TL
30.000 TL 747,77 TL 44.866,47 TL
40.000 TL 997,03 TL 59.821,84 TL

Ziraat Bankası Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

Ziraat bankası da Dijital kredi kervanına katılmıştır. Dijital kredi nedir? hangi bankalarda verir diye soruyorsanız ilgili içeriğimize göz ata bilirsiniz. Dolayısı ile Ziraat bankasından da gelir belgesiz olarak kredi alabilirsiniz. Ancak, Ziraat bankasının maaş bordrosuz olarak vermiş olduğu kredi de katı bir kuralı ne yazık ki vardır.😢 Her ne kadarda yukarıda belirtmiş olduğum gelir belgesiz kredi şartlarına uygun olmuş olsanız da bu katı kurala uygun değilseniz Ziraat bankasından gelir belgesiz kredi alamazsınız. Peki, nedir bu katı kural?

 • Kredi notunuz yüksek dahi olsa maaşınızı Ziraat Bankasın’dan almıyorsanız ne yazık ki Ziraat bankası dijital kredi kapsamında gelir belgesiz kredi kullanamazsınız.

Ben sizler için diğer bankalarda olduğu gibi Ziraat bankası içinde gelir belgesiz kredi başvurusunda bulundum ama maaş almadığım için gelir belgesiz kredi kullanamadım. Zaten maaş müşterisi olsam gelir belgesiz kredinin de ne anlamı olacak dimi😊 Dolayısı ile Ziraat Bankası İpotekli İhtiyaç Kredisi Başvurusu işlemlerinde olduğu gibi bu uygulamada benim gözümde sınıfta kaldı! Bu nedenden dolayıda sizlere Ziraat bankasının kredi faiz oranlarını hiç bahsetmeyeceğim.

5 En İyi Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar (Maaş Bordrosuz) HAKKINDA LÜTFEN SORUNUZU SORUNUZ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

DEVLETKredi.Com