DEVLET Kredi

Vakıfbank Evlilik Kredisi Vermeye Devam Ediyor! (Çok Düşük Faizler)

Vakıfbank Evlilik Kredisi Vermeye Devam Ediyor! (Çok Düşük Faizler)

Günümüzde evlenmek ciddi anlamda zorlaştı. Bu zorluğun en büyük nedeni ise kesinlik ile maddi gücün eksikliğidir. Maddiyattan dolayı hayatının insanı ile yuva kurmayı ertelemek istemeyen çiftler ise çareyi evlilik kredisi veren bankalarda bulmaktadır. Yuva kuracak olan bu genç çiftlerimize en iyi olanaklar ile kredi imkanı sağlayan bankaların en başında ise Vakıfbank gelmektedir. Uygun faiz ve geri ödeme koşulları ile siz çiftlerimize 50.000 liraya kredi vererek yuvanızı kurmanıza yardımcı olan bankanın bir de harika kampanyası var.!

Vakıfbank Evlilik Kredisi 2020 Başvuruları Hakkında

Hemen sizlere bahsetmiş olduğumuz kampanya ne diye sorarsanız Şimdi Al 3 6 Ay Yada 1 Yıl Sonra Ödemeli İhtiyaç Kredisi fırsatı sağlayan finansmanların içerisinde 1 numara olanı Vakıfbank diyebilirim. Onun haricinde ise yine evlilik için kredi kullanacak olan çiftlere en iyi imkanlar ile finansman sağlayan banka Vakıfbanktır.! Vakıfbank’ ın uygun kredi faiz oranları ile başvuru işlemlerinizi artık İnternet üzerinden ve cep telefonlarınız ile şubeye gitmeden hızlı bir şekilde de yapabilmeniz de ayrı bir güzelliktir. Aşağıda güncel olarak yer verdiğimiz kredi faiz oranlarından yararlanarak Vakıfbank evlilik kredisi başvurusunda bulunmak için aşağıdaki farklı seçenekleri yine değerlendire bilirsiniz.

 • İnternet üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.
 • Cep telefonundan SMS atarak başvuruda buluna bilirsiniz. Yapmanız gereken, KREDI yazıp boşluk bırakıp KİMLİK NUMARANIZ ardından AYLIK GELİRİNİZ yazarak mesajı 5724 göndermektir.
 • Telefon bankacılığı ile 0-850-222-07-24 numarayı arayarak
 • Size en yakın Vakıfbank şubesine giderek

Vakıfbank evlilik kredisi başvurusunda buluna bilirsiniz.

Vakıfbank Evlilik Kredisi İçin Aranan Şartlar Nedir?

Bankalar müşteriyi tanımak ve müşterinin güvenilirliğinden emin olmak için bir takım koşullar aramaktadır. Bunların başında yaş kriteri gelmektedir. Çalışan ekmeğini kazanan 18 yaş üstü vatandaşlara bu imkan tanınıyor.Öyleyse şartlar şu şekilde:

 1. 18 yaşını doldurmuş reşit bireyler olmak
 2. Aylık düzenli bir gelire sahip olmak (maaş ile çalışmak, kira gelirine sahip olmak)
 3. Daha önce bankacılık işlemlerinde problem yaşamamış, sicili bozuk yada kara listeye alınmamış olmak.
 4. Kredi notunuz gerekli duyulan puan aralığında olmalıdır. Bireysel Kredi Notu Normalde Kaç Olmalı?
 5. Kredi almak için kredi notunuz yeterli gelmiyorsa ise kefil veya gayrimenkul teminatı da istenecektir. Bu durumda kefil kefil göstereceğiniz kimsenin sicili temiz, kredi borcu olmayan, geliri olan bir kimse olması önemlidir. Hatta bazı bankalar kefilin memur olmasını istemektedirler. Sabit ve yüksek maaşa sahip olmalarından dolayı. Teminat olarak ise gayrimenkulün çekilecek kredinin miktarını karşılayacak şekilde olması gerekmektedir. Örneğin: 30 bin lira kredi alacaksanız teminat gösterdiğiniz ev, araba, arsa gibi gayrimenkullerin değeri 35 bin civarında olmalıdır ki kredinin ödenmemesi durumunda ipotekli mala el konulduğunda ödenecek miktarı karşılayabilsin. Eğer kendinize ait bir gayrimenkule sahip değilseniz. Ailenizden birinin malını da ipotek ettirebilirsiniz..
 6. Başka bankaya kredi borcunuzun bulunmaması da önemlidir. Aynı bankadan çift olarak iki kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Şayet ikinizde düzenli bir gelire sahipseniz işiniz daha bir kolay olacaktır.

Vakıfbank Evlilik Kredisi İçin İstenen Evraklar

 1. Her başvuruda istenecek olan Nüfus kağıdı fotokopisi
 2. Varsa ikametgah belgesi yoksa son 3 aya ait herhangi bir elektrik, su, doğal gaz, İnternet faturasının fotokopisi
 3. Düzenli gelirinin olduğuna dair maaş bordrosu
 4. Geliriniz nafaka veya kiradan geliyor ise nafaka belgesi ve kira sözleşmesinin fotokopisi gerekmektedir.
 5. Esnaf iseniz esnaflar odasından yada bağlı olduğunuz kooperatifin onayı olan belge.
 6. Kefil şartı sizden istenir ise kefilin nüfus cüzdanı fotokopisi, gelirinin olduğuna dair maaş bordrosu, ikametgah adresi, son 3 aylık fatura fotokopisi
 7. Fakat teminat olarak gayrimenkul ipoteği gerekli olmuşsa ipotek edilecek olan malların tapu fotokopileri de gerekmektedir.

Vakıfbank Evlilik Kredisi Faiz Oranı

Vakıfbank-Evlilik-Kredisi-Faiz-Oranı

Aranan şartlara uygun olmanız durumunda Vakıfbank’ dan oldukça düşük faizler ile evlenmek için bireysel kredi kullanabilirsiniz. 60 ay vadeli olarak kullanacağınız ihtiyaç kredisinin ödemelerini isterseniz 3 ay sonra ödemeli olarak belirleye bilirsiniz. Vakıfbank tarafından 60 yada daha farklı vadelerde çekeceğiniz evlilik kredisinin geri ödeme örnek planlaması aşağıdaki gibidir.

📊 2020 MAYIS  Yıl/ay da Vakıfbank bireysel kredinin faiz oranı aylık %1.05 oranındadır. Kredinin tahsis ücreti %0.15 oranındadır.

 • 10.000 lira için 12 ay olarak ödemesi aylık 903 TL olur. Toplam geri ödemesi ise 10.837 TL olacaktır.
 • 15.000 TL için 24 ay olarak geri ödeme planınız 728 TL olacaktır. Toplamda da geri ödemeniz 17.475 TL
 • 18.000 Lira 18 ay vadeli aylık sabit ödemeniz 1.123 TL toplamda size yansıyacak maliyet 20.230 TL
 • 20.000 lira için 36 ay vadeli evlilik kredisi kullanacakların aylık taksit ödemesi 694 TL
 • 25.000 TL olarak evlilik kredi için Vakıfbank tercihin de bulunan 48 ay boyunca çiftlerimizin aylık ödemesi 697 TL olacaktır.
 • 30.000 lira kredi kullanarak düğün eksiklerini giderecek çiftlerimizin 60 aylık eşit taksitli ödemesi 715 TL olur.

5 En İyi Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Yapan Bankalar içerisinde de yer alan Vakıfbank’ın bu imkanları ile evlilik kredisi başvurusunu anında isterseniz BURADAN da yapabilmektesiniz.

Vakıfbank Evlilik Kredisi Vermeye Devam Ediyor! (Çok Düşük Faizler) HAKKINDA LÜTFEN SORUNUZU SORUNUZ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

DEVLETKredi.Com