Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

SMS İle Kredi Kartı Başvurusu Numaraları (Veren Tüm Bankalar)

En hızlı şekilde kredi kartı başvurusu nasıl yapılır diyorsanız? Sizi SMS ile kredi kartı başvurusuyla tanıştırayım. Böylece hem zaman kaybı yaşamazsınız, hem ise başvuru sonucu çok hızlı bir şekilde öğrene bilirsiniz. Sadece T.C. kimlik numaranızla bu başvuruyu üstelik de yapabilirsiniz.

SMS İle Kredi Kartı Başvurusu Numaraları (Veren Tüm Bankalar)

Dolayısı ile herhangi bir evrak ihtiyacı duymazsınız. Kefil ise 🙂 2022 yılında söz konusu dahi olmaz. Bankalara göre her ne kadarda telefon numaraları değişiyor olsa da. Başvuru yapma yöntemi hepsinde aynıdır. Hali ile bilmeniz gereken tek şey bankaların SMS numaralarının kaç? olduğudur.

Neler Var?

1- Şekerbank SMS İle BONUS Kredi Kartı Başvurusu Yapma

Şekerbank özellikle çiftçilerimiz tarafından da çok tercih edilmektedir. Son senelerde yaptığı kampanyalarla emekliler de Şekerbank ailesine katılmaya başlamıştır. Dolayısıyla her kesime Denizbank hitap eder. Bundan dolayı da çok fazla kredi kartı çeşidine sahiptir. SMS üzerinden başvuru yapma imkanı sağlayan bu kredi kartları ise telefon numaralarıyla şunlardır.

 • Şeker Bonus Kart: BONUS boşluk T.C. kimlik numarası yazarak mesajınızı 1953 numarasını göndermeniz yeterlidir.
 • Bütçem Benim Bonus Kart: BUTCEM yazıp sonra T.C. kimlik numaranızı girerek mesajınızı 1953 numarasına göndermeniz yeter.
 • Şeker Kart: SEKERKART yazarak sonra yine 11 haneli T.C. kimlik numaranızı girip bu mesajı 1953 numaraya göndermelisiniz.

Diğer kartların başvurularını ise; 0-850-222-78-78 numaralardan sağlaya bilirsiniz. SMS ile yapacağınız Şekerbank kredi kartı başvurularının sonucu anında cebinize gelecektir. Başvurunuz onay almaz ise muhakkak Garanti Kredi Kartı Kesin Onaylı Nasıl Alınır? sayfama bir göz atın. Kesinlikle ilgili sayfamda yer alan yöntemle kredi kartı sahibi olabilirsiniz.

2- SMS İle QNB Finansbank Cardfinans Kredi Kartı Başvurusu Numarası

Kurye beklemeden kredi kartı sahibi olmak istemez misiniz? Cevap, evet ise o zaman QNB Finansbank CardFinans tam size göre. SMS numarası ile yapacağınız başvuru sonrası, kartınız onay alırsa böylece anında kartınızı teslim alabilirsiniz. Çünkü; onaylanan kredi kartlarının teslimatını QNB Finansbank kendi şubelerinden teslim etmektedir. SMS İle başvuru yapma numarası kaç? diyorsanız.

T.C. kimlik numaranızı 2273 göndermeniz yetecektir.

SMS İle QNB Finansbank CardFinans başvuruları için yapacağınız bu başvuru için 0,65 TL ücret ödersiniz. Tüm operatörler için bu fiyatlandırma aynı olduğunu da bilmenizi isterim. İnternet üzerinden yine T.C. ve cep telefon numarasıyla başvuruda bulunacaklar https://bit.ly/3dBUVeQ bu formu doldurmaları yeterlidir.

5 Kredi Kartı Limit Arttırma Sorgulama Düşürme de bahsetmiş olduğumuz yolu takip ederek. Kredi kartınızın limiti istediğiniz kadar düşürebilir. Şartları sağlamanız halinde de bu limiti çıkarta bilirsiniz.

Benimde tavsiye etmiş olduğum QNB Finansbank Card Finans kredi kartına böylece hızlı bir şekilde sahip olabilirsiniz.

3-TEB Bonus Card Başvurusu SMS Numarası

Senede 300 ile 500 TL arasından hediye para kazanmak ister misiniz? O zaman TEB Bonus kredi kartı tam size göre. Bundan dolayı da harcadıkça en çok hediye para veren kredi kartları içinde yar almaktadır. Sineme ve tiyatro gibi harcamalara da %50 varan indirim sağlaması da ayrı güzeldir. Nakit avans çekme imkanını da sağlayan TEB Bonus Card başvurusu ancak SMS ile ne yazık ki yapılmamaktadır. Başvuru yapmak için bir forum doldurmanız gerekir. Toplam 5 taneye kadar ek kart çıkarma imkanını da sizlere sağlayan bu kartın başvurusunu ise aşağıdaki forumdan yapabilirsiniz.

En hızlı bir şekilde başvuru yapabileceğiniz adres burada yer almaktadır. Paylaştığımız bu adres üzerinden en hızlı şekilde TEB Bonus card başvurusu yapabilirsiniz.

TEB Bonus card tarafından sağlanan en büyük diğer bir avantaj ise bence dijital platform harcamalarına sağladığı indirimdir. Böylece;

 1. NETFLIX
 2. Dijitürk
 3. Godady
 4. Fizy
 5. Google Play
 6. Spotify
 7. Apple Store
 8. Music
 9. Linkıdin
 10. iTunes
 11. XBOX
 12. DEZER
 13. bluetv

Harcamalarına %50 varan indirim sağlaya bilirsiniz. Buda demek oluyor ki, TEB Bonus Card dijital platform harcamaların da en iyi kredi kartıdır. Tüm bu harika imkanları bir araya getiren TEB Bonus Card başvurunuz onay almadı mı. Hiç üzülmeyin. Kredi Kartı Alamıyorum Ne Yapmalıyım? da kesin çözüme kavuşabilirsiniz. Dedikten sonra SMS ile diğer kredi kartı başvurularına geçebiliriz.

4- Türkiye İş Bankası Maximum Kredi Kartı Başvuru SMS Numaraları

Türkiye İş Bankası Maximum kredi kartını bende yıllardır kullanmaktayım. Süreklide bunu her lafı geçtiğinde dilendiririm. Şuana kadar beni hiç üzmedi. Sadece bir defa kredi kartı aidatı almak istedi. Onda da kesilen tutarı geri aldım. İş Bankası Yıllık Kredi Kart Aidat Ücreti Nasıl 3 Yöntemle Alınır? da yaptığım başvuruyu nasıl yaptığımı açıkladım. Sizlerde şayet olur ya kredi kartı aidat kesintisi yaşarsanız bu yöntemle geri alabilirsiniz. İş bankası 6 spor kulübü ile anlaşma da sağlamıştır. İsterseniz maximum kredi kartınızı bu kulüplerin logoları ile sahip olabilirsiniz. Anlaşmalı kulüpler ve başvuru yapabileceğiniz SMS numaraları ise şu şekilde yer alır.

ANLAŞMALI KLUP  ANHTAR KELİME
BURSA SPOR BURSASPOR
SAMSUN SPOR SAMS
ADANA DEMİR SPOR ADSK
BÜYÜK KLUP DERNEĞİ BUYUKKULUP
SARIYER SPOR SARIYER
GÖZTEPE SPOR GÖZGÖZ

Göndereceğiniz SMS numarası ise 4402 tir. Örnek olarak göndermek için ise Bursa Spor için BURSASPOR boşluk T.C. kimlik numarası 4402 gönder. Forum üzerinden başvuru yapmak için ise https://www.isbank.com.tr/hizli-kredi-karti-basvurusu adresine girmeniz yeterlidir.

5- Yapı Kredi Word Card Kredi Kartı Başvuru SMS Numarası Kaç?

Ayda kampanyalı yerlerden alış veriş yaparak 1000 TL hediye puan ister misiniz. Evet tatbiki dediğinizi duyar gibiyim. O zaman Yapı Kredi Word Card sahibi olmanız yeterlidir. Başvuru yapmak için de bir form doldurmanız kafidir. Kartınıza özellik eklemeniz ise sadece bir SMS bakar. Gelin ilk olarak sizi bir Yapı Kredi Word Card sahibi yapalım. Sonra ise kartınıza diğer özellikleri SMS ile nasıl yapacağınıza geçelim.

Yapı Kredi Word Card sahibi olmak için https://www.yapikredi.com.tr/basvuru-merkezi/kredi-karti-basvurusu bu sayfada yer alan başvuru formunu doldurmanız yeterlidir.

T.C. ve cep telefon numaranızı girerek böylece en hızlı şekilde Yapı Kredi Word Card başvurusunda buluna bilirsiniz. Kartınıza özellik eklemek için SMS  numara KODLARI ise şu şekildedir.

 • Temassız Özelliği: TMS
 • Ek Kart: EKKART
 • Kredi Kartından Fatura Talimatı: FATURA
 • E-Hesap Özetine Geçiş: EKSTRE

Göndereceğiniz numara ise; 4454 olmaktadır. Örnek: EKKART boşluk T.C numaranız mesajı 4454 gönderiniz. Yapı Kredi Word Card sahibi olmak bu kadar kolay. Kartınıza istediğiniz özelliği eklemek ise bir SMS kadar basit 🙂

6- Vakıfbank Wordcard Başvuru SMS Numarası

Vakıfbank müşterilerine Wordcard kredi kartı vermektedir. Haricinde maaş müşterileri için ek kart imkanı da sağlamaktadır. Vermiş olduğu kredi ve ek kart için de SMS üzerinden başvuru kabul etmektedir. Nakit avans ve taksitli alış veriş olanağı sağlayan kredi ve ek kart başvurularını SMS ile aşağıdaki numaralar üzerinden sağlayabilirsiniz.

 • Vakıfbank Wordcard Başvurusu
  • VB yazın sonra bir boşluk bırakın T.C. kimlik numaranızı yazın bu mesajı 5724 numaraya gönderin
 • Vakıfbank Ek Kart Başvurusu
  • EKKART yazın yine bir boşluk bırakın sonra T.C. kimlik numaranızı girin mesajınızı 5724 numaraya gönderiniz

Başvurunuz en kısa sürede değerlendirilecek ve neticesi size yine SMS olarak geri bildirilecektir. Vakıfbank Wordcard ile ek kart başvurularını isterseniz telefon üzerinden de sağlayabilirsiniz. Bu işlemleri telefon üzerinden sağlamak isteyenler ise şu numarayı araması yeterlidir.

 • Wordcard Başvurusu: 0-850-222-07-24
 • Ek Kart: 0-850-222-07-24 ilk olarak arayıp sonra 2 ardından da 0 tuşuna basmanız yeterlidir. Böylece direk olarak ek kart başvuru müşteri temsilcisine bağlanmış olursunuz.

Vakıfbank kredi ve kart başvurusunun bir diğer yolu ise İnternet bankacılığından geçer. Şayet bir mevduat hesabınız var ise 3 Yöntemle VakıfBank Mobil Bankacılık Açma! da bahsetmiş olduğumuz gibi hesabınızı aktif edebilirsiniz. Daha sonra kredi ve yine ek kart veya kredi kartı başvurusunda kolaylıkla buluna bilirsiniz.

7- Ziraat Bankası Bankkart SMS Üzerinden Başvuru Numarası

Ziraat bankası Bankkart başvurusunu SMS üzerinden yapabilirsiniz. Bunun haricinde isteyenler başvuru formunu da doldurarak bu işlemleri gerçekleştirebilir. Ziraat bankası sadece kredi kartı başvuruları için 4747 numarasını kullanmakla da kalmamaktadır. SMS bankacılığı ile isteyenler için bir çok başvuru işlemlerinin önü de açılmıştır. Bunların bazıları ise avans çekme, bakiye öğrenme ve hesap hareketlerini izlenebilmesidir. 4747 ile yapacağınız kredi ve ek kart başvurusu dahil tüm başvurulara ait kodlar ise şunlardır.

 • Bankkart Genç Başvurusu
  • GENC BANKKART yazıp 4747 gönderiniz
 • Bankkart Başvurusu
  • BANKKART yazıp boşluk bırakıp T.C. yazıp 4747 gönderiniz.
 • Bakiye Sorgulama
  • BAKIYE yazarak 4747 SMS atamanız yeterlidir.
 • Hesap Hareketi İzleme
  • HAREKET yazarak 4747 SMS atabilirsiniz

Tüm bu işlemler bütün operatörler için 1 SMS bedeli olarak ücretlendirirler. Ziraat Bankası Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma numarasını kullanarak isterseniz başvurularınızı yapabilirsiniz.

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalamamız: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın