Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

Sermayesiz Olarak Evinizde Yapılabilecek İş Fikirleri (Harika)

Sermayesiz Olarak Evinizde Yapılabilecek İş Fikirleri (Harika)

Sermaye koymadan evinde iş yapmak isteyen herkes belirli bir ek iş arayışı içinde. Bu sebeple sizlere kolaylıkla para kazandıran iş alanlarını açıkladık. Birikimim yok iş kurmak istiyorum diyor fakat cesaret edemiyorsanız, Yıllardır çalışıyor fakat kazancınızı yeterli görmüyor musunuz.  Bugün ki yazımızda evde oturarak sermayesiz yapabileceğiniz iş fikirlerini size detaylarıyla anlatacağız. 2021 yılında artan enflasyon değerleri, art arda gelen zamlar birçok vatandaşı daha çok paraya yöneltmiştir. Özellikle İstanbul gibi büyük şehirler de yaşayan kimseler için önereceğimiz basit ama kazançlı işlere  yer vermekle beraber evine katkıda bulunmak isteyen ev hanımlarının ihtiyaçlarını daha da göz önünde bulunduracağız. Bu şekilde kolaylıkla sermayesiz olarak evinizde yapılabilecek işleri yaparak, evinizde kazanç sağlaya bileceksiniz.

Youtube Kanalına Video Çekerek Para Kazanabilirsiniz

Son günler de çok kazandıran en fenomen işlerden olan Youtube kanalı açarak video paylaşmak her ek iş arayan için ideal bir iştir. Lakin her işin olduğu gibi bu işin de dikkat edilecek hususları vardır. Bu hususlar süreklilik ve düzenli olarak dikkat çekecek olan konu seçimidir. Yani bu işi düzenli yaparsanız her videonun karşılığında elinize hatırı sayılır miktarda para geçecektir. Peki, nasıl video çekerek para kazanılır size biraz bahsedelim. Beceriniz olduğu bir konuda yemek, el işi, çocuk oyunları, sağlık gibi birçok konuda görsel olarak hazırlayacağınız materyallerle evde ki telefonlarınızla video çekebilir. Sonrasında bu videoların yer alacağı bir youtube kanalı açarak burada paylaşıma açmanız halinde her bir izleyici ve her beğeni karşılığında hesabınıza para yatacaktır. Ek gelir isteyen kimseler için bulunmaz bir fırsat üstelik zamanla alıştıkça her gün daha çok video çekecek daha çok kazanacaksınız.

Evde Düğme Dikerek Para Kazanın

Bazen basit gördüğümüz küçük işler de bize güzel kazançlar sağlayabilir. Bu işlerden biriside  evde düğme dikmektir. Büyük tekstil firmalarının düğme dikme işiyle vakit kaybetmek istememesinden kaynaklı dışarıda bu işi yapabilecek kimselerle görüşerek evlere bu iş kargoyla gönderilir. Eğer fabrika bulunduğunuz şehirde ise fabrikanın kendi araçlarıyla yollanır. Geri teslim alınır. Sizler de bu şekilde para kazanmak istiyorsanız, Birkaç arkadaşınız ile birlikte ekip oluşturarak giyim fabrikası ile anlaşıp düğme dikerek evinize katkıda bulunabilirsiniz. Peki bu işe nasıl ulaşırım diyorsanız; fason firmaların iş ilanlarını takip edebilir. İş- kur un resmi sitesinden başvuru formu doldurabilir. Bu iş için tekstil firmaları ile görüşebilirsiniz. Unutmayın iş sizin ayağınıza gelmez. Araştırarak oturduğunuz yerden kazanç edinebileceğiniz bir çok ek iş bulabilirsiniz.

Havlu Kenarına Overlok Yaparak Ek Kazanç Sağlayın

Şık banyoların, rahatlığın, temizliğin simgesi olan havlular, hayatımızın bir parçasıdır. Ülkemizde evlerde, çeyizler de en çok tercih edilen havlular kenar oyalarıyla da çok kazanç getirmektedir. Havlu kenarına desenli overloklar çekilerek müşterilere sunulmaktadır. İşte bu desenli, oyalı overlokları evde özel çeken hanımlara bu iş tahsis edilerek. Ücret karşılığında yaptırılmaktadır. Birçok havlu fabrikasının da ülkemizde bulunmasından dolayı yurt dışına da çok fazla ihraç vardır. İhraç ürünlerinde el işi detayların bulunması, daha çok satışının olmasını sağladığından. Size sunulacak iş olanağı da daha fazla olacaktır. Havlu başına overlok işi için 1 lira verilmektedir. 50 havlu yaptığınızı farz edersek günlük 50 lira kazancınız olacaktır. Ev hanımları ve part time iş arayanlar için ideal bir iştir. Özellikle Bursa ve Denizli çevrelerinde ki tekstil ve dokuma fabrikalardan fason iş bulmanız mümkündür.

Havlu Kenarına Overlok Yaparak Ek Kazanç Sağlayın

Havlu Kenarına Overlok Yaparak Ek Kazanç Sağlayın

Anket Sitelerine Soru Yanıtlayarak Para Sağlayın

Teknolojinin zararları olduğu kadar faydaları da vardır. Bunların başında bilgisayar başında para kazanmak da gelir. Çoğu ev hanımımız artık bilgisayar, İnternet kullanımı hakkında bilgi sahibidir. Ve evde çalışmak mecburiyetinde olan bayanlar uzaktan erişimli bir programla şirketler de bile çalışabilmektedir. Doküman taraması, muhasebe ve insan kaynakları verileri gibi konularda evde çalışan birçok sigortasız çalışan bulunmaktadır. Ayrıca ürün ve şirket tanıtımlarında önemi büyük olan anket sonuçları da bilgisayar başında çok kazandırmaktadır. Önemli olan anket sitelerine üye olmanız ve günlük size verilen soruları yanıtlamanızdır. Hakkında konu sahibi olduğunuz konularda doğru cevaplar vererek kişilere tercih konusunda yardımcı olurken para da kazanmış olursunuz. Arama motorlarında anket siteleri adı altında sorgulama yaparak bu sitelere üye olabilirsiniz. Bol kazançlı günler dileriz.

Konu Videomuz

Evinde Ek İş Yapmak İsteyen Bayanlar Bu Videoyu Mutlaka İzleyin!

Ziyaretçi Yorumları - 53 Yorum
  1. Tuğba dedi ki:

    Evden çok rahat yapabilirim

  2. Pınar dedi ki:

    Evlere iş istiyorum

Bir Yorum Yazın