Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

Kesin Onaylı İhtiyaç Kredisi Nasıl Alınır? Hangi Bankalar Veriyor?

Kesin onaylı olarak ihtiyaç kredisi nasıl alınır diyenler, sizlere bu işin sırrını vereceğiz. Böylelikle emin olun hiç bir yerde çalışmıyor olsanız bile en az 60.000 TL en çok ise şuan için 100.000 TL kadar ihtiyaç kredisi alabileceksiniz. Nereden biliyor derseniz, çünkü ben bizzat aldım. Hatta sigortasız olmama rağmen. Bunun ispatını da sizlere bu sayfamda kanıtlayacağım.

Kesin Onaylı İhtiyaç Kredisi Nasıl Alınır? Hangi Bankalar Veriyor?

Kesin onaylı kredi nasıl alacağınızı anlatmakla da kalmayacağımı da bilmenizi isterim. 2023 yılında hangi bankalar veriyor ona da muhakkak değineceğim. Tabi her zaman ki olduğu gibi bu iddiamı da sizlere kanıtlayacağım. Böylece sizler de göreceksiniz ki burada boş laf yapmıyoruz arkadaşlar. Her şey belgeli ve kanıtlı!

Neler Var?

Çalışmayan Kredi Alabilir Mi? Kesin, Doğru Cevabı

Çalışmayan kredi alabilir mi? Sıklıkla merak edilen konuların en başında geliyor. Size kesin ve net olarak bunun yanıtı veriyorum. Cevap kocaman EVET! Çünkü, ben çalışmayan biriyim. Buna rağmen toplamda üzere 3 tane kredi çektim. Tabi şimdi %90 kesiminiz yani 10 kişiden 1 tanesi buna inanmayacak. Peki! o zaman bu iddiamı kanıtlayım dimi? Sonrasında ise kesin onaylı olarak kredi nasıl alınır? hangi bankalar veriyor? bu soruların yanıtlarına geçelim.

blank

Bakın yukarıdaki AKBANK üzerinden çekmiş olduğum 2 tane kredim. Bir tanesi 40.000 TL, bir diğeri ise 100.000 TL. 40.000 TL olan kredimi çekeli sanırım 30 ay filan oldu. 100.000 TL olan kredimi ise kullanalı 4 ay oldu. Şimdi sıra geldi sizlere çalışmıyor olduğumu gösteren, e-Devlet 4A bilgilerimi göstermeye.

blank

Yukarıda 4/A hizmet dökümünde de en son 25.12.2016 da sigorta prim ödemem yatmış. Yani sizlere kanıtlamış olduğum gibi çalışmayanlar bankalardan ihtiyaç kredisi kesin olarak çekebilir. Bundan daha iyi kanıtta olmaz sanırım. Var ise de söyleyin, onu da ekleyeyim içeriğimize.

Vodafone Faturalı Hatta Kredi 20 Bin TL Alınabilir Mi? bu sorununda yanıtını yine ispatlı olarak sizlere verdiğimi bilmenizi isterim. Bankalardan özellikle kredi kullanamayanlar muhakkak bu içeriğimize de bir göz gezdirsin derim.

Şimdi adım adım kesin onaylı kredi nasıl alınır cevabına geçeceğiz. Ama, önce yine konumuz ile alakalı bir kaç soruya da yanıt vermek istiyorum. Bunlardan biri de ”Onaylanmış Kredi Ne Demek? Kimlere Verilir? tir.

Onaylanmış Kredi Ne Demek? Kimlere Verilir?

Onaylanmış kredi ne demek? kimlere verilir? sorunun cevabı sizleri çok mutlu edebilir. Çünkü şayet bu şekilde bir bildirim aldı iseniz, krediye de ihtiyacınız da var ise, gözünüz aydın diyorum. Neden mi? kredinizi çekmek için artık önünüzde hiç bir engel yokta ondan 😀 Bundan sonra tek yapmanız gereken ise onaylanmış kredinizi iş çekmeye düşer. Peki onaylanmış kredi nasıl çekilir? Bunun iki tane yolu vardır. Şimdi bu yolların neler olduğuna bir bakalım. Ama, buna geçmeden önce bir soruyu da yanıtlamak istiyorum o ise kimlere verilir?

Onaylanmış kredi mevduat hesabı olan bankalar tarafından verilir. Kimlere verilir ise; Findeks KKB kredi notu olumlu olanlardır.

Onaylanmış kredi kimlere verilir? ve ne demek sorularını yanıtladık. Sıra geldi söz vermiş olduğumuz gibi nasıl çekileceğinin 2 yolunun ne olduğuna.

 1. İnternet bankacılığınız üzerinden
 2. Onaylanmış krediyi veren bankaya başvuru yaparak

Bu yollardan 1. olanı, yani İnternet bankacılığı üzerinden olanı en basit olanıdır. Üstelik bu yöntemle herhangi bir gelir beyanı bankaya ibraz da etmek zorunda kalmazsınız. Yapmanız gereken ise;

 • Onaylanmış kredinizin olduğu bankaya ait bir mobil bankacılık şifresi almanızdır. 3 Yöntemle VakıfBank Mobil Bankacılık Açma! da yada Ziraat Bankası Mobil İnternet Bankacılığı Açma da nasıl mobil bankacılık hesabı sahibi olabileceğinizi anlattım. Her ikisinde de mobil bankacılık hesabı açma yolu aynıdır. Hatta diğer bankalar için dahi bu yol aynıdır.
 • Daha sonra mobil bankacılık uygulamasını indirmenizi tavsiye ederim. Bunun için de google play sitesini ziyaret etmeniz gerekiyor. Oradan mobil bankacılık hesabı açtığınız bankanın uygulamasını aratarak indire bilirsiniz.
 • Mobil bankacılık uygulamasını indirdiğiniz, uygulamaya T.C. yada müşteri numaranız ve şifreniz ile giriş yapınız.
 • Daha sonra KREDİ menüsüne giriniz.
 • Karşınıza onaylanmış krediniz çıkacaktır. Buradan kredinizi bir defada siz ONAY vererek mevduat hesabına yatmasını sağlayınız.

Böylece hafta sonu dahi olsa bile onaylanmış krediniz mevduat hesabınız da görünmüş olacaktır. Onaylanmış kredinizi çekmenin diğer bir yolu ise banka şubesinden geçer. Bu yolda banka sizden bazı evraklar isteyebileceğini hatırlatmak isterim. Bu belgeler ise şunlardır.

 1. Nüfus veya ehliyet
 2. Gelir beyanınız
 3. Adınıza gelmiş ve ödenmiş olan herhangi bir fatura

Bu belgeler sonrasında imzalayacağınız sözleşme ile yine onaylanmış krediniz 5 dakika gibi kısa bir süre zarfında mevduat hesabınıza aktarılır. Onaylanmış kredi ne demek? kimlere verilir? sorusu ile birlikte nasıl çekebileceğinizi de sizler için yanıtladım. Şimdi kesin onaylı kredi nasıl alınır sorusunu cevaplamadan son bir konuya daha değinmek istiyorum. Bu ise bankaya gitmeden hesaba kredi almak nasıl oluyor?

Bankaya Gitmeden Hesaba Kredi Almak Nasıl Oluyor?

Bankaya gitmeden hesaba kredi almak nasıl oluyor da sizlere 3 tane yol göstere bilirim. Bu yollar üzerinden de kesinlikle belgesiz olarak kredi kullana bilirsiniz. Tabi kullana bilmeniz için de bir şarta uygun olmanız gerekiyor. Şayet bu şarta uygunsanız kesinlikle iddia ediyorum ki kefilsiz ve gelir belgesiz olarak bankaya girmeden kredi alabilirsiniz. Bu şart nedir diyorsanız Findeks KKB kredi notu değeri derim. Kredi Notu Nedir? sayfamda bu önemli şartın detaylarını sizler için açıkladım. Buradan bu şarta sahip olup olmadığını öğrene bilirsiniz. Şayet sahipseniz de az önce de söylemiş olduğum gibi bankaya gitmeden kredi başvurusu için şu 3 yolu uygulaya bilirsiniz.

 1. İnternet bankacılığı
 2. Telefon bankacılı
 3. Bankanın İnternet sayfası üzerinden başvuru yaparak.

5 En İyi Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar da İnternet bankacılığı üzerinden nasıl bankaya girmeden hesaba kredi almak oluyor anlattım. Diğer telefon bankacılığı için ise, bazı bankalara ait telefon numaralarını aşağıda paylaştım. Bu numaraları arayarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Telefon Bankacılığı Üzerinden Kredi Başvurusu İçin Şartlar Nedir?
Mutlaka bankaya gitmeden kredi başvurusunda bulunacağınız bankaya ait bir vadeli yada vadesiz mevduat hesabınız olması gerekir.

Şubeye Gitmeden Kredi Başvuru Yapacakların Araması Gereken Telefon Numaraları:

 • Akbank: 444 25 25
 • Garanti BBVA: 444 03 33
 • Türkiye İş Bankası: 444 02 02
 • Yapı Kredi: 444 04 48
 • TEB: 0 850 200 06 66
 • Denizbank 0 850 222 08 00

Bankaya gitmeden hesaba kredi almak için son yol ise, 3. seçenekte yer verdiğim bankanın resmi İnternet sitesi üzerinden başvuru yapmaktır. Bunun için ise yine bazı bankaların kredi başvuru formların adresleri şu şekildedir.

Bankaya gitmeden hesaba kredi almak bu kadar basit arkadaşlar. Artık nihayet kesin onaylı kredi nasıl alınır başlığına geçebiliriz.

Kesin Onaylı Kredi Almak İçin Neler Yapmanız Gerekiyor?

Kesin onaylı kredi almak mı istiyorsunuz? Bunun için neler yapmanız gerekiyor? bunu çok iyi bilmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde her ne yaparsanız yapın, kesinlikle krediniz onay almayacaktır. Peki ne yapmanız gerekiyor? İlk olarak yapılması gerekilen Findeks KKB kredi notu değerinizi sorgulamanız tır. Şayet bu not değerinizin sorgulaması sonrasında puanınız 1200 altı ise kesin onaylı kredi almanız için size başka alternatif yollar sunmam gerekiyor. Onun için şimdi ilk önce kredi puanınızı bir sorgulatalım. Şayet nasıl sorgulatacağınızı da bilmiyorsanız, lütfen Ücretsiz Kredi Notu Nasıl Sorgulanır sayfama bir göz atın. Sorgulama sonrasında, kredi puanınız 1200 ve üstünde ise kesin onaylı olarak kredi alabilirsiniz. Yapmanız gereken ise şunlardır.

 1. Gelir beyanınız var ise aşağıda bahsetmiş olduğum kesin olarak onaylı kredi veren herhangi bir banka başvuru yapmak.
 2. Telefon yada mobil bankacılık üzerinden mevduat hesabınızın olduğu bankaya kredi başvurusunda evraksız bir şekilde başvurmak.

Bu iki kesin onaylı kredi başvurusunda kredi notu değeriniz olumlu olması durumunda nasıl başvuru yapacağınızı 1. olanını alt başlıkta anlattım. 2. olan telefon yada mobil bankacılık için yapmanız gerekenleri ise burada şimdi sizler için anlatıyorum.

 1. Telefon bankacılığı için mevduat hesabınız olan bankayı sistemde gözüken telefonunuz üzerinden aramanız yeterlidir. Başvuru için aramanız gereken numaraları yukarıda sizler için paylaştım.
 2. Mobil bankacılık yada İnternet bankacılığı (Her ikisi de aynı kapıya çıkmaktadır. Biri cep telefon üzerinden bir diğeri ise bankanın İnternet sitesinden herhangi PC yada tablet aracılığı ile yapılmaktadır.) üzerinden kesin onaylı kredi başvurusu yapmak için de şu adımları uygulamanız yeterli olacaktır.
  1. Kredi başvurusunda bulunacağınız bankadan TL cinsi mevduat hesabı açınız. Var ise de banka şubesinden yada müşteri temsilciliğinden giriş için şifre alınır.
  2. Bankanın İnternet bankacılığına giriniz. (Ben AKBANK üzerinden anlatıyorum) Bunun için de https://internetsubesi.akbank.com/WebApplication.UI/entrypoint.aspx adresine girmeniz gerekiyor.
  3. Kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yaptıktan sonra resimde görmüş olduğunuz gibi KREDİ sonra KREDİ BAŞVURUSU diyelim. blank
  4. Karışımıza çıkan menüden çekmek istediğimiz kredi miktarını vadesi ile girerek BAŞVUR diyelim.

Bu şekilde kredi notunuz kapsamında başvuru yaptığınız krediniz KESİN OLARAK ONAY alacaktır. Yukarıda belirtmiş olduğum gibi bu işlem için kredi notunuz değerinin olumlu olması gerekir. Eğer olumlu değilse de bunun için yapmanız gereken bir kaç yol sislere göstere bilirim.

 1. Kredi Sicil Affı Çıktı Mı? Ne Zaman Yürürlüğe Girecek, Bankalar Uygulayacak?
 2. 3 Ayda Kredi Notunu Hızlı Yükseltme Hilesi Nedir?

Bu iki yoldan herhangi birini uygulamanız halinde yine bankalardan kesin onaylı kredi alabilirsiniz. Yok hayır! ben bunlar için bankalarla uğraşamam diyorsanız da size kesin olarak kredi alabilmeniz için başka bir alternatif yol sunabilirim. Bu ise; 1 Saat İçinde Senetle Borç Veren Kuyumcular Firmalar olmaktadır. Artık seçim sizin! Eğer ki, bu tercih içinde yönünüz bankalar olacaksa da aşağıdaki bankalara başvuru yapmanızı tavsiye ederim.

Kesin Olarak Onaylı Garanti Hangi Bankalar Kredi Veriyor?

Kesin onaylı olarak garantili bir şekilde hangi bankalar kredi veriyor diyenler için bir liste oluşturdum. Oluşturmuş olduğum bu listedeki bankalar kredi notu düşük olanlara kredi verme ihtimali en yüksek olanlardan oluşmaktadır. Sıralamada buna göre oluşmuştur. Eğer ki! kredi notu değerinizden dolayı bir kaç bankaya kredi başvurusunda bulunmanıza rağmen, krediniz onay almadı ise, bu sıralamadaki bankaları bir de denemenizi tavsiye ederim.

 1. Türkiye Finans Katılım Bankası
 2. Kuveyt Türk
 3. Fibabanka
 4. ING
 5. TEB

Kesin onaylı olarak kredi veren bankalar içinde özellikle önerdiğim Türkiye Finans Katılım için başvuru yapacaklar. Tek yapmanız gereken https://basvuru.turkiyefinans.com.tr/?pn=dc bu forma T.C. kimlik ve telefon numaranızı girmeniz olacaktır. Böylece de krediniz onay alması halinde, bankanın ŞUBAT ayı için vermiş olduğu aşağıdaki faiz imkanlarından yararlana bileceksiniz.

Türkiye Finans Katılım Bankası 12 Ay 24 Ay 36 Ay
%1.99 %2.19

Kredinizin geri ödemesi ise;

Miktar Vade (Ay) Aylık Ödeme Toplam Maliyet
25.000 TL 8 3.434,55 TL 27.476,41 TL
12 2.385,53 TL  28.626,35 TL
15 1.967,24 TL  29.508,68 TL
18 1.689,33 TL 30.407,97 TL
22 1.437,87 TL 31.633,19 TL
26 1.264,93 TL 32.888,21 TL
30 1.139,09 TL 34.172,77 TL
32 1.088,31 TL 34.826,05 TL
34 1.043,72 TL 35.486,52 TL
36 1.004,28 TL  36.154,39 TL

Evet arkadaşım kesin onaylı  ihtiyaç kredisini ayrıntıları ile birlikte nasıl alındığını hep birlikte gördük. Ve böylelikle makalemizin sonuna geldik. Şimdi nu konu hakkında bizlere sorularınız varsa, aşağıda bulunan yorumlar kısmında sorularınızı yazabilirsiniz. Lütfen sorularınızı sorarken bizim sizlere haber sağlamaktan başka bir amacı olmayan, şahsi İnternet sitesi, olduğumuzu unutmayalım arkadaşlar.😉

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalamamız: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın