Ücretsiz Olarak 2019 Yılında Bayilik Veren 6 Firma

Ücretsiz Olarak 2019 Yılında Bayilik Veren 6 Firma
2 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 3.943 kez okundu.
Uzun zamandır küçük bir işletme açma hayali olan birçok kişi nasıl bir iş kuracağını bilmemektedir.Buna ilave olarak açılacak olan iş yerinin bayiliğinin daha önceden isim yapmış bir firma olması da kazancınız da çok faydalı olacaktır. Tabi ki ün yapmış bu firmaların bayiliğini almakta oldukça yüksek bir sermaye gerektirir. Fakat üzülmenize gerek yok çünkü sermayesiz bayilik veren firmalar 2019 yılında da mevcut.Ücretsiz bayilik veren firmalar hakkında biraz araştırma yaptık.Ve sizlere iyi gelir elde edecek iş seçeneklerine yazımız da yer verdik.Yeni bir iş, güzel kazanç niyetindeyseniz makalemizi mutlaka incelemelisiniz.
Ücretsiz Bayilik Nasıl Alınır

Ücretsiz Bayilik Nasıl Alınır

1- Ücretsiz Bayilik Nasıl Alınır?

Sıfırdan başlamayı düşünen birçok kimse, açacağı işletmenin hemen kalkınmasını istiyor ise bilinen bir firmanın  bayiliğini alarak kısa zamanda çok kazanabilirsiniz. Fakat çok ünlü firmaların bayiliğini almakta oldukça güç. Çünkü farklı bölgelerde temsilciliğini vermek için girişimcilerden külfetli miktarlar talep ederler. Lakin müşteri sayısını artırmak isteyen ve büyümeye gitmek için ücretsiz bayilik imkanı tanıyan firmalarda bulunmaktadır. Bu firmaları tercih ederken inceden inceye düşünmeli öyle risk almalısınız. Çünkü gıda, hamur işi veya yemek tarzında yeteneği bilgisi olan kimsenin oto kiralama  bayisi açması risk alması demektir. Girişeceğiniz sektörü iyi araştırmalısınız ki zarar etmeyin. Bu araştırma kapsamında , şubeyi açacağınız semtin iş yapacak kalabalıkta olması gereklidir. Çevre işletme için en önemli faktördür. Örneğin; Büyük AVM ‘lerin olduğu bir sokakta  giyim mağazası tabi ki tutmaz. Ama bu şekilde kalabalık olan bir yerde bir döner şubesi ya da çiğ köfte işletmesi güzel iş yapacaktır. Sizlere ücretsiz bayilik verecek firmalara istediği evrakları hazırlayarak başvurmanız halinde; şartların uygunluğunda sunduğunuz evraklar incelenir. İşletmeyi açmak için gerekli imkanı da sağladığınız da bayiliği alabilir, işletmenizi kısa zamanda açabilirsiniz.

Ücretsiz Bayilik Seçerken Dikkat Edilecek Hususlar

Ücretsiz Bayilik Seçerken Dikkat Edilecek Hususlar

2- Ücretsiz Bayilik Seçerken Dikkat Edilecek Hususlar

 1. Firmanın sizin yapabileceğiniz bir sektörde hizmet veriyor olması, sektörün gelirinin yüksek olması
 2. Tercih edeceğiniz bayiliğin şartları size uygun mu
 3. Pazar alanları geniş mi ülke genelinde bayilik durumu nedir? (kar-ciro durumu sizi zarar ettiremeyecek gibi midir?)
 4. Bayiliğine başvurduğunuz firmanın size sağlayacağı kolaylıklar nelerdir? Ya da dezavantajları nelerdir?
 5. İşletme açıldığında diğer rakiplerle olan rekabet durumunuz, mesafeniz de oldukça önemlidir. Yan yana olan aynı sektörden iş yeri muhakkak müşteri kaybıdır. Bu nedenle işletmenizi aynı sektörde bulunan şubelerden biraz uzağa açarak daha çok kazanabilirsiniz.
 6. Şirketin size sunduğu iş planını detaylarıyla gözden geçirmelisiniz. Örneğin; Bir tavukçulukla ilgili mağaza açacaksınız. Lakin firma iş yerinde sadece tavuk satmanızı istiyor. Ancak sizde kırmızı et ürünleri de satmak istiyorsunuz. İşte bu nokta da iş planlarınız örtüşmez. Ve bayilik koşullarına uymamış olursunuz. Bu durumda işiniz, paranız tehlikeye girer. Tazminat davasına uzanan sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Bayilikleri olan bir firmaya bağlı olmakta kararlıysanız. Tek tek hangi iş nasıl yapılır, şartları neler araştırarak işlemlere başvurabilirsiniz..
2018 Yılında Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar

2018 Yılında Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar

3- 2019 Yılında Ücretsiz  Bayilik Veren Firmalar

Yeni girişimci olmak 2019 yılı şartlarında bir hayli zor. Açacağınız iş yerinin ne üzerine olduğundan tutun da bankaların sağladığı esnaf kredileri faizleri bile sizin belirli bir zamanınızı alacaktır. Ayrıca siz tanınmış bir firmanın yaptığı işi yaparak hazır müşteriye sahip olmak istiyorsunuz. Ama ödeyecek  yüksek sermayeye de sahip değilsiniz. O halde en mantıklısı çok büyük kazandıran firmalara yüklü paralar ödemek yerine az tanınan orta derece de kazanç getiren bayiliklere başvurmaktır. Peki bu firmalar hangileri ? Tanınmış birkaç ücretsiz bayilik veren firmayı detaylarıyla açıkladık.

Eti beyaz Döner Bayilik.


Eti beyaz Döner Bayilik.

4- Eti beyaz döner bedava bayilik imkanları

İstanbul da 2001 yılında Fatih caddesinde açılan küçük bir dükkanla hizmete başlandı. 2011 yılında sunduğu orijinal tat ve değişik lezzetlerle İstanbul da birçok şube ulaştı. Müşteri sayısını kat ve kat artıran firma daha sonra markasını tescil ettirerek; Helal belgesi,ISO 9001, ISO 22000, Tarım ve Gıda hayvancılık bakanlığından tüm izinleri almış. Ülkemizin her yerinde hizmet vermek istemektedir. İstanbul da hemen her mahallede bulunan  Eti beyaz döner, 1 yıl içerisinde  12 kadar ücretsiz bayilik verecektir. Girişimciden beklentileri ise  çalışkan, iletişimi hızlı ve güler yüzlü titiz hizmettir. İsim hakkı bedeli asla talep edilmez. Sadece dükkanın açılması ve kurulumu için 35 bin civarı paraya ihtiyacınız olacaktır. İletişim bilgileri şöyledir;

 • Adres: Derviş ali mahallesi. Dilmaç sokak. No: 1/1 Fatih iSTANBUL
 • Telefon: 0543 460 58 58
Hacı Ali oğlu Çiğ köfte 

Hacı Ali oğlu Çiğ köfte

5- Hacı Ali oğlu Çiğ köfte bedava bayilik veriyor!

1999 Yılında kurulan firma ülkemiz genelinde 280 ülke dışında 2 şubesiyle hizmet vermektedir. Ülke içi yatırımı  dikkate alan bir firmadır. Kısaca özetlersek bayilik için başvurulduğunda isim hakkı bedeli almazlar. Bu iş yerini açmak 10 bin sermaye gereklidir. Yüzde yüz kar marjı olan bu işten bol kazançlı çıkacağınızdan eminim.

 • İletişim bilgileri; Güneşli mahallesi. Evren caddesi. Tümer sokak. No: 11 A /B Telefon: 0212 515 94 44
CHİCKER'S Ücretsiz Bayilik Başvurusu

CHİCKER’S Ücretsiz Bayilik Başvurusu

6- CHİCKER’S Ücretsiz Bayilik Başvurusu

Ülkemizde çok eskilerden beri sevilen kızarmış tavuk geleneğini sunan firmanın ülkemizde toplam 32 şubesi bulunan şirket bayilik için ücret istememektedir. 2011 yılından bu yana çok ilerlemiş bir konsept ‘tir. Yurt dışında meşhur olan chicken tavuk hizmetini her şubesinde vermektedir.

 • İletişim bilgileri: Cemal Gürsel caddesi. 112/6 35.600 Karşıyaka İzmir Telefon: 0541 520 61 32 dir. Ücretsiz firma bilgilerine gelecek yazılarımızda da ulaşabilirsiniz. Bol kazançlar dileriz.
Bir önceki yazımız olan Simit Sarayı Bayilik Başvurusu ve Şartları Nedir ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Ücretsiz Olarak 2019 Yılında Bayilik Veren 6 Firma Konusuna 6 Yorum Yapıldı
 1. cem demiralp dedi ki:

  Çağrı Merkezi Bayiliği

  TÜRKİYE GENELİ ÇAĞRI MERKEZİ BAYİLİĞİ VERİLECEKTİR.

  Çağrı Merkezlerine Haftalık Ödemeli Proje

  Data Maliyetide Yok Biz Karşılıyoruz..

  Bir Agent Günde 2-12 Arası Yönlendirme Yapabiliyor

  Haftalık Ödeme Yapılır

  Detaylı Bilgi İçin

  İlanımız Türkiye Genelidir
  0 507 762 31 13

  Ayrıca Almanca Proje Yapmak İstiyorsanız
  Bilgi Almak İçin Lütfen Arayınız
  İlanımız Türkiye Genelidir
  0 507 762 31 13

  1. Admin dedi ki:

   Ücretsiz olarak bayilik vereceksiniz dimi ?

  2. ufuk zeren dedi ki:

   merhaba
   internette gezinirken rastladım dikkatimi çekti çağrı merkeziniz hangi kuruluşlar için hizmet vermektedir. detaylı görüşebiliriz 05437497711 iş yerimiz ankarada bulunmaktadır.

   1. Mehmet Nuri Alim dedi ki:

    Mrb genel olarak bütün kurumlara hizmet veriliyor. siz hangi kurum için istiyorsunuz.
    Mehmet Nuri Alim
    05325219384

 2. Mehmet Alim dedi ki:

  Erzurum da Çağrı Mekezi Çözüm Ortağınız olmak istiyoruz
  Mrb Erzurum da ilk etapta 6 ila 10 kişilik çağrı merkezi kuruyorum bir kaç farklı projemiz var ama farklı proje üzerine de çalışma yapabilir mevcut sayıyı artırabilirim. Amacımız hem istihdama katkı sunmak hemde farkındalık oluşturmak Yeter ki anlaşma yapacağımız proje de bize destek verilsin ve ödemeleri gününde yapılsın. Özellikle haftalık veya günlük ödeme yapan projeler aranmaktadır
  Hedefimiz ilk aşamadan sonra 40 veya 50 ye ulaşmak

 3. Ümit ozdemir dedi ki:

  Haftalık proje verilir çağrı merkezi için 5417384528

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Simit Sarayı Bayilik Başvurusu ve Şartları Nedir
Simit Sarayı Bayilik Başvurusu ve Şartları Nedir ?

Simit çok eski zamanlardan beri fakirin karnını doyurmak için zenginin ise hobi için tükettiği geleneksel bir mamuldür. Öyle ki herkesin...

Kapat