Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

Star Atlas Polis Coin Nedir? Nerelerde Listeleniyor?

Star Atlas Polis coin nedir? Son günlerde adından çok fazla duyuran bu kripto para şuan hangi borsalarda listeleniyor? Daha da önemlisi geleceği Star Atlasın ne olacak? Bunları biliyorum ki çok merak ediyorsunuz. Bu nedenle şuan kaçı gördü ve haftalık olarak piyasa değerinin ne kadar olduğuna kadar Star Atlas token takipçileri için paylaşıyoruz. Gerçekten heyecan yaratıcı olan Start Atlas projesi için hazırladığımız bu içerik eminim ki sonuna kadar okudunuz da sizi daha da fazla heyecanlandıracak. Özellikle ileri dönük yatırım yapacaklar bence kesinlik sonuna kadar bu içeriğimizi okumalıdır.

Star Atlas Polis Coin Nedir? Nerelerde Listeleniyor?

Star Atlas projesinin tüm bu bilgilerinin yanı sıra sizlere tüm uzmanlardan aldığımız bilgilere istinaden gelecekte kaç lirayı göreceğini de tahminlere göre yer vereceğiz. Hatta merak eden takipçilerimiz için Star Atlas sahibinin kim olduğunu ve nasıl piyasaya çıktığının hikayesini de kısa özel bir halde paylaştık.

Neler Var?

Star Atlas En Fazla Kaçı Gördü? Piyasa Bilgileri

Konumuzu detayları ile ele almadan önce güzel bir giriş yapmak istedim. Aşağıda oluşturmuş olduğumuz tabloda da göreceksiniz ki Star Atlasın piyasadaki değeri en fazla kaçı görmüş.

Bu Bilgiler 12.12.2022 Tarihindeki Verilere Göre Güncellenmiştir

Haftalık Grafikte Star Atlas Coin En Fazla Kaç Lirayı Gördü

PİYASA DEĞERİ ($) GEÇEN HAFTA: 33,17 M BU HAFTA: 30,23 M
PİYASADAKİ ARZ GEÇEN HAFTA: 9,80 B BU HAFTA: 9,80 B
TOPLAM ARZ GEÇEN HAFTA: 3,05 M BU HAFTA: 1,69 M
24 SAATLİK HACİM ($) -8,80%
29.11.2022 PAZARTESİ FİYATI 05.12.2022→ 0.06302 12.12.2022→ 0.05748
EN FAZLA NE KADAR OLDU ($) 19.12.2021 Tarihinde coinmarketcap verilerine göre en fazla 2.62 TL’yi görmüş olmaktadır.

 

TARİH

 TL OLARAK FİYATI

12.09.2022 0.1036 TL
19.09.2022 0.0837 TL
26.09.2022 0.0833 TL
04.10.2022 0.08535 TL
11.10.2022  0.08027 TL
17.10.2022 0.07801 TL
24.10.2022 0.07332 TL
31.10.2022 0.7839 TL
07.11.2022 0.7606 TL
15.11.2022 0.05034 TL
21.11.2022 0.04427 TL
29.11.2022 0.04513 TL
05.12.2022 0.06302 TL
12.12.2022 0.05748 TL

 

İlk olarak önemli olan Star Atlasın piyasa bilgilerini de siz değerli yatırımcılarımız için paylaştıktan sonra paylaştıktan sonra Star Atlas coinin ne olduğuna geçebiliriz.

Star Atlas Coin Nedir?

Aslında bir çoğumuzun bildiği,  son dönemlerde herkesin merak etmiş olduğu 2022 yılının fenomeni olan NFT yani Non Fungible Token olmaktadır. NFT’nin Türkçe karşılığı değiştirilemez token anlamına gelmektedir. NFT’ler diğer kripto paraların aksine takas edilmemektedir. Bu dönemde NFT’ler oyun sektörünün üzerinde büyük bir etki oluşturmaya hazırlanmaktadır. Yeni teknoloji çevrim içi video oyun sektörünün ekonomik potansiyelini dönüştürme gücüne sahip Metaverse kavramını kullanmaktadır. Bunu kullanarak oyun sektörü ile NTF’leri birleştiren yapımlara teknoloji dünyasında çarpıcı bir evrime ulaşacak gibi geliyor bana. Şimdi Star Atlas bunun neresinde yer alıyor diye düşünüyorsunuz. Star Atlas’ yeni nesil oyunların gücünü gösteren bu tip bir proje olmaktadır. Kullanmış olduğu ekonomi türü çift token olmaktadır. Gelecekte uzak geçen sanal bir oyun deneyimi sağlamaktadır.

Madem konumuz coinlerle alakalı siz değerli yatırımcılarımız için GALA Coin Nedir? Geleceği Ne Olur? Alınır Mı? Yorumları! araştırmasını da  sizler için detaylı bir şekilde yaptığımızı bilmenizi isterim.

Star Atlas’ta özellikle NFT tabanlı mücevherleri bulmak için oyuncular uzayın derin boşluğunda seyahat ederler. Çalışma şekli solana blockchain üzerinden olmaktadır. Dolaysıyla bu nedenle de Star Atlas diğer coninlere göre de oldukça ilgi çekmektedir. Devasa boyutta çok fazla oyunculuk içeriği sunmaktadır.  2620 gibi uzak bir geleceği konu alan oyun projesine sahip olmaktadır. Oyun platformu olarak sinematik kalitede grafikler ve görsel deneyimi sunmak için engine 5 teolojisini kullanmaktadır. Metaverse üzerindeki kullanıcılar Star Atlas evreni üzerinde benzersiz NFT’ler ve tokenler oluşturabilmektedirler.

Hatta bu oluşturduklarını biriktirebilirler yada kendi isteklerine bağlı değiş tokuş dahi yapabilme imkanları bulunmaktadır. Tüm bunlardan dolayı bu sayede son zamanlarda Star Atlasa rağbet fazlası ile olup çok fazla ilgi gördüğünü gözlemledik. Ayrıca arama motorunda aratılan en çok kripto varlıkları arasında yer aldığını da biliyoruz. Bunun kanıtını siz değerli girişimcilere konumuzun en başında da söylemiş olduğumuz gibi BTC biraz hareket kazanmasıyla hemen kendini yukarı seviyeye çıkartmaktadır. Buraya kadar sanırım Star Atlasın ne olduğunu detayları ile açıklamış olduk. Şimdi sıra geldi Star Atlas’ın geleceği ne olduğuna.

Star Atlas Token Geleceği Ne Olur?

Star Atlas token geleceği ne olur? Sizler için bu soruyu özelliklerini ele alarak açıklamak istiyorum. Star Atlas, slona block zinciri üzerine inşa edilmiş olmaktadır. Block zinciri tabanlı uzay temalı büyük bir strateji video oyununa sahiptir. Oyun 2620 yılında geçtiğini söyleyebilirim. Oyuncular kendi mürettebatlarına sahip olmaktadır. Uzayı keşif edebilmektedirler. Hatta başarmaları sonucunda gezegenleri bile bu oyun içeriğinde fetih edebilme şansına sahiptirler. Bu özelliklere sahip, benzer olarak da oyunun içeriğinde çok daha fazla detay da bulunmaktadır. Tüm bu bilgileri neden neden şuan bizlere söylüyorsunuz diye düşünmekte haklısınız. Hani yukarıdaki başlıkta da bahsettik ya Star Atlas tokenin geleceği ne olabilir? Bu sorunuzu net bir cevap verebilmek için bu detayları ele almış bulunmaktayız. İşte tüm bu detaylara bakıldığı zaman günümüzdeki en büyük uzay oyunu Star Atlas’a ait projesine sahip olduğunu görüyoruz. Öyle değil mi? arkadaşlar.

Sizlere asıl ilgilendirecek bir bomba haberim var. Star Atlas token projesinin büyüklüğü kadar şuan proje aşamasın olması bu konuda daha da önemli olmaktadır. Bu da şu demek oluyor ki oyun piyasaya sürüldüğü zaman Star Atlas token çok ciddi denecek kadar değer kazanmış olacaktır. Bu kazancın ani bir şekilde artacağını düşünüyorum. Tabi bu tamamen benim şahsi düşüncem olmaktadır. Benimde sizler gibi bu konulara karşı oldukça ilgim var. Sürekli araştırmalar içerisindeyim. 3 senelik kripto para tecrübeme dayanılarak sadece kendime ait bir ön görü olduğunu da sizlere söyleyebilirim. Bu konu hakkında ki düşüncelerimde de de çok fazla bu güne kadar da yanılmadığımı da bilmenizi isterim.

blank

Star-Atlas-Token-Geleceği-Ne-Olur

Ha şunu da tekrar hatırlatayım. Bu konu hakkında token incelemelerimiz de altını çizerek devamlı söylediğimiz gibi hiç bir düşüncem, yapmış olduğum araştırmalar ve incelemem siz değerli girişimcilerimiz için herhangi bir yatırım tavsiyesi de değildir. Bunu sizlere tekrar söyleyerek, tahmini olarak Star Atlas fiyatının ileriki zamanlarda kaç lira olabileceğine geçelim.

Star Atlas Fiyatı İleriki Zamanlarda Tahmini Kaç Lira Olur?

Bu konuyu yani Star Atlas projesini sizler için bir hayli araştırdığımı bilmenizi isterim. Araştırmalarım esnasında fark ettiğim projenin gerçekten çok sağlam olduğunu gözlemledim. Bununla birlikte Star Atlas projesinin daha tam olarak tamamlanmadığından dolayı da ileri dönük bir proje olduğunu kendim bizzat düşünüyorum. Yine kendi şahsi düşüncem Star Atlas projesinin ilerleyen zamanla oldukça fiyatlanacaktır. Tahmini olarak ileriki zamanlarda Star Atlas token fiyatı kaç lira olur? diye sorarsanız. Bu konuda ki uzman arkadaşların düşüncesine göre, projenin ilerleyişini göz önüne alarak, ortalama olarak şu şekilde olacağı düşünülmektedir.

YIL (SENE) STAR ATLAS TOKEN TAHMİNİ ORTALAMA DEĞERİ
2022 yılı içerisinde  en fazla 1 dolar (USD) olabileceği düşünülmektedir.
2026 ila 2028 seneleri içerisinde ise ortalama olarak 70 ila 90 dolar (USD) civarında olacağı düşünülmektedir.

Tablo üzerinde de görmüş olduğunuz üzere uzmanların düşüncüleri bu şekilde olmaktadır. Bu düşüncelere bakıldığında ise hani etrafta bu konu için diyorlar ya al unut! İşte sizlerde bu düşünce içerisindeyseniz eğer. Alıp unutmak isteğiniz bir alt token var yada ileride olursa Star Atlas tamda bu kripto para gibi gözüktüğünü söyleyebiliriz. Peki ya bu Star Atlas nasıl meydana geldi kime ait olabilir diye merak içerisindeyseniz. İşte yanıtımız.

Star Atlas Kimin? Nasıl Meydana Çıktı?

Star Atlas kimin yada kimlerin? Bu projesi nasıl meydana çıktı? diye merak eden yatırımcılarımız için bu iki sorunun cevabı aslına bakıldığında tek bir hikâyeden meydana gelmektedir. Hikayesini ise şu şekilde anlatabilirim.

  • 2013 yılında BTC ile tanına Michael Wagner isimli finans uzmanını bu konu ile alakalı olan herkes genel olarak ismini duymuştur.
  • 2013 tarih itibari ile kafasını bu grafik işlenmesi ile Bitcoin ilişkilendirmesi işlerine vermiştir.
  • Hatta sadece bununla da kalmamış beraberinde kripto para madenciliğine dahi adımlarını atmıştır.
  • Fakat, yaşadığı bir talihsizlik yüzünden BTC’nin ayı piyasasına girmesiyle ciddi bir şekilde darbeler yemeye başlıyor.
  • Michael Wagner yemiş olduğu bu darbelere rağmen asla yılmıyor ve tam zamanlı olarak kendini bu işe tamamıyla vermeyi düşünerek ilerliyor.
  • Daha sonrasın da ise 2015 yılında kendi arkadaşları olan Daniel Floyd ve Jacob Floyd ile Pablo Quiroga ile ilk olarak alt coin ticaretine başlayarak ilerlemeye devam ediyor.
  • NFT pazarının oluşmasıyla 2018 ve 2019 senelerinde Star Atlas projesini oluşturuyorlar.

Bu şekilde serüven başlamış oluyor. Kısacası bundan bizlerde bir ders çıkartabiliriz aslında. Ne olursa olsun yılmadan pes etmeden almış olduğumuz kararların arkasında durmamız gerekiyor. Pes etmek asla hayatımızda olmasın. Bu bilgilendirmelerden sonra Star Atlas coin yorumlarını hep beraber görmeye ne dersiniz.

Star Atlas Coin Yorumları Burada

Star Atlas coin yorumlarını ilk olarak ben şahsi kendi düşüncelerim ile hem hazırladığım içeriğe dayanarak. Hem de kurucusu olan Michael Wagner tarafında yapılan bir açıklamaya göre ele almak istiyorum. Wager yani buraya bırakmış olduğum bağlantıda sizlerin de göreceği gibi yapmış olduğu açıklamada da belirtmiştir. Star Atlas daha oldukça yeni bir proje olduğundan bahsedip. Zaten PARIBU borsasından da BOX servisinde bu nedenle durduğunu söyledi. Projenin tamamlanması için ise en az 3 yıl ön gördüğünü dile getirdi. Buda bence şu demek oluyor ki Star Atlas projesi asıl değerine 3 sene sonra kavuşmaya başlayacağıdır. Tabi ki o zamana kadar değeri artmayacak mı? diye düşündünüz şuan. Değil mi? Elbette BTC bağlı olarak artacaktır. Ancak, devasa büyüklükteki bir fiyat artışı olmayacağını düşünüyorum. Benim düşünceme göre 3 yıl sonra kendini göstererek devasa bir büyüme göreceğini tahmin ediyorum.

blank

Star-Atlas-Coin-Yorumları-Burada

Star Atlas projesi şuan oldukça güvenilir olarak gözüküyor. Kendi alanında da öncülüğü çekerek ilk planda olmaktadır. Tüm bunları da göz önünde bulunduracak olursak eğer. Star Atlas fiyat artışları bence öyle 2x 5x ile de kalmayacak gibi gözüktüğünü kendi düşüncem olarak söyleyebilirim. Şayet zamanı geldiğinde ise bu da çok değil uzmanlarında söylemiş olduğu üzere 3 ila 5 yıl içinde 70, 80 doları (USD) bulacak gibi gözükmektedir.

Star Atlas Oyunu Ne Zaman Piyasaya Çıkacak? Güvenilir Mi?

Star Atlas oyunu ne zaman piyasaya çıkacak? Güvenilir Mi? İlk olarak güvenilir mi? Bunu kendimce fikrimi ortaya koyara sizler için cevaplamak istiyorum. Projeye bakıldığında özellikle PARIBU borsasında yer almasıyla birlikte Star Atlas token benim gözümde oldukça güvenilir olarak gözükmektedir. İkinci sorunuza Star Atlas oyunu ne zaman piyasaya çıkacağına gelecek olursak, oyun halen yapım aşamasında olduğunu söyleyebilirim. Çok ciddi bir proje olduğundan dolayı da çalışmaları epey bir uzun sürecek gibi gözüküyor.

Token olarak baktığımızda ise; Bilmeyen arkadaşlarımız için Ocak 2021 tarihinde token olarak duyurusu yapıldığını ve Ağustos 2021 tarihinde de satışın başladığının duyurusu yapıldı. Oyun olarak ise ne zaman piyasaya sürüleceğine gelecek olursak, merak eden arkadaşlarımız https://www.devletkredi.com/sitemizi takip etmeye devam etsinler. Biz sizler için en son çıkan duyuruları yine burada sayfamızda güncel olarak bildirimini yapmış olacağız. Takip edin ve etmeye devam edin arkadaşlar.😉

Star Atlas Yayınlandığı Borsalar Hangileri? (Binancade Ne Zaman Listelenecek?)

Star Atlas yayımlandığı borsalar hangileri? Binancade ne zaman listelenecek? Bu sorunuza kesin olarak net bir cevap vermemiz mümkün değil. Çünkü bunun cevabını sadece Binance sahibi CZ harici kimse bilemez. Fakat yine kendi tecrübelerime göre bana sorarsanız şöyle cevaplayabilirim. Eğer bu proje o borsada yayınlanmazsa hiç bir proje yayınlanmaz derim ben. Ne demek istediğimi ise sizler için yukarıda paylaşmış olduğum Star Atlas nedir? Geleceği ne olur? Başlık altındaki yazılarımızı okumanızı muhakkak tavsiye derim. Şuan hangi borsalarda yayımlanıyor diyorsanız? Bu yazımızı 28.03.2022 tarihinde sizler için hazırladık. Bu tarih itibari ile Star Atlas’ın yayımladığı borsalar coinmarketcap verilerine göre şu şekilde olmaktadır.

Star Atlas Yayınlandığı Borsalar

1- FTX 13- Paribu
2- Kraken 14- CoinEx
3- Gate.io 15- BitMart
4- Raydium 16-Bitrue
5- LBank 17- XT
6- Serum DEX 18- Hoo
7- AscendEX 19- Bitget
8- MEXC 20- AEX
9- PancekeSwap 21- Hotbit
10- Okcoin 22- CoinW
 11-Zipmex 23- Jubi
12- BingX

Tabloda da görmüş olduğunuz üzere Star Atlas yayımlandığı borsalar bunlar olmaktadır. Binancade ne zaman listelenecek? de sizler için yukarıda cevapladık. Şimdi sizlerden de bir ricam olacak değerli yatırımcı arkadaşlarım. Şayet konu hakkında yani Star Atlas hakkında bir bilginiz veya herhangi bir yaşadıklarınız varsa bizimle yorumlar kısmında paylaşmanızı rica ediyoruz.😉

Arkadaşlar sizlere hep söylüyorum. Şuan yine tekrar ediyorum. Star Atlas dahil tüm kripto para içeriklerimiz kesinlikle yatırım tavsiyesi olmamaktadır. Yazımızda da belirttiğimiz gibi uzman kişiler ve kendi şahsi düşüncelerimiz olmaktadır. Tüm bu düşüncelerimizde tabi ki yaşadığımız tecrübelerimize ve yıllara dayalı olmaktadır.

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalamamız: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın