Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

3 Yöntemle Vakıfbank Mobil Bankacılık Açma! (Şubeye GİTMEDEN)

Vakıfbank müşterisi olmadan dahi bankanın mobil bankacılık deneyimini yaşaya bilirsiniz. Şubeye gitmeden imza dahi atmadan bunu sadece 5 dakika içinde sağlaya bilirsiniz. Şubeye gitmeden Vakıfbank İnternet bankacılığı şifresi alabilmek için ise iki şeye sahip olsanız yeterli olacaktır.

3 Yöntemle Vakıfbank Mobil Bankacılık Açma! (Şubeye GİTMEDEN)

1. olarak NFC özelliğine sahip bir cep telefonuna.(NFC özelliği akıllı tüm cep telefonlarında vardır.) 2. olarak ise yeni nesil çipli nüfus cüzdanına. Bu iki şeye sahipseniz, nasıl şubeye gitmeden 2023 yılında son güncelleme ile hesap açarak şifre alabileceğinizi sizin için aşağıda anlattım.

Neler Var?

Vakıfbank Mobil İnternet Bankacılık Açma, Şifre Alma Şartı Nedir?

Vakıfbank mobil bankacılık hesabı açmanın bir tek şartı vardır. Vakıfbank İnternet bankacılığına giriş yapacaklardan istenilen bu şart ise şudur. ”Vakıfbank Mevduat Hesaplı Müşterisi Olmak” Şayet değilseniz mümkünatı yok Vakıfbank mobil bankacılık hesabı açamazsınız. Vakıfbank müşterisi olmanızın ise 2 tane seçeneği vardır. Mobil İnternet bankacılığı hesap açmak için ilk aranan şart olan banka müşterisi olmanın bu iki seçenekleri ise şunlardır.

 1. Herhangi bir Vakıfbank şubesine kimlik yada ehliyet belgesi ile gidilir. Müşteri sınıfınıza göre ilgili departmandan sıra alınır. Kimlik ibrazı yapılarak, doldurulan sözleşme formuna müteakip Vakıfbank müşterisi olunur. (Bu işlem için şubeye gideceğiniz süreyi göz önünde bulundurursak en az 40 dakika bir zaman kaybı yaşarsanız.)
 2. Banka şubesine hiç gitmenize gerek kalmadan Vakıfbank müşterisi olabilirsiniz. Sadece 5 ila 7 dakika içinde Vakıfbank mobil bankacılık hesabı açmak için istenilen şartı böylece en hızlı bir şekilde sağlamış olursunuz. Şubeye gitmeden Vakıfbank müşterisi nasıl olunur diyorsanız? Banka Şubesine Hiç Gitmeden Vadesiz Hesap Açılır Mı? Nasıl? sayfamda bunu göre bilirsiniz.

Vakıfbank mobil bankacılık hesap açmanın şartını vadesiz hesap açarak sağladıktan sonra, peki İnternet giriş şifresini nasıl alabiliriz? Bunun içinde bir kaç seçeneğiniz bulunmaktadır. Ben sizlere bu seçeneklerin neler olduğunu sıralama yapayım. Artık hangisi sizin hesabınıza geliyorsa, buna göre siz Vakıfbank internet giriş şifrenizi oluştura bilirsiniz.

1- Vakıfbank Şubesine Giderek Şifrenizi Oluşturta Bilirsiniz

Vakıfbank mobil İnternet bankacılığı şifresi almanın en klasik yoludur. Zaman sorununuz yok ise İnternet bankacılığına giriş şifre oluşturmanın ayrıca en basit yöntemidir. Şifre almak için yapmanız gereken ise size en yakın Vakıfbank şubesine gitmektedir. Mesai saatleri içerisinde gideceğiniz Vakıfbank şubesine yanınızda götürmeniz gereken ise sadece kimlik belgenizdir. SMS alma özelliğine sahip bir de herhangi marka ve model cep telefonuna sahipseniz, bu işi oldu bilin 😊

Vakıfbank şubesine giderek İnternet bankacılığı giriş için şifre almak isteyenlerin yapması gerekenler ise şunlardır.

 1. Bireysel müşteriler departmanına T.C. kimlik numaranızla birlikte alınır. (Ticari iseniz KOBİ bölümüne sıra almanız gerektiğini bilmenizi isterim)
 2. Ehliyet, yada Türkiye Cumhuriyeti kimlik belgenize ilgili memura veriniz. Kendisine Vakıfbank mobil bankacılık giriş şifresi almak istediğini söyleyiniz.

Bir kaç dakika içinde Vakıfbank İnternet giriş şifreniz müşterisi olduğunuz Vakıfbank sistemindeki cep telefonuna SMS olarak gelecektir. Daha sonra bu şifre ile Vakıfbank İnternet bankacılığına giriş yapabilirsiniz.

2- Vakıfbank Müşteri Hizmetlerini Arayarak İnternet Giriş Şifrenizi Alabilirsiniz

Vakıfbank’ta şayet bir mevduat hesabınız var ise, İnternet giriş şifrenizi müşteri hizmetleri üzerinden de alabilirsiniz. Bunun için de size yine iki tane seçenekten bahsedeceğiz. Her iki seçenek üzerinden Vakıfbank müşteri temsilcisi ile iletişim kura bilirsiniz. İnternet bankacılık giriş şifrenizi alabilirsiniz. Ben müşteri temsilcisi üzerinden şifre alabilmeniz için ilk önereceğim yol ile anlatıma başlamak istiyorum.

 1. https://www.vakifbank.com.tr/ adresine giriniz.
 2. Sağ alt köşede CANLI DESTEK butonuna tıklatınız. blank
 3. Açılan sayfadan İNTERNET/MOBİL BANKACILIK seçeneğini tıklayınız. blank
 4. Kişisel bilgilerinizi de girdikten sonra kişisel verilerin korunması kutucuğunu da işaretleyerek GÖRÜŞMEYE BAŞLAT diyelim.

Bir kaç dakika içinde karşınıza Vakıfbank müşteri temsilcisi dahil olacaktır. Kendisinden Vakıfbank mobil İnternet bankacılık giriş şifresini talep edebilirsiniz. Bir kaç saniye içinde cep telefonunuza da şifrenizin geldiğinizi göre bilirsiniz.

1 Dk da Vakıfbank İpotekli İhtiyaç Kredisi Alabilirsiniz! hem de 3 ay ödemesiz olarak. Şifrenizi aldıktan sonra nasıl başvuru yapabileceğiniz ise ilgili bağlantımızda!

Vakıfbank müşterisi temsilcisi üzerinden İnternet mobil giriş şifresini almanızın bir diğer yolu da telefonunuz üzerinden geçmektedir. Bunun içinde yapmanız gereken.

 1. 0-850-222-07-24 numarayı arayınız.
 2. T.C. kimlik numaranızı giriniz ve bekleyiniz.

Şimdi yapmak istediğiniz işlem nedir? Sorusuna ”Mobil İnternet Bankacılık Şifre Alma” diye cevaplayın. Vakıfbank asistan size yardımcı olacaktır. Şayet olamıyorsa bile sizi canlı müşteri hizmetleri görevlisine bağlayacaktır.

3- Vakıfbank Kredi Yada Banka Kartınızla Şifrenizi Alabilirsiniz

Vakıfbank İnternet bankacılık giriş mobil şifresini oluşturmak için 3. yöntemden şimdide bahsedeceğiz. Bu yöntem üzerinden İnternet bankacılık giriş şifresi alabilmeniz için yanınızda olması gereken bir şeyin olacağını söylemek isterim. Bu ise Vakıfbank kredi yada banka kartıdır. Şayet bu kart yanınızda yok ise bu bahsedeceğim yöntemle İnternet bankacılığı giriş için şifrenizi alamazsınız. Kartınız yanınızda ise şifrenizi almak için ise izlemeniz gereken adımlarsa şu şekildedir.

 1. https://subesizbankacilik.vakifbank.com.tr/bireyselinternetbankaciligi/vb99/loginUser.aspx?T=0 adresine giriş yapalım.
 2. Sağ tarafta yer alan ”Şifremi Unuttum/İlk Kez Şifre Alacağım” butonuna tıklatalım. blank
 3. İnternet Bankacılığı Şifremi Almak İstiyorum kutucuğunu işaretleyerek DEVAM diyelim. blank
 4. Kredi yada bankomat kartından hangisine sahipseniz bunu seçin ve İLERİ diyelim. blank

Daha sonra yine istenilen diğer kişisel bilgileri de girdikten sonra yine cep telefonumuza SMS olarak Vakıfbank İnternet giriş şifremizi almış olacağız.

Vakıfbank Evlilik Kredisi Vermeye Devam Ediyor! (Düğün Yapacaklar) 3 ay ödemesiz fırsatlar kaçmaz!

Bahsetmiş olduğum 3 yöntemle Vakıfbank İnternet giriş şifresini aldıktan sonra giriş işleminizi nasıl yapabileceğinizi bilmiyorsanız, bunun içinde sizlere aşağıdaki başlık altında yardımcı olduğumu bilmenizi isterim.

Vakıfbank İnternet Bankacılığına 2 Yöntemle Giriş Yapabilirsiniz!

Vakıfbank mobil bankacılık şifre alma yöntemlerinden 3 tanesinden herhangi biri ile sağladıktan sonra artık İnternet bankacılığına giriş yapabiliriz. Vakıfbank İnternet bankacılığına giriş işlemi için iki tane yöntem vardır. Bu yöntemlerden benim de önerdiğim kesinlikle cep telefonu üzerinden sağlanan işlemlerdir. Şayet, herhangi bir android yada İOS tabanlı bir cep telefonunuz varsa bankanın uygulamasını indirerek giriş işlemini hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştire bilirsiniz. Vakıfbank İnternet bankacılığına giriş için ikinci yöntemse resmi İnternet sitesi üzerinden sağlanmaktadır. Şimdi Vakıfbank İnternet bankacılığına giriş için bu iki yöntemin nasıl yapılacağından bahsedeceğim sizlere.

İlk Yöntem Cep Telefonu Üzerinden Giriş Yapılarak:

İnternet’in çekmiş olduğu her yerden Vakıfbank İnternet bankacılığına girmek istiyorsanız kesinlikle bu yöntemi tercih etmelisiniz. İnternet bankacılığı işlemlerini hızlı bir şekilde yapmak isteyenler için ben kesinlikle cep telefonu üzerinden giriş yapılmasını öneririm. Bunun için herhangi marka ve modelde akıllı bir cep telefonunuzun olması yeterlidir. İşletim sistemi her ne olursa olsun kolaylıkla Vakıfbank İnternet bankacılığını böylece kullana bilirsiniz. Bunu yapmanız içinde ilk önce aşağıda vermiş olduğum bağlantılardan cep telefonunuza uygun olan uygulamayı indirmeniz gerekiyor.

Cep telefonunuza uygun olarak Vakıfbank uygulamasını indirdikten sonra uygulamayı kurup açmalısınız. Daha sonra almış olduğunuz şifrenizle giriş işlemlerini gerçekleştire bilirsiniz.

İkinci Yöntem Vakıfbank İnternet Bankacılığına Giriş Yapılarak:

Vakıfbank İnternet bankacılığına giriş yapılmasının ikinci yöntemi bankanın resmi İnternet sitesi üzerinden yapılan işlemdir. Bu işlemi daha çok tablet yada herhangi bir bilgisayar sahibi olan kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Bu işlemi sağlamanız içinde aşağıdaki adımları sırasıyla yerine getirmeniz yeterli olacaktır.

 1. https://bit.ly/3hp0dIU adresine ilk olarak giriş yapalım
 2. Daha sonra aşağıda görmüş olduğunuz gibi bir pencere açılacak blank
 3. Bu alana müşteri yada T.C. kimlik numaranız ve daha önce almış olduğunuz giriş şifrenizi girelim. Sonra ‘GİRİŞ’ butonuna tıklayalım.
 4. Güvenlik amaçlı gelen SMS kodunu yeni açılan pencereye girerek, Vakıfbank İnternet bankacılığına giriş işleminizi gerçekleştirmiş olursunuz.

Evet, Vakıfbank İnternet bankacılığına giriş için bu 2 yöntemden herhangi birini tercih edebilirsiniz. Şimdi bu işlemler sırasında sıklıkla yaşamış olduğunuz sorunların nedenlerini cevaplayacağım. Sonrasında ise Vakıfbank İnternet bankacılığı hakkında bilmeniz gerekilen diğer sorularınızın yanıtını vereceğim.

Vakıfbank Mobil Bankacılık Giremiyorum, Sorun Yaşıyorum

Vakıfbank İnternet bankacılığına giriş için beklenmedik bir hata yaşıyor olabilirsiniz. Yaşanan bu sorundan dolayı da giremiyor olabilirsiniz. Bu sorunun bir den fazla nedeni olabilir. Ama yaşamış olduğunuz bu sorunların tedariki muhakkak vardır. Peki, Vakıfbank mobil bankacılığa giremiyor ve bundan dolayı neden sorun yaşıyor olabilirsiniz. İşte nedenleri ve cevaplar.

 1. İnternet bankacılığına giriş için beklenmedik bir hata yaşandı uyarısı alıyorsanız bunun en kuvvetli nedeni İnternet hattınızın zayıf olarak bağlantı sağlamasıdır.
 2. Vakıfbank İnternet sitesine giremiyor olmanızın diğer en büyük nedeni cep telefonunuz da yer alan virüsler olabilir.
 3. Sıklıkla yaşanan Vakıfbank İnternet bankacılığına girilmeme nedeni ise sisteme aynı anda aşırı giriş olmasından ötürü olabilir.
 4. Vakıfbank mobil bankacılığa giremiyor olmanızın en düşük nedeniyse sistemde yapılan güncellemeler yada sunucu kaynaklı hatalardan kaynaklanabilir.

blank

Vakıfbank İnternet bankacılığına girememe en büyük 4 nedeni bunlardır. Bu sorunları çözmek için modeminizi yeniden başlatmanız en akıllıca yapılması gerekilen adımdır.

Vakıfbank İnternet Bankacılığıyla Neler Yapabilirsiniz?

Vakıfbank İnternet bankacılığı sahibi olmanızın size harika avantajları vardır. Bu avantajların neler olduğuna değinmeden önce daha önce bir çok kişi tarafından bilinmeyen bazı ayrıcalıklar için oluşturmuş olduğum içeriklerden bahsedeceğim. Bunlardan bir tanesi Vakıfbank İcralık 2. El Araçlara Başvuru Yapılması hakkında oluşturduğum içeriktir. Bankaya ait icralık 2.el araçları satın almayı istemeniz durumunda Vakıfbank İnternet bankacılığına giriş yaparak ihtiyaç kredisini anında kullana bilirsiniz. Bunun haricinde Vakıfbank İnternet bankacılığınıza giriş yaparak, diğer şu işlemleri de yapabilirisiniz.

 • 7/24 Vakıfbank hesaplarına para gönderme
 • Mesai saatlerinde her yere para transferi
 • 12 Ay Vadeli Kredi Kartından Taksitli Nakit Avans da bahsetmiş olduğum acil para ihtiyaçlarının karşılanması
 • Otomatik fatura ödeme talimatlarının verilmesi
 • Şans oyunlarına para gönderme
 • Kontur yada fatura ödeme
 • Tüketici, araç yada konut kredisi taksitlerinizi ödeme
 • Kredi kartı ödeme
 • Çeşitli aidat ödemeleri

Bunlar sadece bir kaç tanesidir. Aslında yapamadığınız tek şey elinize nakit para alıp vermek desek çok daha doğru olacak.  Bu arada hazır kredi demişken bankanın 2023 yılı ŞUBAT ayı için uygulamış olduğu kredi faiz oranları da şu şekildedir.

Vakıfbank ŞUBAT Ayı Kredi Faiz Oranları
İhtiyaç Kredisi 36 Ay Vadeli Konut Kredisi 120 Ay Vadeli Araç Kredisi 48 Ay Vadeli
%1.91 %1.29 %1.59

Başvuruları nasıl yapacağınızı biliyorsunuz 😊

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalamamız: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın