Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

Tatlıses Çiğköfte Lahmacun Bayilik Alımı! (Şartları Franchise Bedeli)

Büyük küçük, yaşlı genç, hemen hemen herkesin beğeni ile tüketmiş olduğu çiğköfte vazgeçilmez ihtiyaç haline gelmiştir. Birçok işletme tarafından yapılan çiğköfte damak tadımıza göre ayrıcalıklar göstermektedir. İşte tamda burada İbrahim TATLISES te bu işe el atarak, bizlere enfes tatlar sunmaktadır. Benim için etsiz çiğköfte denildiğinde Tatlıses çiğköfte ve bir kaç tane daha firma ön plana gelmektedir. İbrahim TATLISES tarafından 2010 yılında kurulan çiğköfte ve lahmacun bayiliği, insanlar tarafından oldukça revaçtadır.

Tatlıses Çiğköfte Lahmacun Bayilik Alımı! (Şartları Franchise Bedeli)

Güvenilir ve kurumsal bir firma olduğu için çok fazla sayıda talep görmektedir. Türkiye genelindeki neredeyse tüm illerimize bayilik vermektedir. Bu enfes tadı herkese tattırmayı hedefleyen bu firmaya sizlerde dahil olmak ister misiniz? Üstelik  2022 yılına ait olan birçok ürün yelpazesi ile %100 e varan kar oranıyla birlikte. Bunun için tek yapmanız gereken Tatlıses çiğköfte bayiliğine sahip olmada istenilen şartları yerine getirmektir. Sonrasında ise sizlerde müşterilerinize vazgeçilmez enfes tadı buluşturmak olacaktır.

Neler Var?

Tatlıses Çiğköfte Bayilik Alma Franchise Başvuru Şartları

Türkiye’de çiğköfte denilince akla gelen markalardan biri olan Tatlıses çiğköfte tir. Geleneksel lezzetleri ile çiğköfteyi gerek yurt içinde, gerekse yurt dışında, en iyi şekilde temsil etmeyi ve tüketicilerine sunmayı hedeflemektedir. Bundan ötürü de yerinde saymıyor ve büyüme yollarında hızlı bir şekilde ilerlemektedir. 2022 yılında da bayilikler dağıtarak şube sayısını arttırmayı amaçlayan Tatlıses çiğköfte bayiliği almak için belirlemiş olduğu bazı şartlar vardır. Öncelikle şubenin açılacağı yer firma için çok önemlidir. Sırası ile şartlara bakacak olursak eğer,

 • İşlek bir caddede, yaya ve insan trafiğinin yoğun olduğu, 20 metrekarelik bir bayiliğin toplam yatırım tutarı 15.00 TL  ila 20.00 TL arasında olmalıdır.
 • Sözleşme süresinin en az 3 ila 5 yıl olma şartı aranmaktadır.
 • Tutulmuş olan dükkanın içinde, yeşillikleri yıkamak için muhakkak su tesisatı yada mutfak bulunmalıdır.

  blank

  Tatlıses-Çiğköfte-Bayilik-Alma-Franchise-Başvuru-Şartları

 • Bayilik maliyeti ve kurulum için gerekli olan tüm evrakların hazırlanması  ve bunun maliyeti başvuruda bulunan kişiye aittir.
 • Tatlıses Çiğköfte franchising sistemiyle yurtiçi ve yurtdışında şubeler açmaya devam edecek.
 • Yurt içi isim hakkı bedeli 5 bin TL+KDV olarak belirlenmiş. Bu isim hakkı başvuru yapılacak zamana göre değişiklik gösterebilir.
 • Belirlemiş olduğunuz dükkanın 2 kilometre yakınlarında başka bir Tatlıses çiğköfte bayisi olmamasına dikkat edilmelidir.
 • Başvurunun kabul edilmesi sonucunda işletmenin açılması 15 iş günü olarak belirlenmiştir.
 • Yurt dışında ise yatırımcıya ülke distribütörlüğü verilecektir.
 • Yurt dışındaki şubelere İstanbul’daki üretim tesisinde üretilen çiğ köfteler dondurulmuş olarak sevk edilecektir.
blank

Tatlıses-Çiğköfte-Bayisi-Olmanın-Avantajları

 • Bayi içinde satışında sıkıntı yaratmayacak veya sadece bayiye özel gıdalar satılacaktır.
 • Yeşillikler hariç diğer bütün ürünler Tatlıses çiğköfte ana bayisine aittir.
 • Tatlıses çiğköfte markasının basında çıkan reklamlarının ücretleri Tatlıses ana bayisine aittir. Eğer siz dükkanınız için, şahsınıza ait özel reklam vermek isterseniz maliyetini kendiniz karşılamış olursunuz.
 • Tutmuş olduğunuz dükkanın bütün dekorasyonu Tatlıses çiğköfte markasının isteğine göre düzenlenir. Zevkinize göre dekor ürünü isterseniz kendiniz temin etmek zorundasınız.

Bu şartları taşıdığınız taktirde firma sizinle iletişime geçecektir. Sonrasında belirlemiş olduğunuz dükkana görevliler gelerek ekspertiz çalışması düzenleyeceklerdir. Yapılan incelemeler sonrasında istenilen şartlar ön görüldü ise onay verirler. Başvurmuş olduğunuz  kar oranı oldukça yüksek olan  Tatlıses çiğköfte bayiliğini almış olursunuz.

Tatlıses Çiğköfte Bayilik Başvuru Nasıl Yapılır?

Tatlıses çiğköfte bayiliği başvurusu için bir kaç yol izlenmektedir. Türkiye genelinde en çok kullanılan sistem ise vermiş olduğumuz 1. yoldur.

 • Tatlıses çiğ köfte bayilik başvurusunu İnternet üzerinden,

http://www.tatlisescigkofte.com/Franchising_Basvuru_Formu  bu formu doldurarak başvuruda bulunabilirler. Formda istenilenler ise adınız, soyadınız, mesleki durumunuz, ve iletişim adresleriniz ve losyonunuz istenmektedir. Bunların dışında şubeyi açacak olduğunuz il ve ilçeyi belirtmeniz gerekmektedir. Tutacak olduğunuz dükkanın fotoğraflarını çekerek başvuru formuna eklemeniz gerekmektedir.

 • 2. İzlemeniz gereken yol ise elektronik posta veya telefon aracılığı ile yapmaktır. Bayilik başvurusu için görüşülecek ilgili kişi olan Fatma Atasever’dir. 

Posta Adresi: fatma.atasever@tatlisesgida.com

Tel: 0-212-283-07-67

Faks: 0-212-324-34-47

Cep: 0-530-281-59-81

0-530-498-82-37

0-530-106-58-57

0-530-615-84-29

İletişim adresi ise; Seyrantepe Mahallesi, İbrahim Karaoğlanoğlu Caddesi Dilek sokak Numara:3 KAĞITHANE / İSTANBUL

Yapmış olduğunuz başvurular Tatlıses genel müdürlüğüne iletilerek hakkınızdaki incelemeler başlatılır. Daha sonrasında en geç 2 iş günü içerisinde, size dönüş yapılarak görüşülecek gün ayarlanır. Böylelikle başvurunuz kabul edilmiş olur. Bizlerde size şimdiden hayırlı olmasını diliyoruz.😉

Tatlıses Çiğköfte Bayisi Olmanın Avantajları

Tatlıses çiğköfte bayiliğini almak isteyen kişiler. Türkiye’nin en güvenilir markalarının arasında olan Tatlıses Çiğköfte bayiliğini aldıklarında bir çok avantajdan yararlanmış olacaklar. Yüksek talep gördüğü için, pazar payının sürekli olarak büyümeye doğru gidecek olmasıdır. Bu sayede bayilik alan kişilerde iş imkanlarını genişleterek, karlılık oranlarını daha da yükseltmektedir. Tatlıses çiğköfte bayiliğini almak isteyen kişilere, çok düşük maliyetler ile kar oranı yüksek iş imkanı sunmaktadır.

blank

Tatlıses-Çiğköfte-Bayisi-Olmanın-Avantajları-

Çiğköftesi ile herkesin damak tadına uygun lezzetler sunarak, sürekliliği olan, ilerlemesi devam eden bir pazara yatırım yapmış olacaklardır. Yüksek standartlara sahip ve karlılık oranı yüksek olan Tatlıses Çiğköfte  bayilik alan kişilere yatırımlarının kısa vadede geri dönüşü olmasında da çok büyük avantajlar sağlamaktadır. Ayrıca işletme disiplini, ile gıdaların sorunsuz olduğu için müşteri şikayeti ile karşılaşmıyor olmanızdır. Kalite standartlarına uygun üretim yapan, 1000 m2 kapalı olan fabrikasında hijyen ve sağlığa önem vererek aralıksız bir şekilde çalışmaya devam etmektedir.

Devletin vermiş olduğu destekleri de görmek isterseniz eğer Devlet Genç Girişimci Desteği Nelerdir sitesine giriş yaparak gerekli olan bilgilere ulaşabilirsiniz.

Artık sizlerde bir esnaf oldunuz. Esnaf olduğunuz zaman ise en az 3 ila 6 aylık bir deneyim kazandığınız da devletin kredi anlamında da imkanlarından istifade edebilirsiniz. Kuşkusuz ki bunların içinde en göze çarpanı ise meslek odanız üzerinden verilen çok düşük faizli krediler olmaktadır. Faiz oranları ve başvuru şartları nelerdir? diyorsanız. Sizleri TESKOMB Esnaf Kefalet Kredisi Hesaplama Robotu sayfama bekliyorum.

Tatlıses Çiğköfte Bayiliği Aldığınızda Verilecek Olan Destekler

Tatlıses çiğköfte bayiliği alan kişiler, markanın tanıtım gücünden ve bilgi birikiminden faydalanarak. Kaliteli ve güvenilir adımlarla ilerlemiş olurlar. Ayrıca bu marka sadece çiğköfte ile kalmamakla birlikte, yan ürünlerinin bol olması sizin için, yine bir dez avantajdır.

 • Öncelik olarak sektördeki diğer rakipleri tarafından avantajlı durumda olmak
 • Marka kendi yapmış olduğu reklamlardan, tüm bayilik alan kişilerde yararlanmaktadır.
 • Yapılan reklamlar sayesinde bayiliklerin satışları yükselmekte ve bu sayede karlılık oranları artmaktadır. Marka edinmiş bir çiğköfte şubesine sahip olursunuz.
blank

Tatlıses-Çiğköfte-Bayilik-Başvuru-Nasıl-Yapılır

 • İsim lisans bedeli ödemek yok, işletmelerinizde bir sorun yaşadığınızda danışabileceğiniz tecrübeli bir firmanın desteğini almış olursunuz.
 • Taze ve katkısız ürünler sunması, denetleme ve hijyen konularına özen göstermesi, bu markayı vazgeçilmez hale getirir.
 • Bayiliği aldığınızda denenmiş ve başarısı kanıtlanmış olacaktır. Bilmediklerinizi öğretir, gerektiğinde danışabileceğiniz bir sistem ile kadro oluşturur.
 • Düşük maliyet ile yüksek gelirler sağlarken risk oranını da minimum seviyeye düşürmüş olur.
 • Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde hedefleyerek, Tatlıses çiğköfte bayiliğini almış olan kişilere eğitim CD’leri ile destek vermektedir.
 • Personel alımı, yer seçimleri, müşteri memnuniyetleri, yapmış olduğu eğitimlerde anlatarak bayilik alan kişilere destekte bulunuyor.
 • Yapılan yatırımlarda ve tedariklerde asla sorunla karşılaşılmaz. İstenmeyen bir problem ile karşı karşıya kalınmaz.
 • 3 yada 5 yıl arası Tatlıses Çiğköfte Bayilik sözleşmesi
 • 100 kg bedelsiz olarak çiğ köfte, eğer sözleşmeniz 5 yıllık olur ise, 500 kilo bedelsiz çiğ köfte verilmektedir.
blank

Tatlıses-Çiğköfte-Bayiliği-Aldığınızda-Verilecek-Olan-Destekler

Tatlıses çiğköfte firması, başvuruda bulunan ve başvurusu kabul edilmiş olan kişilere bir çok yönde yardımlarda bulunmaktadır. Dükkan içinde ihtiyaç duyulan malzemelerin bir çoğunda karşılamaktadır.

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalamamız: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın