Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

Evde Karton, Plastik Bardak Paketleme İşi Yapmak İsteyenler

Üniversite okuyan, okul harçlığını ve masraflarını kendi kazanmak isteyen öğrenciler. Ek gelire ihtiyacı olan vatandaşlarımız. Ev hanımları evde, ev işlerinizi aksatmadan aileniz ile birlikte eğlenerek yapabileceğiniz bir iş imkanı olsa ne dersiniz? Süper olurdu dediğinizi duyar gibi olduk. İşte tamda burada sizler için kaçırılmayacak mükemmel bir iş fırsatı bulunuyor. Evde karton yada plastik bardak paketleme işi yaparak ihtiyaçlarınızı giderek miktarda 1000 TL ile 3000 TL arasında paralar kazanabilirsiniz.

Evde Karton, Plastik Bardak Paketleme İşi Yapmak İsteyenler

2022 yılındaki yaşam şartları için bu çok güzel biri para değil mi? Hatta bu iş sayesinde SSK’nız dahi olabilir. Kapora ödemeden evde paketleme işi yaparak ek gelire sahip olmak isteyen kişiler için, güvenilir, kaporasız bilgiler yazımızın devamında bulunmaktadır.

Neler Var?

Evde Karton Plastik Bardak Paketleme İşi Nedir?

Günümüz şartlarına göre bir çok vatandaşımız maddi olarak sıkıntılar yaşamaktadır. Tek bir maaş ile artık ev geçindirmek oldukça zor. Çünkü hayat çok pahalı, her şey çok pahalı 8 saat çalışıp aldığımız ücret ise sadece asgari ücret. Bazıları bu ücret için 10-12 saat bile çalışmaktadır. Ama yine de alınan maaş bir aile geçimini sağlayacak kadar olmamaktadır. Bu sebepten dolayı genel olarak kişiler evde yapabilecekleri iş imkanlarını araştırmaktadır.

Sizler yeter ki çalışmak isteyin evde yapılabilecek bir çok iş imkanı bulunmaktadır. Mesela Evde Kuruyemiş Paketleme Nasıl Yapılır? kuru yemiş paketlemesi yaparak ta güzel gelirler elde edebilirsiniz. Konu ile alakalı bütün bilgiler adres içeriğinde bulunmaktadır.

Karton bardak yada plastik bardak paketleme işi de evde yapılacak ek işler arasında yer almaktadır. Özellikle 2022 yılında, büyük firmalar dönemlere göre almış olduğu fazla siparişleri evlere vererek maliyeti daha uyguna getirmektedir. Dünya genelinde 2020 yılından buyana, yaşanılan korona virüs salgını nedeni ile kullanılan ürünler sağlığımız açısından tek kullanımlık hale gelmiştir.

blank

Evde-Karton-Plastik-Bardak-Paketleme-İşi-Nasıl-Yapılır

Fark ettiyseniz eğer, çay bahçelerinde, kafelerde, hatta lokantalarda dahi çay ve kahve için kullandığımız bardaklar karton yada pet bardaktır. Bu nedenle bu işi yapan firmaların işi oldukça yoğun olmaktadır. Siparişleri zamanında teslim edebilmek için ve fazla eleman çalıştırmamak adına evlere ek iş vermektedir. Almış olduğu siparişe göre karton yada plastik bardakların belli bir sayıda paketlenmesini istemektedir. Paketlemenin nasıl yapılacağı aşağıda ayrıntılı şekilde anlatılmaktadır.

Evde Karton Plastik Bardak Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

2022 yılında ev yapılan iş imkanları çok fazla olmaktadır. Evde yapılan işler hem ev hanımları, hem de çocuklarınız için eğlenceli halde yapılabilir. Karton yada plastik bardak paketlemesi eğlenceli bir iş imkanıdır. Sizleri sıkmaz bunaltmaz rahatlıkla evin her yerinde çalışma imkanına sahip olursunuz.

blank

Evde-Karton-Plastik-Bardak-Paketleme-İşi-Nedir

Böylelikle ne ev işlerinizi aksatırsınız nede çocuklarınız ile ilgilenmekten mahrum kalırsınız. Hatta hep birlikte eğlenerek bu işi yapabilirsiniz. Hem bu sayede daha fazla paket yapar ve daha fazla gelire sahip olabilirsiniz. Ayrıca yine evde kendinize ait olarak yapıp satabileceğiniz iş imkanı olarak Kapı Süsü Yaparak Evde Para Kazanabilirsiniz. Evde karton, plastik bardak paketleme işinin nasıl yapılacağına gelecek olursak,

 • Paketleme işi veren firmalara başvuruda bulunmanız gerekmektedir.
 • Başvurunuz kabul edip onaylandığında 2 taraf için anlaşmalar yapılır.
 • Gerekli görülen şartlar karşılıklı konuşulur ve anlaşılır.

Sonrasında firma tarafından sizlere karton, plastik bardak paketleme işi için gerekli malzemeler bırakılır. Nasıl paketleme yapacağınızın bilgisini verir. Sizlere vermiş oldukları malzemeler,

 • Renkli, şeffaf, karton, plastik bardaklar firmanın bırakacağı ürüne göre farklılık gösterebilir.
 • Paketleme aşamasında kullanacağınız eldivenler,
 • Paketleme yapacağınız şeffaf ambalaj poşetleri,
 • Yapmış olduğunuz paketlerin ağız kısımlarını kapatmak kullanacağız makine yada paket lastiği firmanın isteğine göre değişiklik gösterebilir.
 • Hazırlamış olduğunuz paketler zarar görmesin diye büyük ambalaj kolileri
 • Kolilerin ağzını kapatmak için koli bandı

verilmektedir. Bu malzemeler ile firmanın isteğine göre, bardaklar ister renk renk, ister tek renk, plastik yada karton olarak, 10’lu, 20’li, 30’lu, 40’lı, 50’li ve 100’lü olacak şekilde uzun ambalaj poşetlerine dizmelisiniz. Düzgün olacak bir şekilde ağız kısmını kapatmalısınız. Yapmış olduğunuz paketleri sizlere verilen kolilere dizmelisiniz. Dizme işlemi tamamlandıktan sonra kolilerin ağız kısmı düzgün bir şekilde koli bandı ile kapatmalısınız . Kolinin üzerine içerisinde kaç adet ürün paketi bulunduğunu yazmalısınız. Son olarak kolilerin zarar görmemesi için uygun bir yere dizilimini yapmalısınız.

blank

Evde-Karton-Plastik-Bardak-Paketleme-kolileri

Yapmanız gereken iş sadece bu kadar. Ama dikkat edilmesi noktalar çok işinizi özen ve titizlik ile yapmanız gerekmektedir. Yapmış olduğunuz her hata sizlerin kaybına yol açar. İstenilen renkleri uygun bir şekilde paketlemedi iseniz, paket başına göre para alacağınız için, o paketten para alamazsınız. Şayet kontrolü yapılırken deforme olmuş zarar görmüş paketler tespit edilir ise, yine firma paket paranızdan keser. Eksik ücret almanıza sebep olur. Yani kısaca yapmanız gereken dikkatli ve özen göstererek çalışmaktır. Bu bu iş karşılığında alacağımız ücret nedir? diye soracak olursanız bilgiler aşağıda mevcuttur.

Evde kendi işimi yaparak para kazanmak istiyorum diyen vatandaşlarımız için Evde Çalışmak İstiyorum Diyenler Bu İş Fırsatları Kaçmaz!  adresinden farklı bilgiler alabilirsiniz. Sizler için faydalı olacağına eminin. Muhakkak verilen bilgilere ulaşın.

Evde Karton Plastik Bardan Paketleme İşinden Alacağınız Ücret Ne Kadar Olur?

Dünya genelinde yaşanmış olan pandemi nedeni ile ihtiyacımız olan çoğu ürünler neredeyse iki katı fiyatına çıktı. Bunun sonucunda pandemi sürecinde iş veren firmaların belli bir süre kapatılması nedeni ile bir çok insanımız işsiz kaldı. Kısacası pandemi süreci genelde herkesi esnaf dahil olmak üzere derinden etkiledi. Haliyle bu durum karşısında insanlarımız yaşamlarına bir şekilde devam edebilmek için ek iş arayışına girdi.

blank

Evde-Karton-Plastik-Bardan-Paketleme-İşinden-Alacağınız-Ücret-Ne-Kadar-Olur

Evde karton yada plastik  bardak paketleme işini yapan vatandaşlarımız alacağı ücret ne kadardır diye merak edenler için ayrıntılı bir şekilde tablo üzerinde göstermiş bulunmaktayız. Yalnız bu işin karşılığında ödenecek miktar firmadan firmaya değişiklik göstermektedir. Bazı firmalar paket başına içinde bulunduğu paket sayısına göre 1.00 TL verirken bazıları 10 Kuruş, ila 90 Kuruş arasında vermektedir. Bizler sizlere her verilen ücretinde 2022 yılına göre hesaplamasını yapacağız.

2022 yılı için yapacak olduğunuz paket fiyatı  Günlük 10 paket hazırladığınızda alacağınız net ücret Günlük 100 paketleme hazırladığınızda alacağınız net miktar 20 gün sonra günlük 100 paketleme yaptığınızda alacağınız net miktar 30 gün sonra günlük 100 paketleme yaptığınızda alacağınız net miktar
10 Kuruş 1.00 TL 10.00 TL 200.00 TL 300.00 TL
20 Kuruş 2.00 TL 20.00 TL 400.00 TL 600.00 TL
30 Kuruş 3.00 TL 30.00 TL 600.00 TL 900.00 TL
40 Kuruş 4.00 TL 40.00 TL 800.00 TL 1.200.00 TL
50 Kuruş  5 .00 TL 50.00 TL 1.000.00 TL 1.500.00 TL
60 Kuruş 6.00 TL 60.00 TL 1.200.00 TL 1.800.00 TL
70 Kuruş 7.00 TL 70.00 TL 1.400.00 TL 2.100.00 TL
80 Kuruş 8.00 TL 80.00 TL 1.600.00 TL 2.400.00 TL
90 Kuruş 9.00 TL 90.00 TL 1.800.00 TL 2.700.00 TL
1.00 TL 10.00 TL 100.00TL 2.000.00 TL 3.000.00 TL

Yukarıda tablo üzerinde de görmüş olduğunuz üzere karton, plastik bardak paketleme işine güzel paralar var. Sizlerin yapması gereken tek şey firmanın söylemiş olduğu çalışmak. İşinizi özenle, kendi işiniz gibi titizlik göstererek yapmak.

Birçok kadınlarımız evden çıkmak istemez. Evinde çocuklarının başında olup ister. Onlar için sıcak yemeklerini hazırlamak, evde rahatlıklarını ve ihtiyaçlarını sağlamak ister. Dışarıda çalışmayı kesinlikle düşünmez. Bütün hayatını evine adamışlardır. Ama bir tarafta evinde olup kendi ihtiyaçlarını karşılayacak kadar gelir elde etmeye çalışırlar. İşte tamda bu noktada Evde Para Kazanmak İsteyen Bayanlara İş Fırsatları bulunmaktadır. Evinde kalıp ailesinden ayrılmak istemeyen ev hanımlarımız için yapabileceği işler vermiş olduğumuz adres üzerinde bulunmaktadır.

Ayrıca bir bilgi daha sizinle paylaşmak isterim. Firma yaptığınız işten memnun kalırsa size farklı çeşit iş imkanları da sağlayabilir. Ve SSK dahi yapabilir. Yeter ki sizdeki emeği ve başarı çabanızı görmüş olsun. İşin ne şartlarda ne şekilde yapılacağınızı öğrendiniz. Buraya kadar her şey tamam. Peki ya bundan sonrası nasıl olur? Paketleme iş ilanlarını nasıl öğrenebilirim derseniz makalemizi sonuna kadar okumalısınız.😉

Evde Paketleme İş İlanlarını Nereden Öğrenebiliriz?

Evde paketleme iş ilanlarını öğrenebilmeniz için bir çok yöntem bulunmaktadır. Bazı firmalar sosyal medya aracılığı ile haber duyurusunda bulunmaktadır. Facebook, twitter, instagram gibi sosyal medya hesapları üzerinden evde paketleme duyurularını yapmaktadır. Paketleme işini evde yapmak istiyorsanız sürekli takipte olmanız gerekmektedir. Araştırmadığınız takip etmediğiniz taktirde iş size gelmez. İşi kendiniz çaba göstererek bulmanız gerekmektedir. Paketleme işleri büyük şehirlerimizde daha fazla olmaktadır.

blank

Evde-Paketleme-İş-İlanlarını-Nereden-Öğrenebiliriz

Eğer büyük şehirlerde İstanbul, Ankara, Bursa, Antalya gibi şehirlerimizde ikametgah ediyorsanız iş bulma imkanınız diğerlerine göre çok daha kolay olabilir. Bununla birlikte İŞKUR’da iş ilanları vermektedir. İŞKUR sayfasını da takip edebilirsiniz. İŞKUR LC Waikiki Evde Paketleme İş İlanları (İstanbul Dahil)gibi bir çok ilan İŞKUR sayfasında yayımlanmaktadır. Tabi ki bu ilanları görebilmek için İŞKUR sayfası üzerinden üyeliğinizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Konu ile alakalı tüm bilgiler vermiş olduğumuz adres üzerinde bulunmaktadır. İçerisinde sizlere faydalı olacak bir çok iş imkanları vardır.

Evde Paketleme İşi Veren Firmalara Nasıl Başvuru Yapılır?

Evde paketleme yapmak için iş imkanı veren firmalar öncelikle duyurularını gerekli yerlerden yapar. Özellikle İŞKURA bildirir. Sizlere uygun iş ile karşılaştığınızda yapmanız gereken ilk olarak iletişim adresleri üzerinden doğruluğunu teyit etmektir. Doğru olmadığına emin olmadığınız hiç bir ilana bilgi vermeyin. Eğer bunu yaparsanız sizler için kötü sonuçlara sebep olabilir.

blank

Evde-Karton-Plastik-Bardak

Gelelim konumuza firmayı buldunuz iletişim adreslerinden teyidini de yaptınız. Sonrasında yapmanız gereken başvurunu formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmak olacaktır. Firmalar yapmış olduğunuz başvuruları incelemeye alır. Ve muhakkak sizlere olumlu yada olumsuz cevap vermek için geri dönüş sağlamaktadırlar. Bu noktada yapmanız gerekenler vermiş olduğunuz adreslerin ulaşımını sağlamak. Yapmış olduğunuz başvuru ilanını takip etmektir.

Kendi işini kurmak isteyen bireylerimiz için iş imkanları üstelik sermayesiz. 5 Kuruş Sermayem Yok Sermayesiz Parasız İş Nasıl Kurarım? diyorsanız. Adresinden bilgileri almanız gerekmektedir.

Evde paketleme başvurusunda bulunurken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Bunların neler olduğu yazımızın devamında görebilirsiniz.

Evde Paketleme İşi Alımlarınızda Dikkat Edilmesi Gereken Önemli Noktalar

Sizlere paketleme hakkında oldukça önemli bilgiler vermemiz gerektiğini biliyorum. Yaşamaya çalıştığımız koşullar bir çoğumuzu epey bir derinden yaralıyor. Tek maaşla ev geçindirme çabasında olan vatandaşlarımız. Okumak, eğitimlerini ailelerine yük olmadan tamamlamak için iş arayan öğrencilerimiz. Kocalarının nasıl çabaladığını gören, destek amaçlı, en azından kendi ihtiyaçlarını karşılamak için iş arayan bayanlarımız. Maalesef ki 2022 yılında gelen büyük zamlardan dolayı etrafımızda ek iş arayan bir çok insan var. Bazılarımız herkese güvenip biran önce gelir elde edeyim diye her söylenilene kanabiliyorlar. Sonra emniyet köşelerinde şikayet amaçlı resimde de açıkca göründüğü üzere beklemektedirler.

blank

Evde-Paketleme-İşi-Alımlarınızda-Dikkat-Edilmesi-Gereken-Önemli-Noktalar

İşte bu noktada dikkat etmeniz gerekken önemli konu ise, kesinlikle ön başvuru için sizlerden kapora yada belli bir miktar para isterlerse vermeyin. Çünkü bu paketleme işini veren firmalar kesinlikle para talep etmezler. İşinizi evinize kadar getirirler gerekli anlaşmalar o esnada olur. Piyasada dolandırıcı çok fazla sizden kişisel bilgileriniz haricinde bilgi istediklerinde kesinlikle vermeyin. Her iş veriyorum diyene müracaatta bulunmayın önce araştırın, yorumlarını okuyun, daha sonrasında girişimde bulunun. Bu konuyla alakalı daha fazla bilgisi olan ve bizimle paylaşmak isteyen arkadaşlarımız yorumlar kısmına eklerse bizleri bilgilendirmiş olur. Şimdiden sizlere teşekkürlerimizi iletiyorum umarım verdiğimiz bilgiler işinize yaramıştır. Birkaç kişinin hayır duasını almak bile bizleri mutlu eder.😊

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalamamız: 0]
Ziyaretçi Yorumları - 40 Yorum
 1. Serkan Kapucuoğlu dedi ki:

  Merabalar evli ve bir çocuk babasıyım eski hükümlü olduğumdan dolayı iş bulamıyorum eyerli ev iş olanağından faydalanama musade ederseniz sizleri hiç bir şekilde mahcup ve pişman etmeyeceği min garantisini vere bilirim elim hızlı ve pratiktir gerçek anlamda işe ihtiyacı olanlara sunulan bir iş olanağıysa şayet benim gerçekten bu işe ihtiyacım var o yüzden sizlerden isteğim en azından 1 haftada olsa bir deneyin hayırlı günler

 2. Şükran dedi ki:

  Ne olur bende kiradayım 5tane çocuğum var kirayı ödemiyorum boşanmışım kocam bana bakmadığı için çorap paketleme istiyorum

 3. Bediha dedi ki:

  Ben iş arıyorum

 4. müge dedi ki:

  zamanım çok,istanbul-beşiktaş ,çalışabilicek 3 kişiyiz

 5. Ebru dedi ki:

  Merhaba istanbul atasehirde yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum elim çok hızlıdır.

 6. Medine dedi ki:

  Bardak paketleme işi yapmak istiyorum ücreti nekadar acaba

 7. Medine dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum

 8. Kanber dedi ki:

  Selamlar, ek işe ihtiyacım var borcum çok olduğundan, konyada yaşıyorum, kanber koç

Bir Yorum Yazın