Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

3 Yöntemle VakıfBank Mobil Bankacılık Açma!

3 Yöntemle VakıfBank Mobil Bankacılık Açma!

Türkiye’nin en köklü bankası olan Vakıfbank avantajlarından yararlanmak istiyorsanız, mutlaka mobil bankacılık deneyimine dahil olmanız gerekir. Android yada İOS tabanlı cep telefonunuza indireceğiniz uygulama sayesinde bu deneyimi anında yakalaya bilirsiniz. Daha sonra yapmanız gerekense sadece mobil bankacılık fırsatlarından yararlana bilmek için kendi hesap açma işlemlerini sağlamanızdır. Vakıfbank tarafından müşterilerine sağlanan bu bulunmaz fırsatlardan yararlanmak için peki hesap açma ve şifre alma hatta değiştirme işlemleri nasıl yapılıyor? Vakıfbank İnternet bankacılığına giremiyor gibi beklenmedik hiç bir sorun yaşamadan bu işlemlerin nasıl yapılacağını sizlere biz açıklayacağız.

Vakıfbank Mobil Bankacılık Açma ve Şifre Alma!

Vakıfbank dijital imkanlarından yararlana bilmeniz için mutlak suretle mobil bankacılık hesabı açma işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Hesap açma işlemlerinin gerçekleşe bilmesi için de kesinlikle aranan ilk şart Vakıfbank müşterisi olmanızdan geçer. Şayet Vakıfbank müşterisi değilseniz asla bankanın mobil bankacılık olanaklarından yararlanamazsınız. Bu nedenle şayet Vakıfbank mobil bankacılık hesap açma işlemini yapmak istiyorsanız ilk olarak yapmanız gereken.

Herhangi bir Vakıfbank şubesine giderek, vadeli yada vadesiz olarak bir mevduat hesabı açtırmanız gerekir. Bu hesap ister Türk lirasından isterse herhangi bir döviz biriminden olabilir.

Vakıfbank vadeli yada vadesiz olarak açacağınız hesap için kesinlikle herhangi bir bedel ödemezsiniz. Ayrıca, kredi notunuz düşük dahi olsa bu hesabı yine ücretsiz olarak Vakıfbank şubelerinden açtırabilirsiniz. 1 Dk’da Vakıfbank İpotekli İhtiyaç Kredisi Alabilirsiniz de bahsetmiş olduğum kredi faiz oranlarından yararlana bilmenin ilk adımı bu hesabın açılmasıyla başlar. Peki, Vakıfbank şubesine giderek bu hesabı açtıktan sonra mobil bankacılık hesap açma işlemlerini nasıl yapa bilirsiniz? Aslında bu işlem vadeli yada vadesiz olarak hesap açma işlemlerinden çok daha kolaydır. Bu işlemi sağlamanız için banka sizlere bir çok yol göstermektedir. Bu yollar,

 1. Benim de kesinlikle tavsiye edeceğim, vadeli yada vadesiz olarak mevduat hesabı açtırma işlemlerinde ilgili memurdan mobil bankacılık hesap açma işlemini de sağlamasını rica edilmesidir. Banka görevlisi saniyeler içerisinde mevduat hesabınız açıldıktan sonra size ait olan cep telefonunuza giriş şifrenizi gönderecektir.
 2. İkinci yöntem ise Vakıfbank İnternet bankacılığı sayfası üzerinden sağlanmaktadır. Bunun için kredi kartı yada bankaya ait bankomat kartınızın yanınızda olması şarttır. Bu kartlar yanınızdaysa yapmanız gereken adımlar sırası ile şu şekilde oluşur.
  1. https://bit.ly/2ZuJiyb adresine giriş yapınız.
  2. Açılan sayfanın altında ‘İnternet Müşterisi Ol’ butonuna basınız
  3. Karşınıza iki seçenek çıkacak. Bunlardan bir tanesi ‘Kredi Kartı Bilgilerimi Girerek Devam Etmek’ bir diğeri de ‘Bankomat Kartı Bilgilerimi Girerek Devam Etmek’ siz de hangi Vakıfbank kartı varsa onu burada seçmeniz gerekiyor.
  4. Seçiminizi yaptıktan sonra kart bilgilerinizi girdikten sonra ‘Devam’ diyerek sistemden yer alan cep telefon numaranıza mobil bankacılık açmak için şifrenizi alabilirsiniz.
 3. Vakıfbank mobil bankacılık açma işlemi için son yol müşteri hizmetlerini aramaktan geçmektedir. 0-850-222-07-24 telefon numarasını arayarak Vakıfbank mobil bankacılık şifre açma işlemini gerçekleştire bilirsiniz.

Vakıfbank mobil bankacılık şifre alma işlemi bu 3 yöntemden herhangi biriyle tamamlayanlar artık sisteme giriş yapmak için aşağıdaki yöntemlerden herhangi birini seçebilir.

Vakıfbank İnternet Bankacılığına 2 Yöntemle Giriş Yapabilirsiniz!

Vakıfbank mobil bankacılık şifre alma yöntemlerinden 3 tanesinden herhangi biri ile sağladıktan sonra artık İnternet bankacılığına giriş yapabiliriz. Vakıfbank İnternet bankacılığına giriş işlemi için iki tane yöntem vardır. Bu yöntemlerden benim de önerdiğim kesinlikle cep telefonu üzerinden sağlanan işlemlerdir. Şayet, herhangi bir android yada İOS tabanlı bir cep telefonunuz varsa bankanın uygulamasını indirerek giriş işlemini hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştire bilirsiniz. Vakıfbank İnternet bankacılığına giriş için ikinci yöntemse resmi İnternet sitesi üzerinden sağlanmaktadır. Şimdi Vakıfbank İnternet bankacılığına giriş için bu iki yöntemin nasıl yapılacağından bahsedeceğim sizlere.

İlk Yöntem Cep Telefonu Üzerinden Giriş Yapılarak:

İnternet’in çekmiş olduğu her yerden Vakıfbank İnternet bankacılığına girmek istiyorsanız kesinlikle bu yöntemi tercih etmelisiniz. İnternet bankacılığı işlemlerini hızlı bir şekilde yapmak isteyenler için ben kesinlikle cep telefonu üzerinden giriş yapılmasını öneririm. Bunun için herhangi marka ve modelde akıllı bir cep telefonunuzun olması yeterlidir. İşletim sistemi her ne olursa olsun kolaylıkla Vakıfbank İnternet bankacılığını böylece kullana bilirsiniz. Bunu yapmanız içinde ilk önce aşağıda vermiş olduğum bağlantılardan cep telefonunuza uygun olan uygulamayı indirmeniz gerekiyor.

Cep telefonunuza uygun olarak Vakıfbank uygulamasını indirdikten sonra uygulamayı kurup açmalısınız. Daha sonra almış olduğunuz şifrenizle giriş işlemlerini gerçekleştire bilirsiniz.

İkinci Yöntem Vakıfbank İnternet Bankacılığına Giriş Yapılarak:

Vakıfbank İnternet bankacılığına giriş yapılmasının ikinci yöntemi bankanın resmi İnternet sitesi üzerinden yapılan işlemdir. Bu işlemi daha çok tablet yada herhangi bir bilgisayar sahibi olan kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Bu işlemi sağlamanız içinde aşağıdaki adımları sırasıyla yerine getirmeniz yeterli olacaktır.

 1. https://bit.ly/3hp0dIU adresine ilk olarak giriş yapalım
 2. Daha sonra aşağıda görmüş olduğunuz gibi bir pencere açılacak
 3. Bu alana müşteri yada T.C. kimlik numaranız ve daha önce almış olduğunuz giriş şifrenizi girelim. Sonra ‘GİRİŞ’ butonuna tıklayalım.
 4. Güvenlik amaçlı gelen SMS kodunu yeni açılan pencereye girerek, Vakıfbank İnternet bankacılığına giriş işleminizi gerçekleştirmiş olursunuz.

Evet, Vakıfbank İnternet bankacılığına giriş için bu 2 yöntemden herhangi birini tercih edebilirsiniz. Şimdi bu işlemler sırasında sıklıkla yaşamış olduğunuz sorunların nedenlerini cevaplayacağım. Sonrasında ise Vakıfbank İnternet bankacılığı hakkında bilmeniz gerekilen diğer sorularınızın yanıtını vereceğim.

Vakıfbank Mobil Bankacılık Giremiyorum, Sorun Yaşıyorum

Vakıfbank İnternet bankacılığına giriş için beklenmedik bir hata yaşıyor olabilirsiniz. Yaşanan bu sorundan dolayı da giremiyor olabilirsiniz. Bu sorunun bir den fazla nedeni olabilir. Ama yaşamış olduğunuz bu sorunların tedariki muhakkak vardır. Peki, Vakıfbank mobil bankacılığa giremiyor ve bundan dolayı neden sorun yaşıyor olabilirsiniz. İşte nedenleri ve cevaplar.

 1. İnternet bankacılığına giriş için beklenmedik bir hata yaşandı uyarısı alıyorsanız bunun en kuvvetli nedeni İnternet hattınızın zayıf olarak bağlantı sağlamasıdır.
 2. Vakıfbank İnternet sitesine giremiyor olmanızın diğer en büyük nedeni cep telefonunuz da yer alan virüsler olabilir.
 3. Sıklıkla yaşanan Vakıfbank İnternet bankacılığına girilmeme nedeni ise sisteme aynı anda aşırı giriş olmasından ötürü olabilir.
 4. Vakıfbank mobil bankacılığa giremiyor olmanızın en düşük nedeniyse sistemde yapılan güncellemeler yada sunucu kaynaklı hatalardan kaynaklanabilir.

Vakıfbank İnternet bankacılığına girememe en büyük 4 nedeni bunlardır. Bu sorunları çözmek için modeminizi yeniden başlatmanız en akıllıca yapılması gerekilen adımdır.

Vakıfbank İnternet Bankacılığıyla Neler Yapabilirsiniz?

Vakıfbank İnternet bankacılığı sahibi olmanızın size harika avantajları vardır. Bu avantajların neler olduğuna değinmeden önce daha önce bir çok kişi tarafından bilinmeyen bazı ayrıcalıklar için oluşturmuş olduğum içeriklerden bahsedeceğim. Bunlardan bir tanesi Vakıfbank İcralık 2. El Araçlara Başvuru Yapılması hakkında oluşturduğum içeriktir. Bankaya ait icralık 2.el araçları satın almayı istemeniz durumunda Vakıfbank İnternet bankacılığına giriş yaparak ihtiyaç kredisini anında kullana bilirsiniz. Bunun yanı sıra yeni evlenecek olan çiftlere sağladığı kampanyalara da yine Vakıfbank Evlilik Kredisi Vermeye Devam Ediyor! da bahsetmiş olduğum şekilde müracaat edebilirsiniz. Bu iki harika imkanın yanı sıra Vakıfbank İnternet bankacılığı sizlere şu avantajları sağlar.

 • 7/24 Vakıfbank hesaplarına para gönderme
 • Mesai saatlerinde her yere para transferi
 • 12 Ay Vadeli Kredi Kartından Taksitli Nakit Avans da bahsetmiş olduğum acil para ihtiyaçlarının karşılanması
 • Otomatik fatura ödeme talimatlarının verilmesi
 • Şans oyunlarına para gönderme
 • Kontur yada fatura ödeme
 • Tüketici, araç yada konut kredisi taksitlerinizi ödeme
 • Kredi kartı ödeme
 • Çeşitli aidat ödemeleri

Bunlardan sadece bir kaç tanesidir. Aslında yapamadığınız tek şey elinize nakit para alıp vermek desek çok daha doğru olacak. Geri kalan 1 Dk’da Vakıfbank İpotekli İhtiyaç Kredisi Alabilirsiniz de bahsetmiş olduğum yüksek miktarlarda kredi kullanmak dahil bütün bankacılık işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu arada hazır kredi demişken bankanın bu ay uygulamış olduğu kredi faiz oranları da şu şekildedir.

Vakıfbank MAYIS Ayı Kredi Faiz Oranları
İhtiyaç Kredisi 36 Ay Vadeli Konut Kredisi 120 Ay Vadeli Araç Kredisi 60 Ay Vadeli
%1.54 %1.32 %1.52

Başvuruları nasıl yapacağınızı biliyorsunuz 🙂

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın