Teknokredi Öğrenci Başvuru SMS Numaraları

Teknokredi Öğrenci Başvuru SMS Numaraları
27 Eylül 2018 tarihinde eklendi, 162 kez okundu.
Teknosa’dan öğrenciler dahil olmak üzere taksitli olarak cep telefonunu veya leptop gibi elektronik aletleri almanın belkide en kolay yolu Teknokredi kampanyalarından geçmektedir. Teknosa tarafından taksitli cep telefonu satışının önünü açmak için Akbank ve ING gibi güçlü bankalar ile yapılan anlaşma sayesinde peşin fiyatına 6 ile 12 aya kadar 95 liradan başlayan taksitli olarak beğendiğiniz cep telefonuna sahip olabilirsiniz. 5.000 liradan 15.000 liraya kadar istediğiniz cep telefonuna dosya masrafı dahil ödemeden rahatlıkla sahip olabilirsiniz.

Teknokredi Nedir ? Neleri Kapsar ?

Daha önceleri cep telefonları kredi kartlarına peşin fiyatına 12 aya kadar taksit imkanları ile tüketicilere verilmekteydi. Ancak şuan günümüzde ne yazık ki bu imkanlar sadece ticari kredi kartlarına sahip olan esnaflara sağlanmaktadır. Esnaflara sağlanan taksitli olanakları kredi kartı ile taksitli cep telefonu nasıl alınır konulu başlığımız ile daha önceki aylarda dile getirmiştik. Ancak ülkemizden esnaflar dan daha çok öğrenciler ve diğer bireysel tüketicilerin varlığının olması ve bu kesime kredi kartıyla taksitli cep telefonu imkanlarının sağlanamaması yeni bir çözümü beraberinde getirdi. Bu çözüm ise özellik ile köklü teknoloji devlerinin bankalarla anlaşarak müşterilerine taksitli olarak cep telefonu imkanları sağlamasıdır.

Bu çözüme Teknosa’da katılarak mağazasındaki telefonları müşterilerine taksitli imkanlarla satmak amacı ile ING ve Akbank’la anlaşma sağladı. Sağlamış olduğu anlaşma doğrultusunda da ürünlerini 6 ile 12 taksite kadar dosya ve işlem ücreti olmaksızın peşin fiyatına pazarlamaktadır. TEKNOKREDİ kapsamında Teknosa alış veriş mağazasında olan tüm elektrik ve ya elektronik aletleri satın alabilirsiniz.

Kimler Teknokredi imkanlarından yararlanabilir ?

Şimdi en çok merak edilen Teknokredi imkanlarından kimlerin yararlanabileceği konusuna geldik. Özellik ile bu soru öğrenciler ve ev hanımlarından sıklık ile gelmektedir. Teknokredi fırsatlarından aslına bakarsanız öğreciler dahil herkes istifade eder. Tabi öğrenciler kredileri telefonda onaylandığı vakit imza için ING yada Akbank şubelerine gidip meslekleri sorulduğu zaman ÖĞRENCİ’ yim demezlerse!!!!! Başvuru yapıldıktan sonra neden banka şubesinde öğrenciyim diyorsunuz ben anlamış değilim. Hiç bir şey bilmiyorsanız serbest çalışıyorum deseniz olan orada çözülecek.

Teknokredi imkanlarından öğrenciler ve ev hanımları dediğim şekilde istifade edebilirler, ancak.. Başvuru işlemlerini SMS üzerinden yapıp onaylanması için mutlak suretle Findeks kredi not ortalamaları en az 1500 puan ve üzerinde olması gerekmektedir. Bu neden ile KKB kredi notu hesaplama nasıl yapılır ilk olarak bunu bir araştırmanızı tavsiye ederim. Şayet yapılan hesaplama sonrasında not ortalamanız 1499 puan üzerindeyse 15.000 liraya kadar TEKNOKREDİ imkanlarına aşağıdaki şekilde başvuru yapabilirsiniz.

Teknokredi başvuruları nasıl yapılmaktadır ?

Teknokredi başvuruları Teknosa mağazaları ve kendi adınıza kayıtlı cep telefonlarınızdan yapabilirsiniz. Başvuru işlemleri için herhangi bir masraf ödemezsiniz. Cep telefonları ile başvuru yapmak isteyenler SMS bölümüne TEKNOSA bir boşluk KİMLİK NUMARALARINI yazıp bu mesajı 2229’a göndermeleri yeterlidir. Gönderilen mesaj sonrasında size bir onay mesajı gelecektir. Gelen mesajda adınıza kaç liralık TEKNOKREDİ çıkacağı gözükecektir. Bu miktar 1.800 ile 15.000 liraya kadar kredi notunuza ve mevcut banka kredi borçlarınıza göre belirlenir. Belirlenen miktar da adınıza onaylı krediyi şayet varsa Teknosa mağazasındaki ING bank müşteri temsilcisine yoksa da ING bank şubelerine giderek bir imza ile onaylatmamız gerekmektedir. Onay işlemi esnasında bir kez daha belirtirim ki şayet öğrenciyseniz bunu lütfen dile getirmeyin..!

ING Teknokredi Maliyet Oranları, bilmeniz gerekenler

Teknokredi başvuruları hakkında tüm merak edilenler

Teknokredi başvuruları hakkında tüm merak edilenler

TEKNOKREDİ paketinde kesinlik ile hayat sigortası ve işlem ücreti alınmamaktadır. Vade süreleri şuan için 6 aydır. Adınıza onaylanan Teknokredi’yi Teknosa mağazalarında hafta içi veya sonu saat 10.00 ile 22.00 aralarında kullanabilirsiniz. 500 lira alt limit ve 95 liradan başlayan taksit imkanları 15.000 lira üst limit ve en fazla aylık 2.845 ödemeli olarak şuan için verilmektedir. Teknokredi’nin yine aylık faiz oranları 6 ay vadeler için yine şuan da %2.79 ile en fazla %3.19 civarlarında değişmektedir. Malum sürekli değişen faiz oranlarını ne yazık ki güncel olarak takip etme şansımız yok.! Ama güncel cep telefonu veya tablet gibi elektronik aletler için kullandırılan ING kredi faiz oranlarını görmek isteyenler https://www.ingbank.com.tr/tr/sizin-icin/krediler/teknokredi adresinden öğrenebilirler.

Bir önceki yazımız olan Hafta sonu cumartesi pazar gece döviz dolar avro bozdurma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
TOBB Esnafa 4. Nefes Kredisi Veren Bankalar 2019
TOBB Esnafa 4. Nefes Kredisi Veren Bankalar 2019

KOSGEB ve TOBB öncülüğüyle anlaşma sağlanan 2 bankayla esnafa 2019 yılı için 4. nefes kredisi başvuruları resmen başladı. Uzun süredir...

Kapat