Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

İstanbul’da En İyi 10 Saç Ekim Merkezleri (2022 Saç Ekim Fiyatları)

Kellik problemi yaşayan ve saçları dökülen arkadaşlarımız, sizler için kesin çözüm noktası saç ekimi yaptırmanız olacaktır. Saç ekimine sadece Türkiye'de değil tüm dünyada oldukça rağbet gösterilmektedir. Bunun nedeni ise özellikle her 10 erkekten altısında yaşanan saç dökülmesi ile seyrelmelere yol açan hatta kellik problemleridir. Haliyle vatandaşlarımız en iyi saç ekim merkezleri arayışına girmektedir. Türkiye'de özellikle İstanbul'da çok fazla sayıda saç ekim merkezi bulunmaktadır.

İstanbul’da En İyi 10 Saç Ekim Merkezleri (2022 Saç Ekim Fiyatları)

Fakat çoğu baştan sağma ve kalitesiz işler yaptığından dolayı, bir çok arkadaşımızın hayalleri yok olmuş durumda. İşte tamda bu sebepten ötürü sizlere yardımcı olmak adına İstanbul’daki en iyi 10 saç ekim merkezinin araştırmasını yaptık. Saç ekim fiyatlarını da sizler için öğrendik. İnanınki adreslerini vereceğimiz saç ekim merkezlerine Belçika, Almanya, Hollanda ve daha bir çok ülkeden Türkiye’ye saç ekimi için gelen vatandaşlarımız bulunmakta. 2022 yılında İstanbul’daki en iyi saç ekim merkezinin müşteri yorumları ile birlikte yazımızın içeriğinde, tüm bilgileri paylaşmış bulunmaktayız.

Neler Var?

İstanbul’da En İyi Saç Ekim Merkezlerinin Hangileri?

En iyi saç ekim merkezleri hangileri? Denildiğinde sadece Türkiye’de değil, dünya genelinde ilk akla gelen saç ekim merkezleri İstanbul bulunmaktadır. İstanbul en iyi saç ekim merkezleri, alanında uzman doktorlar ile çalışarak vatandaşlarımızı hayallerine kavuşturmaktadır. Saç ekim süreçlerinde hijyenden tutunda, yapılan tedavi yöntemine, müşteri memnuniyetine kadar tüm konular ele alınmaktadır. En iyi saç ekim merkezlerinin listesine geçmeden önce 3000 4000 5000 Greft Saç Ekim Fiyatı Kaç Para? bilgisini vermek isterim. Çünkü insanlar saç teli ile grefti ayırt edemiyor. Genel olarak bir karışıklık söz konusu. Bu sebepten dolayı vermiş olduğumuz linkten doğru bilgilere ulaşabilirsiniz. Şimdi İstanbul’da bulunan en iyi saç ekim merkezlerinin adreslerini ve iletişim numaralarını sizler için paylaşabiliriz.

1- Transmed Saç ve Estetik Cerrahi Tıp Merkezi Fiyatları Kaç TL?

Transmed 26 yıllık tecrübesi ile kadın ve erkek müşterilerine saç dökülmesi tedavileri ve bilimsel tekniklere dayalı olarak saç ekim yöntemlerini kullanmaktadır. Transmed İstanbul’da Dr. Melike Külahçı tarafından, saç ve kozmetik cerrahi hizmetlerini sunmak üzere uluslararası bir tıp merkezi olarak kuruldu. Saç nakli ve saç tedavileri ve estetik cerrahi alanlarında,  ihtisas yapmış doktorlarla hizmet vermektedir. Saç ekimi FUE yöntemi ile her hastaya uyu sağlayan, yeniden geliştirilen tasarımlar ile uygulanmaktadır. Saç ekimi operasyonlarında özellikle en son teknolojileri uygulayan bir merkezdir.

blank

İstanbul’da-En-İyi-Saç-Ekim-Merkezlerinin-Listesi

Yapılan her operasyon doğrudan geliştirilmiş tıp doktorları tarafından yapılmaktadır. Sağlık Bakanlığı yönetmenliği çerçevesinde tetkik ve tedavi işlemlerini yapmaktadır. Dolayısıyla İstanbul’da en iyi saç ekim kliniği denildiğinde hemen hemen herkesin listesinde ilk sıralarda bulunmaktadır. Transmed saç ekim merkezinin vatandaşlarımız için vermiş olduğu hizmetler sadece saç ekimi ile sınırlı değil! Saç ekim hizmetlerinin yanında kaş ekimi de yapmaktadır. Bu sayede görünümünüzü tamamen hayal ettiğiniz hale getirerek özgüveninizi arttırabilirsiniz. Dadası da var. Bunlarla kalmayıp, saç sağlığınızı arttıracak daha gür, güçlü ve parlak bir saçlarla görünüm elde etmek isteyen arkadaşlarımız. Önerilen ameliyatsız saç tedavileri ve lazerli saç tedavisi de Transmed merkezi tarafından verilmektedir. Daha fazla bilgi almak yada kafanızdaki sorulara net cevap alabilmeniz için aşağıya iletişim adreslerini bırakıyoruz. Ayrıca işlem görmüş danışanlarının yorumlarına da buradan ulaşım sağlayabilirsiniz.

Transmed Saç ve Estetik Cerrahi Tıp Merkezi İletişim Adresleri
ADRES: Fulyalı sokak No:7 34330 LEVENT/ İSTANBUL
TELEFON: 0-212-281-13-00
WHATSAPP: 0-535 025-26-80
WEB ADRESİ: www.transmed.com.tr

Transmed saç ve estetik cerrahi tıp merkezinin saç ekimi ücretlendirmesi 2022 yılında ortalama olarak 6.000.00 TL ile 11.000. 00 TL arasında olmaktadır.

2- Acıbadem İstanbul Hastanesi Saç Ekimi Fiyatı Ne Kadar? Sizin İçin Öğrendik!

Acıbadem İstanbul hastanesi her dalda olduğu gibi saç ekimi konusunda da oldukça başarılı bir hastanedir. En güncel teknolojileri uygulayan, dünya genelinde bir çok müşteriye sahip olan, global tanınırlığı ve yüksek hizmet kalitesi ile 10 yıldır bu işi yapmaktadır. A++ ile JCI sertifikaları olan hastane ortamında, operasyonlarını gerçekleştirmektedir. Sağlık sektöründe deneyimli olan uzman doktor kadrosu ve sağlık personelleri ile birlikte Gold City Hear ile dünya genelinde dahi tercih edilen bir marka haline gelmiştir. Saçları iyileştirme tedavilerinin yanı sıra inovatif saç ekim yöntemlerinin pratik olarak gerçekleştirmektedir. Çok fazla alanda hizmet vererek kendini kanıtlamış, FUE ve FUT uygulamaları ile aşırı talep görmektedir.

blank

Transmed-Saç-ve-Estetik-Cerrahi-Tıp-Merkezi

Fiyat olarak diğer merkezlere göre daha da pahalı olsa da, estetik görünümlü başarılı sonuçlar aldığından dolayı aşırı talep görmektedir. Sizler için hangi yöntemin uygun olup olmadığını ve herhangi bir sorularınız varsa aşağıda vermiş olduğumuz iletişim adresleri üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Gold City Hair saç ekimi cerrahının önerdiği maksimum sayıda greft ile saç ekimi operasyonlarını sağlar. Sağlanmış olan bu imkanların yorumlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Gold City Hair Acıbadem Saç Ekimi İletişim Adresleri
ADRES:  ATAŞEHİR/ İSTANBUL
TELEFON: 444-55-44
WHATSAPP: 0-546-220-58-10
WEB ADRESİ: info@goldcityhair.com

Fiyat olarak diğerlerine göre biraz daha pahalı olduğunu söylemiştik. Tek greft üzerinden kesinlikle hesaplama yapılmaz. Ücretlendirmez ve en verimli sonucu alabilmek için maksimum greft uygulamasını planlar ve uygulamayı o doğrultuda başlatır.

Standart Saç Ekim Paketi  Gold Saç Ekim paketi Premium Saç Ekim Paketi
8.000.00 TL 10.000.00 TL 12.000.00 TL

Tabloda da görmüş olduğunuz üzere fiyatlandırma bu şekilde yapılmaktadır.

3- Este Favor Saç Ekim Merkezi İstanbul’da En Uygun Fiyat Garantisi Veriyor

Özellikle covid-19 dönemimde aldıkları önlemler sayesinde hem personelinin hem de danışmanlarının sağlığını fazlası ile korumaktadır. Bu yüzden covid önlemleri kapsamında günde sadece 2 yada 3 saç ekimi yapmaktadır. Yeni nesil nevotif safir yöntemi ile saç ekimi yapan Este Favor saç ekim merkezi, tamamen içinize sinen son teknoloji ve yüksek başarı oranına sahip olarak, daime %100 memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Global bilinirliğini, memnuniyetlere, mükemmel ve doğal sonuçlar yaratmasına borçludur.

blank

Acıbadem-Hastanesi-Saç-Ekimi

Yapmış olduğu çalışmalarda hiçbir şikayetle karşı karşıya kalmadığından dolayı yine bu yılda diğer yıllara oran ile İstanbul’daki en iyi saç ekim merkezleri arasında yerini korumaktadır. Şayet sizlerde kendinizi profesyonel ellere teslim etmek isterseniz Este Favor saç ekim merkezi doğru adres olabilir. Müşterilerinin yorumlarına buradan ulaşım sağlayabilirsiniz. Yine aşağıda vermiş olduğumuz adresler üzerinden iletişim sağlayabilirsiniz.

Este Favor Saç Ekim Merkezi İletişi Adresleri
ADRES: ATAKÖY 7-8-9-10. Kısım Mahallesi Çoban çeşme E-5, Üniversite Caddesi NO: 20 34212 BAKIRKÖY/İSTANBUL
WHATSAPP: 0-542-120-20-30
WEB ADRESİ: info@estefavor.com

Este Favor saç ekim merkezindeki fiyatlar 6.500.00 TL ila 13.000.00 TL arasında değişkenli göstermektedir. Daha detaylı bilgi almak için vermiş olduğumuz iletişim adresleri üzerinden iletişime geçebilirsiniz

3- Özel Amerikan Cerrahi Tıp Merkezi Fiyat ve Kaliteyi Bir Arada Sunuyor

Özel Amerikan cerrahi tıp merkezinde saç ekim işlemlerinde her hasta için, doğal, yoğun ve parlak bir görünüm elde etmeye çalışılmaktadır. %50 oranından fazla seyrelmiş saçlar, çeşitli nedenlerden ötürü dökülen saçlar için, dökülmeyen iki kulak arası ve ense bölgesinden alınan saç köklerini dökülen yerlere nakledilerek yapmaktadır. Hastanedeki profesyonel saç analiz cihazları sayesinde saçınızın analizi çok daha iyi yapılmaktadır. Yapılan analiz esnasında hastanın operasyon için uygun olup olmadığı, saçının yoğunluğu bu cihazlar sayesinden tespit edilmektedir.

blank

Özel-Amerikan-Cerrahi-Tıp-Merkezi

Çıkan sonuçlara göre daha doğru bir işlem yapılarak beklentilerinin karşılanması sağlanmaktadır. Uluslararası yapılan tıbbi araştırmalar sonucunda saç ekimi yaptıran kişilerin %80′ inde ekilen saçların %60 – %80 oranında istenilen sonuçlara varıldığı tespit edilmiştir. Dolayısıyla yapılacak doğru işlemle birlikte kişiye saç ekimi operasyon sonrası tekrar kan tahlilleri de yapılmaktadır. Yapılan bu tahlillerde tespit edilen saç için gerekli vitamin gibi eksiklikler varsa eğer. Eksikliğin giderilmesi için de doktor tarafından uygun görülen medikal tedavi uygulanmaktadır. İşte o zaman yukarıda belirlenen oran %90 – %98 seviyelerine çıktığı görülmüştür. Bu kapsamda, hastanede uygulanan her saç ekim operasyonlarından sonra her hasta için gerekli olan reçete verilmektedir. Fiyatları ise 2022 yılında 7.000.00 TL ila 40.000.00 arasında olmaktadır. İşlem görmüş kişilerin yorumlarına buradan ulaşabilirsiniz. İletişim adreslerine geçecek olursak,

Özel Amerikan Cerrahi Tıp Merkezi Saç Ekimi İletişim Adresleri
ADRES: 19 Mayıs Mahallesi 19 Mayıs Caddesi No:8/B Fulya- Şişli/İSTANBUL
TELEFON: 0-212-216-26-37
WHATSAPP: 0-541-216-26-37
WEB ADRESİ: info@amerikanestetik.com.tr & https://www.amerikanestetik.com.tr

4- Well Word Saç Ekim Merkezi Yurt Dışından En Çok Talep Gören Yer! Fiyatları İse Süper

Bundan tam 25 yıl önce Türkiye’de sağlık sektörüne adım atmış, çınar olma hedefi ile yola çıkmıştır. Şuaınki konumu ise yılların vermiş olduğu tecrübeye dayanarak, dünyanın bir çok ülkesinde temsilcilikleri ile çoğalmaktadırlar. Asya’dan Balkan ülkelerine, Avrupa’dan Amerika’ya daha bir çok ülkede estetik alanda yatırımlar yapmış bulunmaktadır. Deneyimli ve yenilikçi ekibi ile, dünya çapında sağlık danışmanlığı ile inovatif programları uygulayarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Yılların vermiş olduğu tecrübeleriyle, deneyimleriyle ve yenilikçi ekibiyle köklenip üremeye devam etmektedir.

blank

Well-Word-Saç-Ekim-Merkezi

Daha çok şifa verebilmek, daha çok yarar sağlayabilmek ve daha çok insanı mutlu edebilmek inancıyla yenilikler sunmaktadır. Saç ekim fiyatları 2022 yılı için 8.000.00 TL ila 40.000.00 TL arasında olmaktadır. Hastalarının yapmış olduğu yorumlara buradan ulaşım sağlayabilirsiniz. Sizlerde ünü bu kadar yaygın olan bir merkezden yararlanmak isterseniz aşağıda vermiş olduğumuz iletişim adresleri üzerinden iletişime geçebilirsiniz.😉

Well Word Saç Ekimi İletişim Adresleri
ADRES: Metropol İstanbul B Blok No:2 ATAŞEHİR/İSTANBUL
TELEFON: 0-850-532-54-96
WHATSAPP: 0-546-220-58-10
WEB ADRESİ: info@wellword.com.tr

5- EsteWorld Saç Ekim Merkezi En İyi Fiyat Garantisi Sunan 5. Tavsiyemiz

20 yıl önce bu yola ilk adımını atan Esteworld 3 şubesi ile İstanbul’da hizmet vermektedir. Teknoloji olarak yeni nesille uyum sağlayan, hatta daha fazla ilerleme yapan ISO 9001:2015 sertifikasını alarak sunmuş olduğu sağlık hizmetini vermektedir.

blank

EsteWorld-Saç-Ekim-Merkezi

Greft hesaplama ve en doğru greft noktasını bulma işlemleri için robotik teknolojilerden yararlanmaktadır. Esteworld saç ekim merkezi, maksimum oranda tutuculuk garantisi de vermektedir. Saç ekim fiyatları 5.000.00 TL ila 50.000.00 TL arasında değişmektedir. Hizmet alan danışanlarının yorumlarına buradan ulaşabilirsiniz. Aşağıda paylaşış olduğumuz iletişim adresleri üzerin dede aklınıza takılan tüm soruları iletebilirsiniz.

Este World Saç Ekimi İletişim Adresleri
ADRES: Altunizade Mahallesi Kısıklı Caddesi No:7 ÜSKÜDAR/İSTANBUL
TELEFON: 0-216-474-54-54
WHATSAPP: 0-850-222-37-89
WEB ADRESİ: info@esteworld.com.tr

6- Smile Hair Saç Ekim Merkezi İstanbul’da Fiyat & Kalite den Ödün Vermiyor

Türkiye’nin göz bebeği olan İstanbul’da safir saç ekimi yapan n  değerli ve önemli klinikler arasında yer almaktadır. Alanında çok fazla tanınırlığa sahip olan Dr. Gökay Bilgin ve Dr. Mehmet Erdoğan tarafından yönetilen Smile Hair saç ekim merkezi hastalarının memnuniyeti ön planda tutmaktadır. Operasyonlarda gerçekleşen tüm süreçler doktorlar tarafından takip edilmektedir. Operasyona dahil olan her bir ekip üyesi medikal eğitim almıştır. Bugüne dek farklı ülkelerden bir çok sayıda hastaya saç ekimi yapılmış ve başarılı sonuçlar alınmıştır. Danışanlarının ve hastalarının yorumlarına buradan ulaşabilirsiniz.

blank

Smile-Hair-Saç-Ekim-Merkezi

Danışanlarının istekleri göz önüne alınarak tüm işlemler önceden anlatılır. Daha sonra işlem aşamasına geçilir. Yani bir pazarlama aracı gibi olası olmayacak sonuçlar asla vadetmez. Bu sayede insanlar asla hayal kırıklığına uğramazlar. Smile Hair Klinik her danışanın sağlığına önem verir. Gelişebilecek bütün komplikasyonlara karşı hazırlıklıdır. Periyodik olarak tüm ekip acil yaşam desteği konusunda tekrarlayan eğitimler almaktadır. Fiyat olarak ise 6.000.00 TL ila 30.000.00 TL arasında olmaktadır. Sizlerde aşağıda vermiş olduğumuz iletişim adresleri üzerinden randevularınızı oluşturabilir. Sonunda hayallerinize kavuşabilirsiniz.

Smile Saç Ekimi İletişim Adresleri
ADRES: Barbaros Mahallesi Şen Sokak No:10 ATAŞEHİR/ İSTANBUL
WHATSAPP: 0-542-236-58-50
WEB ADRESİ: info@goldcityhair.com

7- Hermest Saç Ekim Merkezi Fiyatları Dudak Uçuklatıyor!

Hermest saç ekim merkezi uzun süredir onları tercih eden kişilerin hayallerin deki saçlara kavuşmasına yardımcı olmaktadır. Türkiye’den dünyaya açılan global sağlık turizm kuruluşu olmaktadır. Dünyanın 100’den fazla ülkesinden gelen insanların uluslararası sağlık turizm kapsamında da hizmet sağlamaktadır. Ayrıca T.C Sağlık Bakanlığı Uluslararası Turizm aracılığı ile bir kuruluş olmaktadır. Hermest saç ekim merkezinden hizmet alan kişilerin yorumlarına buradan ulaşım sağlayabilirsiniz. Saç ekim fiyatı ise 7.000.00 TL ila 25.000.00 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Eğer sizlerin de aklına yattı ise, aşağıda vermiş olduğumuz iletişim adresleri üzerinden randevularınızı oluşturabilirsiniz.

Hermest Saç Ekimi İletişim Adresleri
ADRES: Altunizade Nuhkuyusu Caddesi No: 191/2 34662 ÜSKÜDAR/ İSTANBUL
TELEFON: 0-212-755-81-13
WHATSAPP: 0-534-664-15-15
WEB ADRESİ: info@hermest.com.tr

8- Asmed Hair Transpland Saç Ekim Merkezi Ucuz Para Maliyetleri Sağlamaktadır

Transmed saç ekim merkezinde estetik cerrahi, saç ekimi, medikal estetik olarak aktif hizmet sağlayan ve fazlasıyla rağbet gören popüler bir merkezdir. Tıraşsız saç ekiminde iddialı olduğunu her yönden ifade etmektedir. Sağlık Bakanlığı yönetmeliği çerçevesinde tedavi ve tetkik işlemlerini yapan bu merkez, İstanbul en iyi saç ekim klinikleri arasında yer almaktadır. Bu merkezde gerçekleşen her operasyon, doğrudan tıp doktorları tarafından yapılmaktadır. Diğer saç merkezlerinden farkı sunduğu icegraft solüsyon uygulaması gibi sofistike seçeneklerden yararlanmaktır. Transmed Saç Ekim Kliniğinin hizmetleri bunlarla sınırlı değil! Saç ekim hizmetlerinden hariç kaş ekim uygulamaları da yapmaktadır. Bu sayede dış görünüşünüzü tamamen hayal ettiğiniz hale getirebilir. Özgüveninizi arttırabilirsiniz. Tüm bunlardan hariç olarak saç sağlığını arttırarak daha gür, parlak ve güçlü bir görünüm elde etmek isteyenler. Ameliyatsız saç tedavileriyle birlikte lazerli saç tedavi uygulaması da Transmed klinik tarafından verilmektedir. Uygulama yapılan kişilerin yorumlarına buradan ulaşım sağlayabilirsiniz. Saç ve Kozmetik Cerrahi hizmetlerinin tamamı için aşağıda vermiş olduğumuz iletişim adreslerinden randevu alabilirsiniz. Fiyat aralığı ise 6.000.00 TL ila 11.000.00 TL arasında farklılık göstermektedir.

Asmed Hair Transpland Saç Ekimi İletişim Adresleri
ADRES: Atatürk Mahallesi Sedef Caddesi No: 1/1 ATAŞEHİR/ İSTANBUL
TELEFON:  0-212-281-13-00
WHATSAPP: 0-546-220-58-10
WEB ADRESİ: www.transmed.com.tr

9- DR Zekeriya Kul Saç Ekim Merkezi Müşteri Memnuiyeti Konusunda 1 Numara

İstanbul Fulya’da Vital de hizmet veren Dr. Zekeriya Kul Türkiye’nin en estetik görünümlü saç ekimi yapan doktorlar arasında yer almaktadır. Sadece saç ekimi değil bir çok estetik cerrahi yöntemleri de bulunmaktadır. Hastaları ile doktor hasta olarak değil, son derece samimi ve net bir şekilde konuşur. Saç ekim fiyatları ise ortalama 8.000.00 TL ile 15.000.00 TL arasında değişmektedir. Danışanlarının yorumlarını ve daha fazla bilgi için buradan ulaşım sağlayabilirsiniz.

DR Zekeriya Kul Saç Ekimi İletişim Adresleri
ADRES: Teşvikiye Mahallesi Hakkı Yeten Caddesi No:23 K:5 D:15 Vital Fulya ŞİŞLİ/İSTANBUL
TELEFON: 0-212-241-44-44
WHATSAPP: 0-533-276-50-07
WEB ADRESİ: info@drkul.com

10- İnter Clinic Saç Ekim Merkezi Yorumları Gerçekten Harika, Fiyatları İse Çok Cazip

İnter Clinic saç ekim merkezi uzun yıllardır sağlık alanında edindiği bilgi, tecrübe ve birikimleriyle bu alanda yaptığı klinik çalışmalar ve yenilikçi hareketleri ile adından tüm dünyada söz ettirmektedir. Sadece saç ekimi yapmayan bir çok uygulama yapan bu klinik tedaviler konusunda dünyada bir çok ülkeden gelen misafirlerin memnuniyetleri ile ismini taçlandırmaktadır. En iyi sağlık hizmetini ve tedavilerini uygulayan son teknolojik cihazlarla donanımlı ve alanında tecrübeli ekibimi ile İstanbul’da hizmet vermektedir. Sizlerde bu verilen hizmetlerden yararlanmak isterseniz aşağıda vermiş olduğumuz iletişim adreslerinden daha fazla detaylı bilgi alabilirsiniz.  Ayrıca buradan hizmet göre misafirlerimizin yorumlarına da ulaşım sağlayabilirsiniz. 2022 yılında fiyatları ise 6.000.00 TL ila 20.000.00 TL arasında değişmektedir.

İnter Clinic Saç Ekimi İletişim Adresleri
ADRES:  Kayışdağı caddesi No:47 34750 ATAŞEHİR/ İSTANBUL ( Avicenna Ataşehir Hastanesi 7. Kat)
TELEFON: 0-542-123-24-25
WHATSAPP: 0-542-123-24-25
WEB ADRESİ: info@clinicinter.com

İstanbul’da Saç Ekim Fiyatları Kaç Para?

Yukarıda vermiş olduğumuz adreslerden hariç olarak İstanbul’da daha bir çok saç ekim merkezi bulunmaktadır. Bununla birlikte Saç Ekimini Devlet Hastaneleri Karşılıyor Mu? (Bedava Olan Hastaneler) hangileri. Fiyatlar yüksek geldi ise bu adres üzerinden bilgi alabilirsiniz. Yine söylüyorum özellikle İstanbul’da çok fazla denecek kadar saç ekim merkezi bulunmaktadır. Yalnız ne kadar güvenilirliği var. O konuda detaylı bir şekilde araştırılma yapılması gerekir. Buda sizlere düşen bir görev araştırmasını yapıp. Kararı verecek kişiler sizlersiniz. 2022 yılında saç ekim türüne göre fiyatlarda değişiklikler olmaktadır. Örneğin 3.000.00 TL üzerinden başlayan fiyatlar 30.000.00 TL‘ye kadar yükselmektedir. Uygulanan türlere göre ise saç ekim fiyatları değişmektedir. Bu durumda İstanbul’daki saç ekim merkezlerinin ortalama fiyatları ise şöyledir.

İSTANBUL’DAKİ SAÇ EKİM MERKEZLERİ ORTALAMA FİYAT ARALIKLARI
Saç Nakil Merkezi 3.000.00 TL ila 7.000.00 TL arası
Özel Çevre Hastanesi Saç Ekim Merkezi 4.500.00 TL ila 7.5000.00 TL arası
Estepalace Saç Ekim Merkezi 3.000.00 TL ila 7.000.00 TL arası
Hair City Saç Ekim Merkezi 2.000.00 TL ila 8.000.00 TL arası
Dr. Serkan Aygın Saç Ekim Merkezi 3.000.00 TL ila 6.500.00 TL arası
Estetrend Hair Center Saç Ekim Merkezi 3.000.00 TL ila 7.000.00 TL arası
Hair Transland Saç Ekim Merkezi 3.000.00 TL ila 5.500.00 TL arası
Real Hair Center Saç Ekim Merkezi 3.000.00 TL ila 6.000.00 TL arası
İstanbul Hair Center Saç Ekim Merkezi 3.500.00 TL ila 8.000.00 TL arası
Aesthetic Hairtrans Saç Ekim Merkezi 4.000.00 TL ila 10.000.00 TL arası
Clinicexpert DHI Saç Ekim Merkezi 3.000.00 TL ila 8.000.00 TL arası
Newage Saç Ekim Merkezi 4.500.00 TL ila 8.000.00 TL arası
Rotalife Saç Ekim Merkezi 3.000.00 TL ila 6.000.00 TL arası
Estecenter Saç Ekim Merkezi Greft üzerinden fiyat belirlenmektedir. 4200 gref 6.000.00 TL’dir.
Asmed Saç Ekim Merkezi Greft üzerinden fiyat belirlenmektedir. Tek greft ücreti 2 Euro olmaktadır.
Bilgehan Aydın Saç Ekim Merkezi 5.000.00 TL ila 10.000.00 TL arası
Neopital Klinik Saç Ekim merkezi 5.000.00 TL ila 10.000.00 TL arası
Estethica Saç Ekim Merkezi 4.000.00 TL ila 7.000.00 TL arası
Yeliz Damar Anatolia Saç Ekim Merkezi 5.000.00 TL ila 7.000.00 TL arası
Mega Greft Saç Ekim Merkezi 5.000.00 TL ila 8.000.00 TL arası
Dr. İlhan Serdaroğlu Saç Ekim Merkezi 10.000.00 TL ila 15.000.00 TL arası
Medeks Saç Ekim Merkezi 6.000.00 TL ila 10.000.00 TL arası
Emphair Saç Ekim Merkezi 4.000.00 TL ila 7.000.00 TL arası
Mega Hair Trans Saç Ekim Merkezi 5.000.00 TL ila 10.000.00 TL arası
Asuman Akgül Emsey Hastanesi 8.000.00 TL ila 15.000.00 TL arası
Aslı Tarcan Hair Klinik Saç Ekim Merkezi 6.000.00 TL ila 10.000.00 TL arası

Evet arkadaşlar İstanbul’daki bizim araştırmalarımız doğrultusunda olan saç ekim merkezleri ve fiyatlar hazırlamış olduğumuz tablo üzerinde mevcuttur. Yalnız yine söylüyorum bu saç ekim merkezlerinin araştırmasını sizler yapacaksınız. Ve size en uygun olanını, güven verenini seçmelisiniz. Yoksa çekmiş olduğunuz çileyi, Vermiş olduğunuz parayı bir tarafa bırakın. Hayalleriniz yıkılabilir. Bunun için araştırmasını çok iyi yapmanızı tavsiye ederim. Sizlere bir konuda daha bilgi vermek istiyorum. Elinizde saç ekimini ödeyecek kadar bir nakit paranız yoksa eğer bankaların sunmuş olduğu ihtiyaç kredilerinden yararlanabilirsiniz. Bunu içinde yapmanız gereken Kesin Onaylı İhtiyaç Kredisi Nasıl Alınır? Hangi Bankalar Veriyor? bu linge tıklayarak gerekli bilgilere ulaşmak olacaktır. Bu bilgiyi de verdikten sonra şimdi İstanbul’daki en iyi saç ekim yöntemlerine bakalım.

İstanbul’da En İyi Saç Ekim Yöntemi Olarak Uzmanlar Neyi Öneriyor?

Saç dökülmesi, kelliğe yol açan belirli bölgelerde saç dökülmeleri gibi durumlar günümüzde çok fazla insanın yaşadığı sorunlar arasında bulunmaktadır. Saç kaybının ve dökülmesinin çok fazla nedenleri olmaktadır. En baştaki ilk birinci neden

 • Strese olmaktadır.
 • İkincisi ise depresyona dayalı olan nedenler
 • Sonrasında sırasıyla gelen genetik hastalıklar
 • Gebelik ve doğun
 • Saç kıran rahatsızlığı
 • Yaşının ilerlemesi

gibi bir çok nedenler saç kayıplarına neden olabilmektedir. Saç ekimi tedavisi görmek isteyen arkadaşlarımızda ilk bu nedenler araştırılmaktadır. Neden saç kayıpları yaşanmış onlara bakılır. Ve buna göre en uygun tedavi yöntemi uygulanması bu noktada hassas durum olmaktadır. Buna göre saç ekimi yaptırılacak kişi için gerekli görülen sağlık kontrolleri yapılır. Karşılıklı olarak en uygun tedavi yöntemi belirlenir. Eğer %90 oranında kesin başarı oranı istiyorsanız. Sizlere en uygun olan tedavi yöntemi belirlenmiş olması gerekiyor. Tedavi yöntemleri ve fiyatları ise aşağıdaki oluşturduğumuz tablo üzerinde mevcuttur.

Uygulanan Saç Ekim Türleri ve Yöntemleri  Ortalama Fiyat Aralıkları
Tıraşsız Saç Ekimi 5.000.00 TL ila 15.000.00 TL arası
 Fue Saç Ekimi 4.000.00 TL ila 10.000.00 TL arası
DHI Saç Ekimi 3.500.00 TL ila 8.000.00 TL arası
Mega Saç Ekimi 2.000.00 TL ila 5.000.00 TL arası
Sedasyonlu Saç Ekimi 1.000.00 TL ila 5.000.00 TL arası
Safir Pertükan Saç Ekimi 4.500.00 TL ila 10.000.00 TL  arası
Kalem Tekniği İle Saç Ekimi 5.000.00 TL  ila 15.000.00 TL arası
Protez Saç Ekimi 3.000.00 TL ila 7.000.00 TL arası
Organik Saç Ekimi 5.000.00 TL ila 25.000.00 TL arası

İşte arkadaşlar sizlerin de detaylı bir şekilde görmüş olduğunuz üzere saç ekim merkezlerinde uygulanan yöntemler bu şekilde olmaktadır. Hangi yöntemi ne şekilde kullanacağınızı doktorunuz analiz yaparak ve arkasından bazı testlerden geçirerek karar verir. Eğer karşılıklı bir anlaşmaya varabilirseniz. Bizlerde hayallerinize biran önce kavuşmanızı isteriz. Bu arada bazı bankaların hiç bir gelir belgeniz olmasa dahi sizlere ihtiyaç kredisi verdiğini biliyor muydunuz? Şayet sizlerde yararlanmak isterseniz bizzat kendim aldığım için sizlere garantili bir şekilde bir adres verebilirim. Akbank Gelir Belgesiz 100 Bin TL Kredi Nasıl Aldım? adresi üzerinden benim nasıl aldığımı öğrenebilirsiniz. Miktarı siz belirleyip ödeme yöntemlerini değiştirebilirsiniz. Kaçırılmayacak bir fırsat. Bizden söylemesi! Saç ekimi yapılacak yerde sizlerin dikkat etmesi gereken bazı hususlar bulanmaktadır. Yazımızın devamında tüm ayrıntılara ulaşabilirsiniz.

Saç Ekimi Yapılacak Yerde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Sürekli söylüyoruz. Söylemeye de devam edeceğiz saç ekimi yaptırmaya karar verdiyseniz araştırmanızı çok iyi yapmanız gerekmektedir. Bu araştırmayı yaparken de önemli olan diğer bir konu ise bu işlemin daha sağlıklı ve hijyen sağlanan bir ortam olması gerekmektedir. Bu konuda ise dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Bu hususlar ise şu şekildedir.

 • Maliyeti çok yüksek olan saç ekim merkezleri çok iyi bir yer olduğunu göstermez. Yani ücretinin yüksek olması, saç ekim merkezinin iyi olduğu anlamına gelmez.
 • Saç ekim merkezine karar verdiğinizde bu işi yapmak için gerçekten alanında uzman olup olmadığını araştırmanız gerekmektedir.
 • Hatta daha önce işlem yapmış olduğu kişiler ile irtibata geçilmesi gerekir.
 • Özellikle yaşamış olduğumuz Covid-19 hastalığından dolayı, hijyen kurallarına uyum sağlayıp, sağlamadığına bakılmalıdır.
 • Temiz ve steril bir ortam olup olmadığına dikkat etmeniz gerekmektedir.
 • Yapılan tedavi süresince uzmanlar tarafından, size gerekli bilgileri vermesi gerekmektedir.
 • Yapmış olduğu saç ekim sonrasında yan etkilerin olma durumunda gerekli olan desteği sizlere sağlamış olması gerekir.

Saç ekimi yaptırmaya karar verdiğinizde tüm bu araştırmaları yapmanızı tavsiye ederiz. Yoksa yine söylüyorum hayalleriniz suya düşebilir. Ve çok büyük hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Peki ya birde saç ekimi yaptıracak kişinin dikkat etmesi gerekenler var tabi ki.

Saç Ekimi Yaptıracak Kişilerin Dikkat Etmesi Gerekenler Nelerdir?

Önce sağlık her zaman için önemli olan önce sağlığımız gelmelidir. Bunun içinde bizlere düşen görevleri yerine getirmemiz gerekmektedir. Saç ekiminin de sağlımız yönünden çok büyük etkenleri bulunmaktadır. Dolayısıyla saç ekimi yaptıracak kişilerin dikkat etmesi gereken bir çok konu var. Özellikle saç ekimi öncesi ve sonrasında olmak üzere dikkat edilmesi gerekenler konular arasında aşağıda vermiş olduklarımıza yer vermenizi tavsiye ederiz.

 • İstanbul’daki en iyi saç ekim merkezleri ve fiyatları konusunda vermiş olduğumuz adresler üzerinden iyi bir araştırmasını yapmanız gerekir.
 • Uygulanan teknikler arasında, saçınıza en uygun olan tekniği doktorunuzla beraber sizin seçim yamanız gerekmektedir.
 • Saç ekim tarihiniz belirlendi ise öncesinde en az 1 hafta alkol almamanız gerekmektedir.
 • Saç ekimi uygulandığı gün saçınıza kesinlikle jöle, krem, saç bakım losyonu gibi bir ürün kullanmamış olmanız gerekmektedir.
 • Saç ekimi işlem öncesinde ilk olarak dökülme sebepleri araştırılıp belirlenmelidir.
 • Eğer kaybolan saçların geri dönüşü yoksa cerrahi operasyon uygulanmalı, saçların yeniden çıkıp çıkmaması yolunda tedavi süresine girilmelidir.
 • Saç ekimi yapılacak hastane ya da kliniklerin Sağlık Bakanlığı tarafından onayının olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.
 • İşlemleri alanında uzman ekipler tarafından yapılmış olması gerekmektedir.

Saç ekim işlemi tamamlandığında dikkat edilmesi gerekenler ise,

 • Saç ekim işlemleri lokal anestezi ile yapıldığından dolayı işlem esnasında hiçbir şekilde ağrı hissetmezsiniz. Fakat anestezinin etkisi geçtikten sonra saç alımı yapılan donör bölgede ağrı oluşabilir. Eğer bu durumla karşı karşıya kalırsanız sadece doktorun vermiş olduğu krem ve ilaçlar kullanılmalıdır. Onun haricinde hiçbir şekilde farklı ilaç kullanılmamalıdır.
 • Saç ekimi tıbbi müdahale gerektirdiği için işlem sonrasında birtakım yorucu fiziksel aktiviteleri yapmamanız gerekmektedir. Özellikle ağır kaldırmaktan bir süre kaçınmanız gerekir.
 • Saç ekiminde yapılan işlem sonrasında baş ağrısı ve kızarıklık gibi komplikasyonların meydana gelmesi normaldir.
 • Eğer bu şikayetleriniz ciddi derecede dayanamayacak kadar uzun süreli olursa, bu durumlarda mutlaka doktorunuza danışmanız gerekmektedir.
 • Operasyon sonrasında 3 gün boyunca saç alımı yapılan donör bölge bandajlı kalması gerekmektedir.
 • Yıkamak içinde aradan en az 3 yada 4 gün geçmesi gerekir.
 • İşlem sonrasında terleyeceğiz, fazla enerji sarf edeceğiniz fiziksel aktiviteleri yapmamanız gerekir.
 • İşlemden sonraki 5-10 gün içinde cinsel ilişkiye girilmemesi tavsiye edilir.
 • Saç ekimi sonrasında ilk 3 ay saç dökülmesi görülebilir. Bu durumda endişe etmemelisiniz. Çünkü belli bir kısmının dökülmesi normaldir.

İşlem sonrasında eğer bir aksilik fark etti iseniz, muhakkak doktorunuza danışın. Aklınıza takılan sorularınız yada içinize sinmeyen bir durum varsa bilgilendiriniz. Bu bilgilerden sonra şimdi sıra geldi İstanbul’da en iyi saç ekim merkezlerinde operasyon yaptıran kişilerin yorumlarına.

İstanbul’ da En İyi Saç Ekim Merkezlerinin Yorumları

Evet arkadaşım geldim konunun sonuna umarım vermiş olduğumuz bilgilerden faydalanabilmişsinizdir. Bizlere konu hakkında sormak istediğiniz sorularınız varsa eğer aşağıda bulunan yorumlar kısmında paylaşım yapabilirsiniz. Şimdi sizlere son olarak İstanbul’da yapılan, saç ekim operasyonu geçiren kişilerin yorumlarına. Özellikle Anatolia saç ekim merkezinde bulunan Yeliz damarın uygulamış olduğu işlemler sonucunda mükemmel memnuniyetlik içeren bir çok yorum bulunmaktadır. Yapılan yorumlara buradan ulaşabilirsiniz. Gold City Acıbadem hastanesinin yorumları için buraya tıklayabilirsiniz. Sonuç olarak memnuniyet içeren bir çok yorum bulunmaktadır. Eğer sizlerde operasyon geçirip memnun kaldı yada kalmadı iseniz, bizimle paylaşırsanız bizleri mutlu etmiş olursunuz. Hayallerinize kavuşmanız dileklerimizle sağlıcakla kalın arkadaşalar.😉

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalamamız: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın