Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

28 Tane Su Bayiliği Veren Firmalar Ve İletişim Adresleri (MALİYET HESAPLAMA)

Türkiye'de su üretim fabrikalarına nerede ise her ay yeni bir tanesi eklenmektedir. Bunun en başlıca nedeni tüketim arzının gün geçtikçe çoğalmasıdır. Arzın çoğalmasıyla birlikte özellikle yeni kurulan fabrikalar kendilerine iş ortakları aramaktadır. Bunu da franchise yani bayilik sistemi üzerinden tedarik etmektedir. Artan talebin farkında olan girişimciler ise bu sektöre oldukça ilgi göstermektedir. Bize kalırsa da göstermeleri gerekir. Çünkü, aşağıda sizin de görmüş olduğunuz gibi düşük maliyetler ile kurulup aylık yüksek kâr (kazanç) sağlaması oldukça geçerli bir nedendir.

28 Tane Su Bayiliği Veren Firmalar Ve İletişim Adresleri (MALİYET HESAPLAMA)

Eğer sizlere yapmış olduğumuz su bayilik alım maliyeti ve aylık kazançlarını elde etmek istiyorsanız çok doğru yerdeniz. Çünkü, sizlere en iyi şartlara nerede ise ücretsiz yani bedava bayilik veren tam 28 firmayı tanıtacağız. Hatta tanıtmakla kalmayıp, bayilik başvuru yapacağınız da düşünerek, iletişim ve başvuru forum adreslerine yer vereceğiz.

Neler Var?

Su Bayiliği İçin Gerekli Olan İhtiyaçlar Nelerdir?

Su bayiliği almak isteyenler için 3 şey gerekir. Temel olarak bunlar ise; 1. olarak sermaye, 2. olarak ise işinizi kurabilmeniz için demirbaşlar, 3. olarak ise gerekli izin belgelerini tedarik etmenizdir. Tüm bunlar neler derseniz de sizlere kalemler halinde öncelikli olarak aşağıda yer vermek istedik.

 • iş yeri açmak için, belediyeden ve vergi dairesinden alacağınız gerekli evraklar.
 • Belirlemiş olduğunuz semtte kendinize uygun bir dükkan bulmak.
 • Dükkanda sipariş almak için telefon ve siparişlerin yönetimini sağlamak için internet bağlantısı olan bir bilgisayara ihtiyacınız olmaktadır.
 • Su siparişlerinizin dağıtımında kullanacağınız ticari şeklinde bir araç sahibi olmanız.
 • Eğer siz kendi kurmuş olduğunuz işinizin başında duramayacak iseniz, sipariş alımları ve yönetimi için, güvenilir diksiyonu güzel tercihen bayan personele ihtiyacınız olacaktır.
 • Ve yine sipariş dağıtımında ve servis aracını kullanacak ehliyetli tercihen erkek (damacanaları taşıyabilmesi için) elemana ihtiyacınız olmaktadır.
 • Bayilik almaya karar verdiğiniz markadan aynı semtte 2. bir şubesi olmamasına dikkat etmelisiniz.

Bu şartlara uyum sağladığınız taktirde istediğiniz herhangi bir markadan bayilik alabilirsiniz. Bu iş sektöründe olmaya karar verdiyseniz sizin yapmanız gereken tek şey bayilik alacağınız firmayı çok iyi araştırmalısınız. Son yıllarda bir çok su firması tarafından şikayetler bulundu. Bu yüzden de su firmalarını ve kalitesini iyi seçmeye özen göstermektedirler. Sizlerde araştırmasını yapıp geçmiş yıllarda bu sıkıntıları yaşamayan kalite bakımından zengin firmaları tercih etmelisiniz. Şikayet edilen firmalardan bayilik aldığınızda fazla talep görmeden açmış olduğunuz dükkanı kapatmak zorunda kalabilirsiniz.

Siz girişimciler bayilik alacağınızda KOSGEB ten yararlanacağınızı biliyor musunuz? İş fikrinizin yani su bayiliğini aldığınızda devlet, KOSGEB üzerinden de destek sağladığını sizlere söyleyebilir. Bunu nasıl yapacağız diye sorduğunuzu duyar gibiyim😉  KOSGEB Hibe Kredisi Nasıl Alınır? sayfamızda bunu öğrene bilirsiniz.

Doğru firmayı bulduktan sonra su bayiliği bize kaç TL mahal olacaktır?

Su Bayiliği Almak İçin Gerekli Olan Sermaye Ne Kadardır?

Su bayiliği almanız için net bir rakam verilmemektedir. Çünkü sizin tercihinize göre fiyatta değişiklik olabilir. 2023 yılı için su bayiliği en az 250.00 TL en fazla ise 500.00 TL arasında olmaktadır. Giderleri sizler için daha net bir şeklide açıklayacak olursak eğer,

 • Bayilik almak için belirlemiş olduğunuz dükkan ve kirasıdır. Dükkanın göz önünde yada işlek bir cadde üzerinde olmasının önemi yoktur. Önemli olan temiz ve rutubetsiz bir ortam olmasıdır. İşlek caddede kiraya 10.000 TL verecek iken ara bir sokaktaki ama işinizi gören dükkâna 3.000 TL kira bedeli ödemiş olursunuz.
 • Dükkanda ihtiyacınız olacak olan telefon ve bilgisayar için 15.000 TL olarak fiyatı gözden çıkarmanız gerekir.
 • Yine tercihi sizlere kalmış olan dağıtım aracına ihtiyaç duyacaksınız. Bunu ister işinizi görecek 150.000 TL’lik bir araç alırsınız. İsterseniz 300.000 TL’lik bir araç ile dağıtımını sağlayabilirsiniz.
 •  En az 2 Personel çalıştırmak zorundasınız. Bunların giderleri ise, SGK + Asgari ücret = 23.418 TL (yemek hariç)
 • Elektrik, Isınma, Muhasebe ⇒ 1.500 TL
 • En az 500 adet toptan su alım bedeli ⇒ 2.500 TL
 • Elektrik, su, vergi gibi açılışlar için harcanacak bedel ⇒ 5.000 TL
 • 10 takım viyol (suları üst üste koymak için gerekli aparat) ⇒ 25.000 TL
 • Transpalet (suları paletle taşımak için) ⇒ 5.000 TL

Toplamda su bayiliğini alarak kurulum bedeliniz ⇒ 230.418 TL mahal olacaktır. Yine dediğim gibi bu maliyet ortalama rakamlardır.

 • Bu is sektörü için birikmiş bir sermayeniz yoksa eğer, sizlere çok güzel ve avantajlı bir  fikrimiz bulunmaktadır. Eşiniz üzerinden bayilik almayı düşünür iseniz, 65 Bin TL Kadın Girişimcilere KOSGEB Devlet Desteği devletin vermiş olduğu destekten yararlanabilirsiniz. Bu sizler için kaçırılmaz çok güzel bir avantaj olmaktadır.

Şimdi gelelim, su bayiliği almak için bu maliyeti gözden çıkaranlar aylık kaç TL bir kazanç elde edebileceğine.

Su Bayiliği Aldığınızda Aylık Ortalama Kazanacağınız Miktar Ne Kadardır? (1 Damacanaya Göre Hesapladık)

Su bayiliği kar marjı oldukça yüksek bir sektördür. Kazancınız %100 den %200’lere kadar çıkabilmektedir. Ortala su bayilik firması aylık olarak 60.000 TL İla 80.000 TL arasında ciro yapmaktadır. Bu kazanılan cirodan aylık ortalama olarak %50 giderler düşülür ise en az 30.000 TL en fazla 40.000 TL aylık kazancınız olmaktadır. Tabi bu hesaplamayı doğru olarak yapabilmek için günde kaç adet damacana su satışı yapacağınız belirler. Kafanızdaki damacana satışına göre de bir hesaplama yapmamız gerekir ise aşağıda sonuçla muhtemel karışılacaksınız.

 •  1 adet 19 litre damacana üzerinden hesap çıkartacak olursak, size gelen 19 Litre damacana fiyatı 6 TL en çok 10 TL’yi geçmemektedir. Şu anda günümüzde en uygun damacana fiyatı ise 25 ile 30 TL’dir. Biz buradaki rakamların arasını alırsak.
  • Günde 100 adet damacana su satışı yaparsanız, 15 TL kâr ile satış yapıyorsanız da dersek, sudan size kalan net kazanç → 1.500 TL olur.
  • 150 adet satış yapmanız ise → 2.250 TL olur.

Yalnız burada kazanacağınız miktar tamamen yine sizinle alakalıdır. Çünkü bu işi sadece damacana su satışı olarak görmemek gerekir. Çünkü su bayiliği veren firmaların bir çoğu çeşitli maden suları, bardak ve pet sular da üretmektedir. Bu ürünleri de özellikle okul kantinlerine, marketlere, otobüs firmalarına toptan pazarlama yapabilirsiniz. Böylece aylık aylık cironuz aratacak, hali ile net kazancınızda da ciddi artışlar olacaktır.

Halkbank kadın girişimciler için 6 ay ödemesiz kredi vermiş olduğunu biliyor muydunuz? 6 Ay Ödemesiz İş Yeri Açan Kadınlara Faizsiz HALKBANK Kredisi dikkatinizi çekti ise adrese giriş yapmalısınız.

Arkadaşlar, ortalama olarak su bayiliği maliyetinin kaç lira olduğunu hesapladık. Yine aylık olarak size kaç para kazanç sağlayacağının hesaplamasını yaptık. Şimdide bu işe girmek isteyenler için tavsiye edeceğimiz su bayiliği veren firmaların iletişim adreslerine geçiyoruz.

Girişimciler İçin Su Bayiliği Veren Firmalar Ve İletişim Adresleri

Yukarıda da belirtmiş olduğumuz üzere su bayiliği almaya karar verdi iseniz, firmanızı iyi seçmeniz gerekmektedir. Kaliteli ve kar marjı yüksek olan markaların araştırmasını yapmalısınız. Sizlere yardımcı olmak için su bayiliği veren firmaları ve iletişim adreslerini aşağıda paylaşmış bulunmaktayız. Kafanıza yatan firmayı vermiş olduğumuz adreslerden ulaşım sağlayabilirsiniz. Aklınıza takılan her hangi soru için arayıp, gerekli olan bilgileri alabilirsiniz. Sizlere simdi den hayırlı olsun dileklerimi iletiyoruz.

ERİKLİ SU BAYİLİĞİ

blank

İLETİŞİM ADRESLERİ
TELEFON: 444-02-22
FAX: 0-224-280-55-10
ADRES: Dere Kızık Mahallesi Şelale Caddesi Erikli Su Fabrikası Apartman NO:61 KESTEL/BURSA
WEB ADRESİ: musteri.hizmetleri@erikli.com.tr
PINAR SU BAYİLİĞİ

blank

İLETİŞİM ADRESLERİ
TELEFON: 0-232-436-52-50
FAX: 0-232-436-56-80
ADRES: Kemalpaşa Caddesi No:262 35060 PINARBAŞI/İZMİR
WEB ADRESİ: info@pinarsu.com.tr
SAKA SU BAYİLİĞİ

blank

İLETİŞİM ADRESLERİ
TELEFON: 444-72-52
FAX: 0-216-505-12-95
ADRES: Kısıtlı Mahallesi Alemdağ Caddesi No:60 Masaldan İş Merkezi B Blok Kat:3 Çamlıca ÜSKÜDAR/İSTANBUL
WEB ADRESİ: www.sakasu.com.tr
SIRMA SU BAYİLİĞİ

blank

İLETİŞİM ADRESLERİ
TELEFON: 0-216-544-27-00
FAX: 0-216-340-58-79
ADRES: Küçük bakkal köy Mahallesi Vedat Gün yol Caddesi Defne Sok. No:3
Büyükhanlı Plaza B/Blok K:11 34750 ATAŞEHİR/İSTANBUL
WEB ADRESİ: info@sirmagrup.com
NESTLE PURE LİFE SU BAYİLİĞİ

blank

İLETİŞİM ADRESLERİ
TELEFON: 444-08-44
FAX: 0-216-636-69-10
ADRES: Saray Mahallesi Doktor Adnan Büyükdeniz Caddesi Akkom 2. Blok  Kat:9  ÜMRANİYE/İSTANBUL
WEB ADRESİ: musteri.hizmetleri@nestle-purelife.com.tr
DAMLA SU BAYİLİĞİ

blank

İLETİŞİM ADRESLERİ
TELEFON: 444-55-66
FAX: 0-850-201-30-35
ADRES: Demet gül Mahallesi 422. Sokak No:46/A YENİMAHALLE/ANKARA
WEB ADRESİ: www.damlasu.com.tr
REŞADİYE SU BAYİLİĞİ

blank

İLETİŞİM ADRESLERİ
TELEFON: 0-264-276-92-14
FAX: 0-264-457-91-00
ADRES: Erenler Mahallesi 174. Sokak No: 21 Zemin kat ERENLER/SAKARYA
WEB ADRESİ: www.resadiyesu.com.tr
ABANT SU BAYİLİĞİ

blank

İLETİŞİM ADRESLERİ
TELEFON: 0-212-872-56-29
FAX: 0-212-872-56-81
ADRES: Küçük Piyale Mahallesi Piyale paşa Bulvarı Ağaç Köprü Sokak No:24
Kasımpaşa BEYOĞLU/İSTANBUL
WEB ADRESİ: www.abantsu.com.tr
DAĞDELEN SU BAYİLİĞİ

blank

İLETİŞİM ADRESLERİ
TELEFON: 444-52-22
FAX: 0-212-881-31-80
ADRES: Cihangir Mahallesi Petrol Ofisi Caddesi Şehit P. Onb. Murat Şengöz Sokak No:13  AVCILAR/İSTANBUL
WEB ADRESİ: www.dagdelen.com.tr
GÜMÜŞ SU BAYİLİĞİ

blank

İLETİŞİM ADRESLERİ
TELEFON: 444-78-44
FAX:
ADRES: Barbaros Mahallesi Sümbül Sokak Var yap Meridian Ofis – I Blok Kat 15 No. 1/200 34746 ATAŞEHİR/İSTANBUL
WEB ADRESİ: destek@gumus.com.tr
DOYUM SU BAYİLİĞİ

blank

İLETİŞİM ADRESLERİ
TELEFON: 444-39-93
FAX: 0-442-242-02-08
ADRES: Kurtuluş Mahallesi 8.Sanayi Sokak No:6 YAKUTİYE/ERZURUM
WEB ADRESİ: destek@doyumsu.com.tr
DİNÇ SU BAYİLİĞİ

blank

İLETİŞİM ADRESLERİ
TELEFON: 444-66-55
FAX: 0-312-395-38-59
ADRES: 2284. Sokak No:51 06105 YENİMAHALLE/ANKARA
WEB ADRESİ: www.dincsu.com.tr
BEY SU BAYİLİĞİ

blank

İLETİŞİM ADRESLERİ
TELEFON: 0-332-525-10-31
FAX: 0-332-525-17-91
ADRES: Doğan bey Mahallesi Yeni Sokak No. 33 BEYŞEHİR/KONYA
WEB ADRESİ: info@beysu.com.tr
BADEM PINARI SU BAYİLİĞİ

blank

İLETİŞİM ADRESLERİ
TELEFON: 0-312-385-48-29
FAX: 0-312-385-36-69
ADRES: 1297.Cadde Anadolu Bulvarı Yanı No: 42 1 Serhat YENİMAHALLE/ANKARA
WEB ADRESİ:  info@noche.com.tr
ELMACIK SU BAYİLİĞİ

blank

İLETİŞİM ADRESLERİ
TELEFON: 444-42-62
FAX: 0-264-888-35-00
ADRES: Çamlıca Mahallesi İstiklal Caddesi No:207
54300 HENDEK/SAKARYA
WEB ADRESİ: www.elmaciksu.com.tr
MUNZUR SU BAYİLİĞİ

blank

İLETİŞİM ADRESLERİ
TELEFON: 0212 589 15 75
FAX: 0216 457 66 00
ADRES: Altay çeşme mahallesi efe boz sokak 2C/A-B
MALTEPE/ İSTANBUL
WEB ADRESİ: www.munzursu.com.tr
BUZ DAĞI SU BAYİLİĞİ

blank

İLETİŞİM ADRESLERİ
TELEFON: 0-264-526-73-80
FAX: 0-264-526-77-65
ADRES: Hanlı Sakarya Mahallesi Şehit Zekeriya Göz yuman Caddesi N:15/21 ARİFİYE/SAKARYA
WEB ADRESİ: info@buzdagisu.com.tr
SU ADA BAYİLİĞİ

blank

İLETİŞİM ADRESLERİ
TELEFON: 0-850-560-25-60
FAX: 0-212-360-07-77
ADRES: Selanik Bulvarı Yeşilçam Sokak No:27 KEMERBURGAZ/ İSTANBUL
WEB ADRESİ: info@suadasu.com
HAYAT SU BAYİLİĞİ

blank

İLETİŞİM ADRESLERİ
TELEFON:  444-07-44
FAX: 0-312-331-09-22
ADRES: Şentepe Avcılar Mahallesi Kara höyük Caddesi No:181 YENİMAHALLE/ANKARA
WEB ADRESİ: www.hayatsu.com.tr
MECİDİYE SU BAYİLİĞİ

blank

İLETİŞİM ADRESLERİ
TELEFON: 444-26-49
FAX: 0-212-257-16-96
ADRES: Etiler Mahallesi Nispetiyle Caddesi Seher yıldızı Sokak No:5 BEŞİKTAŞ/İSTANBUL
WEB ADRESİ: info@mecidiye.com.tr

HAMİDİYE SU BAYİLİĞİ

blank

İLETİŞİM ADRESLERİ
TELEFON: 444-19-02
FAX: 0-212-360-17-41
ADRES: Mithat Paşa Mahallesi Selanik Bulvarı No: 1 Kemerburgaz EYÜPSULTAN/İSTANBUL
WEB ADRESİ: www.hamidiyesu.com.tr
KARDELEN SU BAYİLİĞİ

blank

İLETİŞİM ADRESLERİ
TELEFON: 0-212-489-44-45
FAX: 0-212-656-30-80
ADRES: Bağlar Mahallesi Osman Paşa Caddesi No:21 Güneşli BAĞCILAR/İSTANBUL
WEB ADRESİ: info@kardelensu.com
AKYUDUM SU BAYİLİĞİ

blank

İLETİŞİM ADRESLERİ
TELEFON: 0-264-614-01-12
FAX: 0-264-614-63-56
ADRES: Necati paşa Mahallesi. 1304 Sokak No: 106 PK. 37 54300 HENDEK/SAKARYA
WEB ADRESİ: www.akyudum.com.tr
BİLLUR SU BAYİLİĞİ

blank

İLETİŞİM ADRESLERİ
TELEFON: 0-850-222-11-11
FAX: 0-232-477-09-99
ADRES: BAYRAKLI/İZMİR
WEB ADRESİ: info@billursu.com.tr
SELEN SU BAYİLİĞİ

blank

İLETİŞİM ADRESLERİ
TELEFON: 0-378-325-40-14
FAX: 0-378-325-40-15
ADRES: İstiklal Caddesi Rumeli Han. Kat:1 No:88/16  BEYOĞLU/ İSTANBUL
WEB ADRESİ: www.selensu.com.tr
ATLANTİS SU BAYİLİĞİ

blank

İLETİŞİM ADRESLERİ
TELEFON: 444-15-11
FAX: 0-352-232-20-30
ADRES: Örnek evler Mahallesi Kocasinan Bulvarı 100/B Kayseri
WEB ADRESİ: atlantissu@atlantissu.com.tr
FLORİST SU BAYİLİĞİ

blank

İLETİŞİM ADRESLERİ
TELEFON: 0-850-660-00-80 
FAX: 0-216-217-01-09
ADRES: Çiftlik Yolu Alim Sokak No:5 Büyük bakkal köy MALTEPE/İSTANBUL
WEB ADRESİ: info@florist.com.tr.
BERRAK SU BAYİLİĞİ

blank

İLETİŞİM ADRESLERİ
TELEFON: 444-48-18
FAX: 0-324-451-30-90
ADRES: Zeki Ayan Mahallesi Akbelen Bulvarı. No:58/C TOROSLAR/MERSİN
WEB ADRESİ: info@berraksu.com.tr
LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 1 Ortalamamız: 5]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın