Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

Waves Coin Nerenin Kripto Parası? Sahibi Kimdir? Geleceği Ne Olur?

15 gün içinde nerede ise %300 varan bir değer artışı gözleri Waves kripto parasına dikti. Yatırımcıların ilgi odağı olan Waves coin peki nedir? Şuana kadar bu kripto para en fazla ne kaç parayı gördü? Tüm bunları ilk olarak sahibinin kim olduğuyla başlayarak geleceğinin ne olacağına kadar sizler için cevapladık. Daha sonra yapmış olduğum incelemelere dayanarak kendi şahsi yorumlarımızı Waves coin için yaptık.

Waves Coin Nerenin Kripto Parası? Sahibi Kimdir? Geleceği Ne Olur?

Takipçilerimizin de yorumlarına yer vermiş olduğum Waves coin sayfamızda ayrıca hangi borsalarda listeleniyor sizin için yer verdik. Hangi borsalarda listelendiğini gördükten sonra ise zaten biz hiç bahsetmeye gerek kalmadan Waves coin ne kadar güvenilir olduğuna kanaat getirmiş olacaksınız.

Neler Var?

Waves Coin En Fazla Kaç Lirayı Gördü Haftalık Grafikte Yer Verdik

Özellikle 2022 yılında kripto paralara yoğun bir ilginin olduğunu hepimiz görüyoruz. Bu sebepten dolayı da bizle sıkı bir araştırma yapıyoruz. Wawes coin dahil olmak üzere araştırmalar yapıp incelediğimiz tüm kripto para varlıklarının en fazla şuana kadar ne kadar olduğunu sizler için https://www.devletkredi.com/adresimizde tüm detayları ile ele aldık. Bunun haricinde kripto paraya ilgisi olan yatırımcılarımızın için haftalık olarak güncel inceleme yapıyoruz. Yapılan incelemeler sonrasında ise yine kripto paraların işlem hacmi ve piyasa değerinin ne kadar olduğunu aşağıda görmüş olduğunuz tabloyu oluşturarak sizlerle paylaşıyoruz.

Bu Bilgiler 12.12.2022 Tarihindeki Verilere Göre Güncellenmiştir

Haftalık Grafikte Waves Coin En Fazla Kaç Lirayı Gördü

PİYASA DEĞERİ ($) GEÇEN HAFTA: 268,57 M BU HAFTA: 198,01 M
PİYASADAKİ ARZ GEÇEN HAFTA: 110,03 M BU HAFTA: 110,10 M
24 SAATLİK HACİM ($) GEÇEN HAFTA: 115,25 M BU HAFTA: 120,70 M
FİYATI: 05.12.2022→ 45.43 12.12.2022→ 33.52
GEÇEN HAFTADAN BU YANA DEĞİŞİM -26,31%
EN FAZLA NE KADAR OLDU ($)
31.02.2022 Tarihinde saat 03:00 ‘da 809 TL ATH yapmıştır.

TARİH

 TL OLARAK FİYATI

12.09.2022 89.69 TL
19.09.2022 70.61 TL
26.09.2022 71.44 TL
04.10.2022 70.78 TL
11.10.2022 65.61 TL
17.10.2022 64.64 TL
24.10.2022 58.64 TL
31.10.2022 63.56 TL
07.11.2022 62.52 TL
15.11.2022 43.57 TL
21.11.2022 40.58 TL
29.11.2022 43.89 TL
05.12.2022 45.43 TL
12.12.2022 33.52 TL
Yazımıza en çok merak edilen Waves Coinin haftalık değerlerinden bahsederek giriş yapmak istedim. Bu önemli bilgileri sizlerle paylaştıktan sonra konumuza Waves Coin ne işe yarıyor? Hangi ülkenin? Sahibi kim? soruları ile devam edelim.

Waves Coin Hangi Ülkenin? Sahibi Kim? Ne İşe Yarıyor?

Waves coin nedir? Ne işe yarar? Öncelikle bunu görmeye ne dersiniz? Arkadaşlar Waves coin blockchain platformu üzerine kurulmuş olan herhangi bir merkeziyeti olmayan bir kripto para varlığı olmaktadır. DAapps akıllı sözleşmeler dahi olmak üzere çok fazla kullanım senaryosunu desteklemektedir. Kısaca söylemek gerekir ise bir tür ödeme aracı olmaktadır. Var olan diğer ödeme aracı olan kripto para varlıklarından Waves’i ayıran özellik nedir derseniz? Uzun akıllı sözleşme programlaması gerektirmediğini söyleyebiliriz. Tabi yine bununla birlikte kullanıcıların waves üzerinden oluştumuş oldukları özel kripto tokenlerını yine kullanıcılar kolayca takas edebilmektedir. Peki ya wawves kimin diye merak ediyor musunuz? O zaman hemen söyleyelim.

  • Kurucusu Alexander Ivanov isimli ama topluluk olarak da Sasha Ivanov olarak bilinen bir bilim insanı olmaktadır.

Sasha Ivanov‘un doğum yeri ise Ukrayna‘dır. Her ne kadarda Waves coin Rus kripto para varlığı olarak bilinse de CEO yani sahibi Ukrayna vatandaşı olmaktadır. Waves coin’in Rus kripto para birimi olarak bilinmesinin sebebine gelecek olursak; Personelin çoğunluğu yani toplamda 180 den fazla Moskova’da görev yapıyor olmasından kaynaklıdır. Tüm bu özelliklerinden ötürü de Waves’in son zamanlarda değer kazanması bir kaç nedeni bulunmaktadır. O nedenler ise;

  1. İlk olarak Rusya’ya uygulanan ekonomik yaptırımın delinmesi için Waves kullanılacağının söylentisi olmaktadır.
  2. İkincisi ise Ukrayna için yapılacak yardımların Waves kripto para varlığı üzerinden sağlanacağın söylentisidir.

Waves coin değer kazanması için sadece bu  2 neden tamamen söylenti den ibaret olduğunu sizlere söyleyebilirim. Bunun kesinliğini ispatlayabilmek için elimde herhangi bir belge olmadığından dolayı kesin olarak Waves neden yükseliyor dediğinizde sadece bu söylentileri gerekçe olarak göstermem doğru olmaz.

Waves coin ne olduğunu, kime ve hangi ülkeye ait olduğunu gördüğümüze göre şimdi sıra geldi Waves coin geleceğinin ne olacağına.

Waves Coin 2022 2023 Geleceği Ne Olur?

Bu konuda sizlere biraz kendi yapmış olduğum yatırımlardan bahsederek anlatmak istiyorum. 2019 yılında Waves coin için ilk yatırımı Paribu üzerinden yapmıştım. İlk aldığım zamanlarda yanılmıyorsam eğer TL bazın da söyleyecek olursam. Waves 4.64 TL civarlarında olmalıydı. İlerleyen zamanlarda sonrasında ise 7 TL üzerinden küsuratını hatırlayamadım şuan Waves coin yüklü bir şekilde aldım. Sonrasında da bir kaç defa da sattım. Bu aşamada tamda benim için söylemem br söz aklıma geldi. Kalk dilinde hani derler ya trader yani alım satıp para kazandırır. Hold yani tutmak/beklemek zengin eder. Ben o zamanlar eğer elimde Waves coin’i bu zamana kadar tutmuş olsaydım eğer. Sizlere net bir şekilde söyleyebilirim şuan ciddi anlamda zengin bir adam olmuştum. Hatta bunun ispatını sizlere yapmak istedim. O yıllarda yapmış olduğum anlık alımları grafik olarak size göstermek istedim. Hatta epey uğraştım. Fakat ne yazık ki Paribu o kadar geçmiş verileri göstermediği için sizlere bunu kanıtlayamadım. Bana inanıp inanmamak sizlerin şahsi düşüncenize kalmıştır. Her neyse artık kendimi anlattığımı düşünerek. Şimdi geçelim Waves coin geleceği hakkındaki soruları yanıtlamaya. 2022 ila 2023 yılı için acaba geleceği ne olur?

  • Şuan fazlası ile yükselmiş olan Zilliqa (Zil) Coin Nedir? Neden Yükseliyor? İnceleme ye ne dersiniz? Ben sabırsız bir adam olduğum için burada da ucundan kaybettim. Amma yükseldi be! o kadar diyebilirim. İki gün daha sabır edemedim. Çok az kazanç ile çıktığım bu coin gerçekten performansı ile dudak uçuklattığını sizlere söyleyebilirim. Nedeni merak eden yatırımcılarımız cevabına vermiş olduğumuz bağlantıya tıkladıklarında öğrenebilirler.

2022 ve 2023 tarihleri arasında Waves coin geleceği ne olur? Bu tarihleri arasındaki fiyat tahmini için öncelikle bu kripto para neden bu kadar yükseldiğine araştırmak gerektiğini düşünüyorum. Eğer ki bunun sebebini sizler de benim gibi detaylı bir araştırma yapıyorsanız. Göreceksiniz ki bunun ana nedeni Ukrayna ve Rusya arasındaki savaş olduğunu fark edeceksiniz. Diyelim ki bu savaş bitti. Sizce o zaman Waves coin ne olacak. Kendi şahsi düşüncemi söylüyorum. Bana kalırsa Waves coin geleceği ne olur sorusunun tamamen cevabı burada olmaktadır. Yanılıyor muyum sizce de haklı olabilir miyim? Yorumlar kısmında düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Waves Coin Yorumları Sizler İçin Burada

İlk coinlere meraklı olduğum günlerde yukarıda da bahsetmiş bahsetmiştim. Waves coin ile tanışmam 4 TL civarlarındaydı. Peki ya şimdiki fiyat inanamayacaksınız ama gerçekten dudak uçuklatır cinsten. Tabi bunu geçmişe dayanarak sizlere söylüyorum. Şu anki yorumlarınız bizler için önemli diyorsanız. Asla yatırım tavsiyesi yapmıyorum. Buna dayanarak yatırım tavsiyesi olmaksızın Waves için benim şahsi yorumum şu şekildedir. Bence ATH (All Time High) gibi yani en yüksek fiyatını yaptı diyebilirim. Bu sebepten dolayı da Waws yatırımcıları dikkatli olmalarını tavsiye ederim. TL bazında ele alırsak eğer ben 1.000 TL üzerine çıkmayacağını düşünüyorum. Çünkü son zamanlardaki yükselişin savaşa dayalı bir yükseliş olduğunu kendi şahsi düşüncem. Sizler için hazırlamış olduğum bu içeriği okudunuz da savaş bitmedi ise en kısa sürede biteceğini tgahmin ediyorum. Yani bence Nisan ayı sonuna kadar savaş bitecek diye düşünüyorum. Savaş bitince de Waves coin popülerliğin den bence eser kalmayacaktır. Bu tamamen dediğim gibi benim kendi şahsi Waves coin için yorumlamam olduğunu sizlere bir kez daha söylemek istiyorum.

Benim düşünceme katılmayan yatırımcı arkadaşlarımız. Sizlerin bu konuda farklı düşünceleri varsa eğer bunu bizimle paylaşmanızı sizden rica ediyorum. Yapacağınız yorumlar bizler için gerçekten çok kıymetlidir. Ayrıca diğer Waves kullanıcı arkadaşlarımızın yorumları neler olduğunu da sizlerde böylece sayfamıza ait olan yorumlar bölümünde görme imkanına sahip olacaksınız. Şu bilgiyi de hatırlatmak isterim ki yapacağınız yorumlar kalite politikamız dan dolayı yönetici onaylı olmaktadır. Yapacağınız yorumların onay alıp sayfamıza düşmesi sadece en az 10 dakika olacağını da bilmenizi isterim. Şimdi gelelim Waves coin hangi borsalarda yer alıyor hep birlikte bunu görelim.

Waves Hangi Borsalarda Var? Duyunca Çok Şaşıracaksınız!

Bence en çok merak edilen bir konu Waves hangi borsalar da var? Benim gibi bir alt coin yatırımcısı mutlaka bu bilgiye ulaşmak istediğini düşünüyorum. Yanılıyor olamam. Nasıl ve neden bu kadar kesin konuşabiliyorsunuz derseniz. İşte cevabım!

  1. İlk olarak birincisi olarak güvenilirlik olmasından geçer. Şayet global olmuş borsalarda yatırım yapacağı kripto para varlığı var ise bu ona güvenilirlik hissi vermektedir.
  2. İkincisi olanı ise her borsaya girişler de alt coinlerin pum yani ani yükselişlerin sergilenmesi olmaktadır.

Özelliklede Binance, Gate.io gibi borsalara girecek olan alt coinlere bu sebepten dolayı da bir hayli rağbet gösterilmektedir. Bunun bilincin de olan bizlerde sizler için Wawes coin hangi borsalar da bulunduğunu ve ayrıca Binance yada Gate.io gibi global borsalarda listeleniyor mu? Sizler için araştırdık ve aşağıda tablo üzerinde paylaştık.

Waves Coin Yayınlandığı Borsalar

FTX 50x
Kraken CoinEx
Gate.io BitMart
Raydium Bitrue
LBank XT
Serum DEX Hoo
AscendEX Bitget
MEXC AEX
PancekeSwap Hotbit
Okcoin CoinW
Zipmex Jubi
Binance MEXC
FMFW.io Crypto.com
Bithumb Tokocrypto
Huobi Gobal PancakeSwap
KuCoin Wazirx
Bitfinex ProBit
Liquid Upbite
Coinone Paribu
Bittrex Bitkub
Bybit XT
OKX Bitvavo
WazirX Bitrue
İndodax Dex-Trade
AAX ZB.COM
CoinDCX BitBNS
Zilswap GOPAX
Biswap Bibox
Indodax BKEX
BitUBU EXMO
Bitvavo Alterdice
WhitBit NovaDAX
CoinDCX Bitbns
Kuna BitTurk
Gravin P2PB2B
Cerex24 Yobit
HitBTC Latoken
Bitay BKES
Coinsbit BitUBU
Pionex Nominex

İnanılmaz değil mi? Sizlere şunu söyleyebilirim. Gerçekten şimdiye kadar incelediğim alt coinler içinde en çok borsada listelenen Waves olduğunu keşfettim. Bu ne anlama geliyor? Yukarıda da bahsettiğim üzere bir hayli epey güvenilir yani iyi olduğunu gösterir. Kötü yanı ise tıpkı benim yaptığım gibi satın alıp sakın herhangi bir borsa da listelenecekte fiyat alacak rehavetine kapılmamanız olmasıdır.

Evet arkadaşlar Waves coin hakkında son derece ilgilinizi çekecek başlıklar altında tüm bilgilere yer verdiğimizi düşünüyorum. Atladığımız konu başlıkları varsa da eğer bunun için sizlere aşağıda bir videolu anlatım bırakıyorum.


Umarım yazımızın içeriğini beğenmişsinizdir. Aklınızda soru işaretleri varsa bizimle aşağıda 👇 bulunan yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalamamız: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın