Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

Vosvos Kiralama İşi ile Ciddi Ek Gelir Elde Edebilirsiniz!

Vosvos Kiralama İşi ile Ciddi Ek Gelir Elde Edebilirsiniz!

Özellik ile yaz mevsiminin uzun sürdüğü Gaziantep en başta olmak üzere nüfusun yoğun olduğu Bursa ( Gebze ) İstanbul illerimizdeki girişimcilerimiz için süper bir iş fikrini paylaşmak istiyorum. Başlıktan da anlayacağınız gibi bu ek gelir hatta kimileri için ana gelir kapısı vosvos kiralama ! Yaklaşık 30 bin TL sermaye ile ayda 5 bin TL kadar para kazanmak isteyen girişimciler vosvos arabası ( the beetle )alarak bu sektöre nasıl girebileceğinizi bizzat kendi deneyimlerim ile anlatacağım. Bu arada sektör içinde olan İstanbul, Antalya, Kayseri ve diğer büyük şehirlerimiz İzmir ile Adana’daki vosvos kiralamacı arkadaşlar müşterilerinize ulaşmak için buradan telefon numaralarınızı hatta acık adreslerinizi dahi paylaşabilirsiniz.

Neler Var?

Vosvos Kiralama Sektörü Gittikçe Hızlanıyor!

Oldukça sevimli bir görünüme sahip olan vosvos diye adlandırdığımız wosvagen the beetle marka araçlar günümüzde sünnet ve gelin arabası olarak oldukça revaçta dır. Daha çok 1974 gibi eski modellerin tercihen edildiği vos vos model araçlar şuan için günümüzde 25.000 TL gibi rakama elde edilmektedir. Günlük 500 TL kadar kiralama imkanı sağlanan bu araçlara sizlerde sahip olarak ister ana gelir ister ise kendinize güzel bir ek gelir kapısı elde edebilirsiniz. Benzinli ve manul olarak piyasa yer alan araçların üst kısımları günümüzde açılır hale gelmiş ve branda tente ile olası istenmeyen hava şartlarına karşın tedbir alınacak şekilde dizayn edilmiştir. Yılın her mevsimi kiralayarak ek gelir elde edebileceğiniz bu sevimli araçlar ile yüksek gelir elde etmeniz oldukça mantıklıdır.

Sektöre yatırım yapmak isteyenler sizler için en uygun vosvoslar https://www.sahibinden.com/klasik-araclar-klasik-otomobiller-volkswagen-1303-vw adresinde yer almaktadır.

Daha Çok Yaz Mevsimi Uzun Olan İllerde Tercih Ediliyor

blankWosvagen the beetle marka araçlar üstlerinin açık olması nedeni ile daha çok İzmir ve Adana ile Gaziantep illerimizde çok tercih edilmektedir. Az sermaye ile oldukça değişik bir sektör olan vos vos marka araç kiralamada farklı çözümleri müşterilerinize getirebilirsiniz. Örneğin; burada tanışmış olduğum arkadaşımında yaptığı gibi kasayı biraz daha büyütüp daha kalabalık kesimlere hitap etmek gibi. Şuan 0 km de olanlarında dahil bulunduğu vos vos lar dikkat çekmek isteyen gençlerinde gözdesi olmaktadır. Benim 80 bin TL arabam ile peş peşe gezdik inanın benim arabaya bakan o kadar olmadı 🙂 Yan resimdeki pembe vos vos gelin arabası ne kadarda sevimli duruyor dimi ? Bu arada sevdiğiniz kişilerin çocuklarına sünnet arabası yada arkadaşlarınızın için gelin arabası olarak da güzel bir hediye vermiş de olabilirsiniz. Kesinlik ile sevdiklerinizi sevindirmek için belki küçük ama anlamlı bir hediye olacaktır.

Vos Vos Sektöründeki Arkadaşlar, İlanlarınızı Bizler İle Paylaşın

Bir çok kişinin ek iş olarak yaptığı vos vos marka araç kiralama, dolayısı ile el altından sağlanmaktadır. Bu neden ile belediye ve maliyeye girmek istemeyen bu girişimciler ancak müşteri potansiyelini eş ve dost aracılığı ile bulmaktadırlar. Bu arkadaşlara tavsiyemiz kesinlik ile maliyeye kayıt yaptırmalarıdır. Kayıt işlemlerini yaptıran sektördeki arkadaşlarımız kendi illerindeki müşterine ulaşmak için ilanlarını ve iletişim için telefon numaralarını bizler ile bu sayfa altında rahatlık ile paylaşabilirler. Bizimde sektörde yer alan arkadaşlara öylelikle ile ufak da olsa bir desteğimiz olsun dimi 🙂

Gaziantep ve İstanbul gibi büyük şehirdeki illerin ismini saydım ama Türkiye’de yer alan tüm vos vos kiralamacılar iletişim adreslerini dahil bizler ile paylaşabilirler. Hadi bakalım 20.000 TL ile ben ne iş yapacak diyen girişimciler hepinize kolay gelsin, iş fikri bizden uygulayıp hayata geçirmek ise sizden 🙂

Bu arada Bilecik / Bozüyük ilçemizde ikametgah eden Muharrem PELVAN kardeşimin oğlu olan değerli yeğenim Mehmet Ensar PELVAN’nın da sünnet düğününün hayırlı olmasını, İnşallah düğün törenininde bu şekilde mutlu geçmesini dilerim.

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalamamız: 0]
Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
  1. Savaş dedi ki:

    1974 model 1600 big motor cabrio vosvosum var Ankara’da ikahmet etmekteyim kiraya nasıl verebilirim kimler ile irtibata girmem lazım teşekkür ederim

    1. Admin dedi ki:

      Benim arkadaş facebook sayfasından müşterilerine ulaşıyordu. Bence bir facebook sayfası açman çok isabetli olacaktır.

Bir Yorum Yazın