Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

Senetle Kredi Veren Faktoringler (2023 Şirket Adresleri)

Senetle Kredi Veren Faktoringler (2023 Şirket Adresleri)

Çek kırdırmak yada diğer adı ile bozdurmak isteyen esnafların 2023 yılında vazgeçilmez tek adresi faktoring firmalarıdır. Bu firmalar İstanbul, Ankara gibi ticari hayatın hızlı olduğu illerimizde oldukça fazladır. İzmir veya Bursa gibi esnafın kalabalık olduğu büyük illerimizde de ayrıca da faaliyet göstermektedir. Cumartesi, Pazar hafta sonu dahi senetle kredi almak isteyenler içinde yine aynı illerimizde ikraz atçı şirketler de yer almaktadır. Peki, bu faktoringler içerisinde en güvenilir olanları hangileri biliyor musunuz? İşte, işlerini yasalara en uygun şekilde yapan o şirketlerin adres bilgileri.

Neler Var?

Lider Faktoring Senetle Kredi Veriyor Mu?

Faktoring firmaları; KOBİ’ler esnaf veya ticari şirket yada küçük işletmelerle yapılan ticaretin vadeli fatura ve benzeri belgelerle (çek, senet)  nakit kredi  hizmetlerini kapsayan finansal bir imkan sağlayan şirketlere verilen genel bir adlandırmadır. Daha çok bu firmalara finansman bakımından bekleme süresi olmayan şirketler başvuruda bulunur. Lider faktoring gibi bazı firmalar ise bu fırsatların yanı sıra 50 Bin TL Sicili Bozuk Olanlara Kredi Veren Bankalar‘ın sağlamış olduğu hizmetleri vermektedirler.

blank

Lider-Faktoring-Firmasının-Sağlamış-Olduğu-İmkanlar

Lider Faktoring; Sizin de yukarı da görmüş olduğunuz gibi firma yurt içinde yapmış olduğunuz ticari faaliyetlerden doğan alacak faturalarınıza finansman sağlamaktadır. Bunun yanı sıra ise

 1. Bireysel ve nakdi kredi sağlar.
 2. Araç kredisi ile istediğiniz motorlu taşıtı alabilirsiniz.
 3. İpotekli olarak sizlere üst miktarlarda kredi kullanım olanağı vermektedirler.

Detaylı bilgi için 444-45-37 telefon numaralarına başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca 23 şubesinden istediğinize şahsen gidip de müracaatlarınızı gerçekleştire bilirsiniz. Firmanın genel müdürlük açık adresi ise aşağıdadır.

 • Genel Müdürlük: Büyükdere Caddesi, Maya Akar Center, 100-102 K:25 Numara: 96/97 Posta Kodu:34394 Esentepe/Şişli/İstanbul

Arzu eden esnaflarımız bu adrese şahsen de giderek Lider faktoring firmasına ait finansman hizmetleri için detaylı bilgi alabilirler.

ABC Faktoring Kredi Başvurusu Var Mı?

ABC Faktoring olarak bilinen firma İstanbul, İzmir, Ankara, Gaziantep ve Adana şubeleri ile hizmet vermektedir. Şirket ilk defa 1998 yılında kurulmuş ve günümüze kadar yasalara tam uyumlu olarak faaliyet göstererek gelmiştir. Yurt içi her türlü faturalı alacaklarınız için en iyi komisyon oranlarını sağlayan firmanın bir çok ilimizde şubesi bulunmaktadır. MASAK mevzuatlarına uygun olarak faaliyet gösteren ABC faktoring firmasının genel müdürlük dahil olmak üzere ABC faktoring firmasının iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir.

 • Genel Müdürlük: Rüzgarlıbahçe Mahallesi, Kavak Sokak, Numara: 31 Smart Plaza B Blok, Kat:5 No:10 BEYKOZ/İstanbul & Tel: 0-216-999-77-77
 • Adana Şubesi: Cemal Paşa Mahallesi, Atatürk Caddesi, Askı Sokak, Numara: 66 SEYHAN/Adana & Tel: 0-322-459-39-62
 • İzmir Şubesi: Hürriyet Bulvarı, Numara 3/1 Yusuf Dede İş Merkezi, Kat:4 Daire: 403 KONAK/İzmir & 0-232-484-44-55
 • Ankara ABC Faktoring Şubesi: Ehlibeyt Mahallesi, Ceyhun Atıf Kansu Caddesi, Başkent Plaza, Numara: 106 / Kat: 13 Numara: 49 ÇANKAYA/Ankara & 0-312-287-08-22
 • Gaziantep Şubesi: İncirlipınar Mahallesi, 3 numaralı Cadde, Bayel İş Merkezi, A Blok Kat: 5 Numara: 504 ŞEHİTKAMİL/Gaziantep & 0-342-221-10-76
 • Konya Şubesi: Feyzi Çakmak Mahallesi, Medcezir Caddesi, A Blok Numara: 10 KARATAY/KONYA & 0-332-503-27-70

ABC faktoring firmasının bütün şubelerinin adreslerini sizler için paylaştık. ABC faktoring firması genel anlamda KOBİ için faaliyet gösteren bir şirkettir. Şirketin herhangi bir sayfasında bireyseller için senetle kredi imkanlarından bahsedilmemiştir. Bu konu hakkında deneyime sahip olan var ise bizler ile paylaşmasını önem ile rica ederiz.

Faktoring Başvurusu İçin İstenen Belgeler

Faktoring firmalarından çek kırdırma yada alacak karşılığında kesinmiş olan faturaların süresi gelmeden tahsisini yapmak için bazı başvuru evrakları istenilir. Gerek duyulan bütün bu belgeler BDDK lisanslı olarak faaliyet gösteren bütün firmalarca talep edilmektedir. Türk Ticaret Kanunu kapsamında faaliyet gösteren bütün firmalarca yer alan gerekli olan bu belgeler ise şunlardır.

 • Kimlik belgenizin fotokopisi
 • Ticari sicil kaydı içeren belge
 • Meslek faaliyet belgesi
 • Vergi levhası fotokopisi
 • Gerçek ve açık adrese ait beyanname(ikametgah belgesi)
 • Abonelik gerektiren (en az 3 aylık) fatura fotokopisi
 • Kefil ve kefile ait kimlik fotokopisi; ikametgah bilgileri ve belgesi
 • Kefil ve başvuruyu yapan kişinin imza sirküleri
 • Güncel faaliyet belgeleri
 • Faktoring konu edilecek fatura ve benzeri belgeler gerekir.

Dikkat! Bankacılık Denetleme ve Düzenleme Kurumu tarafından faaliyet belgeleri İPTAL edilen faktoring firmaları BURADA yer almaktadır. Lütfen güvenilir bir şekilde ticari işlem yapmak için lisansları iptal edilen bu firmaların hangileri olduğunu inceleyiniz.

En İyi Faktoring Firmaları, Şirketleri Hangileri?

Ülkemizde bir çok faktoring firması vardır. Bu firmaların en iyileri de genelde ülke genelinde yüksek cirolara sahip olan bankalara aittir. En iyi faktoring sıralamamıza bakar iseniz bu dediğimde ne denli haklı olduğumu sizler de göre bileceksiniz. Faktoring hizmeti esnaflara ve KOBİ işletme sahiplerine en iyi şekilde veren 5 şirketi sizler için sıraladık. Bu şirketlerin içerisinden istediğiniz ile her türlü çek yada ödemesi yapılmış olan fatura tahsilat işlemlerini yapabilirsiniz.

 • Garanti Faktoring:  Türkiye de 21 şubesiyle iç ve dış ithalat ve ihracatta önde gelmektedir. Faktoring sektörünün bir numarasıdır hem ülkemizde hem yurt dışın da çok tercih edilmektedir. Müşterilerine birçok kredi seçeneği sunmaktadır. Detaylı bilgi ve şirketin bütün adreslerini İnternet sitesinden öğrene bilirsiniz.
 • Yapı Kredi Faktoring: Yurt içi ve yurt dışı faktoring sektöründe güven veren ve çokça tercih edilen bir şirkettir. Yapı kredi bankacılık desteğiyle çok sayıda şubeye sahip olan bu şirket KOBİ’ler de dahil küçük esnaf ve birçok işletmeye hizmet vermektedir. Şirket ile irtibata geçmek ve sizlere sağladığı bütün imkanları resmi sitesinden de görebilirsiniz.
 • Deniz Faktoring: Yeni bir şirket olmasına rağmen sektörün lideri olmaya aday genç bir şirkettir. Deniz bank  bünyesine bağlıdır. Garanti, tahsilat ve finansman desteği sağlar. Özellikle turizm, denizcilik, ithalat ve ihracat en çok finansman sağladığı alanlardır. Şayet bu şirket ile çalışmayı düşünüyorsanız detaylar İnternet sitesinde yer almaktadır.
 • İş Faktoring: İş bankasının iştirakiyle  müşterilerine finansman konusunda sınırsız hizmet sunan faktoring hizmetidir.20 senedir hizmet vermektedir. İş faktoring genellikle esnaf KOBİ’ler ve küçük işletmelere hitap etmektedir.Başvuru ve detaylı bilgi almak için resmi İnternet sitesini ziyaret etmenizi öneririm!
 • TEB Faktoring: Türk ekonomi bankası desteğiyle kurulmuş saygın kuruluşlardır. Geçtiğimiz yıllarda en iyi ihracat faktoring şirketi olarak seçilmiştir. Daha çok yurt dışı faktoring hizmetinde lider gösterilir. Tüm illerde başta İstanbul, İzmir, Ankara olmak üzere birçok ilde şubesi bulunur. Başvuruları bizzat şubelere giderek yapabilirsiniz yada İnternet bankacılığı hizmetinden yararlanabilirsiniz.

En iyi faktoring firmasında tanıtımını yapmış olduğumuz şirketlerin İnternet adreslerini de sizler için ayrıca yapmış olduğumuzu belirtmek isterim.

Senetle Kredi Veren Şirketler 2023’de Hangileridir?

Senetle kredi veren şirketlere genel olarak DANIŞMANLIK FİRMALARI denilmektedir. Bu firmalar bir çok şekilde sizlere nakit imkanları sağlamaktadır. Danışmanlık firmaların kuruluş maksadı, var olma amacı, insanların bankalardan çeşitli nedenlerden ötürü kredi kullanamaz olmasıdır. Bireysellerin hepimizin de bilmiş olduğu gibi bankalardan kredi kullanama nedenlerin en başında kredi notu gelmektedir. Şayet kredi notunuz dan ötürü bankalardan kredi kullanamıyor iseniz bu firmalara başvuru da bulunmanızı tavsiye ederim. Ama, bunda en çok dikkat etmeniz gerekilen şey dolandırıcılık vakası yaşamamaya dikkat etmenizdir. Bu neden ile lütfen senetle kredi veren firmalara başvuruda bulunmadan önce şunlara dikkat edin.

 1. Asla dosya masrafı adı altında 600, 700 yada daha farklı tutarlarda paralar ödemeyin.
 2. Kesinlik ile kredi notunuzu öğreneceğiz diye para talep ederler ise vermeyin. Zaten kredi kullanamama nedeninizin sebebi bu! neden bir daha bile bile bunun için para ödeyiniz ki.!
 3. Asla paranızı almadan senetlere imza atmayın.
 4. Mutlaka iletişim adresini bildiğiniz bir firma ile çalışınız.
 5. Kapına gönderilen bedelli dosyaları sakın ödeme yaparak teslim almayın.

Peki, danışmanlık firmaları sizlere nasıl kredi sağlıyor? Bunların en başında anlaşma sağladıkları beyaz eşya mağazaları gelmektedir. Danışmanlık firmaları anlaşmış olduğu bu beyaz eşya mağazaları üzerinden sizlere piyasa fiyatı pahalı beyaz eşyalar satmaktadır. Genelde en fazla 15.000 ile 20.000 liraya kadar bu ürünleri sizlere 36 aya kadar senetle satıp, aynı ürünü geri alıp sizlere bedelini nakit olarak verirler. Böylece, hem ürünü satan mağaza satış yaptığı için kazanır. Hem de aracı olan danışmanlık firması aracı parasını alır. Hem de sizde ihtiyacınız olan nakit paraya kavuşursunuz. İstanbul, Ankara’da bu tür firmaların adreslerini bilmem ama Eskişehir’de benim çok güvendiğim bir firma var. Bu firmanın iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir.

DT Danışmanlık Firması:

 • İlgili kişi Samet ÇETİN;
 • Tel: 0-552-223-63-33
 • Adres: İstiklal Mahallesi, Konuk Sokak, Ak Çinler İş Merkezi, No: 6/8 ODUNPAZARI/ESKİŞEHİR

Google harita adresi ise burada yer almaktadır.

Bir çok esnaf ticari olarak işletme kredisi kullanmak için hep bilindik bankaları tercih etmektedirler. Bu bankalar Garanti, İş Bankası yada AKBANK en başta gelmektedir. Bu ve diğer ciroları ve müşteri kitlesi fazla olan bankalar esnaflara kredi vermek için oldukça direndiğini hepimiz bilmekteyiz. Neden ısrar ile o zaman bu bankaları tercih ediyorsunuz? Size çok daha iyi imkanlar ile kredi notunuzun dip seviyeler de dahi olsa çok fazla olmasa bile kredi çıkartan diğer bankalara başvuru da bulunmuyorsunuz?

Şimdi sizlere bu niteliklere sahip bir bankamızdan bahsetmek istiyoruz. Bankamızın adı 48 ay vadeler de belki de en düşük işletme kredisi sağlayan ING bankasıdır. Banka ŞUBAT ayı ticari müşterilerine 12 aya kadar 20 bin TL ye kadar kredi kullanımlarınızda %0.99 faiz, 24 aydan 60 aya kadar ise %1.32 faiz oranları ile finansman adına çözüm olmaktadır.

ŞUBAT 2023 ING BANKASI İŞLETME KREDİSİ FAİZ ORANLARI
BANKA 12 Ay 24 Ay 36 Ay 48 Ay 60 Ay
ING %0.99 (20 Bin TL) %1.32

3 Sene 3 ayda 1 ödeme imkanları ile sağlamış olduğu ticari kredinin geri ödeme örnek tablosu ise aşağıda sizler için yer almaktadır.

50.000 TL 3 Ayda 1 Geri Ödeme Planı
Vade Taksit Maliyet
36 5.559,27 TL 66.711,11 TL TL

500.000 TL kadar çıkan üst limitler ile ticari kredi ön başvurunuzu https://bit.ly/3kxLU70 adresi üzerinden dolduracağınız bir forum ile hemen yapabilirsiniz.

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalamamız: 0]
Ziyaretçi Yorumları - 34 Yorum
 1. Tugce dedi ki:

  Merhaba benim 15000 tlye ihtiyacm var kredi cekemiyorum yardımcı olurmusunuz aylık ödeme yapıcam zor durumdayım

  1. Mert dedi ki:

   5059821408

   1. Serkan PAKKAN dedi ki:

    KREDÌ YE ÌHTÌYACIM VAR TAKINTILARIM VAR ALAMIYORUM DERSENÌZ BUYRUN KREDÌNÌZ HAZIR. 05325056908
    SERKAN PAKKAN
    SILA DANIŞMANLIK

    1. MURAT dedi ki:

     SERKAN BEY SAKINCASI YOKSA HANGİ ŞEHİRDESİNİZ.

 2. kosgep dedi ki:

  kosgep devlet destekli hibe kredisi kullandırlır yasal takip icra veya kara listede olan kişilere devletein sağladığı hibe kredileri vardır merkez bankasından onaylanır %80 çıkma ihtimali vaardır almak istiyen arkadaşlar arasınlar 05342640369

  1. Vht dedi ki:

   Merhaba taşımacılık lt srketi kurmak istiyorum kosgeb den en fazla ne kadar kredi alabiliriz? personel fln alınacak sgk si fln

  2. Vht dedi ki:

   Kosgebten Ne kadar miktar kredi cıkartabilirsiniz?

 3. m.aral dedi ki:

  acil 15000 tlye ihtiyacım var ayda 500 tl ödeme gücüm var yardımcı olursanız sevinirim 05343116316

 4. Cuma dedi ki:

  Banada 20 bin Tl lazım nasıl yapmam gerekiyor

 5. Erhan kalaycı dedi ki:

  Acil 3000 yetele ihtiyacına r.yardımcı olabilirmisiniz

  1. Ozgur dedi ki:

   Acil nakit ihtiyacım var evlendim ve biraz borçlandı yardimci olurmusunuz

 6. al-bil dedi ki:

  banada 6 aylık5000tl gerekli

 7. Mehmet ali dedi ki:

  Bankalardan kıredi ve kıredi kartı anlamıyorum. Paraya ihtiyacım var 1 yıl beklemek zorundayım bankalara yarcımcı olun beni

 8. serhat dedi ki:

  Acil 10000 tl. Aylik 800 oderim

 9. Yysuf dedi ki:

  Acil 2000 liraya ihtiyacim var yardimcii olur musunuz

 10. Tahir dedi ki:

  selamlar.Ankara da emekliyim.cok acil 20-30 bin nakit lazim.yardımcı olursaniz sevinirim.05055037395

Bir Yorum Yazın