Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

Sırma Su Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır? Şartları Nelerdir?

Sırma su 1991 yılında doğal maden suyu ile sektöre adım atmış. 2002 yılında ise, doğal kaynak suyu ve doğal maden suyu hizmeti vermeye başlamıştır. Daha sonrasında sırma, 2012 yılında limonata, 2013 yılında IceTea ürün çeşitlerini tüketicileri için faaliyete geçirmiştir. Sırma grup su ve maden suyunun doğasından gelen lezzeti, en verimli bir şeklide kullanıp ve geliştirerek tüketicilerine sunmaktadır. Sektörde daha fazla yeniliklere adımlar atarak ilerlemeyi hedeflemektedir. Türkiye pazarının dışında, dünya genelinde 37 ülkeye hizmet vermektedir. Sırma su Burdur'da 1, Aydında 1, Sapanca'da 2 tane olmak üzere, 4 doğal su dolum tesisleri ve Bursa'da 1 tane doğal maden suyu dolum tesisi olmak üzere toplam 5 tesiste ürünlerini hizmet için özenle hazırlamaktadır. Almış olduğu ödüller ile özel tasarım şişeleriyle ve bir çok farklı ürün yelpazesi ile daha fazla tüketiciye ulaşabilmek adına bayilikler vermektedir.

Sırma Su Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır? Şartları Nelerdir?

Sizlerde sırma su bayiliği alıp, geniş ürün yelpazesi ve zengin içeriği sayesinde toplu organizasyonlarda, işletmelerde, alış veriş merkezlerinde iş yapma imkanına sahip olabilirsiniz. Yalnız bu imkanlardan faydalanabilmeniz için, 2022 yılına ait olan sırma su bayilik şartlarının neler olduğunu ve başvuruyu nasıl yapacağınızı bilemeniz gerekmektedir. Sizler için tüm bunların bilgilerini hatta sırma su avantajlarından iletişim adreslerine kadar aşağıda ayrıntılı bir şekilde paylaşmış bulunmaktayız.

Neler Var?

Sırma Su Bayiliğini Nasıl Alabilirim? Şartları Nelerdir?

Diğer bir çok firmada olduğu gibi sırma su bayiliğinde de istenilen bazı şartlar bulunmaktadır. Firmaların belirlemiş olduğu şartlar hemen hemen birbirleri ile aynı olmaktadır. Sırma suyun diğer firmalara göre bazı farklı şartları bulunmaktadır. O belirlenmiş olan şartlarda şu şeklidedir.

 • İlk öncelik olarak başvuruda bulunmuş olduğunuz ilçede veya semtte başka sırma su bayisi olup olmadığını araştırmanız gerekmektedir.
 • Sırma grup olarak çok fazla nüfusun bulunduğu yerler hariç, aynı ilçe veya semtte bayilik vermemektedir.
 • Sizlerde buraya bıraktığımız adres üzerinden çevrenizde sırma su bayiliğinin olup olmadığının araştırmasını yapabilirsiniz.
 • Başvuruda bulunduğunuz taktirde istediğiniz ürün çeşidine göre sizlerden, saklama koşullarına uygun olacak şekilde dükkan veya depo istemektedir. Lüks yada göz önünde olmasına ve çok fazla büyük olmasına gerek yoktur. Kira bedeli sizi zorlamayacak ve koku olmayan hijyenik bir yer olması yeterlidir.
 • Sizlerden ürün siparişlerinizi yerlerinde zamanında ulaştırabilmeniz için dağıtım aracı istemektedir. Kapalı kamyonet adı verdikleri yada ticari olan sağlıklı hizmet sunabileceğiniz herhangi bir araç olabilir.
blank

Sırma-Su-Bayiliğini-Nasıl-Alabilirim-Şartları-Nelerdir.

 • Sizinle birlikte çalışacak personele ihtiyacınız olacaktır. Dağıtım aracını kullanacak ehliyetli bir elemana ve depoda siparişleri yönetecek bir elemana sahip olmanız gerekmektedir.
 • Son olarak ticari faaliyet göstermeyenlerden banka teminat mektubu da talep edilebilmektedir.

Bütün bu şartlara uyum sağlamış olduğunuz halinde, sırma guruptan bayilik alabilirsiniz. Müşteriye olan hassasiyetinden dolayı, sizlerden daima güler yüzlü hizmet sunmanızı beklemektedir.  Görmüş olduğunuz gibi talep edilen şartlar hemen hemen hepsinde aynıdır. Sadece uygulanan prosedürler de farklılık olmaktadır. Bu iş sektöründe bulunduğunuz taktirde, hangi marka olursa olsun, sırma grupta dahil belli bir sermayeye ihtiyaç duyulmaktadır.

Bu sermaye ihtiyacınızı da özel ve kamu bankaların dan sağlaya bilirsiniz. Bunun yanı sıra da Devlet her sektörde olduğu gibi bayilik alan girişimcileri de destekler vermektedir. Daha fazla ayrıntılı bilgi almak için  Devlet Girişimci Kredileri Nasıl Alınır adresine göz atmalısınız. istemiş oldukları şartları sizlere ayrıntılı bir şekilde anlattığımızı düşünüyorum. Bu sektörde bende varım deyip, adım atmayı düşünüyor iseniz, sırma su bayilik başvurusunu nasıl yapacağınızı bilmeniz gerekmektedir. Aşağıdaki yazımızda tüm bilgiler mevcuttur.

Sırma Su Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sırma su bayilik başvurusu için internet üzerinden vermiş olduğumuz formu doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz. Formda sizden istenilenler adınız, soyadınız, e-posta adresiniz ve iletişim adresleriniz yani telefon numaranızdır. Mesaj bölümüne ise bayilik açmak istediğiniz il ve ilçeyi belirtmeniz önemlidir. Formda belirtmiş olduğunuz iletişim adreslerinden müşteri hizmetleri tarafından sizlere geri dönüş sağlanacaktır. Görüşme esnasında her iki taraf içinde gerekli tüm detaylı bilgiler alınacaktır.

blank

Sırma-Su-Bayilik-Başvurusu-Nasıl-Yapılır

Sizlerde o anda aklınıza takılan soruları sorabilir daha sonrasında sağlıklı bir şekilde kararınızı verebilme imkanına sahipsiniz. Gerekli görülen araştırmalar yapıldığında, hiç bir sorunla karşılaşılmadığında başvurunuz onaylanmış olacaktır. İşletmenizi kurmaya izin vermiş olacaklardır. Son aşama olarak sizlerden istenilen bazı evraklar olacaktır. Belediye, SGK ve bağlı olduğunuz meslek odaları ile ilgili resmi evraklar gibi. Yalnız bu evraklar her işletmeye göre farklılıklar göstermektedir. Sizlere şimdiden hayırlı olsun dileklerimizi sunarız. Sırma su bayiliği aldığınız halinde bazı bayilik avantajlarınızda olacaktır.😉

Sırma Su Bayilik Avantajları Nelerdir?

Tüm kalite belgelerine sahip olan, içecek sektörünün lideri sırma su 4 ayrı kıtada yaklaşık 37 ülkeye eşsiz aromalı içecek çeşitleri ile iç pazarda da dış pazarda da başarısını sürdürmektedir. Pazar Sektöründe üretim ve satış gücünü daha da arttırmayı hedefleyen sırma su Türkiye’deki rakipleri arasında üretimde en yüksek kapasiteye sahiptir. Sırma su bayiliği aldığınızda sadece su bayiliği değil, birçok farklı ürün yelpazesi olan bayilik almış olacaksınız.

blank

Sırma-Su-Bayilik-Avantajları-Nelerdir

Bu sayede otellerde, iş merkezlerinde, toplu organizasyonlarda çalışma imkânı da bulabileceksiniz. Uluslararası  diğer tüketicilerin yanı sıra doğal kaynak su, meyve aromalı içecekler, maden suları, vitaminli mineralli sular ve schorle ürünleri ile pazar payınız epey bir genişlemiş olacaktır. Sizlerde bu ürün çeşitlerinden fazlasıyla yararlanmış olacaksınız. Bu sayede gelir bakımında kazancınızda yüksek olmuş olacaktır.  Sırma suyun ürün çeşitlerini aşağıda ayrıntılı bir şeklide sizler için paylaşmış bulunmaktayız.

Sırma Su Ürün Çeşitleri Nelerdir?

Sırma gurup ürün yelpazesini siz girişimciler için en ayrıntılı bir şekilde araştırmış bulunmaktayız. Geniş yelpazesinde yer alan ürünler şu şekildedir.

blank Sırma damacana su tadını ve doğallığı ve lezzetiyle bir telefonla kaynağından mutfağınıza geliyor. Burdur Ey Nazlı’daki kaynağında ve Sapanca da bulunan el değmemiş çam ormanlarından almaktadır. Bütün testlerden geçerek 15 litrelik cam damacana ve 19 litrelik damacana üretmektedir.

Sırma meyve aromalı maden suları, doğal meyve lezzeti ve her kişisel zevk için çeşitli aromalardan oluşan, doğal ve sağlıklı özelliğini kaybetmeden %yüz gerçek meyve aromalarıyla bir araya getirilerek hazırlanıyor.200 ml cam şişelerde hazırlanan limon, elma, vişne, karpuz-çilek olarak 4 şekilde en doğal meyve aromaları ile sağlıklı bir şekilde tüketicileri için hazırlanmaktadır.

blank
blank Sırma fonksiyon içecekleri sırma ile daha iyi yaşa ve daha iyi hisset diye. Türkiye’nin doğal kaynak suyu ile üretilen ilk ve tek fonksiyonel içecek çeşitleri sırma alkali, detoks antioksidan, protein ve kolajen ile daha iyi hissedin diye, iyi yaşamın sırrının doğanın kendisinden olduğunu bilerek, doğal su kaynaklarından aldıkları en kaliteli suları, doğanın diğer yaratmış olduğu mucizeler ile bir araya getirerek, lezzetli, enerji veren ve iyi hissettiren fonksiyon içecek ailesini tüketicileri için hazırlamaktadır.

Sırma exclusive serisi çok özel bir tasarım olduğundan, seçkin anlarınız için, özel tasarımlı şişeleriyle, sırma exclusive serisi hayatınızı değiştirmeye devam ediyor. Etkileyici ve şık bir görüntüye sahiptir.  300 ml ve 750 ml’lik şişelerde hazırlanmış olan, sırma su ve sırma maden suyu ilk oluştuğu lezzeti ve doğallığı ile üretilmektedir.

blank
blank

Sırma limonatasıyla yazın serinlik hissedecek bir mola, kışın ise içince ferah sağlayacak bir lezzet olarak üretilmektedir. Her biri özenle ve titizlikle seçilen limonlarla hazırlanan sırma limonata, 250 ml cam şişelerde hazırlanmaktadır. 1 litre pet ambalajları ile hazırlanarak, tat ve sağlık bakımından evde yapılan limonataları aratmamaktadır. Şekerli ve şekersiz 2 şeklide tüketicileri için hazırlanmaktadır.

Sırma şörle keyifli ve ferahlık veren bir içeceğin içerisinde doğal ve meyveler ile birleşerek ihtiyacımız olan zengin mineraller ile tüketicilerine sunulmaktadır. Yüksek oranda doğal meyve suyu ve zengin minerallerin lezzetli bir karışımı ile  200 ml’lik cam şişelerde hazırlanmaktadır. Meyve oranı şeker ilavesiz nar için %10, limon için %4, elma için %40 yapılarak tüketicilerine sunulmaktadır.

blank
blank

Sırma Ice Tea yazın neşesini, aromanın en lezzetlisini içine katarak, damağınızda vazgeçilmez bir tat bırakarak 330 ml’lik kutularda en sevilen limon ve şeftali aromalarıyla tüketicilerinin beğenisine sunulmak için özenle hazırlanmaktadır.

Sırma doğal maden suyu doğadan lezzet ve sağlıklı bir yaşamın değişmez içeceği her gün mutlaka tüketilebilen, Uludağ’ın zengin mineralli topraklarından beslenerek tüketicilerine ulaşmaya devam ediyor. Yeraltında uygun olacak soğukluktan geçerek, sıfır bakterili olarak yeryüzüne çıkmasıyla, tamamen doğal bir şekilde kaynağından çıkarak direk şişelenerek hazırlanmaktadır.200 ml ve 250 ml cam şişelerinde,1 litre olarak pet şişelerde hazırlanarak insan sağlığına faydalı çeşitli mineraller ile tüketicileri için en doğal ortamlarda hazırlanmaktadır.

blank

Vücudumuzun ihtiyacını sağlayan, sırma vitaminli maden suları, dopdolu hayat zengin mineraller ile doğal meyve aromalarını buluşturarak tüketicileri için,

 • 200 ml cam şişelerden oluşan C vitamini sağlayan limon, elma ve mandalina
 • B vitamini sağlayan vişne, nar, çilek maden su çeşitleri
 • 250 ml cam şişelerden oluşan C vitamini sağlayan limon ve mandalina maden su çeşitleri
 • 1 litre pet şişe çeşitleri ile C vitamini sağlayan limon, mandalina, elma ve B vitamini sağlayan vişne, nar, çilek maden su çeşitleri ile farklı damak tatlarını düşünerek, yerinde duramayanların tercihi için bu üretimi sağlamaktadır.
blank

Sırma-Su-Ürün-Çeşitleri-Nelerdir

Bütün bu ürün çeşitleri sizlerin de görmüş olduğu üzere, tüketicileri için özen ve titizlikle hazırlanmaktadır. son olarak. Sırma doğal su, tüketicisine farklı boyutlarda ambalaj alternatifleri de sunmaktadır. Sırma pet su ailesi, kaynağından en doğal bir şeklide hazırlanarak, küçükten büyüğe 200ml, 250ml bardak, 0.33 ml 0.5 ml 1 litre 1.5 litre, 5 litre ve 10 litre şişeler ile hazırlanmaktadır.

Sırma Su İletişim Adresleri

TELEFON: 0-216-544-27-00

FAX:  0-216-340-58-79

ADRES: Küçük bakkal köy Mahallesi Vedat Günyol Caddesi Defne Sok. No:3
Büyükhanlı Plaza B/Blok K:11 34750 ATAŞEHİR/İSTANBUL

E-POSTA: info@sirmagrup.com

Daha detaylı bilgiler almak için yada aklınıza takılan sorular varsa eğer, vermiş olduğumuz adresler üzerinden iletişim sağlayabilirsiniz.

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalamamız: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın