DEVLET Kredi

Şekerbank ‘tan esnafa 4 dakikada ticari kredi

04.01.2019
187
Şekerbank ‘tan esnafa 4 dakikada ticari kredi

2019 yılında esnaf olmak bir hayli zor. Vatandaşın alım gücünün azalması, enflasyon değerleriyle ithal edilen ürünlerin zamlanması en çok esnafı zor durumda bırakmıştır. İşletmesini büyütmek, yenilemek isteyen kimseler için bu durumda kredi tek çözüm yoludur. Ancak yüksek faiz oranları sizin girişimci ruhunuzu etkiliyorsa üzülmeyin.. Bugün size nefes aldıracak bir banka kampanyasından bahsedeceğiz. Şekerbank ‘tan esnafa 4 dakikada ticari kredi seçeneğiyle sizde iş yerinizin finansman ihtiyacını karşılayabileceksiniz. Esnafım adı altında sunulan bu kampanya için başvuru şartları neler? nasıl başvuru yapılır tüm detaylar yazımızda..

Şekerbank esnafım kredisi hakkında

Şekerbank esnafım kredisi hakkında

Şekerbank esnafım kredisi hakkında

Esnaflık çok eski mesleklerden bir tanesidir. Tabi esnaflığı doğru bir şekilde yürütebilmekte maharettir. Öyle ki bu sıkıntılı senelerde güvenilir bir bankadan uygun faiz imkanıyla kredi almak epey güç. Şekerbank uzun yıllardan hizmet verdiği müşteri kitlesi sebebiyle  güvenilirlik edinmiş bir kurumdur. Ayrıca yapmış olduğu kampanyalarla işçinin, emeklinin, esnafın her daim yanında olan bankamızdır. En son çok merak edilen esnafım kampanyası ile binlerce esnafımıza destek sağlamıştır. Bu paketin detaylarına gelecek olursak;

Esnafa ticari kredi imkanı

Esnafa ticari kredi imkanı

Esnafa ticari kredi imkanı

Esnafım başlığı altında sunulan ticari kredi seçeneklerini başlıklar halinde paylaşmıştık. Tek tek ele alıp bu ticari krediler hakkında detaylar neler bahsedelim. Esnaf olup da işletme değişikliği veya modernizasyonunu sizde düşünüyorsanız muhakkak bu sunduğumuz kampanyaları inceleyiniz.

1- Taksitli ticari kredi

İşletmenizin acil ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacıyla 250 bine kadar kredi imkanı sunulmaktadır. Bu sizin işletmenizin gelir derecesine ve sizin sunacağınız gayrimenkul teminatlarına bağlıdır. Yukarıda söylediğimiz gibi kredi erteleme ve ödemelerinizi aksatacağınız zamanlarda esnek ödeme seçenekleriyle taksitler halinde kredinizi teslim alabilirsiniz.

2- Ticari gayrimenkul kredisi

Genellikle sıfırdan işletme açmak isteyen, başka şube açacak ve iş yerini büyütecekler için tercih edilen bir kredi seçeneğidir. Depo, mağaza, işletme için arsa alımları için sermayenizi bu kredi paketinden temin edebilirsiniz.  Üstelik diğer kredilerin tam iki katı vade seçeneği ile 120 aylık bir dilimle ödeme planı oluşturabilirsiniz. Ayık taksitlendirmeler yapabileceğiniz gibi 3, 6 ve 12 aylık toplu ödeme imkanınız da bulunmaktadır.

3- Ticari taşıt kredisi

Günümüzde iş yeri sahibi olan her esnafın nakliye, üretim veya pazarlama işleri için araca ihtiyacı bulunmaktadır. Müşteri de iyi bir izlenim yaratmak içinde dağıtım ve tanıtım aracınızın iyi bir model olması gereklidir. Modellemeye gücünüz yoksa üzülmeyin Şekerbank araç modernizasyonu ve araç alımı için yanınızda. 0 araç alımı için 60 ay vade ikinci el araç alımı içinde 48 ay vade yaparak taşıt kredisi imkanı sunmaktadır.

  • 60 Ay vadeli 40.000 TL ticari taşıt kredisi kullanacak olan esnafın aylık ödeyeceği miktar  % 1,90 ‘den aylık 1.123,03 TL ‘tir.
  • 60.000 TL 60 ay vadeli olarak ödenecek aylık taksit miktarı ise 1.684,54 TL ‘tir.
  • 100.000 Lira 60 ay geri ödemeli aylık ödeme miktarı ise 2.807,57 TL liradır.!

4- Ticari taksi plaka teminatlı taşıt kredisi

Şehir içinde taşımacılıkla uğraşan taksi, dolmuş, otobüs gibi taşıma plakası bulunan araçların alımı ve modellenmesi için sağlanan kredi imkanıdır. Esnaflara bu fırsatı sunarken esnek ödeme seçeneği de sunan kampanya 60 ay vade ile istediğiniz taşıtı alabilirsiniz.

4 Dakika da esnaf kredisi nasıl alınır

Teknolojinin sağladığı yararlar tartışmasız resmi işlemlerde olmuştur. Yani eskiden bir kredi başvurusu için günlerce bekleniyor, müşteri sorgulaması ayları buluyordu. Ancak yeni sistem ile şubeye gitmeden dakikalar içerisinde başvuru yapabiliyorsunuz. Şekerbank tan esnaf kredisi almak için. www.şekerbank.com a tıklamanız yeterlidir. Cep telefonunuza indirmiş olduğunuz mobil bankacılık uygulaması ile kredi başvuru formunu doldurarak birkaç saat içerisinde kredi notunuzu yeterli olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Onay kodunuz ve başvuru numaranız ile en yakın şubeye gitmeniz halinde birkaç dakika içerisinde dilediğiniz krediye sahip olabilirsiniz. Başvuru esnasında yanınızda kimlik belgeniz ve sürücü belgenizin fotokopisi, gelir belgeniz, bağlı olduğunuz esnaflar odasından onaylı belge, vergi levhanızın fotokopisi gerekmektedir. Ayrıca başvuru sırasında sizden istenen kredi notunun  1 500 ün altında olmaması da aranılan başka bir detay. Sizde işletmeniz için finansal destek almak istiyorsanız Şekerbank ın bu yıl sizler için düzenlemiş olduğu fırsatları kaçırmamanızı öneririz . Bol kazançlı günler dileriz.

Şekerbank ‘tan esnafa 4 dakikada ticari kredi HAKKINDA LÜTFEN SORUNUZU SORUNUZ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

DEVLETKredi.Com