Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

5 En İyi Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar (Maaş Bordrosuz)

2022 yılı itibarı ile artık bireysel ihtiyaç kredisi kullanmak için gelir belgesi tamamen hikaye oldu. Dijital bankacılık devrimin başlamasıyla kredi kullanmak için ne gelir belgesine ve kefile ihtiyaç artık yoktur! Hatta nüfus cüzdanınızı dahi kullanmadan maaş bordrosuz olarak 5 bankadan anında 40.000 TL kadar kredi kullanabilirsiniz.

5 En İyi Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar (Maaş Bordrosuz)

Bunun için sizlere gelir belgesiz anında kredi veren bankalar dan en iyi 5 tanesini seçtik. Maaş yazınız olmadan bu bankalardan uygun faizler ile hemen kredi kullanmak için de sadece 2 şartı sağlamanız yeterlidir. Benim gibi hiç bir yerde çalışmayanlara kredi sağlayan bu bankalar müşterine üstelik hafta sonu dahi finansal çözüm olmaktadırlar.

Neler Var?

Gelir Belgesiz Kredi Alan Var Mı? Soruyorsanız, Ben Aldım!

İnsanlarımızın bir çoğu görmeden ne yazı ki! bazı şeylere inanmıyorlar. Aslına bakılırsa haklılar da. Biz her ne kadarda gelir belgesiz bankalar kredi veriyor desek de hala gelir belgesiz kredi alan var mı diye kanıt istiyorlar. Ben bu sorunun kanıtını bizzat gelir belgesiz defalarca kredi almış biri olarak yanıtlayacağım. Üstelik gelir belgem olmadığı halde mevcut bireysel ihtiyaç kredim Akbank’ta devam ederken başka bir bankadan 2. kredimi gelir de kullandığımı sizler de göreceksiniz. Şimdi sizlere ilk olarak gelir belgesiz kredi alan var mı? sorusunun kendim tarafımdan yanıtlamam için 2 şeye ihtiyacım var. Bunlar;

 1. İlk olarak e-devletten çalışmadığımı kanıtlamam için bana ait sigorta dökümünü görmeniz gerekiyor.
 2. İkinci olarak ise çekmiş olduğum gelir belgesiz kredinin sizlere kendi İnternet bankacılık şubeme giriş yaparak dokümanlarını göstermem gerekiyor. Ayrıca Kredi Borcum Var 2 3 Kez Kredi Çekebilir Miyim? sorusu da bu şekilde yanıt bulmuş olacaksınız.

Şayet bu iki işlemi resimli olarak sizlere göstere bilirsem, gelir belgesiz kredi alan var mı? sorusunu kanıtlamış olurum dimi? İlk olarak 4A hizmet dökümü göstermek ile bu iddialarımı kanıtlamaya başlıyorum.

blank

Evet sizlerin de görmüş olduğu gibi sistem bana ”4A Uzun Vade Hizmetiniz Bulunmamaktadır” Ayrıca  bu iletiyi aldığım tarihide yine aynı sayfada göre bilirsiniz. Şimdi sıra 2. iddiam olan gelir belgesiz kredi aldığımı İnternet bankacılığına giriş yaparak kanıtlamaya geldi.

blank

Evet sizin de görmüş olduğunuz gibi halen devam eden hem Akbank hem de ENPARA üzerinden kredi ödemelerim var. Artık sizlere gösterdiğim gelir belgesiz kredi alan var mı da bu iki kanıta da inanıp inanmamak size kalmış bir şey dimi yani daha ne yapayım😊 Yok bir de videolu olarak bunu katıla diyorsanız aşağıdaki bana ait olan videoyu izleyin derim.

Gelir belgesiz kredi aldığımı kanıtlamam için daha da fazla bir şey yapamam herhalde.. Peki, bankalar neden maaş yazım olmadığı için ban  kredi verdi? Hangi şartlara sahiptim ki halen bile bana kredi vermek istiyorlar?

Gelir Belgesiz Kredi Kullanma Şartları Nedir?

Gelir belgesiz olarak kredi almanın da bir şartı var. Aslına bakılırsa maaş yazısız çalışmayanların bankalardan kredi almanız tek bir şartı vardır. Bankaların bana çalışmadığım halde 2 defa kredi vermesi hatta şuan bile 38.000 TL kadar kredi teklifinde bulunmasın en büyük şartı aşağıda yatmaktadır. Şayet sizler de bu şarta uygun iseniz gelir belgesiz olarak kredi veren bankalarda bahsetmiş olduğum yöntem üzerinden kredi başvurunuzu gerçekleştire bilirsiniz.

 1. İlk şart her yasal bankacılık işleminde olduğu gibi 18 yaşından büyük olmalısınız. (hadi bunu geçelim)
 2. İkinci en önemli şart ise iyi bir kredi notu değerine sahip olmalısınız. Bireysel Kredi Notu Normalde Kaç Olmalı? (800-1200 Puan Yeter Mi?) diyorsanız. Bunun cevabını ilgili bağlantım da bulabilirsiniz.

En önemli bu 2. şartı sağladıktan sonra emin olun ki siz de benim gibi toplamda iki bankadan 90.000 TL kadar tüketici kredisi çekebilirsiniz. Hatta halen dahi bankaların bana teklif etmiş olduğu üçüncü kredi imkanlarından bile kolaylıkla yararlana bilirsiniz. Peki, gelir belgesiz olarak kredi veren bu bankalara nasıl başvuruda bulunmalısınız? Her şeyin bir yolu yordamı olduğu gibi bu kredinin başvuru yolu da elbet!

AKBANK Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ben ilk gelir belgesiz kredi başvurumu Akbank üzerinden yaptım. Sizlerin de yukarı da yer alan e-devlet dökümümden görmüş olduğunuz gibi AKBANK T.A.Ş da 24 ay üzerinde ödemesi devam eden kredim var. İlgili dokümanda 40.000 TL tutarındaki kredimin 28.884 TL kaldığını göre bilirsiniz. Akbank’tan gelir belgesiz olarak doğrudan banka şubesine başvuruda bulunursanız size ret cevabını anında yapıştırırlar. Peki, Akbank’tan çalışmayanlar nasıl gelir belgesiz olarak kredi başvurusunda bulunmalıdır?

 1. İlk olarak Akbank’tan bir mevduat hesabınızın olması gerekmektedir. Bunu sizlerde benim gibi hiç bir para ödemeden kolaylık ile herhangi bir Akbank şubesine giderek sadece nüfus cüzdanınızla yapabilirsiniz. Bu işlemi bireysel müşteri departmanındaki görevli memura yaptırırken lütfen İnternet şubesi giriş şifresini de almayı ihmal etmeyin.blank
 2. Daha sonra Akbank gelir belgesiz kredi başvurusu yapma işlemlerinin daha hızlı bir şekilde ilerlemesi için Akbank Direkt uygulamasını cep telefonunuza indirin.
 3. Uygulamaya kimlik numaranız ve bankanın size vermiş olduğu tek kullanımlık şifre ile giriş yapın. Yeni şifrenizi ve kullanıcı adınızı oluşturduktan sonra ana ekranın en altında yer alan ”Kredi İşlemleri” bölümünü tıklayın. blank
 4. Direk Kredi başvurusu dedikten sonra kredi miktarlarının ve vadesinin olduğu ekranı göreceksiniz. Bu ekranda başvuru yapmak istediğiniz kredi miktarı ile kredi vadesini seçerek ”HEMEN BAŞVURMAK İSTİYORUM” demelisiniz. blank
 5. Daha sonra krediniz sistem tarafından onay sürecine girer. Eğer ki! başvuru miktarınız sizin kredi notu değeriniz için uygun değilse size yeni bir teklif yapar. İsteğe bağlı olarak kabul ederseniz, krediniz anında mevduat hesabınıza geçecektir.

Akbank artık kredi başvuruları için müşterilerinin kredi notu değerine göre faiz oranı belirlemektedir. Bu resimde dahil olmak üzere kendi resmi İnternet sitesi üzerindeki kredi faiz oranları tutarlılık göstermeye bilir. Ama, sizler için yine de ortalama olarak güncel Akbank kredi faiz oranlarına göre bir hesaplama tablosu oluşturduk.

 • ŞUBAT 2023 tarihi için AKBANK vadelere göre aşağıdaki faiz oranlarını müşterilerine gelir belgesiz olarak uygulamaktadır.
AKBANK 12 Ay 24 Ay 36 Ay
%2.23 %2.26

geri ödeme planınız ise;

AKBANK 45.000 TL Gelir Belgesiz Kredi Ödeme Planı
Vade Taksit Maliyet
10 5.153,34 TL 51.533,42 TL
15 3.646,26 TL 54.694,02 TL
20 2.898,63 TL  57.972,64 TL
26  2.386,97 TL 62.061,12 TL
30 2.162,63 TL  64.878,77 TL
33 2.031,51 TL 67.039,68 TL
36  1.912,69 TL 68.856,81 TL

20 Bin Lira Sigortasız Kredi Veren Bankalar dan daha fazla limitli olarak gelir belgesiz kredi çekmek isteyenler için Akbank gerçekten çok hızlı ve güvenilir bir hizmet sağlamaktadır. (Lütfen kredi notu değerine göre faiz oranlarının düşeceğini unutmayınız.!)

ENPARA Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank’tan gelir belgesiz kredimin olmasına rağmen Allah razı olsun! ENPARA’da bana gelir belgesiz olarak kredi verdi. Bunun kanıtını yukarıda sizler ile paylaşarak yaptım. 40.000 TL mevcut kredimin olmasına rağmen ENPARA’da bana 38.500 TL kredi çıkardır. Peki ENPARA maaş yazısız ayrıca kefilsiz ve imzasız olarak bana bu krediyi nasıl ve neden verdi? Tabi ki! sizlere belirtmiş olduğum gelir belgesiz şartlarından 2 tanesine uygun olduğum için! Pekala sizler bu şartlara uygun iseniz ENPARA’dan gelir belgesiz olarak kredi nasıl alabilirsiniz? İşte yapmanız gereken adımlar.

 1. İlk olarak ENPARA hesabınızın olması gerekir. Bu hesabı hiç bir banka şubesine gitmeden açtırabilirsiniz. Bunu yapmak için ise bir başvuruda bulunmanız gerekir. İnternet üzerinden başvuruda bulunmak için BURADAKİ adrese giriş yapalım.
 2. Açılan sayfadaki ”Öncelikli Başvuru Amacınızı” resimde olduğu gibi belirtiniz. blank
 3. Devam dedikten sonra ise kimlik bilgileriniz ile iletişim bilgilerinizi yeni açılan forma giriniz ve yine devam diyelim
 4. Diğer açılan sayfada yer alan
  1. İletişim bilgileri
  2. Kişisel bilgiler
  3. Adres bilgileri giriniz.

Tüm bu adımları sağladıktan sonra ENPARA görevlileri kartınızı ve şifrenizi evinizde vermek için sizden bir randevu alacaklar. Bu randevu gün ve saatini oluşturduktan sonra ENPARA sahibi olmuş olacaksınız. Bundan sonraki işlem ise ENPARA gelir belgesiz kredi başvurusunun yapılmasına gelecek. Bu işlemleri de şu şekilde gerçekleştire bilirsiniz.

 1. Cep telefonunuza ENPARA Cep Şube Uygulaması indirin.
 2. Uygulamaya müşteri yada kimlik numaranız ile şifrenizle giriş yapınız.
 3. Sol menüden ”Krediler” bölümüne giriş yapalım. blank
 4. İhtiyaç kredisi için başvuru yapmak istediğiniz miktarı giriniz. ”TAMAM” dediğiniz an size geri ödeme seçenekleri resimde olduğu gibi çıkacaktır.  blank
 5. Başvuru yapmak istediğiniz vadeyi seçtikten sonra krediniz yine anında sistem tarafından değerlendirilir. Şayet başvuru miktarına uygun iseniz krediniz anında hesabınıza yatar. Eğer uygun değilseniz size uygun bir kredi miktarı sistem teklif eder. Kabul ederseniz anında ENPARA gelir belgesiz olarak başvuru yaptığınız krediniz hesabınızda olacaktır.

ENPARA Gelir belgesiz kredi faiz oranları 60 ay vadeli olarak kullanmanıza sizlere olanak sağlamaktadır. Sizler için aylık olarak bankanın uyguladığı faiz oranını aşağıda tabloda yer verdik.

2023 ŞUBAT ayı için ENPARA gelir belgesiz kredinin 36 aya kadar tüm vadelerin faiz oranı %2.39 olmaktadır. Buna göre geri ödemeleri 36 ay vadeli olarak farklı tutarlara göre tabloda yer aldığı gibi oluşur.

ENPARA 12 Ay 24 Ay 36 Ay
%1.99 %2.09 %2.39

 

ENPARA Gelir Belgesiz 25.000 TL Geri Ödeme Planı
Vade Taksit Maliyet
10 2.804,76 TL 28.047,59 TL
15 1.967,24 TL 29.508,68 TL
20 1.550,84 TL 31.016,88 TL
24 1.344,04 TL 32.257,00 TL
30 1.139,09 TL 34.172,77 TL
32 1.088,31 TL 34.826,05 TL
36 1.004,28 TL 36.154,39 TL

Özel bankalar olarak bilinen ENPARA ve AKBANK üzerinden almış olduğum kredileri sizlere kanıtladım. Şimdi ise en çok merak edilen Ziraat bankasının gelir belgesiz olarak kredi verip, vermediğinin yanıtına geçiyorum.

Ziraat Bankası Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

Ziraat bankası da dijital kredi kervanına katılmıştır. Dijital kredi nedir? hangi bankalarda verir diye soruyorsanız ilgili içeriğimize göz ata bilirsiniz. Dolayısı ile Ziraat bankasından da gelir belgesiz olarak kredi alabilirsiniz. Ancak, Ziraat bankasının maaş bordrosuz olarak vermiş olduğu kredi de katı bir ekstra kuralı ne yazık ki!😢 Her ne kadarda yukarıda belirtmiş olduğum gelir belgesiz kredi şartlarına uygun olmuş olsanız da bu katı kurala uygun değilseniz Ziraat bankasından gelir belgesiz kredi alamazsınız. Peki, nedir bu katı kural?blank

 • Kredi notunuz yüksek dahi olsa maaşınızı Ziraat Bankasından almıyorsanız ne yazık ki! Ziraat bankası dijital kredi kapsamında gelir belgesiz kredi kullanamazsınız.

Ben sizler için diğer bankalarda olduğu gibi Ziraat bankası içinde gelir belgesiz kredi başvurusunda bulundum ama maaş almadığım için gelir belgesiz kredi kullanamadım. Zaten maaş müşterisi olsam gelir belgesiz kredinin de ne anlamı olacak dimi😊 Gelir belgesiz olarak kredi aldığım bankaları açık bir şekilde söyledim. Ama, hazır buraya kadar gelmişken sizleri boş çevirmek istemiyorum. Bu nedenle Ziraat Bankası İcralık İkinci El Araç Satış İhalesi içeriğin mutlaka ilginizi çekeceğini düşünüyorum.

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalamamız: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın