DEVLET Kredi

Şimdi Al 3 6 Ay Yada 1 Yıl Sonra Ödemeli İhtiyaç Kredisi

Şimdi Al 3 6 Ay Yada 1 Yıl Sonra Ödemeli İhtiyaç Kredisi

Bireysel ihtiyaçlarınız için bankalardan kredi çekip 3 ay sonra yada 6 ay hatta tam 1 sene sonra ödemek kim istemez ki.! Muhtemelen sizler de bu imkanlar dahilinde kredi çekmek istiyorsunuz ki şuan buradasınız. O zaman size bir müjde vereyim, acil giderlerinizi hemen halledilmesi amacı ile çekeceğiniz ihtiyaç kredisini ertelemeli olarak bir çok bankalardan rahatlık ile artık alabilir siniz. Bir çok kişi gibi sizlerde hemen kredi çekip 3 ay yada 6 ay sonra geri ödemek istiyorsanız o zaman bu bankaların fırsatlarını sakın kaçırmayın derim.

3 Ay Ertelemeli (Ödemeli) Kredi Nedir?

3 ay yada 6 veya 1 sene ertelemeli kredi nedi.? İlk olarak 3 ay ertelemeli kredi veren bankaların hangileri olduğuna değinmeden bu sorunun cevabını sizlere verelim. Aslına bakılır ise sorunun cevabı isminde yatmaktadır.! Ama biz yinede daha önceleri Araç Kredisi Nasıl Alınır? yada Traktör Kredisi 72 Ay Vadeli Nasıl Alınır? gibi sorulara cevap verdiğimize göre bu sorununda yanıtını vermezsek sizlere olmaz dimi. 😉 Arkadaşlar 3 ay yada 6 ay gibi ertelemeli ihtiyaç veya konut yada araç kredisi tam olarak şudur. Kredinizi o anki faiz oranları ile çekip aylık olarak ödeyeceğiniz taksitlerinizi 3 yada sözleşmeniz de varsa 6 hatta 1 sene sonra ödemeye başlamaya denir.! Bu bankalar bu olanağı sizlere sağlarken herhangi bir işlem ücreti ekstradan yansıtmazlar. Sadece sizlere yansıyacak olan ekstra tutar, aradaki 3 aylık zaman zarfından doğacak olan kredi faiz oran farkıdır. Bununda örneğini aşağıda sizler için verdim.

 • Örneğin: 10.000 TL bir 3 ay ay ertelemeli krediyi kullandınız diyelim. Kredinin faiz oranı %1.25 geri ödeme vadesi de 60 ay olsun. 3 ay sonra ödeyeceğiniz taksit miktarı 375 TL olur, diğer ay ödemeleriniz ise 124 TL olacaktır.

Yani banka 3 ay sizden almadığı kredi taksit tutarını 3 ay sonra o ay ki ödemeniz ile birlikte toplu olarak tahsis eder.

3 Ay Ertelemeli Kredi 2020’de Veren Bankalar Hangileridir?

3-Ay-Ertelemeli-Kredi

Evet artık tam manası ile 3 ay ertelemeli kredi nedir biliyoruz. Peki ya sizlere 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi veren bankalar hangileri biliyor musunuz. ? Geçtiğimiz dönemlere göre bu bankaların sayıları bir hayli arttı. Bu neden ile 3 ay sonra ödemeli ihtiyaç kredisi veren bankaların sayıları bir hayli çoğaldı. Bu bankalara önceleri sadece özel bankalar dahil iken artık yeni yıl ile birlikte devlete ait bankalarımız da dahil oldu. İşte sizlere kredinizi şimdi çekip tam 3 ay sonra geri ödeme imkanı sağlayan o bankalarımız.

 • Vakıfbank
 • Akbank
 • ENPARA
 • ING
 • Ziraat bankası
 • QNB Finansbank

Benim sizler kesinlik ile kredinizi hemen çekip taksitlerini 3 ay yada 6 ay sonra ödeme olanağı sağlayan önereceğim 6 banka bunlardır.

Vakıbank 3 Ay Ertelemeli Kredi Faiz Oran Hesaplama

3 ay ertelemeli kredi kullanacaklar için ilk önereceğim banka Vakıfbank ‘dır. Bunun nedeni aslına bakılır ise çok basittir. En büyük nedeni devlete ait bir kamu bankası olduğu için kredi faiz oranlarının diğer bankalara göre daha düşük olmasıdır. Her ne kadarda Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 5 Tane içerisinde Vakıfbank olmasa da kredisini hemen çekip taksit ödemelerini 3 ay sonra başlatmak isteyenler için ilk sıramızda yerini almıştır. Vakıfbank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kullanacak olanların aylık taksit ödemeleri güncel faiz oranlarına göre hesaplamasını sizler için yaptım.. Bu güncel faiz oranları ile başvurunuzu ister şubeden isterseniz de İnternet üzerinden hemen yapabilirsiniz.

📊 MAYIS 2020 Yılında Vakıfbank şimdi çek 3 ay sonra kredi taksitlerini öde kampanyalı bireysel ihtiyaç kredisinin faiz oranı aylık %1.05’dır. 60 ay vadeli olarak verilen Vakıfbank 3 ay ödemesiz ihtiyaç kredisinin hesaplaması şu şekilde olur.

VAKIFBANK 60 AY VADELİ 3 AY SONRA ÖDEMELİ KREDİ TAKSİT TABLOSU
Miktar 3 Ay Sonra İlk Taksit Ödeme Miktarı Daha Sonraki Taksit Tutarları Toplam Maliyet
10.000 TL 496 TL 244 TL 14.407 TL
15.000 TL 744 TL 366 TL 21.610 TL
20.000 TL 992 TL 488 TL 28.814 TL
25.000 TL 1.240 TL 610 TL 36.018 TL
30.000 TL 1.488 TL 732 TL 43.221 TL

Ödeme planı detaylı görmek ve güncel olarak hesaplama yapmak için buradaki makineyi kullanabilirsiniz.

Vakıfbank 3 ay ertelemeli bireysel ihtiyaç kredisinin başvurusunu banka şubelerinden yapabildiğiniz gibi İnternet üzerinden de hemen yapabilirsiniz. Yada SMS atarak başvuru yapmak için ise KREDI yazıp T.C numaranızı girip sonra yine bir boşluk bırakarak aylık gelirinizi girip mesajınızı 5724 numarasına atınız.

ING 3 Ay Ertelemeli (Sonra Ödemeli) Kredi

Özel bankalar içerisinde en düşük faizli kredi veren bankaların başında ING gelmektedir. Bir de üstüne kredinizi hemen çekip taksit ödemeleriniz 3 ay sonra ödemeye başlatması da olduğu zaman of bal kaymak gibi banka 😍 Kredi notu değeriniz göz önünde bulundurarak sizlere oldukça düşük faizli kredi imkanı ING bankası tarafından sağlanmaktadır. Bu sayede borcuna sadık gününde ödeyen ile ödemeyen ING bankası tarafından ayrılmıştır. Şayet kredi notunuz tavan yaptı ise ve bireysel ihtiyaç kredisi kullanamaya da karar verdi iseniz emin olun ki size en uygun faizli ihtiyaç kredisini INB verecektir. Bankanın sağlamış olduğu faiz oranları ve geri ödeme koşullarını da merak ediyorsanız işte güncel hesaplaması.

📈2020 MAYIS ayı için ING bankası kredi notu sorunsuz olan müşterilerine aylık %0.99 faiz oranında kredi olanağı sağlamaktadır. Bu oranlar ile ödemeniz şu şekilde olur.

 • 10.000 lira 12 ay vadeli olarak çekerseniz ilk 3 ay sonra ödemeniz ise 2,697 TL olacaktır. Daha sonraki 9 ay ödemeniz ise 899 TL olacaktır.
 • 15.000 TL 24 ay olarak kullanmak isteyenlerin 3 ay sonra ilk ödemesi 2.166 TL olacaktır. Daha sonra 21 ay taksit ödemesi ise 722 TL olur.
 • 20.000 lira için 36 ay vadeli kredi kullanacakların ilk 3 ay sonraki ödemesi 2.058 TL olur. Daha sonra kalan 33 ay sonraki ödemesi 686 TL olacaktır.
 • 30.000 TL 60 Ay olarak geri ödemeli çekerseniz yine ilk 3 ay ödemez siniz. 3 ay sonra ise ilk ödemeniz 2.106 lira olacaktır. Daha sonra kalan 57 ay taksit ödemeniz ise 702 TL olacaktır.

ING bankasının 3 ay ertelemeli ödemeli ihtiyaç kredisinin ön başvurusunu şayet müşterisi iseniz MOBİL UYGULAMASI üzerinden yapabileceğiniz gibi doğrudan İnternet üzerinden FORM doldurarak da yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası 3 Ay Ertelemeli Kredi 2020

Sadece bireysel ihtiyaç kredilerinde değil, konut kredilerinde de en çok tercih edilen bankalarımızdan bir tanesi de Ziraat bankasıdır. Bunun en büyük sebebi sizlerinde tahmin edeceğiniz gibi düşük faiz oranlarıdır. Kredinizi şayet şimdi çekip 3 ay sonra ertelemeli olarak kullanmak istiyorsanız o zaman Ziraat bankası sizin için en doğru  tercihlerden bir tanesi olacaktır. 40.000 Liraya kadar bireysel ihtiyaç kredisi için 3 ay ertelemeli rahatlık ile Ziraat’den kredi çekebilirsiniz ama 40.000 TL üzerin de bir nakit ihtiyacı içerisinde iseniz o zaman Ziraat bankası ipotekli ihtiyaç kredisi başvurusu yapmanızı tavsiye ederim. Hem ipotekli hemde ipoteksiz olarak 3 ay ertelemeli kredilerin faiz oranları aynıdır. Hesaplama işleminde görmüş olduğunuz gibi geri ödeme takviminiz belirleyeceğiniz vade süresine göre oluşmaktadır.

📊MAYIS ayında Ziraat bankasının bireysel ihtiyaç kredisinin aylık faiz oranı %1.05 ‘tir. Kullanacağınız kredi miktarı ve geri ödeme vadesine göre aylık taksitler tablomuz da olduğu gibi olur.

 • 20.000 TL 36 ay olarak geri ödeme için ilk 3 ay ödemesiz ilk taksit ödemeniz 2.082 TL olur, daha sonraki aylarda taksit ödeme miktarınız sabit 694 TL olacaktır.
 • 30.000 lira için 60 ay olarak 3 ay ertelemeli ilk ödemeniz 2,145 lira olur, diğer aylar sabit ödeme miktarınız ise 715,59 TL olacaktır.
 • 40.000 TL için 60 ay vadenin 3 ay ödemesiz sonrasında ise ilk taksit miktarınız 2.862 TL olacaktır. Diğer kalan 57 ay için ise ödemeniz 954 lira olur.

İnternet üzerinden bu şartlar dahilinde kredi başvuru işlemlerinizi hemen BURADAKİ FORMU doldurarak yapabilirsiniz.

AKBANK 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi 2020

Şahsen özel bankalar içerisinden en sevdiğim bankaların ilk sırası da AKBANK gelmektedir. Sürekli çalışmakta ilk sıralarda tercih ettiğim bir bankadır. 3 ay ertelemeli kredi kullanmadı isem de bir çok sefer AKBANK üzerinden gelir belgesiz olarak kredi çektim. Halan bile mevcut durumda devam eden kredim AKBANK’ da vardır. Banka 12 Ay Akbank Kredi Kartı Yapılandırma gibi bir çok sıra dışı imkanları müşterilerine sağlamaktadır. Şimdi çek 3 ay ödemesiz olarak vermiş olduğu kredi imkanı da bir diğer harika imkanlarından bir tanesidir. 3 ay ödemesiz olamasına karşın bu krediyi isterseniz hafta sonu da başvurup hemen çekip kullana bilirsiniz. AKBANK Direk Mobil Uygulamanız var ise ve bankada bir de vadeli yada vadesiz mevduat hesabına sahip seniz tüm bu işlemleri anında sağlaya bilirsiniz. Bankanın 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisinin güncel faiz oranları ile geri ödeme tablosu ise aşağıda olduğu gibi oluşmaktadır.

📈 Bu ay AKBANK bireysel ihtiyaç kredileri için 60 ay vadeye aylık %1.45 faiz uygulamaktadır. Bu oranlara göre hesaplama takvimi ise aşağıda olduğu gibidir.

 • 10.000 lira 12 ay vadeli olarak aylık düzenli ödemeniz 9 ay için 930 TL olacaktır. 3 ay sonraki ilk ödemeniz ise 2.790 TL olacaktır.
 • 20.000 lira 24 ay olarak aylık taksit ödemesi için ilk 3 ay sonra ilk ödemesi 3.078 liradır. Daha sonraki 21 ay ödemeniz 1.026 TL olur.
 • 30.000 TL için ise 36 ay vadeli 3 erteleme sonucunda ilk taksit ödemeniz 3.384 TL olacaktır. Aylık 33 ay boyunca sabit geri ödemeniz ise 1.128 TL olur.

AKBANK 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi başvurularını İnternet üzerinden SADECE BU FORMU doldurarak hemen yapabilirsiniz.

1 Yıl Ödemesiz İhtiyaç Kredisi Almak İsteyenler Ne Yapmalı?

Kredinizi şimdi kullanıp tam 1 sene sonra ödemek istiyorsanız bu mümkün ama biraz çaba harcamanız gerekecektir. Çünkü şimdi çek 1 yıl ödemesiz olarak ihtiyaç kredisi herkese ne yazık ki verilmektedir. Bu tür ihtiyaç kredileri sadece aşağıdaki iki kesime verilir.

 1. Çiftçilere
 2. Esnaflara

Çiftçilere Ziraat bank bu olanağı sağlarken esnaflara ise sadece bu imkanı Türkiye Halk Bankası sağlamaktadır. Geri ödemesinin de oldukça düşük olduğu Esnaf Sanatkarlar Odası Kredi Hesaplama Tablosu da bu kredinin bir güzel yanıdır. Peki, siz bireyseller 1 sene ödemesiz 1 yıl sonra ödemeli ihtiyaç kredisini nasıl çekebilir. Bunun mümkün olabilmesi için bu iki kesim içerisinde faaliyet gösteren biri değilseniz ancak o kişilerin üzerinden bu kredinin başvurulması ile bu mümkün olacaktır. Aksi taktirde ne yalan söyleyelim hiç bir banka size 1 yıl ödemesiz 1 sene sonra da ödemeye başlayacağınız bir kredi vermez, veremez.!

 • Ayrıca AKBANK esnaflar için bağlatmış olduğu olduğunda öde kredi kampanyası ile kredinizi şimdi size verip 1 yıl içerisinde istediğiniz zaman geri ödeme olanağı sağlamaktadır. Başvuru için yapmanız gereken ise cep telefonunuza ”OLDUGUNDAODE” yazıp bir boşluk sonrası ”Kimlik Numaranızı Girip” 4425’e göndermeniz yeterli olacaktır.

Kredi Çekip 2 Yıl Sonra Ödemek

Krediniz şimdi çek tam 2 yıl sonra ödemek kim istemez ki! Gerçekten bu harika olurdu. Hemde her konudan bu süper olurdu. Peki hangi bankalar sizlere kredinizi şimdi çekip tam 2 yıl sonra ödeme imkanı ile kredi veriyor biliyor musunuz. ? Ben hemen cevap vereyim. Hiç bir banka.! Arkadaşlar, bizler burada elimizden geldiği kadar sizlere en doğru finansal haberleri paylaşmaya çalışıyoruz. Kredi çekip 2 yıl sonra geri ödemek isimli başlığı neden attınız diye sorarsanız sağdan soldan yanlış duyduğunuz haberleri sizlere açıklık getirmek içindir. Ama belki şu haberi duymuş olabilirsiniz. Şekerbank sadece pilotluk eğitimi alan öğrenciler için 2 sene ödemesiz 120 ay vadeli olarak ihtiyaç kredisi vermektedir. Bu krediyi verirken de ama kredi başvurusunda bulunan kişiden ev ipoteği istemektedir.. Bu kredinin detayları ise şu şekildedir.

 1. En az 24 en fazla 120 ay vadeli olarak kredi kullana bilirsiniz.
 2. En az 1.000 lira en fazla ise 300.000 TL kredi kullana bilirsiniz.
 3. Ekspertiz ücreti olarak 900 TL ödersiniz.
 4. Taşınmaz rehin ücreti 180 TL
 5. Hayat sigortası

Başvurunuz onayladığı zaman ilk 2 sene ödeme yapmazsınız geri kalan 8 sene ödemeniz planlanmakta dır. Güncel faiz oranları ile detayları sadece BURADAN ÖĞRENE BİLİRSİNİZ.!

6 Ay Ertelemeli (Ödemesiz) Kredi Nasıl Alınır?

Genelde bankaların çoğu 3 ay ertelemeli olarak kredi vermektedir. Yani 6 ay ertelemeli olarak ihtiyaç kredisi veren çok nadir banka vardır. 6 ay ödemesiz olarak kredi veren bankalar hangileri derseniz ilk sırayı KOBİ için AKBANK almaktadır. Gönlüne göre isimli başlatmış olduğu kredi paketi ile AKBANK isterseniz 3 isterseniz 6 ay ödemesiz olarak sizler kredi olanağı sağlamaktadır.

 • 50.000 TL için en fazla 36 ay vadeli bireysel kredi çekecekseniz.

Başvuru yapmak için tek yapmanız gereken cep telefonunuzdan GONLUNEGOREODE yazıp bir boşluk sonrası T.C. numaranızı girip bu mesajı 4425 göndermeniz yeterlidir.

Şimdi Al 3 6 Ay Yada 1 Yıl Sonra Ödemeli İhtiyaç Kredisi HAKKINDA LÜTFEN SORUNUZU SORUNUZ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. blank Şeyda dedi ki:

  Gerçekten çok acil nakite ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim 5415718057 bana bu numaradan ulaşabilirsiniz çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

 2. blank Ekrem dedi ki:

  Günaydın

DEVLETKredi.Com