Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

Vodafone Faturalı Hatta 20 Bin TL Kredi Nasıl Alınır?

Vodafone faturalı hatta kredi alına bilir mi? diyorsanız sizlere hiç düşünmeden EVET derim. Çünkü, İstanbul en başta olmak üzere Vodafone faturalı hatta kredi veren onlarca firma vardır. Bu firmalar Vodafone faturalı hat sahibi olmanız dahilinde en az 3 ay vadeli kredi vermektedir. Vade süreleri 12 kadar dahi çıkmaktadır.

Vodafone Faturalı Hatta 20 Bin TL Kredi Nasıl Alınır?

2023 yılı içerisinde kredi miktarlarının hesaplanma işlemi ise 4.000 TL ile 20.000 TL aralıklarında olduğunu da söyleye bilirim. Başvuru yapacaklardan Findesk KKB kredi notu değeri de aranmaz. Dolayısıyla başvuru şartları son derece hafiftir. Böylelikle çok acil para ihtiyacı olan, bankalardan kredi çekemeyenler dahi nakit para ihtiyaçlarını karşılaya bilmektedirler.

Neler Var?

Vodafone Kredi Veriyor Mu? Ne Kadar Veriyor?

Vodafone kredi veriyor mu? veriyorsa da ne kadar veriyor? bu soruların yanıtını burada vereceğim. Direk konuya girerek doğruyu söylemek gerekir ise, Vodafone kredi vermiyor. Kredi verebilmesi de şuan için imkansız olarak gözüküyor. Çünkü, Vodafone BDDK da ismi olan bir BANKA değil arkadaşlar. Şimdilik BDDK da ismi olan hiç bir finansal kuruluşla da anlaşması yok! Bundan dolayı T.C. yasaları kapsımdan kredi verebilmesi imkansızdır. Peki şimdi diyeceksiniz ki! bir çok arkadaşımız Vodafone üzerinden kredi kullandıklarını iddia ediyor. Peki, bu nasıl oluyor?  İşte benimde aslında bu sayfada anlatmak istediğim de tamda bu konu. Şayet, amaç taksitli olarak para bulmak ise, bunu benim de bahsetmiş olduğum şekilde yaparsanız. Kesinlikle taksitli olarak nakit para ihtiyacınızı gün içinde karşılamış olursunuz. Peki ne kadar veriyor? Bunu ortalama olarak mevcut cihaz bedellerine göre sizler şu şekilde açıklaya bilirim.

 • Samsung Galaxy A21S => 3.708 TL
 • Samsung Galaxy A02 => 2.388 TL
 • OPPO A15s => 2.748 TL
 • Reeder P13 Max Lite => 1.668 TL
 • General Mobile 20 => 2.208 TL
 • Samsung Galaxy A02s => 2.808 TL
 • Casper Via E4 => 2.328 TL
 • Apple iPhone SE => 5.310 TL
 • Apple iPhone 11 => 8.010 TL
 • Apple iPhone 12 => 12.345 TL

Şimdi ben bu telefon marka ve bedellerini neden yazdım? Vodafone diyor ki, değeri faturalı hat sahiplerimiz, mağazamızda olan bulunan telefonlardan 1 tane ile 3 tane arasında alım yapabilirsiniz. Ben mesela 2 tane Apple iPhone SE alabildim. Dolayısıyla tanesi 5.310 TL den x2 dediğimizde 10.620 TL toplamda değeri olan ürün alabildim.

Ne Kadar Kredi Çekeceği Bizler Nasıl Anlaya Biliriz?
Bunun için Vodafone bayiliklerine giderek cihaz satın alma değerinizi sorgulata bilirsiniz. Bir diğer yöntem ise Vodafone yanımda uygulamasından sepetinize eklemeler yaparak göre bilirsiniz.

Peki, siz faturalı hatta benim gibi kredi alabilirimsiniz? Bunun cevabını almak için yukarıda verdiğim yöntemleri deneye bilirsiniz. Peki deneye bilmeniz için ise bazı şartlara uygun olmanız gerekir.

Mesela, öyle bugün Vodafone hattı alıp yarın kredi almak için işlemlere başlayamazsınız. Peki nedir, bu şartlar?

Vodafone Faturalı Hatta Kredi Alınabilir Mi? Sorgulama Yapma

Vodafone hatta doğrudan giderek kredi alınabilir mi? sorusunun yanıtını yukarıdaki başlık altında verdim. Üstelik ne kadar alınabilir sorusunun da cevabını sizlere ufak bir kaç hesaplama yaparak yanıtladım. Fakat, şöylede bir durum var ki, ne yazık ki, her aşağıda bahsetmiş olduğum gibi başvuru yapan bu imkanlardan yararlanamıyor. Bunu inanın ben söylemiyorum. Vodafone resmi İnternet sayfası söylüyor. Bizlere ve diyor ki, cihaz kampanyalarından yararlanacaklar şu şartlara sahip olmalıdır.

 1. Faturalı olarak bireysel veya esnaf hat sahibi olması gerekir.
 2. Katılmak istediğiniz cihaz kampanyasına uygun müşteri limit puanına sahip olmanız gerekir. Bu puanı da belirleyici etkenler sizin için yapmış olduğum araştırmaya göre şunlardır.
  1. En az 6 aylık Vodafone faturalı hat sahibi olmanız
  2. Düzenli olarak faturalılarınız ödemiş olmanız
  3. Daha önce tablet yada telefon almıyor olmanız
 3. 30 Gün için tarife değişliği yapmamış olmanız. (Eğer tarifesi ile birlikte telefonunu değiştirecekse)
 4. Son 48 saat içinde SIM kart değişikliği yapmamış olmanız
 5. Hat puan kara yada gri listesi içinde olmamış olmanız

Gerekmektedir. Bununla birlikte adınıza kayıtlı GSM numarasından maksimum olarak 3 tane cihaz alabileceğinizi de hatırlatmak istiyorum. Cihaz kampanyaları hakkında bilgi almak için de 0-542-756-70-00 telefon numarasını araya bileceğini de belirtmek isterim.

800 900 1200 Puana Kredi Veren Bankalar dan puanınız düşük dahi olsa kredi çekebileceğini biliyor muydunuz?

Peki bu şartlara sahip olanlara ortalama ne kadar nakit para çıkar? Bunu nasıl hesaplama yapabilirsiniz.

Vodafone Faturalı Hatta Ne Kadar Nakit Kredi Çıkar? Hesaplama

Vodafone faturalı hatta herkese aynı miktarda cihaz sağlamamaktadır. Dolayısıyla da bundan ötürü herkes de aynı miktarda kredi kullanamaz. Sizin adınıza kaç TL kredi çıkacağını bilmemiz için telefon numaranızı öncelikle bilmemiz gerekir. Aksi halde Vodafone faturalı hattınıza kaç lira kredi çıkacağınızı hesaplama yapamayız. Şayet hattınıza kaç TL kredi çıkacağını sizler hesaplama yapmak istiyorsanız da size bu işlemi yapabilmeniz için bir kaç yol göstere biliriz. Hattınıza kaç lira kredi çıkacağının hesaplama yapılması için bu yollar ise şunlardır.

 1. Herhangi bir yetkili Vodafone bayiliklerine giderek
 2. Vodafone tabelasına sahip sıfır yada 2.el cep telefonu satan bayilere başvuru yaparak
 3. Faturalı hatlara kredi veriyorum diyen firmalara başvuru yaparak
 4. Bizim önerdiğimiz şekilde Vodafone resmi İnternet sayfası üzerinden

Bahsetmiş olduğumuz bu 4 yöntemlerden istediğiniz ile faturalı hattınıza ne kadar kredi çıkar, hesaplama yaptıra bilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz bir şekilde! Ama yok ben illa sizin tecrübelerinize güvenerek ortalama olarak Vodafone faturalı hattıma ne kadar kredi çıkar diye hesaplama yaptırmak istiyorum diyorsanız. Sizlere aşağıdaki tabloda ortalama olarak bir bilgilendirme yapabilirim.

VODAFONE FATURALI HATTIMA ORTALAMA NE KADAR KREDİ ÇIKAR HESAPLAMASI
Faturalı Hat Sahiplik Süresi (Ay) Tahmini Çekilebilir Kredi Miktarı
6 -8 3.300 TL
8-12 4.800 TL
12-18 5.500 TL
18-36 8.800 TL
36-48 10.000 TL
48-60 15.000 TL

Dediğim gibi  bu rakamlar ortalama olarak hat sürenize göre hesaplama yapılmıştır. Net bir şekilde öğrenmek için ise yukarıda belirtmiş olduğum 4 yoldan birini seçmeniz gerekir. Hem net olarak ne kadar kredi çekebileceğini öğrenmek hem de başvuru yapmak için ise 2 tane seçeneğiniz olacak. Bu seçenekler neler diyorsanız? Sizler için aşağıda bunlara açıklık getirdim.

blank

Vodafone-Faturalı-Hatta-Ne-Kadar-Nakit-Kredi-Çıkar

Paylaştığım her iki seçenekle, ister bireysel olarak KOMİSYONSUZ, isterseniz de belli bir komisyon karşılığında Vodafone faturalı hat üzerinden kredi başvurusunda buluna bilirsiniz.

Faturalı Hatta Nakit Kredi Güvenilir Mi? (En Güvenilir Başvuru Yapma)

Faturalı hatta taksitli nakit kredi çekmek güvenilir mi? bence bahsetmiş olduğum şekilde müracaat ederseniz son derece güvenilir tir. Çünkü başvuru yapmak için ortada hiç bir aracı kurum yoktur. Hele bir de benim bahsetmiş olduğum şekilde başvuru yapıp, daha sonra cihazınızı da söylediğim gibi pazarlarsanız, faturalara hatta nakit kredi çok güvenlidir. Peki, en güvenilir şekilde başvuru yapıp ve sonrasında nakit paraya nasıl sahip olabilirsiniz? Kendi göbeğini kendi kesecekler için gelsin o zaman bu yöntem 😉

 1. https://www.vodafone.com.tr/telefonlar/login adresine giriş yapalım. Burada karşınıza resimde görmüş olduğunuz şekilde bir giriş formu çıkacak. blank
 2. Forma cep telefon numaranızı giriniz. Şifre için ise cep telefonunuzun kısa mesaj bölümünden S yazıp 7000 numarasına mesaj atınız. Anında giriş için şifreniz gelecektir. Bu şifreyi de girdikten sonra DEVAM ET demeniz gerekir.
 3. Sayfanın üstünde ve altında CİHAZ TEKLİFLERİM diye butonlar göreceksiniz. Bu butonlardan istediğinize tıklayınız. blank
 4. Karşınıza bir çok farklı ve modelle sahip cep telefonları çıkacak. Bu telefonlardan benim önerim iPHONE markasına ait olanlardan satın almanızdır. Bunun içinde sağ menüde ‘FİYATI EN PAHALI‘ olanı seçmeniz yeterli olacaktır. Örneğin ben; 1 tane fiyatı 19.065 TL olan iPhone 12 Pro Max 128GB Grafit alabiliyorum. 😀
 5. Sepete ekledikten sonra DEVAM ET diyelim.
 6. Teslimat bilgilerimizi girelim ve yine DEVAM ET diyelim.
 7. Cep telefonumuza gelen SMS doğrulama şifresini girelim.

Ve cihazımız artık kargoya da… Şimdi ortalama olarak 3 ile 6 gün içinde yapılacak olan cihazımızın teslimatını beklememiz gerekiyor. Bu işlemle en güvenilir, tamamen aracısız ve komisyonsuz bir şekilde Vodafone faturalı hattımız üzerinden cihaz satın almış olduk. Faturalı hattımıza ilaveten taksitli olarak satın almış olduğumuz bu cihazı peki nasıl peşin paraya kolayca çevire biliriz. Yine bunun için bir çok seçeneğiniz var. Güvenilirlik sıralamasına göre bu seçenekleriniz ise şunlardır.

 1. Herhangi bir telefon alım satımı yapan bayisine giderek, elden alış veriş yapmanız.
 2. Eş ve dostlarınıza telefon ile haber ederek elden satış yapmanız.
 3. Facebook & İnstagram gibi Sosyal medyalar üzerinden satış yapmanız.
 4. Sahibiden yada Gittigidiyor gibi 2.el sitelerden satışta bulunmanız

Bu işlemler ile uğraşmak istemiyorsanız. Sizlere o zaman ya aşağıdaki bahsettiğim yolu takip etmeniz. Yada 1 Dk da Faturalı Hatlara Komisyonsuz Kredi sayfamız da yer alan güvenilir firmalarla iletişim kurmayı öneririm.

İstanbul Vodafone Faturalı Hatta Kredi Veren Firmalar Hangileri?

Türkiye genelinde en çok Vodafone faturalı hatta kredi veren firmalar İstanbul’da bulunmaktadır. Bunun nedeni sanırım tahmin etmeyen yoktur. Biz yine de belirtmemiz gerekir ise Türkiye’nin en fazla nüfusuna sahip olmasındandır. İstanbul’da faturalı hatta kredi veren bu firmaların hangileri olduğunu sizlere iletişim adresleri ile birlikte paylaşa biliriz. Ancak, bunların ne denli güvenilir bir firma olduğuna KESİNLİKLE KEFİL OLAMAYIZ. Bu nedenle SAKIN! ÖN ÖDEMELİ BİR FİRMA İLE TİCARET YAPMAYINIZ. Bu çok önemli uyarımdan sonra sizlere İstanbul’da Vodafone dahil olmak tüm faturalı hatlara kredi veren firmaları listeliyorum.

 • Misyon Kredi
  • Tel: 0-212-934-01-12
 • Akce Finans Merkezim
  • Tel: 0-535-482-67-06
 • Hatlara Nakit İmkan
  • Tel: 0-538-069-16-59
 • Faturaya Nakit Merkezi
  • Tel: 0-535-660-43-73
 • Başkent Kredi Finans
  • Tel: 0-506-868-26-64

Yukarıda yine özellikle belirtmiş olduğum gibi, kesinlikle bu ismini saydığım İstanbul’da Vodafone faturalı hatlara kredi veren firmalara KEFİL DEĞİLİZ. Hiç biri ile herhangi bir ticari anlaşmamız da bulunmamaktadır. Tamamen başvuru yapıp yada yapmamak size kalmıştır. Yok ben bankalardan kredi çeksem ne işim var bu firmalar ile diyorsanız da size bir müjdem olacak. Lütfen Kredi Sicil Affı Çıktı Mı? Ne Zaman Yürürlüğe Girecek, Bankalar Uygulayacak? da yer alan içeriğimi bir okuyunuz. Sonra sizlerde göreceksiniz ki, aşağıdaki kredi imkanlarından çok rahat bir şekilde yararlana biliyormuşsunuz meğer..

 • Bağlantısını vermiş olduğumuz içerikteki gerekli işlemleri sağlamanız durumunda, ING den kolaylıkla ŞUBAT ayı için verilen faiz oranları ile aşağıdaki krediyi çekebilirsiniz.
ING 12 Ay 24 Ay 36 Ay
%1.24 %1.59 %1.89

 

Miktar Vade (Ay) Aylık Taksit Toplam Maliyet
40.000 TL 26 2.249,91 TL 58.497,61 TL
28 2.144,26 TL 60.039,26 TL
30 2.053,45 TL 61.603,69 TL
34 1.905,87 TL 64.799,61 TL
36 1.895,01 TL 68.220,44 TL

Daha sonra online başvuru içinde tek yapmanız gereken, bu formu doldurmak olacaktır. Konu hakkında sormak isteyen arkadaşlarımız. Bizlere aşağıda bulunan yorumlar kısmında sorularınızı iletebilirsiniz. Lütfen sorularınızı iletirken bizim sizlere haber sağlamaktan başka bir amacı olmayan şahsi İnternet sitesi, olduğumuzu unutmayalım arkadaşlar.😉

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalamamız: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın