DEVLET Kredi

Teknokredi Öğrenci Başvuru SMS Numaraları (Taksit Sayıları)

Teknokredi Öğrenci Başvuru SMS Numaraları (Taksit Sayıları)

Teknosa’dan öğrenciler dahil olmak üzere taksitli olarak cep telefonunu veya leptop gibi elektronik aletleri almanın belkide en kolay yolu Teknokredi kampanyalarından geçmektedir. Teknosa tarafından taksitli cep telefonu satışının önünü açmak için Akbank ve ING gibi güçlü bankalar ile yapılan anlaşma sayesinde peşin fiyatına 3 ile 12 aya kadar 95 liradan başlayan taksitli olarak beğendiğiniz cep telefonuna sahip olabilirsiniz. 5.000 liradan 15.000 liraya kadar istediğiniz cep telefonuna dosya masrafı dahil ödemeden rahatlıkla sahip olabilirsiniz.

Teknokredi Nedir? Neleri Kapsar?

Daha önceleri cep telefonları kredi kartlarına peşin fiyatına 12 aya kadar taksit imkanları ile tüketicilere verilmekteydi. Ancak şuan günümüzde ne yazık ki bu imkanlar sadece ticari kredi kartlarına sahip olan esnaflara sağlanmaktadır. Esnaflara sağlanan taksit olanakları kredi kartı ile taksitli cep telefonu nasıl alınır konulu başlığımız ile daha önceki aylarda dile getirmiştik. Ancak ülkemizden esnaflar dan daha çok öğrenciler ve diğer bireysel tüketicilerin varlığının olması ve bu kesime kredi kartıyla taksitli cep telefonu imkanlarının sağlanamaması yeni bir çözümü beraberinde getirdi. Bu çözüm ise özellik ile köklü teknoloji devlerinin bankalarla anlaşarak müşterilerine taksitli olarak cep telefonu imkanları sağlamasıdır.

Bu çözüme TEKNOSA’da katılarak mağazasındaki telefonları müşterilerine taksitli imkanlarla satmak amacı ile ING ve Akbank’la anlaşma sağladı. Sağlamış olduğu anlaşma doğrultusunda da ürünlerini 3 ile 12 taksite kadar dosya ve işlem ücreti olmaksızın peşin fiyatına pazarlamaktadır. TEKNOKREDİ kapsamında Teknosa alış veriş mağazasında olan tüm elektrik ve ya elektronik aletleri satın alabilirsiniz.

Kimler Teknokredi İmkanlarından Yararlanabilir?

Şimdi en çok merak edilen TEKNOKREDİ imkanlarından kimlerin yararlanabileceği konusuna geldik. Özellik ile bu soru öğrenciler ve ev hanımlarından sıklık ile gelmektedir. Teknokredi fırsatlarından aslına bakarsanız öğreciler dahil herkes istifade eder. Tabi öğrenciler kredileri telefonda onaylandığı vakit imza için ING yada Akbank şubelerine gidip meslekleri sorulduğu zaman ÖĞRENCİ’yim demezlerse!!!!! Başvuru yapıldıktan sonra neden banka şubesinde öğrenciyim diyorsunuz ben anlamış değilim. Hiç bir şey bilmiyorsanız serbest çalışıyorum deseniz olan orada çözülecek.

Teknokredi imkanlarından öğrenciler ve ev hanımları dediğim şekilde istifade edebilirler, ancak.. Başvuru işlemlerini SMS üzerinden yapıp onaylanması için mutlak suretle Findeks kredi not ortalamaları en az 1500 puan ve üzerinde olması gerekmektedir. Bu neden ile KKB kredi notu hesaplama nasıl yapılır ilk olarak bunu bir araştırmanızı tavsiye ederim. Şayet yapılan hesaplama sonrasında not ortalamanız 1499 puan üzerindeyse 15.000 liraya kadar TEKNOKREDİ imkanlarına aşağıdaki şekilde başvuru yapabilirsiniz.

Teknosa ING Kredi Nasıl Alınır? Sorgulama SMS Numarası

Teknokredi başvuruları Teknosa mağazaları ve kendi adınıza kayıtlı cep telefonlarınızdan yapabilirsiniz. Başvuru işlemleri için herhangi bir masraf ödemezsiniz. Cep telefonları ile başvuru yapmak isteyenler SMS bölümüne TEKNOSA bir boşluk KİMLİK NUMARALARINI yazıp bu mesajı 2229’a göndermeleri yeterlidir. Gönderilen mesaj sonrasında size bir onay mesajı gelecektir. Gelen mesajda adınıza kaç liralık TEKNOKREDİ çıkacağı gözükecektir. Bu miktar 1.800 ile 15.000 liraya kadar kredi notunuza ve mevcut banka kredi borçlarınıza göre belirlenir. Belirlenen miktar da adınıza onaylı krediyi şayet varsa TEKNOSA mağazasındaki ING bank müşteri temsilcisine yoksa da ING bank şubelerine giderek bir imza ile onaylatmamız gerekmektedir. Onay işlemi esnasında bir kez daha belirtirim ki şayet öğrenciyseniz bunu lütfen dile getirmeyin..!

MİGROS Teknokredi ING Üzerincen Cep Telefonu Alımı

Binlerce MİGROS mağazasından ING bankası üzerinden 60 ay vadeli olarak kredi kullanarak cep telefonu yada herhangi elektronik alet alımı yapabilirsiniz. 3.500 TL kadar fiyatı olan cep telefonları için 12 ay 3.500 lira üstü fiyatı olan cep telefonları için ise 3 ay vadeli olarak MİGROS mağazalarından cep telefonu Teknokredi ile alına bilmektedir. Teknokredi ile kredi başvuru işlemini herhangi bir banka şubesine gitmeden anında sadece bir kısa mesaj ile gerçekleştire bilirsiniz.

  • Kısa mesaj bölümüne MIGROS yazınız ve bir boşluk bırakınız. Ardından 11 haneli kimlik numaranızı yazınız ve bu mesajı 2229 numaraya gönderiniz.

Başvuru onayınız cep telefonuna hemen gelecektir. Şayet başvurunuz için onay aldıysanız MIGROS mağazasındaki ING hizmet noktasına gidiniz. Hizmet noktasından kimlik bilgileriniz doğrulatın ve başvuru evraklarınızı dijital ortamdan paylaşın. Son olarak mağaza içinde tek evrak ile imzanızı da attıktan sonra MIGROS Teknokredi kullanıma hazır hale gelir.

ING TEKNOKREDİ Maliyet Oranları, Bilmeniz Gerekenler

Teknokredi başvuruları hakkında tüm merak edilenler

Teknokredi başvuruları hakkında tüm merak edilenler

TEKNOKREDİ paketinde kesinlik ile hayat sigortası ve işlem ücreti alınmamaktadır. Vade süreleri şuan için 6 aydır. Adınıza onaylanan TEKNOKREDİ’yi TEKNOSA mağazalarında hafta içi veya sonu saat 10.00 ile 22.00 aralarında kullanabilirsiniz. 500 lira alt limit ve 88 liradan başlayan taksit imkanları 15.000 lira üst limit ve en fazla aylık 2.845 ödemeli olarak şuan için verilmektedir. Teknokredi’nin yine aylık faiz oranları 60 aya kadar vadeler için yine MAYIS’da %1.39 civarlarında değişmektedir. Malum sürekli değişen faiz oranlarını ne yazık ki güncel olarak takip etme şansımız yok.! Ama güncel cep telefonu veya tablet gibi elektronik aletler için kullandırılan

60  Ay vadeli olarak bu kredi imkanlarından 15.000 TL kadar yararlana bilirsiniz. Kredi tahsis ücreti olmayan bu fırsatın ödeme tablosu ise şu şekildedir.

  • 5.000 TL 60 ay olarak ödemesi 132 TL
  • 7.000 TL 60 ay ödeme planı sabit aylık 185 TL
  • 10.000 TL için 5 sene geri ödeme 265 TL
  • 15.000 TL için ise aylık taksit ödeme miktarınız 397 TL olacaktır.

Teknokredi Öğrenci Başvuru SMS Numaraları (Taksit Sayıları) HAKKINDA LÜTFEN SORUNUZU SORUNUZ

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

DEVLETKredi.Com