Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

2022 Yurt Dışında Çalışacak Eleman Arayan Firmalar (Almanya, Fransa)

2022 Yurt Dışında Çalışacak Eleman Arayan Firmalar (Almanya, Fransa)

Yurt dışında çalışacak vasıflı ve vasıfsız olarak bir çok şirket eleman aramaktadır. Ayrıca bunun yanı sıra özellik ile inşaat sektöründe çalıştırılmak üzere alçı, sıva ile cam montajları için PVC ustaları sıklık ile aranmaktadır. Genelde Rusya ve Almanya gibi Avrupa ülkelerinde çalışacak işçi arayan firmalar şoför ihtiyaçlarını da yine bu tür ilan sayfalarından tedarik etmektedirler. Sizde yurt dışında lokanta aşçı yada fırıncı veya herhangi bir niteliğe sahip kalifiyeli eleman iseniz. Mutlaka ücretsiz olarak bu firmalara mesajlarınızı iletişim telefon numaralarınız ile bizim üzerinden iletmelisiniz.

Neler Var?

Yurt Dışında İş İmkanı Sağlayan Şirketler

Almanya ve Rusya en başta olmak üzere ABD kadar bir çok ülkede çalışacak eleman ihtiyacını Türkiye’de bazı yüklenici şirketler tedarik etmektedir. Türk vatandaşlarını yurt dışında iş imkanı sağlayan bu firmalar çalışanların SGK gibi pirim ödemeleri dahil olmak üzere gidilecek olan ülkede yemek ve yatacak ihtiyaçlarını karşılamaktadırlar. Hatta yurt dışında çalışacak olan özellik ile kalifiye elamanların pasaport ve çalışma izinlerine kadar bu firmalar tarafından çıkartılmaktadır. Peki yurt dışında çalıştırmak üzere işçi arayan bu firmalar hangileridir? Gelin ilk olarak bu firmalara bakalım sonra ise ülke dışında çalışmak için bu şirketlere nasıl başvuru yapılır? buna değinelim.

 • Rönesans Endüstri
  • Firma genellik ile Rusya için çalışacak eleman aramaktadır. Endüstriyel tesis projelerinde çalıştırılmak üzere deneyimli elaman arayan (Aşçı, gıda mühendisi dahil) firmanın iletişim için telefon numarası 0-312-840-10-00 olmaktadır.
 • Onur Taahhüt Taşımacılık İnşaat Ticaret ve Sanayi A.Ş
  • Ukrayna ve Rusya gibi ülkelerde deneyimli beton yol ustalarına ihtiyacı vardır. İletişim telefon numarası 0-312-491-96-96
 • Polat Yol Yapımı San.
  • Yurt dışı alt ve üst yapı işleri için genelde çalışan eleman aramaktadır. İletişim telefon numarası 0-216-325-06-86
 • Kürt İnşaat Turizm Sanayi ve Tic.Ldt.Şti
  • Irak da çalıştırılacak İnşaat mühendisleri ile alçı duvar ustalarına genelde ihtiyaç duyan bir şirkettir. Firmanın iletişim telefon numarası ise 0-324-325-76-84
 • Voyager Kıbrıs Ltd.
  • Büyük oteller kervanın sahibi olan bu firma yurt dışında çalıştırılacak olan mekanik ustaları ile aşçı ihtiyaçlarını Türkiye’den tedarik etmektedir. Tel: 0-392-650-02-00
 • Kuzu Grup
  • İnşaat işlerinde çalıştırılacak kaba ve ince işçilikler için eleman arayan bir köklü firmadır. İletişim bilgileri İstanbul için 0-212-663-26-66 Ankara için 0-312-446-09-23

Sermayesiz Yeni En Karlı Zekice İş Fikirleri için şayet Türkiye de kendi işinizi kurmak için bir düşünceniz yok ise bu firmalar sizlere ülke dışında çalışmak için yardımcı olacaktır. Başvuru işlemleri için bilgileri belirtmiş olduğumuz iletişim numaralarından öğrene bilirsiniz. Diğer yurt dışı tüm güncel ilanları ise https://bit.ly/2VSJtkw adresimizden göre bilirsiniz.

Yurt Dışında Çalışacak Şoför Arayan Firmalar (İŞKUR)

Uluslar Arası Sürücü belgesine sahip olan şoförlerimiz için özelik ile TIR, tanker gibi ağır vasıtaların kullanıcıları aranmaktadır. Daha çok uzun yol deneyimine sahip olan kamyon şoförlerimiz için bu firmaların ilanlarına yer verdik. Özellik le Avrupa ülkelerine ağır vasıta ehliyetine sahip şoförlük yapmak isteyen vatandaşlarımız için iş olanağı sağlayan bu firmalarımız ve iletişim bilgileri ile şunlardır.

 • FullSped Taşımacılık 0-212-442-30-36
 • Barsan Global lojistik 0-224-242-70-00
 • Alışan Şirketler Gurubu 0-216-469-15-15
 • Horoz lojistik 0-212-456-10-00
 • İkra lojistik 0-216-593-39-10
 • Gökbora 0-212-878-00-00
 • İnter lojistik 444-61-85

İsmini saymış olduğumuz bu firmalar yurt dışı taşımacılık yapan ve sürekli ağır vasıta şoförüne ihtiyacı olan şirketlerdir. Firmaların genel müdürlüklerine ait iletişim numaralarını sizler için bularak paylaştım. Bu ilanların haricinde ayrıca İŞKUR’da yük dışı yük taşımacılığında çalışmak isteyenler için açık pozisyon ilanlar sağlamaktadır. Şayet bir İŞKUR kaydınız var ise bu firmaların hangilerinin olduğunu öğrenmek için lütfen şunları yapınız.

 1. İlk önce İŞKUR girişi yapmak için
 2. İlk olarak https://bit.ly/2S1jGFM bağlantımıza tıklayın.
 3. Daha sonra İş Arayan Girişi yapın butonuna basınız.
 4. e-Devlet şifreniz var ise sisteme giriş yapınız.
 5. İş ilanlarına resimde olduğu gibi tıklayınız. blank
 6. Kaşımıza çıkan ”Aradığınız pozisyon, meslek, nitelik, beceri, firma adınız yazınız” bölümüne ”Şoför” diyelim. Sonra ”Çalışma Yeri” için ”Yurt İçi” seçelim ve en alt sağda yer alan ”ARA” butonuna basalım.
 7. Karşımıza sayfayı aşağıda indirdiğimiz zaman bütün şoför arayan İŞKUR ilanlarını görmüş oluruz. blank

Sizinde yukarıda sayfada görmüş olduğunuz gibi ÖZ AYSER Trans Uluslararası Nakliyat firması açık pozisyon da şoför aramaktadır. Bu arada bu yöntem ile eşleriniz için de İŞ-KUR’un Evlere Sağladığı Ek İş İmkanları ile hanenize ek bir gelir sağlaya bilirsiniz.

Rusya’da İşçi Arayan Türk Firmaları (İnşaat Sektörü)

Rusya da bir çok Türk vatandaşımız özellik ile inşaat işlerinde çalıştırılmak üzere Türk firmaları tarafından götürülmektedir. Sıva yada kaba inşaat işlerinden çalıştırılmak üzere götürülen inşaat işçilerine ilaveten diğer niteliklere sahip işçilerde şirketler tarafından istihdam edilmektedir. Dolgun maaş olanaklarını vatandaşlara sağlayan bu firmalara Rusya’da çalıştırılmak üzere ekseri şu iş kollarında eleman aramaktadırlar.

 • Gaz altı ve elektrik kaynak ustaları
 • Fayans ve seramik döşeme ustaları
 • Aşçı
 • Tecrübeli garsonlar
 • PVC ustaları
 • Mekanikçi
 • Forklift operatörleri
 • Boya ve kartonpiyer ustası
 • CNC kontrollü hat ustaları

gibi nitelikli elemanlar firmalar tarafından sıklık ile aranmaktadır. Bunun haricinde ise daha çok fabrikalar montaj işlemleri için Rusya için eleman aramaktadırlar.  Bahsi geçen bu fabrikalar eşleriniz için de ayrıca evlere iş olanağını sağladığını özellik ile belirtmek isterim. Eşleriniz için bu iş imkanlarına başvuru ilanları bırakmak için Fabrikadan Ev Hanımlarına İş İmkanları Verilmeye Devam Ediyor da yer alan ilan sayfasına iletişim bilgilerinizi ücretsiz olarak bırakmanız yeterli olacaktır. Rusya hakkında bir çok bilgiyi buradan edine bilirsiniz. Ayrıca, yukarıda ”Yurt Dışı İş İmkanı Sağlayan Şirketler” tarafından iş başvurunuzu yapmanızın dışında iş ilanlarını yorumlarda ayrıca bırakmanızı tavsiye ederim.

blank

Yukarıda resimde zamanında Bilecik ilimizden Rusya’ya bir Türk firması ile gidip sonra yerleşen İbrahim ağabeyimizi görüyorsunuz. Kendisine Bozüyük ilçesinden selamlar.

İŞKUR Yurt Dışı İş İlanları Vasıfsız (Beden İşçisi)

Türkiye’nin en büyük iş ve işçi bulma özeliğine sahip devlete ait kurum olan İŞKUR yurt dışında çalışacak vasıfsız vatandaşlarımızın da yardımcı olmaktadır. e-Devlet şifreniz var ise yada İŞKUR kaydını daha önce oluşturmuş iseniz bu firmaların adres bilgilerine rahatlık ile İnternet üzerinden ulaşabilirsiniz. Devletten Yakacak Kömür Yardımı Başvurusu yapma imkanı dahi sağlayan e-devlet şifreniz ile vasıfsız yani hiç bir iş bilgisi olmayan kalifiyesiz elemanların yurt dışı iş başvurularının nasıl yapabileceğini sizlere adımlar halinde açıklayacağım.

 1. https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx sayfasına giriş yapalım.
 2. Daha sonra e-Devlet yada İŞ ARAYAN girişini sağlayalım
 3. Karşımıza gelen sayfadan ”İŞ ARAMA KAYITSIZ” durum seçeneğini seçelim. blank
 4. Yukarıdan ”İŞ ARAMA KAYIT DURUMUNU AKTİFE AL” butonuna basarak iş araman özelliğimi şayet aktif değil ise aktif edelim. Eğer aktif durumda iseniz yukarıda yer alan bir önceki menüden ”İŞ İLANLARI” sayfasına giriş yapalım
 5. İş ilanları sayfasının arama çubuğuna ”Yurt Dışı” yazalım.
 6. Karşınıza benimde geldiği gibi sizin ekranlarınıza yurt dışında çalıştırılmak üzere eleman arayan bütün İŞKUR firmaları gelecektir.

İŞKUR yurt dışı ilanlarında şayet ilginizi çeken meslek dalını bulamadı iseniz bizim üzerimizden ilan bırakarak da iş ilanınızı ücretsiz olarak oluştura bilirsiniz. Lütfen ilanlara iletişim telefon numaranızı bırakmayı UNUTMAYINIZ!

 

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalamamız: 0]
Ziyaretçi Yorumları - 58 Yorum
 1. Mazlum zeren dedi ki:

  Koltuk döşeme işi yapıyorum iş arıyorum yurt dışında inşaat vb işlerde olur

 2. Sinan Yıldırım dedi ki:

  Dünyaca ünlü özel tasarım dış mekan mobilya üretim ustasıyım yurt dışında çalışmak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz

 3. Nimet dedi ki:

  Alçı boya duvar kağıdı ustasiyim işimi itinayla yapmaktayım yurt dışında çalışmak istiyurum

 4. Mustafa dedi ki:

  Alüminyum piston Dökümcüsü yüm her türlü döküm işi yaparım yurt dışında çalışmak istiyorum

1 4 5 6
Bir Yorum Yazın