Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

Toptan Köy Yumurtası Alan Satan Firmalar (2 ile 3 TL)

Ülke genelinde bütün iklim şartlarına uygun olan tavukçuluk yumurta ticareti ile de yatırımcıların yüzlerini sürekli olarak güldürmektedir. Daha çok İzmir, Adana gibi sıcak iklimlerde kış aylarında bile köy yumurtası üretimi hız kesmeden sürmektedir. Ankara ve İstanbul gibi tüketici nüfusunun çok yüksek olduğu illerimize toptan satışlar özel araçlar ile günlük dahi yapılmaktadır.

Toptan Köy Yumurtası Alan Satan Firmalar (2 ile 3 TL)

Toptan olarak köy yumurtası alan firmalar ile satan köylülerimizi bir araya bu amaç ile getirmek istedik. Organik yumurta toptancıların iletişim bilgilerini sizler için diğer sitelere nazaran ömür boyu da ücretsiz olarak yayımlama kararı aldık. Bursa ilimiz dahil olmak üzere tüm ülke genelinde gezen tavuk yumurtası olarak da bilinen proteini en yüksek olan yumurta alım yada satım yapacaklar için bu yerler nereleridir? Bizim vasıtamız ile 2023 yılında irtibata gün içerisinde geçebilirsiniz.

Neler Var?

Toptan Gezen Organik Tavuk Yumurtası Alan Firmalar

Tavuk çiftliği kurulumu hakkında sizlere bir çok bilgi verdik. Hatta en son olarak ise 20.000 50.000 Kapasiteli Tavuk Çiftliği Maliyeti (Prefabrik Çadır Dahil) ne kadar olduğuna güncel hesaplamalar ile değinmiştik. Şimdi ise üretmiş olduğunuz toptan olarak alan firmaların hangileri olduğuna değineceğiz. Eğer ki üretiminizi mevcut ilçenizde ki esnaflara satarak eritemiyor iseniz o zaman organik olarak özellik ile yumurta ticareti yapan bu firmalara satış yapmalısınız. Hatta organik olarak gezen tavuk yumurtası alan bu firmalar son dönemlerde halkın ilgi odağı olan yeşil, mavi gibi yumurtaları da toptan olarak üreticilerden satın almaktadır. ATAKS, TINDET ve LOHMAN ırkı gibi kanatlılardan üretmiş olduğunuz yumurtaları toptancılara pazarlamak için sizlere ilk tavsiyemiz ücretiz olarak sınırsız sayıda bizim üzerimden ilan paylaşmanız olacaktır.

blank

TINDET

LOHMAN

LOHMAN

ATAKS

ATAKS

Onun haricinde ise toptan gezen yumurtası alan firmaların sitemi üzerinde bırakmış oldukları iletişim numaraları ile iletişim kurabilirsiniz. Toptan olarak gezen organik yumurta satın almak isteyen firmalarda sizler gibi ilanları bizim üzerimizden ücretsiz olarak bırakmaktadırlar. Çiftçilerimizin her zaman yanında olduğumuzu göstermek için bu şekilde bir ücretsiz hizmet verdik. Umarım bütün toptan olarak organik yumurta üreten ile satın alacak olan esnaflarımız için faydalı olur.

İzmir Toptan Yumurta Alan Yerler Nereleridir?

Kanatlı sektörün gözdesi kesinlik ile tavukçuluktan oluşmaktadır. Son günlerde özellik ile yeşil ve mavi gibi yumurta üretimi bu mesleği çok daha gözde hale getirmiştir. Halkın organik ve gezen tavuk yumurtasına olan ilgisi ise bir çok girişimcimizin sektöre dahil olmasına vesile olmuştur. Bu durum İzmir ilimizde içinde geçerlidir. Ancak, artan yumurta üretimi karşılayacak her ne kadarda tüketici olmuş olsa da yeterince toptancı olmadığı için tüketiciye yumurtalar tedarik edilememektedir.

blank

İzmir-Toptan-Yumurta-Alan-Yerler-Nereleridir

İşte bu neden ile sizler için daha önceleri Salma Tavukçuluk Nasıl Yapılır? Maliyeti Ne Kadar? da yapmış olduğumuz yardımları bu kez pazarlama konusunda da göstermek için bu sayfayı inşa etme kararı aldık. Tek yapmanız gereken İzmir ve ilçeleri için toptan olarak yumurta alacak olan market ve firmalara iletişim bilgilerinizi yorumlarda doğru bir şekilde bırakmanız olacaktır. Yorumlara ilanlarını bırakır iken lütfen şu kriterlere dikkat edelim.

 • Günlük olarak kaç adet yumurta ürete bildiğinizi
 • İzmir ilimizin tam olarak hangi ilçesinde ikametgah ettiğinizi
 • İletişim için telefon numaralarınız
 • Toptan olarak yumurta satış fiyatınızı

belirtmeniz sizin açınızdan çok faydalı olacaktır.

Ankara Toptan Yumurta Alan Firmalar

Ankara ilimizin merkezlerinden her ne kadarda yumurta üretim tesisi olamamış olsa da başta Polatlı olmak üzere Haymana ve Bala gibi ücra ilçelerinde bir çok üretim tesisi bulunmaktadır. Bu üretim tesisleri Ankara gibi tüketici ağının yüksek olduğu ilimizde ki yumurta ihtiyacını karşılamakta gerçekten zorlanmaktadır. Öyle ki Ankara için toptan yumurta alan firmalar ihtiyaç duydukları gündelik yumurta tedarikleri için Eskişehir ilimize dahi sefer düzenlemektedir. Sitemiz de tavukçuluk üzerine bir çok konuya defalarca değindik.

blank

Ankara-Toptan-Yumurta-Alan-Firmalar

Bunların hepsi üreticileri desteklemek amacı ile oluşturulmuştur. Günde İki Tane En Çok Yumurta Veren Tavuk Cinsleri hangileri olduğundan tutunda bu amaç ile işletmesini sıfırdan kuracak yada büyütecekler için Ziraat Bankası Tavuk Kredisi olanaklarına kadar yer verdik. Şimdi ise sıra çiftçilerimizin ürettikleri bu yumurtaların pazarlanması amacı ile destek vermeye sıra geldi. Değerli Ankara ilimizde tavuk yumurtası üreten çiftçilerimiz, ürettiğiniz yumurtaları sizler de bizim üzerimizden toptancılara ücretsiz olarak ilan bırakarak bilirsiniz. Böylece, kolaylık ile gündelik bir şekilde üretilen yumurtalarınızı pazarlamış olabilirsiniz.

Adana Toptan Yumurta Alan Firmalar

Öncelik ile şunu baştan söylemek istiyorum, bir Adanalı olarak sizlere bu hizmeti verdiğim için çok mutluyum. Umarım Adana ilimizde yumurta üreten ve toptan satın alan firmalar için bu ilan hizmeti doğru bir şekilde suna bilmişimdir. Adana ilimizin en bilindik ilçeleri olan Ceyhan, Seyhan ve benimde nüfusumun kayıtlı olduğu Kozan ilinde sıklık ile özellik ile köy yumurtası üretimi yapılmaktadır. Rahmetli dede mesleğimiz bile yumurta simsarlığı olduğunu da bu vesile ile sizlere bildirmek istiyorum. Değerli hemşerilerim, bilindiği gibi ürün ilan sitelerinin hepsi ücretli olarak sizlere belli süre içinde hizmet vermektedir. Ama, bizim üzerimizden yumurta satış yada toptan alış için ihtiyaçlarınızı tamamen süre sınırı olmaksızın paylaşabilirsiniz. Teke yapmanız gereken toptan olarak yumurta satış yada alış ilanınızı yorumlar da doğru bir şekilde bildirmektir.

 • Adınızı soyadınız
 • İletişim numaranızı
 • Hangi vilayetimizde olduğumuzu
 • Günlük yumurta üretim sayınızı

belirtmeniz yeterli olacaktır. Bu arada özellik ile amatör olarak Adana ilimiz yada ilçelerinde tavukçuluk yapıyor ve bunu geliştirmek istiyorsanız lütfen Ziraat Bankası Hayvan Kredisi Faiz Oranları ne kadar olduğuna bir göz atınız. Yada aşağıda bu ay için size tavsiye edeceğimiz bankanın imkanları değerlendirin derim 😉

 • ŞUBAT 2023için 12 ay için %1.64, 24 ay için, %1.77 faiz oranıyla 36 ay vade için ise %1.90 en düşük faiz imkanı sağlayan bankamız TEB (Türkiye Ekonomisi Bankası) olmaktadır. Banka tarafından ufak bir çiftçilik kurmak için ihtiyaç duyacağınız ortalamalı 14 bin TL kadar kredinin aylık geri ödemesi ise 621,88 TL olacaktır.

TEB bankasının kredi ön başvuru formu buradadır => https://bit.ly/2KQubHV

Konuyla alakalı sormak istediğiniz farklı sorularınız varsa, yorumlar kısmına yazabilirsiniz. Sizlere en kısa süre içerisinde dönüş sağlayabilir. Gerekli tüm cevapları verebiliriz.😉

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 1 Ortalamamız: 5]
Ziyaretçi Yorumları - 49 Yorum
 1. Fevzi dedi ki:

  Günde 3 bin ataks organik yumurta üretiyoruz ama satacak yer bulamiyoruz yer niğde

  1. Emre ADIN dedi ki:

   Feyzi bey lütfen iletişim için telefon numaranızı da bizler ile paylaşınız. Mutlaka organik yumurta alacak olan toptancılar sizler ile iletişime geçecektir.

 2. Mustafa dedi ki:

  Gezen tavuk üretimine başlamak istiyorum sizce yapılabilir mi?

  1. Emre ADIN dedi ki:

   Neden yapamayasınız ki! Bizce kolaylıkla yapabilirsiniz, kendinize güven aşılamak için isterseniz ufak sayılarda başlaya bilirisniz.

 3. Ramazan Aktürk dedi ki:

  Mardinin Midyat ilçesinde ikamet ediyorum Ataks Tavuk ile yumurta tavukçuluğu girişiminde bulunmak istiyorum fakat pazar sıkıntım var hedef haftalık 150 kep yumurtaya ulaşmak toptan satabileceğim firmalar varsa hemen başlamayı planlıyorum ilgilenen firmaların ulaşmalarını önemle rica ediyorum piyasadan biraz daha düşük verebilirim irtibat Numaram: 05301622747

 4. Hasan dedi ki:

  Edirne Keşan da 500 tane ataks tavuğu yetiştiriciliği yapıyorum 3 günde 1200 yumurta birikmektedir ilgilenen firmalar varmıdır?

 5. Naciye dedi ki:

  Ben izmitte atak yumurtacılıgı yapıyoruz haftalık 700yumurta tahmini satmak için yardımcı olurmusunuz

  1. Emre ADIN dedi ki:

   Elbette oluruz, ücretsiz olarak yumurta satış ilanlarınızı bizim üzerimizden paylaşabilirsiniz. Mutlaka toptan yumurta satın alan firmalar sizlere dönüş sağlayacaktır.

 6. İhsan yilmaz dedi ki:

  Emre bey kolay gelsin benim yerim çok müsait ben gezen tavuk yetiştiriciliği yapmak istiyorum 2 bin tavukla başlamak istiyorum ama yumurta satacağım yeri bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  1. Emre ADIN dedi ki:

   Toptan olarak yumurta alan firmalarla bizim üzerimizden mesajınızı bırakarak irtibata geçebilirsiniz. Herhangi bir ilan ücreti alınmamaktadır. Sınırsız ve ücretsiz.

 7. Hilal dedi ki:

  Merhaba istanbul pendik ballica köyün de gezen tavuk yumurta üretimine başladık. İstanbul ve çevre ilçelere toptan fiyatina satışımız mevcuttur. Gsm:05434400885

 8. Abdullah dedi ki:

  ADANA Ataks tavuk besliyorum her gün 850 900 arası yumurtam oluyoR toptancıya ihtiyacım var isteyen bana ulaşsın EN kaliteli yumurta 05446950553

 9. Kemal dedi ki:

  Merhaba rızeden hahtalık 1000 tane yumuta oluyor artık artımak ıcın pazar aramaktayım. Ilgilen olursa 05359700084 iletısim

 10. Murat dedi ki:

  Lohman yumurtamiz mevcuttur

Bir Yorum Yazın