Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

Vakıfbank İcralık Olanlara Kredi Veriyor Mu?

Son yıllarda milyonlarca kişi ne yazık ki kredi borçlarından ötürü icralık duruma düşmüştür. Bunun en büyük nedeni ise işsizliğin bir hayli artmasıdır. Üstüne bir de korona virüs salgın hastalığı bu sayıyı çok daha fazla artmasına neden olmuştur. Ödenmeyen kredi borçlarından ötürü avukatlık olanların imdadına ise Vakıfbank bireysel destek kredisi ile yardımcı olmaktadır.

Vakıfbank İcralık Olanlara Kredi Veriyor Mu?

Bir çok vatandaşımızın kredi notuna bakılmadan 10.000 TL kadar 6 ay ödemesiz olarak bu kredi imkanı sağlanmaktadır. Ayrıca, VAKIFBANK tek bir şartı sağlamanız durumunda dahi 3 ay ödemesiz olarak tüketici kredisi de vermektedir. Peki, 2023 yılında uygulanan bu şart nedir? Vakıfbank’tan icralık olanlar nasıl bireysel ihtiyaç kredisi kullana bilirler.

Neler Var?

VAKIFBANK Avukatlık Olanlara Kredi Desteği Sağlıyor

Dünya genelinde yaşanan koronavirüs salgını esnafımızı ve çalışanlarımızı ciddi anlamda ekonomik krize soktu. Ne yazı ki! bu kötü durum kıyıda köşede hiç birikimi olmayan milyonlarca insanımızı bankalarla karşı karşıya getirdi. Bu kötü tabloyu hızlı bir şekilde düzeltilmesi için de devletimiz bir çok adımlar attı. Atılan bu adımların en başında ise Vakıfbank gibi devlete ait bankalar üzerinden 6 ay ödemesiz destek kredileri sağlandı. Vakıfbank üzerinden sağlanan ekonomik destek kredileri çeşitli nedenlerden ötürü icralık olanlar yararlana bildi. Kredi notuna bakılmaksızın verilen 6 ay ödemesiz kredileri avukatlık dahi olsanız başvuruda buluna bilirsiniz. 3 Yöntemle VakıfBank Mobil Bankacılık Açma! işlemini yerine getirmeniz durumunda bu kredinin başvurusunu hemen gerçekleştire bilirsiniz.

blank

Peki, Vakıfbank tarafından avukatlık olanlar ekonomik destek kredisi haricinde hangi bireysel kredileri nasıl diğer yöntemlerle başvuruda buluna bilirler?

Vakıfbank’tan İcralık Olanlar Nasıl Kredi Alabilirler?

Bankaların bireysel kredi verirken en dikkat ettikleri husus kesinlikle kredi notudur. Hiç bir pürüze takılmadan Vakıfbank dahil bütün bankalardan kredi çekebilmeniz için belli bir kredi puanına sahip olmanız gerekir. Bireysel Kredi Notu Normalde Kaç Olmalı? da bu not aralığını bulabilirsiniz. Peki ya Vakıfbank icralık olduklarından dolayı kredi notu düşük olanlar nasıl bireysel kredi kullana bilirler? Bu sorunun tek bir yanıtı vardır o da ipotekli olarak ihtiyaç kredisi kullanılmasıdır. Şayet sizin yada herhangi bir tanıdığınıza ait özellikle ev yada araç ipoteği gösterebileceğiniz bir mal var ise 3 ay ödemesiz olarak icralık dahi olsanız Vakıfbank üzerinden ihtiyaç kredisi kullana bilirsiniz. Ben bu başvuruları daha önceleri 1 Dk’da Vakıfbank İpotekli İhtiyaç Kredisi Alabilirsiniz de nasıl yapılacağından bahsetmiştim. Ama yinede nasıl başvuru yapabileceğinize çok detaylı olmasa da buradan bahsetmeden önce bankanın icralık olanlara sağlamış olduğu kredinin imkanlarına değinmek istiyorum.

 1. 3 ayda bir ödemeli olarak bu krediden yararlana bilirsiniz
 2. Değişen taksit ödemeleriyle kredinizi kullana bilirsiniz
 3. Artan veya azalan taksit ödeme imkanları
 4. Son taksit balon ödeme imkanları
 5. 60 aya kadar geri ödeme vadelerinden yararlana bilirsiniz.

Vakıfbank ipotekli icralık olarak sağlanan bu kredinin faiz ve masraf tablosu ise şu şekildedir.

Kredi Tahsis Ücreti Faiz Oranı KKDF BSMV
50 TL %1.79 15% 5%

Evet, ipotek teminatı karşılığında icralık dahi olsanız Vakıfbank üzerinden çekeceğiniz ihtiyaç kredisinin masrafları bu şekilde. Başvuru işlemlerinin yapılması ver geri ödemler ise alt başlığımız da olduğu şekildedir.

Vakıfbank Sicili Bozuk Olanlar Nasıl Kredi Başvurusu Yapabilir?

Vakıfbank üzerinden sicili bozuk olanların kredi başvurusunda buluna bilmesi için aranan şartların neler olduğunu bahsettik. Şayet, ipotek teminatına sahip iseniz Vakıfbank dan 3 ay da 1 ödemeli bireysel ihtiyaç kredisi alabileceğinizin müjdesini de verdik. Peki, sicili bozuk olanlar Vakıfbank’dan bu kredinin başvurusunu nasıl yapabilir? bunu biliyor muyuz. Bilmiyoruz diyorsanız kesinlikle doğru yerdesiniz. Kredi notunuz düşük olduğu için Vakıfban’dan ihtiyaç kredisini asla İnternet bankacılığı üzerinden alamazsınız bunu ilk olarak söyleyeyim. Yada herhangi bir numaraya SMS atarak da siciliniz bozuk olduğundan dolayı bu kredinin başvurusu kabul görmezsiniz. Demeyeceğiniz bu her iki yöntemde içinde müracaatlarınız doğrudan ret alacaktır. Olumlu bir sonuç şayet almak istiyorsanız mutlaka bu başvuruyu banka şubesinden yapmanız gerekir. Bunun nedeni ise gayet açık! Çünkü Vakıfbank’a yukarıda bahsetmiş olduğum gibi bir teminat göstermeniz gerekir. Teminatı bireysel müşteriler de yer alan görevliye beyan ettiğiniz taktirde siciliniz bozuk dahi olsa sizin başvurunuzu mutlaka dikkate alacaklardır. Böylece aşağıda yer alan geri ödeme imkanlarından bir çok kişi sizler de yararlana bileceksiniz.

2023 yılı ŞUBAT ayında 25.000 TL kredi kullandığınızda aylık ödemeniz gereken miktar ve toplam maliyetiniz aşağıdaki tablo üzerinde mevcut bulunmaktadır.

Miktar Vade Aylık Ödeme Toplam Maliyet
25.000 TL 1 Yıl 2.385,53 TL 28.626,35 TL
2 Yıl 1.344,04 TL 32.257,00 TL
3 Yıl  1.004,28 TL 36.154,39 TL

Sizler için sunulan kredi imkanların geri ödemelerini aylık olarak tanzim ettiğimi belirtmek isterim. Ayrıca bunların yanı sıra bilmenizi istediğim başka bir husus daha vardır. O da 5 En İyi Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar da bahsetmiş olduğum imkanlardır. İlgili içerikte de özellikle de belirtmiş olduğum gibi eğer ki icralık dahi olsanız kredi notunuz belli bir seviye de halen duruyorsa Vakıfbank harici diğer bankalardan da ihtiyaç kredisi kullana bilirsiniz. Nasıl olacağı için bağlantısını vermiş olduğum sayfamızı ziyaret etmeniz yeterlidir.

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalamamız: 0]
Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
 1. Kadir dedi ki:

  İcralarım var kredi çekemiyorum

 2. Ahmet AKPOLAT dedi ki:

  Devlet memuruyum 1 yıl önce icralarımı kapatttım banka hala kredi vermemekte ısrarlı sokakta boş gezenler kredi alıyor aylık 20 000 tl gelirim var neden kredi çıkmıyor anlamış değilim yardımcı olursanız sevinirim

Bir Yorum Yazın