Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

Ücretsiz Bedavaya Yazar Kasa POS Cihazı Esnaflara Veren Bankalar

Ücretsiz Bedavaya Yazar Kasa POS Cihazı Esnaflara Veren Bankalar

Alış verişlerde kredi ve ek kartlarının kullanımın artması ile birlikte artık işletmelerde POS cihazları yazar kasa kadar şart olmuştur. En ufak bakkallarda dahi 2022 de artık POS cihazlarını birden fazla bir şekilde görmemiz mümkündür. Özellik ile yeni iş yeri kuracakların bu iki ihtiyacını artık bankalarda bedava olarak karşılamaktadır. Verecekleri ufak taahhüt ile ücretsiz yazar kasa ve POS cihazı veren bankalar içinde sizin için en uygun teklifi vereni seçtik.

Neler Var?

Bedava Yazar Kasa ve POS Cihazı Veren Bankalar Hangileridir ?

Artık yeni nesil yazar kasalar bilindiği gibi GİB ( Gelir İdaresi Başkanlığı ) tarafından da mecburi tutulmuştur. Durum böyle olunca eski tip yazar kasalarını değiştirmek isteyenler ile esnaflığa yeni dahil olan girişimcilerin temel ihtiyaçlarından olan yazar kasalar piyasada adeta yok satmıştır. 400 TL den başlayıp özelliğine göre 1.500 kadar çıkan yazar kasaları almak için artık esnaflarımız para harcamak zorunda değildir. İster yenilemek isteyin isterseniz de ilk defa akıllı bir yazar kasa alacak olun yanında POS cihazı ile birlikte bankalardan bedava alabilirsiniz. Başlatılan kampanya ile esnaflara bedava yazar kasa veren bankalar şunlardır.

 • Türkiye Halk Bankası
 • Vakıfbank
 • Garanti bankası
 • Denizbank
 • Akbank

Bu bankalar içinde ise size en iyi şartları sunan ise hiç şüphesiz Türkiye Halk Bankasıdır. Neden mi ? işte cevabı..

Esnafa En İyi Şartlarla Ücretsiz Yazar Kasa ve POS Cihazı Veren Banka

Şunu açık bir şekilde belirtmek isterim ki hiç kimse kimseye bedava bir ürün vermez. Mutlaka bunun karşılığında sizden bir şey talep eder. Bankalar tarafından bedava olarak verilen yazar kasa ve POS cihazları içinde durum aynıdır. Bankaların POS ve yazar kasalara karşılık olarak sizden talep ettikleri şey vermiş oldukları POS cihazları üzerinden belli miktarda bir para çekiminin sağlanmasının taahhüt edilmesidir. Aslına bakılırsa bu talep edilen şart çok da zor bir şart değildir. Nihayetinde bir işletme artık nakitten çok kredi kartları yada ek kartlar ile alış veriş yapıldığı düşünülürse sizden ekstra olarak bir şart istenilmemektedir. Ancak bu şartı ağırlaştıran bazı bankaların sizden aylık olarak talep ettikleri para çekim miktarların gerçekten çok ciddi rakamlardan oluşmasıdır. Dolayısı ile sizler için yaptığımız araştırmalarda aylık para çekimini en az olarak talep eden, taahhüt edilen çekimi sağlayamayanlardan en uygun ihlal kesintisi uygulayan bankayı tanıtmak istedik. Bu banka 2 marka ve 3 modeli ile sizlere bedava yazar kasa ile POS cihazı veren Türkiye Halk Bankasıdır.

Türkiye Halk Bankasının Yazar Kasa ve POS Cihazı Taahhütleri Nedir ?

Sizlere daha önceleri bir çok hesaplamalar ile karşınıza çıktık. Bu hesaplamaların bir çoğu esnaflarımız için oluşturulmuştur. Bunlardan bir tanesi de en son olarak esnaf sanatkarlar odası kredi hesaplama tablosu göstergesidir. Şimdi sizlere yine en az kredi kadar değerli olan yazar kasa ve POS cihazlarını Türkiye Halk bankası kanalları ile alacaklar için 48 aylık harcama hesaplamasını yapacağız. Bu hesaplama içinde aylık belirlen ciro işleminin ihlalinin neticesinde ne kadar ceza ödeyeceğiniz de mevcuttur.

2 marka ve 3 modelden oluşan bankanın hediye vereceği yazar kasa ve POS cihazları için talep edilen aylık harcama miktarı seçmiş olduğunuz cihaza göre farklıdır. Banka tarafından anlaşma yapılan firmalara ait cihazların 48 aylık harcama taahhüt miktarı şu şekilde oluşmaktadır.

 • VERA & DELTA marka ve modelde yazar kasa ve POS cihazı alacakların aylık en az 48 ay boyunca 3.500 lira parayı POS cihazlarından çevirmesi gerekir.
 • VERA & DELTA PLUS alacakların en az aylık 5.400 TL parayı POS cihazlarından çevirmeleri gerekir.
 • İNFOTEKS & FUSIONS 410 G alacak olan esnafın yine en az 5 bin 400 TL parayı alacakları POS cihazlarından çevirmeleri gerekir.

Yazar kasa ve POS cihazlarında Ciro ihlal miktarı ne kadardır ?

Bedava verilen yazar kasa ve POS cihazların teknik özellikleri

Bedava verilen yazar kasa ve POS cihazların teknik özellikleri

Esnafın belirtilen miktarda vermiş olduğu taahhüt karşılığında POS cihazlarından para çevirmemeleri durumunda aylık olarak ihlal bedeli ödemek zorunda kalır. Bu bedel cihaza göre ve ay içinde geçilen paraya göre değişiklik gösterilir.

 • VERA & DELTA marka ve model için 0 ile 1.999 TL için 50 TL 2.000 Lira ile 2.999 TL için 35 TL son olarak 3.000 ile 3.499 lira için de 15 lira’dır.
 • VERA & DELTA PLUS ile İNFOTEKS & FUSIONS 410 G marka ve modelleri için aylık 0 ile 2.00 lira altında bir para çevirmeniz halinde 60 TL 2.00 lira ile 4 bin TL altında para çevrilmesi durumunda 40 TL son olarak 4 bin ile 5.399 TL arasında para çevrildiğinde 20 TL bir ihlal bedeli ödenir.

Bedava olarak verilen yazar kasa ve POS cihazlarının yanı sıra Türkiye Halk bankası başvuru yapan esnafa ayrıca 1.700 lira değerinde muhasebe programı ile 1.000 lira değerinde iletişim bedelini yine ücretsiz olarak vermektedir.

Başvurular kendi meslek odanız tarafından gerçekleştirilmektedir. Meslek odanıza esnaf kredisi başvuru ile birlikte bedava yazar kasa ve POS cihazı başvurusunu yapabilirsiniz. Daha sonra banka anlaşmalı firmayı adresine yollayarak bağlantı işlemini gerçekleştirir. Banka tarafından ücretsiz verilen cihazlara ait ekran görüntüleri ile teknik bilgileri yan tarafta yer almaktadır.

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalamamız: 0]
Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
 1. Dilek kapan dedi ki:

  Merhaba
  Bugün halk bankasına gittim bedava pos cihazı alabilmek için ama bilgileri yok. Ne önerirsiniz

 2. FATİH dedi ki:

  Bedava falan veren yok yalan.

Bir Yorum Yazın