Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

Vodafone 2 4 10 GB Bedava İnternet Hediyesi Kazanma

Vodafone hat kullanıcılarına bedava hediye 10 GB kadar internet vermektedir. Haftalık 1, 2 ila 5 GB dan başlayıp aylık en az 10 GB bedava 4.5 G internet nasıl kazanacağınızı ise videolu olarak anlattım. En az 1 GB hediye internet kazanmak istiyorsanız bu içeriğimizdeki talimatları uygulamanızı tavsiye ederim.

Vodafone 2 4 10 GB Bedava İnternet Hediyesi Kazanma

Vodafone Temmuz 2022 yılında da bedava internet vermeye devam etmektedir. 15 Senelik Vodafone hat kullanıcısı olarak her hafta bu hediye internet paketlerinden yararlanmaktayım. Bedava Vodafone internet almak için ne yapmalıyım diyenler için de nasıl kazandığımı sizlere anlatmak istedim.

Neler Var?

1 2 4 10 GB Vodafone Bedava İnternet Kampanyası (Temmuz 2022)

Kendim şahsen yıllardır Vodafone hat kullanıcı olmaktayım. Ne diğer operatörlere geçiş yaptım nede hiç bir tarife değişikliği de bulundum. 2007 yılının Eylül ayından, 2022 Temmuz ayına kadar da hiç bir şekilde ne operatör nede tarife değişikliği yaptım. Sabit bir şekilde kaldım. Her ne kadar hattımın çekim gücünden memnun olsam da ne yalan söyleyeyim, onca senelik sadakatimin karşılığını fiyatlandırma konusunda alamadığımı kendimce düşünüyorum. Buna rağmen yine de Vodafone GSM hattını çok seviyorum. Neden mi? Çünkü bu devirde konuşma ve SMS den daha fazla ihtiyaç duyduğum şey internet paketi olmaktadır. İnternet konusunda Vodafone hediye GB vermeye asla doymuyor. Her ay bunun için de farklı isimler altında kampanyalar düzenlenmektedir. Bu kampanyalara örnek verecek olursak;

 1. Bayram Hediyesi
 2. Uygulama İndirme
 3. Çarkı Çevir
 4. Soruyu Bil
 5. Ramazan Hediyesi

gibi bir çok kampanya düzenlemektedir. En güzel yanı ise yapmış olduğu bu kampanyalardan tüm Vodafone hat sahiplerinin yararlanabiliyor olmasıdır. Bedava olarak vermiş olduğu şuan için Vodafone hediye internet paketi kampanyası ise 1 taneden oluşmaktadır.

Özellikle 2022 yılında çok fazla rağbet gören iletişim uygulaması WhatsApp olmaktadır. Şayet sizlerde bu uygulamayı kullanıyor iseniz, Sizlere güzel bir haberim var. İnternetiniz dahi olmadan bu uygulamayı kullanmanız mümkündür. Nasıl mı? İşte cevabımız bu İnternetsiz WhatsApp Nasıl Kullanılır? Ücretsiz Çevrimdışı Kullanımı bağlantımızda bulunmaktadır.

Belki de bu kampanya siz bu içeriği okuduğunuz da bitmiş olabilir. Bu sizleri hayal kırıklığına uğratmasın sakın. Çünkü emin olun ki az sonra sizlerle paylaşacağım Vodafone 4.5 GB bedava internet alma nasıl yapılır? Başlığı altındaki sayfaya giderseniz, farklı ücretsiz internet kazanma olanaklarından sizlerde yararlanmış olursunuz.

Vodafone 4.5 GB Bedava İnternet Alma Nasıl Yapılır?

Vodafona kullanıcılarına harika bir haber ile geldik. Vodafone operatörünü tercih eden hat kullanıcılarına neredeyse her ay bedava internet verdiğini biliyor muydunuz? Bilmeyen için hemen kısa bir hatırlatma yapalım. Vodafone düzenlemiş olduğu ücretsiz internet kampanyalarıyla da haftalık 2 GB dan başlayıp 4 GB hatta 10 GB kadar da bedava internet verdiği olmuştur. Allah var ya! Görüyorum ki bedava internet verme kampanyaların da Vodafone şebekesi bir hayli cömert davranıyor. Bunu nereden biliyorsunuz dur diye merak edenler vardın kesinlikle. Hemen yanıtlayayım. Bizzat kendim Vodafone hat kullanıcısı olarak ve ücretsiz vermiş olduğu internet paketi kampanyalarını da yakından takip etmekteyim. (Bu devirde bedava interneti kim istemez ki öyle değil mi?) Haydi gelin şimdi gelin hep birlikte Vodafone 4.5 GB bedava internet paketini nasıl alabileceğimizi görelim.

 1. Öncelikle yapmanız gereken kullanmış olduğunuz cep telefonlarınıza ”Vodafone Yanımda” Uygulamasını yüklemeniz gerekmektedir. Yüklemek için ise bağlantılarımız şu şekildedir.
  • Apple yani ISO kullanıcıları için  → Bu Bağlantıyı tıklamaları yeterli  olacaktır.
  • Android kullanıcıları ise  → Bu Bağlantı üzerinden yapabilirler.
 2. Uygulamayı telefonumuza yükledik. Yükledikten sonra şimdi ”Vodafonluyum” bölümünden ”GİRİŞ YAP” dememiz gerekecek.

  blank

  Vodafoneliyim-giriş-yap

 3. Açılan ekranın üzerinde bulunan hesap seçimini ”MOBİL HESABIM” olarak yapmalısınız.

  blank

  Mobil-Hesabım

 4. Şimdi ”Telefon Numaranızı” ve ”Şifrenizi” girerek giriş yap butonuna basmalısınız. Şifrenizi unuttuysanız yada bilmiyorsanız S yazıp 7000 e mesaj atarak kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Yada diğer bir seçenek görselde ok işareti ile gösterdiğimiz ”Şifremi Unuttum” demeniz halinde sizi yine sistem otomatik olarak mesaj bölümüne yönlendirmiş olacaktır.

  blank

  Telefon-numarası-ve-şifreniz-ile-giriş-yap

 5. Almış olduğumuz şifreyle yada var olan şifreniz ile giriş yaptıktan sonra sıra geldi cep telefonumuza gelen ”Onay Kodunu” girmeye.

  blank

  Vodafone-yanımdaya-giriş-için-onay-kodu

 6. Menünün üst kısmında bulunan ”Hediye Çarkı” butonuna basmalısınız.

  blank

  Hediye-çarkı-butonu

 7. Şimdiki aşamamız ”Hediye Çarkına Git” demek olacaktır.

  blank

  Hediye-çarkına-git

 8. Şimdi hediye çarkını çevirme zamanı. Haydi çarkı çevirelim.

  blank

  Hediye-çarkını-çevir

 9. Size ne geldi bilmiyorum fakat, ama bana görsel üzerinde de görmüş olduğunuz gibi 4 GB bedava internet geldi arkadaşlar.

  blank

  4-GB-bedava-internet-hakkı

Evet arkadaşlar gördüğünüz üzere Vodafone den bedava 4.5 hediye internet kazanmak işte bu kadar basit olmaktadır. Her zaman hatta en zor anınızda dahi hiç internetim yok diye üzülmeyin. Çarkı çevirin bedava internet hakkına sahip olun.😊  Eğer ola ki Vodafone tarafından verilen bu ücretsiz hediye internet paketi kampanyasını kaçırdıysanız hiç üzülmeyin. Çünkü yukarıda da bahsetmiş olduğum gibi mutlaka farklı bir hediye internet kampanyası da ilerleyen zaman içerisinde kesinlikle olacaktır.

 • Ola ki hiç bir banka sizlere kredi vermiyor. İşte burada da eğer vodafoneli iseniz işte o zaman yaşadınız diyorum.Vodafone Faturalı Hatta 20 Bin TL Kredi Nasıl Alınır? bankalardan kredi alamazsanız dahi buraya bırakmış olduğum bağlantıda anlattığım şekilde kredi almanız mümkün olacaktır. Tüm detaylar bağlantımızda saklı!

HA şimdi bunu da nerden biliyorsun diye düşünüyorsunuz eminim. Ama yazımızın en başında da söylediğim gibi ben taa 2007 yılından buyana vodafone müşterisiyim arkadaşlar. Bırakında o kadarını tahmin edeyim artık değil mi? Sizler bu kampanyalardan nasıl haberdar oluruz veya nasıl görürüz ve bu kampanyalara nasıl katılabiliriz diyorsanız da aşağıda anlattım yolu izlemeniz yeterli olacaktır.

En Az 6 GB Bedava İnternet Kazanmanın Diğer Yöntemi

En az 6 GB bedava internet kazanmanın diğer yöntemi? Vodafone hediye internet kazanmak için diğer bir yöntemden daha sizlere bahsetmek istiyorum. Eğer Kİ yukarıda bahsetmiş olduğum ücretsiz internet kampanyası biterse bu vereceğim yöntemi uygulayarak bedava internet kazanabilirsiniz. Daha doğrusu şu şekilde söylemem gerekir ise bu anlatacağım menüden yukarıda anlattığım kampanya bitti diyelim. İşte o zaman güncel mevcut ücretsiz hediye kampanyalarını görebilir ve hatta başvuruda bulunabilirsiniz. Üstelik Vodafone den 20 GB kadar varan bedava internet paketi kazanmanız mümkün arkadaşlar. Haydi şimdi bu paketten yararlanmak isteyenler için mutlaka kontrol edip, uygulamaları gereken yolu nasıl izleyeceklerine geçelim.

 1. Yine ilk olarak yukarda anlatmış olduğum gibi ”Vodafone Yanımda” uygulamasına giriş yapmanız gerekecektir.
 2. Sonrasında ana sayfa üzerinde yer alan ”Ek Paketlerim” butona basarak giriş yapmalısınız.

  blank

  Ek-paketlerim

 3. Açılan ekran üzerinde ”Öne Çıkan Kategoriler” bölümünden ”İnternet” seçeneğine tıklayalım.

  blank

  İnternet

 4. Şimdi bu aşamada açılan sayfada Vodafone ait tüm ek internet paketlerini görmüş olacaksınız. Bunların içlerinde sizin de görmüş olduğunuz gibi ücretsiz yani hediye internet paketleri de yer almaktadır. Buradan ”Hemen Al” butonuna basmanız halinde hattınıza hediye internet almış olacaksınız.

  blank

  Hemen-bedava-internet-paketi-al

Arkadaşalr sizler için ben bu içeriği yazmadan önce bedava internet hakkımı kullanmıştım. Bundan dolayı yani bedava internetimi aldığım için sizin de yukarda görselde gördüğünüz gibi ”Ücretsiz Aylık 2 GB İnternet Paketi” için ”Bu Paket Hattınıza Tanımlanmıştır” ibaresi yazmaktadır. Sizler kullanmadığınız için yararlanabileceksiniz. Ben şansımı yenilenme tarihine 16 temmuza kadar bekleyeceğim.😊

 • Sizlere önemli bir bilgi daha vermek istiyorum. Vereceğim imkandan bizzat kendimde yararlandığım için ihtiyacı olanlar adına paylaşmak istedim. Akbank Gelir Belgesiz 100 Bin TL Kredi Nasıl Aldım? doğru duydunuz. Hiç bir gelir belgesine sahip değilim fakat 100 bin TL kredi kullandım. Nasıl mı? Bağlantımıza tıklamanız halinde sizlerde öğrenebilirsiniz.

Vodafone den bedava 2 4 6 10 20 hatta ve hatta sınırsız internet kazanmak için izlemeniz gereken yollar bu şekilde olmaktadır. Sizlere bu imkanları yukarıda görselleri ile birlikte anlatmaya çalıştım. Umarım faydalanabilmişsinizdir. Son olarak bir de bunun videosunu kolaylık olması adına sizler için hazırladım. İzlemenizi öneririm.😉

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalamamız: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın