Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

Ziraat Mobil Kredi Başvurusu Yapma! (Hızlı Başvuru YOLU)

Ziraat bankası mobil İnternet bankacılığı uygulaması üzerinden bireysel tüketici kredisi başvurusunda buluna bilirsiniz. Cumartesi, pazar hafta sonu dahi olsa mobil İnternet bankacılığı sayesinde kredinize başvuru yapabilir, onay alması durumunda ise mevduat hesabınızdan paranızı çekebilirsiniz.

Ziraat Mobil Kredi Başvurusu Yapma! (Hızlı Başvuru YOLU)

Ziraat bankası maaş müşterisi olmasanız dahi evraksız ve kefilsiz olarak Ziraat mobil İnternet bankacılığı üzerinden nasıl kredi çekilir. Sizler için burada anlattım. 2023 yılında istenilen şartlara uygun sağlamanız durumunda 30.000 TL kadar kredisini almak isteyenler, hazırsanız hadi o zaman başlayalım.

Neler Var?

Ziraat Mobil Kredi Başvurusu Yapmadan Önce!

Ziraat bankası İnternet bankacılığı bir çok hizmeti müşterilerinin cebine kadar getirdi. Mobil uygulaması sayesinde bu hizmetleri çok daha hızlı ve güvenilir bir şekilde de kullanım imkanı sağladı. Ziraat bankası tarafından sağlanan bu hizmetlerin içerisinde en çok ilgi gören hiç kuşkusuz ki bireysel tüketici kredisi olmaktadır. Sizler de Ziraat bankası maaş müşterisi olun yada olmayın mobil uygulamayı cep telefonunuza indirerek tüketici kredisine başvuru yapabilirsiniz. Ancak, bu krediye başvuru yapabilmeniz için ilk olarak bazı adımları gerçekleştirmiş olmanız gerekir. Bu adımların en başında Ziraat bankası mobil bankacılık hesabına sahip olmak gelmektedir. Ziraat Bankası Mobil İnternet Bankacılığı Açma da bu hesabının nasıl açılacağını çok detaylı bir şekilde anlattım. Sizler de bahsetmiş olduğum şekilde kolaylıkla ve tamamen bedava olarak Ziraat mobil bankacılık hesabınızı oluştura bilirsiniz. Bu hesabı oluşturanlar da başvurularını aşağıdaki şekilde yapabilirler.

Ziraat Mobil İnternet Bankacılığı Kredi Başvurusu Yapma

Ziraat bankası İnternet bankacılığına iki şekilde giriş yapa bilir ve kredi başvurusunda buluna bilirsiniz. Bunlardan bir tanesi daha çok tablet ve bilgisayar gibi ev kullanıcıların tercih etmiş oldukları yoldur. Bu yol ile Ziraat bankası İnternet sitesine giriş yapmanı gerekir. Diğer yol ise android yada ios işletim sistemine sahip akıllı telefonlar üzerinden yapılan başvuru yoludur. Her iki şekilde de kredi başvurusu için izlenecek yol aynıdır. Peki, başvuru için için nasıl bir yol izlememiz gerekiyor?

 1. İlk olarak uygulamamıza giriş yapalım
 2. Başvurular bölümüne girelim
 3. Krediler bölümüne giriş yapalım
 4. Tüketici kredisi seçiminde bulunalım
 5. Başvur diyelim
 6. Karşımıza çıkan forma kredinin vade süresi, aylık gelirimiz ve çekmek istediğimiz kredi miktarını girelim.(Aşağıda ben bir örneğini gösterdim sizler için)blank
 7. Daha sonra devam diyelim.

Kredi başvurumuz anında sistem üzerinden kredi notu değerimize göre değerlendirilir. Bireysel Kredi Notu Normalde Kaç Olmalı? (800-1200 Puan Yeter Mi?) de onay alması için yeterli not değerinizi görebilirsiniz. Şayet notunuz olumlu ise krediniz çok büyük ihtimalle onay alacaktır.

Ziraat Bankası Kredim Onay Aldı Mı? Nasıl Öğrene Bilirim?

Ziraat bankası mobil İnternet bankacılığı üzerinden yapmış olduğunuz tüketici kredisi başvurusunun onay alıp almadığını öğrenebilirsiniz. Kredim onay aldı mı? nasıl öğrene bilirim? sorusunun bu kapsamda iki tane yolu bulunmaktadır. Aslına bakılırsa ona yakın yolu var da ben sizlere en pratik ve en hızlı iki yolundan bahsedeceğim. Bunlardan bir tanesi 3 Tuşla Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma işlemini burada bahsetmiş olduğum şekilde yaparak olanıdır. Bir diğer yöntem ise yine yine mobil bankacılık üzerinden geçmektedir. Mobil bankacılık üzerinden öğrenmek isteyenlerin izlemesi gereken yol ise şu şekildedir.

 1. Başvurular bölümüne giriş yapalım
 2. Başvuru takibi menüsüne giriş yapalım
 3. Ürün başvurularım diyelim

Karşımızda direk dijital başvurularım yapmış olduğunuz kredinin sonucu sizlerde benim gibi aşağıda göre bilirsiniz. blank

Ürün başvurularım bölümünde sizin de görmüş olduğunuz gibi ‘Tüketici Kredisi’ iptal edildi yazıyor. Burada demek istediği ne yazık ki mobil kredi başvurunuz kabul edilmedi.  Peki, kredi başvurunuz neden onay almaz?

Ziraat Bankası Kredim Onay Almıyor! Neden?

Ziraat bankası mobil İnternet bankacılığı üzerinden kredi başvurunuz onay almıyorsa bunun iki tane nedeni vardır. Şubeden dahi yapsanız kredinizin onay almama nedeni kesinlikle değişmez. Ziraat ihtiyaç kredinizin onay almama nedenlerin en başında gelen etken Findeks Kredi Kayıt bürosu tarafından tutulan not değerinizin düşük olmasıdır. Bu not değeriniz riskli bölge içerisinde ise eğer Ziraat bankası maaş müşterisi dahi olsanız krediniz kesinlikle onay almaz. Kredi Notu Nedir? (En Yüksek En Düşük Cetvel Puanı) da kredi notu hakkında bilmeniz gereken bütün bilgilere sahip olabilirsiniz. Ayrıca, yükseltmek isteyenler ise 3 Ayda Kredi Notunu Hızlı Yükseltme Hilesi Nedir? deki yöntemlere başvuru yapmaları önerilir. Ziraat bankası kredi başvurusunun onay almamasının diğer bir nedeni ise kredi kullanım üst limitine takılıyor olmanız olabilir. Farklı bankalarda şayet krediniz var ise ikinci bir krediyi de maaşınızın %50 oranı karşılamıyorsa kredi başvurunuz ret alabilir. Bu durumda olanlara önerim ise uzun vadeli düşük meblağlarda kredi başvuruların da bulunmalarıdır. Tavsiyemizi dinlerseniz Ziraat bankası sizlere bu ay aşağıdaki imkanlar kapsamında nakit imkanı sağlayacaktır.

 • ŞUBAT 2023 de Ziraat bankası 36 ay vadelere kadar bütün mobil İnternet bankacılığı kredi başvurular için %1.89 faiz oranı uygulamaktadır.
Miktar Vade (36 Ay) Aylık Ödeme Toplam Maliyet
17.500 TL 36 703,00 TL 25.308,01 TL

Konu hakkında çekmiş olduğumuz videomuz

Sormak istediğiniz sorularınız varsa eğer, aşağıda bulunan yorumlar kısmına bırakabilirsiniz. Cevaplarınıza en kısa süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalamamız: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın