Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

Seç Market Bayilik Şartları Nedir? Kar Oranı, Ücreti Ne Kadar?

Kendinize ait iş yeri kurmak isteyen arkadaşlarımız. Değerlendirebileceğiniz imkanlar arasında, market sektörleri de 2022 yılında ön plandadır. Şayet sizlerde kendi işimi kurmak istiyorum diyorsanız? Bayilik almanızı tavsiye ederim. Özellikle günümüzde en çok rağbet gören SEÇ market bayiliği tamda sizler için mükemmel bir fırsat olabilir? Neden diye soracak olursanız. Sebebi ürün yelpazesinin epey bir fazla olması ve farklı ürünlerin satışını da yapabiliyor olmanızdır. Ayrıca firma marka bedelini almamaktadır. Bununla kalmayıp diğer firmalar gibi giriş bedeli, katkı payı, isim hakkı ücretleri talep edilmemektedir. Bu özellikler sizce tatmin edici değil mi? Arkadaşım. Üstelik kar marjı sizleri bu sektörde gerçekten ilerletecek, maksimum seviyede olması tatmin edici bir sebeptir.

Seç Market Bayilik Şartları Nedir? Kar Oranı, Ücreti Ne Kadar?

Sizce bu güzel imkanları sağlayan bir firma dan SEÇ market bayiliği alınır mı? Benim fikrimi soracak olursanız tabi ki alınır. Hatta kaçırılmaz mükemmel bir fırsattır. Bu özelliklerden daha iyi ne olabilir ki. Eğer aklıma yattı, ben bu işi yaparım diyorsanız. Gelin şimdi hep birlikte bizlere bu güzel imkanları sağlayan, kar marjı yüksek olan, SEÇ market bayilik ücretinin ne kadar olduğunu ve şartlarını öğrenelim.

Neler Var?

Neden SEÇ Market Bayiliği Almalıyım?

Neden SEÇ market bayiliği almalıyım dediğinizde, öncelik olarak sizlere söylemem gereken 5000’den fazla ürün çeşidi bulunan bir bayilik sistemi olmasıdır. Bununla beraber sizlere bir çok farklı avantajlar sağlamaktadır. Sizleri sürdürebilir bir iş ortamın da devam etmenizi sağlamaktadır. Bildiğiniz üzere, Türkiye genelinde değişime ayak uyduramayan küçük esnaflarımız zamanla yok olmakta ve kepenklerini indirmektedir. İşte tamda bu sebepten dolayı küçük esnaflarımızın yok olmaması nedeni ile SEÇ market ortaklık sunarak büyümelerini hedeflemektedir. Girmiş oldukları bu yolda ilerlemelerini sağlamaktadır.

blank

Neden-SEÇ-Market-Bayiliği-Almalıyım

Rekabetin kaçınılmaz olduğu bu sektörde, kendini indirim marketleri olarak tanımlayan perakendeciler (BİM, A101, gibi) bu sektörde daha çok ilerlemektedir. Ve Türkiye genelinde günden güne büyüyerek maalesef ki, küçük esnaflarımızın kapanmasına neden olmaktadır. Bu firmalarda perakende sektörü büyümeye devam ederken, etrafımızdaki bakkal market ciroları gittikçe küçülmektedir.

En Ucuz Çiğköfte Bayiliği Veren 10 Firma Hangisi? Çiğköfte bayiliği veren firmaları da görmenizi tavsiye ederim. Çünkü onların da kar marjı oldukça yüksek. Sizler için avantajlı olabilir.

Bundan dolayı da her yeni açılan indirim marketler sayesinde çevresinde bulunan 5 küçük market yada bakkalın kapanmasına neden olmaktadır. Bu yüzden SEÇ market bayiliği de, kendine hedef belirleyerek,

 • Rekabette sizleri güçlendirecek
 • Karlılığınızı arttıran
 • Kurumsal kimlik sayesinde
 • Kazançlı bir sistem ile

sizleri ayakta tutup daha çok ilerlemenizi sağlamaktadır. Müşterilerinizi kaliteli ve uygun fiyatlarda ürünler temin etmenize yardımcı olmaktadır. Temizliğe ve hijyene olduğundan fazla önem vermektedir. SEÇ market yıldız holding bünyesinde yer alan BİZİM toptan satış mağazalarının Kazan Kazan ilkesi ile hareket eden bir bayilik sistemi olmaktadır.

blank

SEÇ-Market-Bayiliği-Karlı-Bir-İş-İmkanı-mı

SEÇ marketten bayilik alan iş ortaklarına güvenli bir ticaret, sürdürebilir kar ve güçlü bir tedarik zinciri sağlamaktadır. Müşterilerin tercih edip güven testinden geçen bir çok marka, bizim toptan satış mağazalarından, şok dağıtım ağından, anlaşmalı transit sevk eden firmalar tarafından tedarik edilmektedir. Bu bayilik modeli sayesinde yeni açmış olduğunuz işletmenize,

 • İşletmenize kurumsal kimlik sağlamış olacaksınız.
 • Bu sayede minimum stok yükü
 • Maksimum ürün çeşitliliği
 • Ürün yerleşimi
 • Mağaza içi düzen
 • Tanıtım malzemeleri

açısından profesyonel destekler almış olacaksınız. Bu arada aklıma gelmişken sizlerle paylaşmak istediğim bir konu var. Dükkan açarak esnaf olduğunuza göre bankaların sizlere sunmuş olduğu avantajlardan da yararlanabilmektesiniz. ING Esnaf Kredisini Faiz Oranları Kaç? Nasıl Alınır? Şartlar Ne? olduğu gibi. Bir çok imkanlardan faydalanabilirsiniz. SEÇ market bayiliğine devam edecek olursak, müşterilerinizin talep ettikleri lider markaların ürünlerini uygun fiyatlara sunarak, rekabetçi fiyat politikasından yararlanmış olacaksınız.

 • Bir çok farklı kategori de 5000’den fazla ürün yelpazesiyle müşteri kitlesine ulaşıp tedarikini en çabuk yapma imkanına sahip olacaksınız.
 • Sizlere sunulan bu sistem sayesinde, stoklarınızı anlık görerek siparişlerinizi kolayca verebileceksiniz.
 • Fatura tahsilatı ve kasa teknik desteği gibi bir çok farklı avantajlardan da yararlanmış olacaksınız.
 • SEÇ market müşterilerine göre hazırlanan pazarlama ve tanıtım çalışmaları sayesinde, müşterilerinize avantajlı fiyatlar ile alış veriş imkanı sunabileceksiniz.
 • Kataloglar
 • Sizlere özel raf fiyatları
 • SMS
 • Afiş
 • Sosyal medya
 • Mobil uygulamalar ile sizleri tercih eden müşterilerinizi daima bilgilendirmiş olacaksınız.
 • SEÇ market bayilerine özel olarak 35 gün vadeli açık hesap ile alış veriş yapma imkanı.
 • Kapalı devre kredi kartı olan bizim profesyonel kart sayesinde banka kredi kartları ile taksitli alış veriş yapma imkanı.
 • Post satışlarının masrafsız olarak 2 gün içerisinde cari hesaplarınıza aktarılması ile birlikte, nakit akışının düzene girmesi

gibi SEÇ marketin sizlere sağlamış olduğu finansal avantajlardan bir kaçıdır. SEÇ  market iş ortaklığının temel prensibi, kazandıran bir bayilik modeli olmasıdır. Kazanç gelir ve prim sistemi ile bu model desteklenmektedir. Eee siz hala neden bayilik almalıyım diye düşünüyor musunuz? Bu kadar imkanı sağlayan bir bayilik karlı mıdır? Şimdi gelin hep birlikte karlı olup olmadığını görelim.

SEÇ Market Bayiliği Karlı Bir İş İmkanı mı?

Bugüne kadar pazarın üstesinden tek başına mücadele ederek gelen arkadaşlarımız. Ve hala ben tek başım ilerleyeceğim diyorsanız. Asıl mücadele sizler için bundan sonrasında başlamaktadır. İlk olarak doğru elemanları bulmanız, güvenilir ve çalışkan sonrası gerekmektedir. Sonrasında muhasebe ile uğraşacaksınız. Doğru ürünleri bulup tedarikini sağlayacaksınız. Her gün canla başla kıyasıya bir mücadele içinde canla başla çalışmaya devam edeceksiniz. Günün sonunda ne ile karışılacaksınız. Etrafınızdaki indirim marketleri ile kıyasıya bir fiyat rekabeti yaşamış olacaksınız. Bu zor şartlarda bayilik almayı düşünüyorsanız.

blank

SEÇ-Market-Bayiliği-Karlı-Bir-İş-İmkanı-mı-miktar

Hangi bayilikten alırsanız alın kar marjını çok iyi hesaplamanız gerekmektedir. Ve araştırmanızı ona göre yapmalısınız. Sonuçta bedava değil tonla para yatırımı yapacaksınız. Bizden size tavsiye olarak hem maddi hem de manevi yönden SEÇ market bayiliği almanız. SEÇ market bayiliği aldığınızda sizlere zor piyasa şartları arasında indirim marketleri ile sürekli artan maliyetler ile rekabet etmek adına çok güzel teklifler ile sizlerin yanında olmaktadır.

 • Zengin ürün portföyü
 • Özel ödeme seçenekleri
 • Perakende satışlarınızda uzmanlık
 • Müşteri deneyimi konusunda ki bilgi birikimleri ile sizlerle paylaşmaktadır.

Yıldız holding demek Türkiye’deki hızlı tüketim maddeleri pazarının lider kuruluşu demektir. Perakendenin vazgeçemeyeceği ürün portföyü ve yılların getirmiş olduğu bir deneyim ile beraber pazarın tüm zor koşullarına SEÇ bayilik ile meydan okuyabilirsiniz. SEÇ market bayiliği aldığınızda markalı ürünleri teşhir ettiği için satış avantajınız çok yüksek olacaktır. SEÇ marketin arkasında Bizim toptan, Bizim toptanın arkasında Yıldız Holding Ülker olduğu için bir çok insanımıza güven vermektedir. Bu sebeplerden dolayı müşteri potansiyeliniz oldukça yüksek olmaktadır. SEÇ market bayiliği aldığınızda her yönden karlı olmaktasınız. SEÇ market iki taraf için de kazanç sağlamaktadır. Hem kaliteli hem de uygun fiyatlar ile bayilik alanlar için kar marjı oldukça yüksek olmaktadır.

İllaki Kendi İşimi Kurmak İstiyorum (Param, Fikrim Yok! Ne Yapabilirim?)diyorsanız. Sizler için muhteşem önerilerimiz var.

Görmüş olduğunuz üzere bayilik almak için çok fazla neden ve sebepleri bulunmaktadır. Ayrıca dünya genelinde yaşamış olduğumuz covid_19 hastalığı nedeni ile girmiş olduğumuz pandemi döneminde dahi gıda sektöründe gerileme olmadı. Nedeni ise gıdaya ihtiyaç duymuş duyduğumuzdandır. Bu sebeplerden dolayı lokasyonu doğru yerde olan SEÇ market firması tamamen karlı olmaktadır. Kar marjına gelecek olursak eğer,

 • Tercih etmiş ve satışa sunmuş olduğunuz ürünlere göre kar marjı değişiklik göstermektedir.
 • Bazı ürünlerde %30 kar elde ederken, bazıların da ise %50′ ye varan karlar elde edebilmektesiniz.

Bundan yola çıkarsak eğer kazancınız,

 • Günlük ciro (ortalama) kazancınız: 2000 TL
 • Kazanmış olduğunuz kar marjı (ortalama) olarak %50 ise, 1000 TL olmaktadır.
 • Buna göre aylık geliriniz 30.000 TL olacaktır.

Tabi ki vermiş olduğumuz rakamlar tahmini ortalama tutarlardır. Bu kazançtan giderleri de düşerek hesaplamak gerekmektedir. Eğer sizleri alacak olduğunuz miktarlar tatmin etmedi ise, su bayiliği almanızı tavsiye ederiz. Sizlere yardımcı olmak adına 28 Tane Su Bayiliği Veren Firmalar Ve İletişim Adresleri burada mevcut olmaktadır.

SEÇ Market Bayilik Alma Şartları Nelerdir?

SEÇ market bayiliği almak istiyorsanız eğer şartlarının neler olduğunu sizlerden ne istendiğini bilmeniz gerekmektedir. Şartları gördüğünüzde eğer sizlere uyum sağlıyorsa bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz. Sizlere bu konuda ilk olarak başvuruda bulunan kişi için istenilen şartların neler olduğunu belirtmek isterim

 • İstenilen sermayeye sahip olmanız gerekmektedir.
 • Banka teminat mektubu alacak durumunuz olması gerekmektedir.
 • Devlet yada bankalarda herhangi bir engelli durumunuz olmaması gerekmektedir.
 • Sicil engelinizin bulunmaması gerekmektedir.
 • Kesin aranan şart olmamakla birlikte tercihen daha önce market işletmesi yapmış olmanız gerekmektedir.
 • Yeniliklere ve kendinizi geliştirmeye açık olmalısınız.
 • İnsan ilişkileri ve iletişim yönlerinizin çok iyi olması gerekmektedir.
 • Diksiyonunuza önem vermeniz gerekmektedir.
 • Çalışan personelinizin ve sizlerin daima güler yüzlü olmanız istenmektedir.
 • İşinize sahip çıkmanız ve işletmenizin başında yönetici olarak bulunmanız personelinizi gözlemlemeniz gerekmektedir.
 • Sorumlu olduğunuz bölge de firmayı çok iyi bir şekilde temsil etmeniz gerekmektedir.
 • SEÇ market kurum kültürüne uygun davranışlarda bulunmanız gerekmektedir.

görmüş olduğunuz üzere bayilik almak isteyen kişi de aranan özellikler bunlar olmaktadır. Şimdi gelelim SEÇ market bayilik alabilmek için mağazada aranan özelliklerin neler olduğuna,

 • Açmaya kara vermiş olduğunuz mağazanın konumu
 • Mağaza için yapılan araştırma ve lokasyon analiz sonuçlarına göre uygun olup olmaması
 • Mağazanın etrafında bulunan,
  • İş yeri sayısı
  • Toplam nüfusu
  • Ticari proje yatırımları
  • Yeni konut planları
  • Nüfusun gelir seviyesi
  • Dağılımı
  • Etrafındaki hane sayısı
  • Rekabet analizi gibi
 • Müşteri potansiyeli ve yaya trafiğinin yoğun olduğu bir konum
 •  150 ile 250 m2′ ye kadar satış alanına sahip olması (mağaza durumuna göre değişiklikler olmaktadır.)
 • Zemin kat üzerinde tercihen düz giriş ve otopark alanına sahip olması aranmaktadır.

Aranan bu şartları taşıyan konumlar, yatırımın hızlı bir şekilde sizlere geri dönüş imkanının sağlamak için ve müşterilerinin beklentilerine uygun alış veriş ortamını sağlayabileceğinin değerlendirilmesi yapılmaktadır. Eğer sizlerde ve mağazada aranan kriterleri taşıyor iseniz, profesyonel ekipler tarafından detaylı incelemeye alınacaksınız.

blank

SEÇ-Market-Bayilik-Alma-Şartları-Nelerdir

Ayrıca yatırımın verimliliğine göre değerlendirilme yapılacaktır. SEÇ market bayiliği için istenilen tüm şartlara sahipseniz, SEÇ bayiliği almak için bir problem ile karşılaşmayacağınızı bilmenizi isterim. Aranan kriterler arasında eksiklikler varsa, Seç profesyonel ekiplerinin yapacağı çalışma sonrasında sizlere tüm bilgiler verilecektir. İstenilen şartların neler olduğunu görmüş oldunuz. Eğer ben bu şartlara uyum sağlıyorum. Fakat maliyetini merak ediyorum diyorsanız bilgiler yazımızın devamında.

SEÇ Market Bayilik Ücreti Ne Kadardır?

Hepimizin yapmış olduğu üzere perakende müşterisi isek mağazalardan belli bir beklentilerimiz olmaktadır. Bu beklentiler arasında ilk olarak hijyen ve temizlik gelmektedir. Daha sonrasında ise, aradığımız ürünü rahatlıkla bulabilmemizdir. Ürün gurupları anlaşılır ve düzenli bir şekilde yerleştirilmiş mağazalarda alış veriş yapmayı tercih ederiz. Yanılıyor olamam sanırım değil mi? SEÇ market bayiliği de müşterilerinin bu beklentilerini göz önünde bulundurarak,  talep etmiş olduğu miktar değişiklik göstermektedir. Bayilikte talep edilen

 • İnşaat lokasyon durumu
 • Demir baş ve ekipman ihtiyaçlarına göre yatırım maliyetleri belirlenir.
 • Mağazada marka dönüşümü mevcut durumuna göre maliyet belirlenir.
 • 35 – 50 m2 arasına 100.000 TL ila 150.000 TL
 • 50 – 75 m2 arası bir dükkana 150.000 TL ile 175.000 TL
 • 75 – 100 m2 ara bir işletme kurulumuna 200.000 TL ile 300.000 TL arası
 • 100 ve 150 m2 arasına 300.000 TL ile 400.000 bin TL
 • 150 m2 ile 200 m2 arası için de 400.000 TL den 500.000 TL

arasında bir sermayeye ihtiyacınız olacaktır. Yukarıda da belirtmiş olduğumuz üzere dükkanınızın kullanım alanına göre belirlenmektedir. 2022 yılı için Seç market bayilik ücretinin ne kadar olduğunu yazımızın devamında bulunan bayilik başvurusu nasıl alınır da vermiş olduğumuz iletişim adresleri üzerinden arama yaparak öğrenebilirsiniz.

blank

SEÇ-Market-Bayilik-Ücreti-Ne-Kadardır

Yukarıda vermiş olduğumuz miktarlar sizin gözünüzü korkutmasın sakın. Çünkü vereceğimiz bilgi sayesinde yatırımınızın bir kısmını KOSGEB desteklerinden faydalanarak alabilirsiniz. Buda nasıl oluyor? KOSGEB Girişimciliği Geliştirme Destek Programı üzerinden bilgi alıp. Daha sonrasında ise destekleyip desteklemediğini öğrenmek için KOSGEB Desteklenen Sektörler Nelerdir? (2022 NACE Kodları) ile gerekli tüm bilgiye sahip olabilirsiniz.

SEÇ Market Bayiliği Aldığınızda Bedelsiz Verilen İmkanlar Nelerdir?

Evet arkadaşım alım şartlarını, maliyetini, neden SEÇ bayiliği alacağınızı ve karlı olup olmadığını hep birlikte öğrendik değil mi? Evet hepsini gördüm ve öğrendim ve kararımı verdim. SEÇ bayiliği almak istiyorum diyorsanız sizlere bedelsiz verilen bazı imkanlarda sağlanmaktadır. Yukarıda biraz bahsettik ama tam ayrıntılı bilgi verecek olursak eğer,

 • SEÇ bayilik giriş bedeli YOK
 • Diğer firmaların talep ettiği katkı payı YOK
 • İsim hakkı YOK
 • Mağazanın standart Seç market konseptinin tüm giderlerinin sağlanması
 • Mağazanın yerleşim planlanmasının yapılması
 • Profesyonel olarak tüm ürünlerin yerleşimini sağlanması
 • Seç market tabelası
 • Mağaza içindeki  reyonların tabela ile yönlendirilmesi
 • Süslemeler ve kırlangıç bayrak
 • Diğer mağaza içi profesyonel uygulamalar

hiç bir ücret talep edilmeden yapılmaktadır. Bence kaçırılmayacak mükemmel kazanç planı, üzerine markanın bilinirliği ve güvenilirliği, üstelik bu kadar bedelsiz imkanlar veriliyor ise, hala düşünmemiz gereken bir durum olmamalı diye tahmin ediyorum. Şimdi sıra geldi SEÇ market bayiliğinin nasıl alındığına.

SEÇ Market Bayilik Nasıl Alınır?

SEÇ market firmasının bayilik sistemi  almak oldukça kolaydır. Başvuruda bulunmak için yapmanız gerekenleri size sırayla anlatacağım bundan önce sizlere söylemem gereken İş Yeri Devir Almayı KOSGEB Destekliyor Mu? eğer bunu öğrenirseniz devir alarak bu sektörde daha çabuk ilerleyebilirsiniz. SEÇ marketle ilgili tüm bilgileri sizler ile paylaştığımı umuyorum. Son olarak başvuruda bulunmak için ne yapmanız gerekenlerin neler olduğuna bakalım. Başvuru için iki farklı sistem bulunmaktadır. Birinci sitem bayiliğin vermiş olduğu formu doldurmaktır. Bir diğeri ise aşağıda vermiş olduğumuz numara üzerinden iletişim sağlayarak olmaktadır. Her iki sistem içinde iltişimde bulunacağınız adresler,

 1. 444 82 40
 2. SEÇ bayilik başvuru formunu BURADAN doldurabilirsiniz.

Formu doldurup başvuruda bulunduğunuz taktirde en kısa zamanda sizlere müşteri hizmetleri tarafından geri dönüş sağlanacak. Gerekli bilgiler sizlere verilecektir. Eğer isterseniz vermiş olduğumuz bu sistemler haricinde daha fazla bilgi almak ve yüz yüze görüşme sağlamak için SEÇ genel merkezine gidebilirsiniz. SEÇ genel merkez iletişim adresi ise aşağıda bulunmaktadır.

ADRES: Kuş Bakışı Caddesi No:19 Posta Kodu: 34662 Altuni zade- ÜSKÜDAR/ İSTANBUL

blank

SEÇ-Market-Bayiliği-Aldığınızda-Bedelsiz-Verilen-İmkanlar-Nelerdir

Doğru konum analizi ve teknik değerlendirme süreçleri tamamlanarak sizler ile sözleşme aşamasına geçilir. 3 yıl süre ile yatırımcılarımız SEÇ market ailesine katılmış olur. Şuan için Türkiye’de SEÇ market şubeleri en yaygın ağa sahip gıda market zinciri olarak ilerlemeye devam etmektedir. Türkiye’nin nerede ise tüm il ve ilçelerinde faaliyetlerde bulunan bu marka şuan 1480 mağazaya sahip olmaktadır. Neden bu mağazalar arasında sizler olamayasınız ki.😉

SEÇ Market Bayiliği Alan Kişilerin Yorumları

SEÇ market bayiliği alamadan önce araştırmasını sıkı bir şekilde yapmanızı tavsiye ederiz. Etrafınızda varsa eğer bayilik alan yakın, eş ,dost, akraba, tanıdıklara sorarak fikirler alabilirsiniz. Gerektiği taktirde ise zincir marketlere giderek te bilgiler alabilirsiniz. İnternet üzerinde de Seç market çalışanları tarafında bir çok röportajlar bulunmaktadır. Bunlardan da bilgi alabilirsiniz. Yorumlarda işinden memnun olmayan şikayetçi kimse bulunmamaktadır. Sizlerde araştırmaya girdiğinizde bunu görürsünüz. Türkiye genelinde şuan 1480 adet markete sahip Seç sahiplerinden sizler için bir yorumu paylaşmak istiyorum. Sizlerde göreceksiniz ki Seç market çalıştıranların tamamı firmadan memnun. Konu ile alakalı daha fazla bilgiye sahip iseniz bizim bir eksiğimiz varsa aşağıdaki yorumlar kısmına yazarsanız bizleri bilgilendirmiş olursunuz şimdiden sizlere hayırlı olsun dileklerimizi sunuyoruz.

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 1 Ortalamamız: 5]
Ziyaretçi Yorumları - 1 YORUM
 1. Sinan eser dedi ki:

  Bol kazançlar diliyorum bende ilgilenmiyorum destek almak istiyorum

Bir Yorum Yazın