DEVLET Kredi

Yeni Esnafa Kredi Veren Bankalar Hangileridir ? 200.000 Lira!

21.09.2018
278
Yeni Esnafa Kredi Veren Bankalar Hangileridir ? 200.000 Lira!

Ticari hayata 2018 yıllarında yeni başlayan esnafa bankalar kredi imkanı sağlarken biraz çekimser davranmaktadır. 100.000 lirayla 200.000 lira arasında %4 den başlayan faiz imkanlarıyla 3 ayda bir geri ödeme tam 60 ay vade seçeneklerinden ne yazık ki işi bilmeyen esnaflar yararlanamamaktadırlar. 6 aylık bir vergi levhasına sahip olmadıkları için daha çok banklar tarafından 50.000 liraya kadar olan kredileri kullanarak yüksek faiz ödemek zorunda kalan esnaflara bir müjdeli haberimiz var. Sizlerde artık 5 yıl geri ödeme seçenekleri ile uygun faiz imkanlarından yararlanabileceksiniz.

Yeni Esnafa 200.000 Lira Kredi İmkanları KGF Aracılığıyla Sağlanmaktadır!

Bankalar tarafından kredilendirmelerde bazı kriterler aranmaktadır. Aranan bu şartların en başında ise ticari geçmiş gelmektedir. Şayet en az 6 aylık bir ticari geçmişe sahip değilseniz ne yazık ki bir çok bankadan teminat mektubu dahil almakta zorlanabilirsiniz. Ancak paranız varsa ve belli bir bedel ödemeyi göze alırsanız bu teminat mektubunu alabilirsiniz. Krediler de ise yeni esnaflar ticari geçmiş kadar iyi bir kredi geçmişi notuna da ihtiyaç duyarlar. Bankalarca istenilen kredi notu ve ticari tecrübenin istenilmesindeki tek gaye aslında tamamen kullanılacak olan esnaf kredilerinin düzenli olarak geri ödenmesindeki teminatıdır. Tamamen yeni esnafların krediye ulaşmadaki yaşadıkların zorluğun tek nedeni budur. Ancak devletimizin de esnaflara can suyu olmak amacı ile başlatmış olduğu kampanya dahilinde bu teminat sorunu Kredi Garanti Fonu sayesinde rafa kalkmaktadır. Böylelikle bir çok yeni esnafa sıcak paraya erişim şansı doğmuştur.

Yeni Esnafa Halk bankasından Tam 200.000 Lira Kredi Fırsatı

Bireysel olarak Türkiye Halk Bankasının sağlamış olduğu 200.000 lira üst limitli 60 ay vadeli 3 ayda bir geri ödemeli ve yıllık %4 ile %5 gibi faizlerle sunmuş olduğu kredi olanaklarından yararlanamadı iseniz hiç boş yere üzülmeyin.

Yeni Esnafa Kredi Veren Bankaların Listesi

Yeni Esnafa Kredi Veren Bankaların ListesiMutlaka ilk olarak size en yakın olan Kredi Garanti Fonuna başvuru yaparak sadece Halk Bankası değil, yukarıda da sizinde görmüş olduğunuz anlaşma sağlamış olduğu bir çok bankadan kredi almak için destek alınız.

KGF’nin iletişim bilgileri;

  • Santral: 0-312-204-01-97
  • Çağrı Merkezi: 444-75-43

Bu numaralardan irtibat kurarak rahatlık ile ihtiyacınız olan desteği alabilirsiniz.

Yeni Esnaflar Başka Nasıl Bankalardan Kredi Alabilirler ?

Şayet Halkbankası Esnaf Kredisi Hesaplama Tablosu da yer alan rakamlar dahilinde bir nakde ihtiyacınız yok ve 10.000 yada 30.000 gibi rakamlara ihtiyacınız varsa bunda ötürü hiç teminat için KGF ile uğraşmak istemiyorsanız o zaman size bir tavsiyemiz var. Her ne kadar da yeni esnaf olup ticari bir belgelenir gelire sahip olmasanız da Akbank ve Denizbank gibi özel bankalar en başta olmak üzere bir çok bankadan rahatlıkla ihtiyaç kredisi adı altında nakit paraya kavuşabilirsiniz. Her ne kadarda 60 ay size vade uygulayamazlarsa da 36 ay vadelerde aylık %1.70 oranın altında kredi olanağı kesinlik ile bu bankalar 60.000 liraya kadar sizlere finanse edeceklerdir. Üstelik bu bankaların sağlamış olduğu olanaklardan yararlanmanın tek şartıysa 1500 puan üstünde bir kredi notu ortalamasına sahip olmanızdır. Yeni başlayan esnafa herhangi bir vergi levhası ve gelir beyansız olarak başvuruların sadece İnternet bankacılığı üzerinden kabul eden başvurular için şu yolu kullanabilirsiniz.

İnternet Üzerinden Yeni Esnafa 40.000 Lira Başvuruları

Yeni esnaf oldunuz ama bankalara bireysel olarak başvuru yaptığınız vakit sizden özellik ile ticari geçmişinizdeki gelir beyanı için bir çok belge mi talep ettiler.? Bu belgeler yeni bir esnaf olduğunuz için bankalara sunamadığınız dan dolayı da kredi veremeyiz mi dediler.? Hiç üzülmeyin krediniz İnternet bankacılığı sayesinde artık kimseye minnet etmeden anında 40.000 liraya kadar cebinizde. Siz yeter ki kredi notu değerinize güvenin. Şayet Findeks KKB kredi notunuz 1500 puan ve onun üzerinde oluşuyorsa tek yapmanız gereken Akbank yada herhangi bir özel bankaya giderek vadeli mevduat hesabı açarak bir de İnternet bankacılığına giriş için tek kullanımlık şifre almaktır. Bu iki şeyi sadece 2 dakikanızı ayırıp banka şubesinden aldığınız vakit ilgili bankanın İnternet şubesine giriş yaparak ihtiyacınız olan krediye anında kavuşabilirsiniz.

Esnaflık girişimcilik ile başlar.. Siz yeni esnaflara kredi bulmak için yapmış olduğumuz tavsiyeleri denemenizi tavsiye ederim. Mutlaka şartlara uygun iseniz kredinize kısa sürede kavuşacaksınız.

 

Yeni Esnafa Kredi Veren Bankalar Hangileridir ? 200.000 Lira! HAKKINDA LÜTFEN SORUNUZU SORUNUZ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

DEVLETKredi.Com