Senetle Bursa da Kredi Veren Yerler

Senetle Bursa da Kredi Veren Yerler
13 Temmuz 2017 tarihinde eklendi, 4.789 kez okundu.
Bursa ilimiz son yıllarda nüfusu ve ekonomisi bakımından İstanbul, Ankara gibi büyük şehirlerimize eş değer gelişim göstermektedir. Özellikle bu tarz kalabalık şehirlerde insanların giderleri çok olacağından acil nakit ihtiyacına da daha çok gereksinim duyacaklardır. Böyle sıkıntı duyulan zamanlarda kredi notunuz düşükse ,siciliniz bozuksa bankalarda size kredi desteği sağlayamaz. Tabi ki hal böyle olunca finansman kurumlarından alınamayan borç modern tefeciler yani ikrazat şirketlerinden, kuyumculardan imza karşılığı alınacaktır. Peki bursa gibi bir ilimizde senetle para veren kuyumcular, borç para veriyorum diyen ikrazatçılar hangileri? Yazımızda adres ve iletişim bilgileriyle yer almaktadır. Sizde makalemizi incelemeniz halinde bu konuyla ilgili faydalı bilgiler edinebilirsiniz.

Senetle Para Nasıl Alınır.

Senetle Para Nasıl Alınır.

Senetle Para Nasıl Alınır?

Bazen şartlar öyle zorlaşır ki belki bir hastalık, belki bir dolandırılma ya da bir alım- satım hikayesi insanı zorda bırakabilir. Siz bu aciliyet de nakit ararken çevrenizden ve bankanızdan temin edememişseniz; esnafsanız esnaf odalarına, ticaret odalarına başvurmalısınız. Tabi ki bu kuruluşlara üyeliğiniz var ise fakat bu tarz odalara da üyeliğiniz bulunmuyorsa senet karşılığı faiz uygulayarak kredi veren firmalara başvurmanız gereklidir. Diğer yazılarımızda da değindiğimiz gibi pek güvenilir bir yol olmasa da düzenli ödemeler yapıldığında da tehlike arz etmez. Başvuracağınız firma geçmiş yıllarda yaptığı bu işlerde güven kazanmış, dürüst, can ve malınıza zarar getirmeyecek yerler olmalıdır. Borcunuzu kapatayım derken güvenliğinizden olmayın. Geri ödemesini yapabileceğiniz borç adına risk almak. Dürüst ikrazat firmalarıyla çalışmalısınız. İkrazat firmalarına güvenemem diyorsanız, bir diğer seçenek olan borç para veren kuyumculardır. Tanıdık kuyumcular yada güvenle tavsiye edilen kuyumculardan imza karşılığı altın alarak bozdurup borcunuzu ödeyebilirsiniz Yada direk para ödemenizi altın faizine göre yapabilirsiniz.

Bursa Faktoring şirketleri.

Bursa Faktoring şirketleri.

Bursa Faktoring şirketleri

Faktoring firmaları mal ve hizmet alım satımında borç, senet, geri ödeme, tahsilat, finansman temin işleri için yönetilen finansman hizmetidir. Bursa ülke genelinde çalışan faktoring firmalarıyla da hizmet vermektedir. Bu demektir ki ; köklü, güvenilir şirketlerle iş yapma imkanınız yaşadığınız şehirde de bulunmaktadır. Yazımızın ilerleyen kısmında bu adreslere tek tek değineceğiz. Peki faktoring hizmeti almanın faydaları neler? Bu tür yatırım, alım, satım, borç işlerinden nasıl karlı çıkabilirsiniz?

 1. Faktoring firmaları: Alıcı ve satıcı firmalar arasında ödeme sıkıntısı yaşanmaması için kişiye sunulan garanti işlemlerini sağlar.
 2. Tahsilat işlemleri: Alıcı ve satıcı arasındaki alacak verecek tahsil işlemlerini bizzat kendi şirket bünyesinde ayarlar. İki taraf da problemsiz iletişim kurabilir.
 3. Her türlü senet karşılığı alacak durumunda gerekli teminatlar dahilinde finansman sağlar. Not: Bu firmalar sizlere senetle kredi imkanı sunmazlar. Yaptıkları iş elinizdeki senetlerin karşılığını alarak size güvenle teslim etmektir.
Senetle Bursa da Kredi Veren Yerler

Senetle Bursa da Kredi Veren Yerler

Senetle Bursa da Kredi Veren Yerler

Acil ödemeleriniz için her an güvenle başvurabileceğiniz ülke genelinde ve bursa da hizmet veren yerleri sizler için derledik. Dürüst ve güler yüzlü hizmetiyle bu firmalardan memnun kalacağınızı umuyoruz.

 • Altan ikrazat: Ülke genelinde birçok şubesi bulunan Altan ikrazat şirketi sizlere sunacağı uygun faiz oranları ve ödeme dilimleriyle güvenle borç para alabileceğiniz bir firmadır. İletişim adresleri hakkında bilgi vermek gerekirse adres şöyle; Topçular mahallesi, kışla caddesi gün iş merkezi no: 41 Eyüp/ İstanbul telefon: 0 212 612 2525 firmanın ikamet adresinin İstanbul da olması sizi yanıltmasın iletişime geçmeniz halinde onlar size ulaşırlar. Güvenle paranızı teslim ederler.
 • Uysal ikrazat firması: uzun yıllardır ticari alışverişleri garanti ve dürüstlük ilkesiyle yapan başvurmanız halinde Türkiye genelinde hizmet vermektedir. Gerekli anlaşmalar halinde imza karşılığı senetle borç para alabilir. Vadeli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz. Bursa da ikamet etseniz bile başvuruda bulunabilirsiniz. Adres: Büyük dere caddesi, akabe iş merkezi no: 78/80 kat:2 no: 201 mecidiye köy/ şişli
 • Yangın ikrazat: Faktoring ve ikrazat alanlarında hizmet veren yangın ikrazat güvenebileceğiniz bir firmadır. Geri ödeme planını aksatmadığınız halde hiçbir problem yaşamazsınız. Adres: Şehit Ahmet sokak. Mecidiye köy iş merkezi no: 114 kat: 11 Gayret tepe Beşiktaş İstanbul Telefon: 0212 272 22 95
İkrazat firmalarından nasıl kredi alınır

İkrazat firmalarından nasıl kredi alınır

İkrazat firmalarından nasıl kredi alınır?

İkrazatçılar günümüzün modern tefecileri olarak bilinse de bankaların yardımcı olamadığı çoğu konu da ihtiyacı olana yardımcı olmaktadır. Faiz koyarak bu işi yürütmeleri de onlara kazanç kapısı olmaktadır. Sadece borç para değil birkaç başka alanda da hizmet sunmaktadır.

 • Vadesi, gelmeyen senet işleri
 • Faturalı- faturasız çek ile ilgili işler
 • İmzalanmış değerli sözleşmeler
 • Karşılığı olan gayrimenkul evraklarıyla da ilgilenmektedir. Eğer bu tarz sorunlarınız da varsa ikrazat firmalarına başvura bilirsiniz. Son yıllarda olan dolandırılma yada borç kavgası olaylarından dolayı hükumet özellikle İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa gibi büyük şehirler de ikrazatçıları sıkı denetlemiş, hatta evrakta usulsüzlük gördüğü firmaları kapatmıştır. Bu denetleme işlerinin sonucunda  birçok hayali firma ve insanların iyi niyetini suistimal eden tefeciler oldukça ayıklanmıştır. Daha önce de dediğimiz gibi durumunuzun acilliğine göre bu tarz yerlere başvurmalısınız. Geri ödeme konusunda kendinize güvenemiyorsanız senet karşılığı krediyi tavsiye etmiyor, kendinizi zora sokmayın diyoruz.

 

Bir önceki yazımız olan Senetle İzmir De Kredi Veren Firmalar ve Adresleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Senetle Bursa da Kredi Veren Yerler Konusuna 46 Yorum Yapıldı
 1. ahmet dedi ki:

  acıl 5000 lazım senetlede olur

 2. Nusret dedi ki:

  20000bin lazim 36 ayda oderim

 3. Adnan dedi ki:

  Ulasirmisiniz

 4. Görkem zeyrek dedi ki:

  10 bin tl nakit ihtiyacım var 0530 318 1624

 5. Serkan dedi ki:

  Acil olan ödemelerim için 5000 tl ihtiyacım var, en fazla 6 ayda geri ödeyebilirim.

 6. Ayşe dedi ki:

  Bursada yeriniz varmı yirmi bin lazım bankalar vermiyo

 7. Murat dedi ki:

  Ulaşırmısınız

 8. seyfi dedi ki:

  Merhaba;

  Bursa’da yaşıyorum ve özel şirkette sipariş yetkilisi olarak çalışıyorum. Aylık net gelirim 3300 TL. Bankalara olan dağınık borçlarımdan dolayı ve bu dağınıklıktan dolayı kredi çekemediğim için 35000 tl nakite ihtiyaç duymaktayım. Dağınık borçları kapatıp tek ele borçlanmak istiyorum. Aylık 1000 lira gibi ödeme yapabilirim. Tabi şartlarınızıda görmek lazım.

  En kısa sürede cevap verebilir iseniz çok memnun olurum. Çünkü bu işi artık sonlandırmak istiyorum.

  İyi akşamlar.

  1. Savaş dedi ki:

   Bursa da yaşıyorum 10 000 tl lazım ancak ayda en fazla 350 tl ödeyebilirim. Şartlarınız nelerdir?

 9. yalçın aş dedi ki:

  Bursa’da yaşıyorum. Aylık net gelirim 3300 TL.8000 tl ihtiyacım var.aylık 500 tl ödeme yapabilirim.En kısa sürede cevap verebilir iseniz çok memnun olurum.

 10. Savaş dedi ki:

  Acil 5000 tl lazım aylık 500 tl geri ödeyebilirim ulaşırmısınız 0545 385 05 35

 11. ercan dedi ki:

  acıl 20bın tl ıhtıyacım var senetle alabırım

 12. Kadir dedi ki:

  Hayırlı akşamlar bana çok acil nakit para lazım yardımcı ola bilir misiniz bursa 05330275235 arayın

 13. Kadir. dedi ki:

  Bursa da ikamet ediyorum acil 25bin lazım senetle ala bilirim 05335943088 arayın acil

 14. Musa dedi ki:

  Boşanma davası sonucu ödemem gereken tazminat için acil 5000 tl.ye ihtiyacım var.kkb.nedeniyle bankalardan kredi alamıyorum.yardimci olabilirmisiniz?

 15. Salih dedi ki:

  26.000 Tl`ye ihtiyacım var.
  Sağlık sebeplerinden dolayı dağınık bir sekilde borçlandım ve bunları tek bir yere toplamam gerek.
  10 senedir ayni iş yerinde çalışıyorum.
  2449 TL maaşım var. Aylık 1000 TL ödeme yapabilirim.Acil
  (salih266@gmail.com)

 16. Muzaffer dedi ki:

  Bursada ikamet ediyorum 15.000 tl ihtiyacım var. Bankalardan kredi çekme imkanım yok. Zor durumdayım 05348316556

 17. Nurdan dedi ki:

  Bana ulaşırmısınız durum çok acil
  05352937575

 18. adem dedi ki:

  mrb 6000 liraya ihtiyacım var çok acil,3000 lira maaşım var bordrolu yardımcı olursanız sevınırım

 19. Murat kaya dedi ki:

  Selamın aleyküm bana çok acil 4binlir lazım bursada yaşıyorum aylık 600tl ödeme yapabilirim yardimci olur musunuz 0553 614 82 88

 20. Aydan dedi ki:

  Mrb bana acil nakit para lazim. Bursada yaşıyorum bana ulaşın 05304451674

 21. Melih dedi ki:

  Merhaba Bursada yaşıyorum sıkışık durumdayım 2000 tl ye ihtiyacım var Bayramdan önce geri ödemeyi yaparım yardımcı olursanız sevinirim.

 22. Ayşe dedi ki:

  Bursada yaşıyorum çok acil 30 bin ihtiyacım var ne olur dönüş yapın kredi dağın borclarimi var onları kapatın tek taraflı borc olsun istiyorum ödemeden salı günü haciz gelecek

 23. Ersin dedi ki:

  Merhaba benim 20000 ihtiyacım var bana yardımcı olursanız sevinirim senet ne olursa imzalar öderim yardımcı olun lütfen

 24. Doğan dedi ki:

  Merhaba benim 15 000 bin tl ihtiyacm var.Dagınık borclarımı 1 yere toplamak istiyorum.Yardımci olursanız sevinirim

 25. Şahin dedi ki:

  Lütfen ulaşırmısınız
  05346103776

 26. Umut akar dedi ki:

  Acil 120 bin tl lazim aylik 2500 tl odeme sartiyla bankalara olan duzensiz kredileri bir yere toplamak icin acillll lazim 0545 834 37 08

 27. Erbil dedi ki:

  Düğünüm için acil 30000 bine ihtiyacım var ayda 1000 lira olarak geri odeyebilirim 05078371447

 28. namık dedi ki:

  acil 5000 lira paraya ihtiyacım var bana ulaşırsanız sevinirim 05550852616

 29. Yavuz dedi ki:

  Ödeme planın ni geciktirmem 19.000 aciliyetim var.bana ulaşın lütfen icralık olmak üzereyim

 30. Yavuz dedi ki:

  Acil 19.000 lazım icralık olmak üzereyim ödemede akşama olmayacaktır. 0541 292 16 33

 31. Berkan dedi ki:

  O numaralardan ulasilamiyor. 25 000 tl kadar ihtiyacim var. Ulasabiirlermi

 32. Naci dedi ki:

  50000 TL ihtiyacım var düğün için aylık 2000 geri odeyebilirim.

 33. Elif dedi ki:

  Bursa da bu firmalardan varmı acil 5 bin lazım ne olur dönüş yapın..

 34. Orhan dedi ki:

  Benim cok acil 4500 tl ye ihtiyacim var bursada yeriniz varmi acaba
  05466071316

 35. Feride dedi ki:

  acil 1500 bin ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

 36. Ayşe geçer dedi ki:

  15 bin oraya ihtiyacı m iz var yardımcı olursaniz çok sevinirim

 37. Emre çelik dedi ki:

  30 bin krediye ihtiyacım var memurum 6000 tl maaşım var sicilim bozuk o yüzden kredi çekemiyorum 05456236462

 38. Merhaba 30 bin tl ye ihtiyacım var. Bir arkadaşım işyeri açıyor kar ortağı olmamı istedi. Ancak ben ortak olmak ve işyeri sahibi olmak istiyorum. Bu konuda yardımcı olabilirmisiniz
  Tel05314593067
  Yüksel KURTULMUŞ
  belissimo78@gmail.com

  Not.on ödeme yok ise iletişime gecebilirmisiniz

 39. Rafet dedi ki:

  Acil 50000 tl ye ihtiyacım var

 40. Aydin6 dedi ki:

  Acil 22 bine ihtiyacım var senet imzalarım 05438897119

 41. Gürol dedi ki:

  20000tl ihtıyacım var yardımcı olurmusunuz

 42. İsmail kuzey dedi ki:

  Mobil ödeme yapın nakite çevirelim

Sayfa başına git