Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

12 Ay Taksitli Teknokredi Öğrenci Telefon Kredisi Veriyor!

Sizlerin de en az benim kadar bildiği gibi öğrencilerin bankalardan kredi kullanması bir hayli zordur. Üniversite Öğrencilerine Kredi Veren Bankalar da bu zorluğun nedenini şartlarıyla açıklık getirmiştim. Ancak, iş telefon almaya gelince bu şartlar çok daha hafifletilmiştir. Özellikle TEKNOSA'dan alacağınız cep telefonları için 12 aya kadar taksit imkanının dan yararlanarak kredi alabilmekte siniz.

12 Ay Taksitli Teknokredi Öğrenci Telefon Kredisi Veriyor!

Firmanın adını TEKNOKREDİ olarak vermiş olduğu kampanya ile hiç banka şubesine gitmeden ING ve YAPIKREDİ üzerinden 15.000 TL kadar cep telefonu kredisi kullanabilmekte siniz. 2023 yılı için gelir belgesiz ve kefilsiz olarak nasıl bu sistem üzerinden taksitli olarak kredi kartsız cep telefonunu satın alabileceğinizi sizler için burada açıkladım. IPHONE yada SAMSUNG hiç bir marka fark etmeksizin istediğiniz cep telefonuna böylece sahip olabileceksiniz.

Neler Var?

Teknokredi Nedir? Neleri Kapsar?

Daha önceleri cep telefonları kredi kartlarına peşin fiyatına 12 aya kadar taksit imkanları ile tüketicilere verilmekteydi. Ancak şuan günümüzde ne yazık ki bu imkanlar sadece ticari kredi kartlarına sahip olan esnaflara sağlanmaktadır. Esnaflara sağlanan taksit olanakları kredi kartı ile taksitli cep telefonu nasıl alınır konulu başlığımız ile daha önceki aylarda dile getirmiştik. Ancak ülkemizden esnaflar dan daha çok öğrenciler ve diğer bireysel tüketicilerin varlığının olması ve bu kesime kredi kartıyla taksitli cep telefonu imkanlarının sağlanamaması yeni bir çözümü beraberinde getirdi. Bu çözüm ise özellik ile köklü teknoloji devlerinin bankalarla anlaşarak müşterilerine taksitli olarak cep telefonu imkanları sağlamasıdır.

Bu çözüme TEKNOSA’da katılarak mağazasındaki bütün marka ve model telefonları müşterilerine taksitli imkanlarla satmak amacı ile ING ve Yapıkredi ile anlaşma sağladı. Sağlamış olduğu bu anlaşma doğrultusunda da ürünlerini 3 ile 12 taksite kadar dosya ve işlem ücreti olmaksızın peşin fiyatına pazarlamaktadır. TEKNOKREDİ sadece öğrencilere cep telefonu kredisi sağlamakla kalmaktadır. Bunun haricinde tablet, bilgisayar gibi diğer elektronik aletlerin alınması içinde kredi sunmaktadır. Peki, TEKNOSA alış veriş mağazası tarafından sağlanan tüm bu imkanların şartları nedir? Nasıl başvuru yapabilirsiniz?

Kimler Teknokredi İmkanlarından Yararlanabilir?

Şimdi en çok merak edilen TEKNOKREDİ imkanlarından kimlerin yararlanabileceği konusuna geldik. Özellik ile bu soru öğrenciler ve ev hanımlarından sıklık ile gelmektedir. Teknokredi fırsatlarından aslına bakarsanız öğrenciler dahil herkes istifade eder. Tabi öğrenciler kredileri telefonda onaylandığı vakit imza için ING yada Yapıkredi şubelerine gidip meslekleri sorulduğu zaman ÖĞRENCİ’yim demezlerse!!!!! Başvuru yapıldıktan sonra neden banka şubesinde öğrenciyim diyorsunuz ben anlamış değilim. Hiç bir şey bilmiyorsanız serbest çalışıyorum deseniz olay orada çözülecek.

Teknokredi imkanlarından öğrenciler ve ev hanımları dediğim şekilde istifade edebilirler, ancak.. Başvuru işlemlerini SMS üzerinden yapıp onaylanması için mutlak suretle Findeks kredi not ortalamaları en az 1300 puan ve üzerinde olması gerekmektedir. Bu neden ile KKB kredi notu hesaplama nasıl yapılır ilk olarak bunu bir araştırmanızı tavsiye ederim. Şayet yapılan hesaplama sonrasında not ortalamanız 1300 puan üzerindeyse 15.000 liraya kadar TEKNOKREDİ imkanlarına aşağıdaki şekilde başvuru yapabilirsiniz.

Teknosa ING Kredi Nasıl Alınır? Sorgulama SMS Numarası

Teknokredi başvurularını Teknosa mağazaları ve kendi adınıza kayıtlı cep telefonlarınızdan yapabilirsiniz. Başvuru işlemleri için herhangi bir masraf ödemezsiniz. Cep telefonları ile başvuru yapmak isteyenler SMS bölümüne TEKNOSA bir boşluk KİMLİK NUMARALARINI yazıp bu mesajı 2229’a göndermeniz yeterlidir. Gönderilen mesaj sonrasında size bir onay mesajı gelecektir. Gelen mesajda adınıza kaç liralık TEKNOKREDİ çıkacağını göreceksiniz. Bu miktar 1.800 ile 15.000 liraya kadar kredi notunuza ve mevcut banka kredi borçlarınıza göre belirlenir. Belirlenen miktar da adınıza onaylı krediyi şayet varsa TEKNOSA mağazasındaki ING bank müşteri temsilcisine yoksa da ING bank şubelerine giderek bir imza ile onaylatmamız gerekmektedir. Onay işlemi esnasında bir kez daha belirtirim ki şayet öğrenciyseniz bunu lütfen dile getirmeyin! Teknokredi sadece TEKNOSA alış veriş mağazalarında geçerli olmak ile kalmamaktadır. Bunun yanında MİGROS üzerinden de yine aynı şekilde taksitlik olarak cep telefonu alabileceğinizi belirtmek isterim. Peki, MİGROS üzerinden cep telefonunu nasıl alabilirsiniz?

MİGROS Teknokredi ING Üzerinden Cep Telefonu Alımı

Binlerce MİGROS mağazasından ING bankası üzerinden 12 ay vadeli olarak kredi kullanarak cep telefonu yada herhangi elektronik alet alımı yapabilirsiniz. 3.500 TL kadar fiyatı olan cep telefonları için 12 ay 3.500 lira üstü fiyatı olan cep telefonları için ise 3 ay vadeli olarak MİGROS mağazalarından cep telefonu Teknokredi ile satın alına bilmektedir. Teknokredi ile kredi başvuru işlemini herhangi bir banka şubesine gitmeden anında sadece bir kısa mesaj ile gerçekleştire bilirsiniz.

  • Kısa mesaj bölümüne MIGROS yazınız ve bir boşluk bırakınız, ardından 11 haneli kimlik numaranızı yazınız ve bu mesajı 2229 numaraya gönderiniz.

Başvuru onayınız cep telefonuna hemen gelecektir. Şayet başvurunuz için onay aldıysanız MIGROS mağazasındaki ING hizmet noktasına gidiniz. Hizmet noktasından kimlik bilgileriniz doğrulatın ve başvuru evraklarınızı dijital ortamdan paylaşın. Son olarak mağaza içinde tek evrak ile imzanızı da attıktan sonra MIGROS Teknokredi kullanıma hazır hale gelir.

ING TEKNOKREDİ Maliyet Oranları, Bilmeniz Gerekenler

TEKNOKREDİ paketinde kesinlik ile hayat sigortası ve işlem ücreti alınmamaktadır. Vade süreleri şuan için en fazla 12 ay ile sınırlıdır. Adınıza onaylanan TEKNOKREDİ’yi TEKNOSA mağazalarında hafta içi veya sonu saat 10.00 ile 22.00 aralarında kullanabilirsiniz. 500 lira alt limit ve en fazla 15.000 lira üst limitle kredi verilmektedir. Cep telefonu satın almak için ING üzerinden verilen en fazla 5.000 TL kadar kredinin herhangi bir faiz oranı yoktur. Bunun ile birlikte herhangi bir işlem ücreti veya komisyon da alınmaz.

Teknokredi başvuruları hakkında tüm merak edilenler

Teknokredi başvuruları hakkında tüm merak edilenler

ING kredi faiz oranlarını görmek isteyenler https://bit.ly/32Ncsv0 adresinden öğrenebilirler.

36  ay vadeli olarak alış veriş kredisi 15.000 TL kullanacaklar için ise bankanın ŞUBAT ayında uygulamış olduğu kredi faiz oranıysa aylık %2.64 olmaktadır.

ING 12 Ay 24 Ay 36 Ay
   %1.24 %1.59 %1.89

Bu faiz oranı ile geri ödemeleriniz ise bu ay için şu şekilde oluşmaktadır.

15.000 TL TEKNOKREDİ Geri Ödeme Planı
Vade Taksit Maliyet
12 1.473,66 TL 17.684,01 TL
15 1.222,93 TL 18.344,06 TL
18 1.056,62 TL 19.019,21 TL
22 906,48 TL 19.942,73 TL
24 890,30 TL 21.367,07 TL
28 804,10 TL  22.514,77 TL
32 740,51 TL  23.696,53 TL
35 702,99 TL 24.604,58 TL
36 704,39 TL 25.357,89 TL

Güncel cep telefonu ve alış veriş kredisinin faiz oranlarını buradaki https://bit.ly/39kIO1F adresten göre bilirsiniz.

Evet arkadaşım konu hakkında sormak istediğiniz sorularınız varsa, aşağıda bulunana yorumlar kısmına yazarsanız. Sizlere en kısa süre içerisinde yardımcı olmaya çalışırız.

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalamamız: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın