Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

Saka Su Bayiliği Nasıl Alınır? Şartları Nelerdir?

Dünya üzerinde bütün canlıların yaşamlarını sürdürebilmeleri için su yaşam kaynağımız olmaktadır. Oksijenden sonra insan yaşamında en önemli yere sahiptir. Son yıllarda ülkemizin şartlarından dolayı, çeşme suyu kullanmayıp, sağlığına önem veren kişiler hazır suları tercih etmektedir. Bu sayede damacana su markalarının gün geçtikçe artış gösterdiğini ve gittikçe büyüdüğünü görmekteyiz. Farklı birçok firmalar tarafından su bayilikleri verilerek vatandaşlarımıza iş imkanı sunulmaktadır. Üstelik bu iş sektöründe okul okumaya yada bir diploma sahibi olmanıza gerek yok. Kolay ve kazanç miktarı iyi olan herkesin yapabileceği bir iş imkanıdır. Sadece yapmanız gereken bazı şartlara uyum sağlamanız ve birazda sermayeniz olmasıdır.

Saka Su Bayiliği Nasıl Alınır? Şartları Nelerdir?

Su bayiliği almak isteyen girişimciler için saka suda bayilik veren firmalar arasında yer almaktadır. Türkiye’nin Avrupa birliği standartlarındaki doğal mineralli su ruhsatını alan ilk marka saka sudur. Saka su farklı bir çok markaya göre daha kaliteli ve hizmet yönünden  istikrarlı bir çalışma yapmaktadır. Bu yüzden çok fazla talep görerek girişimciler için tercih edilen bayilikler arasında bulunmaktadır. Siz girişimcilerde saka sudan bayilik almak isterseniz. 2022 yılına ait olan başvuru şartlarını ve bayilik nasıl alınacağına dair tüm bilgilerini aşağıdaki yazımızda paylaşmış bulunmaktayız.

Neler Var?

Neden Saka Su Bayiliği Almalıyım? Saka Su Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Saka için başarının sırrı kaynağına sadık olmaktır. Kaynağının zenginliğini doğallığını korumaktır. Bu yüzden saka su mineral bakımından en zengin sulardan biridir.  Saka su 18.000 m2’lik  kapalı alanda kurulmuş olan Sakarya tesislerinde gerçekleştirmektedir. Türkiye şartlarının en son teknolojisiyle donatılmış bir tesise sahiptir. Bu tesiste yıllık 470 milyon litre su ve su bazlı içecekler üretmektedir. Ayrıca bu tesiste 150 kişiye iş imkanı sağlamaktadır. Saka suyun Sakarya’daki tesisinden Hendek’teki fabrikasına ulaşımı gıda tüzüğüne uygun nakil hatları ile taşınmaktadır. Tam donanımlı laboratuvarları sayesinde, uzman ekipler tarafından Avrupa birliği standartlarına uygun olarak ARGE ve kalite kontrol çalışmaları yapmaktadır.

blank

Neden-Saka-Su-Bayiliği-Almalıyım-Saka-Su-Bayilik-Başvurusu-Nasıl-Yapılır

Saka için Başarının sırrı kaynağına sadık olmaktır. Kaynağından gelen  zenginliği, doğallığını ve saflığını koruyarak tüketicilerine sunmaktır. Yapmış olduğu bu kaliteli hizmetler sayesinde 3 yıl üst üste üstün lezzet ödülü alarak kristal ödüle sahip olmuştur. Türkiye’deki toplam ambalajlı 11 Milyar litre olarak 8,22 pH seviyesi ve yüksek kalsiyumlu ideal mineral dengesine sahip olması rakiplerine göre pazar payını arttırmıştır. Aşağıda hazırlamış olduğumuz tablo üzerinde de net bir şekilde görülmektedir.

SAKA SU YILLIK TOPLAM AMBALAJLI SU ÜRETİMİ SAKA SU PAZARININ TOPLAM CİROSU SAKA SU PET VE CAM ÜRÜNLERİ SAKA SU DAMACANA AMBALAJLI SU PAZARINDA HER YIL GELİŞİMİ

 

11.000.000 LİTRE 5.000.000 TL 5.000.000 LİTRE 6.000.000 LİTRE 0,26 büyüme göstermekte

Sizlerde bu kadar çok işine özen gösteren firma ile çalışmak isterseniz yapmanız gereken tek şey https://www.sakasu.com.tr/bayilik-basvuru-formuvermiş olduğumuz adres üzerinde form doldurmak olacaktır. Formda gerekli tüm bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmaya özen göstermelisiniz. Başvurunuzu gerçekleştirdiğiniz taktirde, vermiş olduğunuz iletişim adreslerinden, sizlere en kısa zamanda müşteri hizmetleri tarafında dönüş sağlanmış olacaktır. Bunun haricinde telefon ile 444-72-52 numarasını da arayarak iletişime geçebilirsiniz. Öncelik olarak başvurunuzu gerçekleştirmeden istenilen şartlara uyum sağlamış olmanız gerekmektedir. Şartların neler olduğunun aşağıda bilgisini vermiş bulunmaktayız.

Saka Su Bayilik Başvurusunda İstenilen Şartlar Nelerdir?

Saka su sadece tek bir kaynaktan çıkartılarak yalnızca Türkiye’nin değil Avrupa’nındı sayılı markaları arasındadır. Saka su için başarı sadece zirveye çıkmak değil, çıktığı zirveyi de gerekli şekilde taşımak ve korumaktır. Saka su birden fazla ürün çeşitleri ile tüketicilerine hizmet sunmaya devam etmektedir. Her firmada olduğu gibi saka suyun ürünlerini satıp bayilik almak isteyen girişimciler için, istenilen bazı şartlar vardır.

  • Öncelik ile hangi bölgede bayilik yapacaksanız o bölgeye uygun koşullarda hizmet verebilmek için dağıtım aracına ihtiyacınız olacaktır. Bu araç kapalı olacak şekilde kamyon yada kamyonet şeklinde olmalıdır. Ayrıca ticari olan minibüs tarzında araçlarda olabilir.
  • İkinci olarak ise, saka sularını muhafaza edecek şekilde, dağıtım alanınıza uzak olamayan bir depoya ihtiyacınız olacaktır.
blank

Saka-Su-Bayilik-Başvurusunda-İstenilen-Şartlar-Nelerdir

  • Bu depoda kullanmak üzere size gerekli olan laptop, masa üstü bilgisayar, telefon gibi araçların olması gerekmektedir.
  • Depoda siparişleri alacak ve yönetimini sağlayacak bir elemana ihtiyacınız olacaktır.
  • Belirlemiş olduğunuz dağıtım bölgesinde, aracı kullanabilen ve siparişleri zamanında yerlerine ulaştırmak için, ehliyetli ve o bölgeyi tanıyan bilen birine ihtiyacınız olacaktır.
  • Bayiliği aldığınız taktirde çalışan personeliniz ile birlikte saka su tarafından verilen, satış ve servis eğitimlerine tabii olmanız gerekmektedir.

Bu şartları karşılamak için 50.000 TL ile 100.000 TL arasında değişiklik gösterecek şekilde nakdi paranız olması gerekmektedir. Bu işi yapmayı kafaya koydu iseniz, ama gerekli olan sermayeye sahip değilseniz. Sizlere yardımcı olacak bir kaç bilgi verebiliriz. Devletimiz kendi işinin patronu olmak isteyen girişimcilerine el uzatmaktadır. Eğer sizlerde faydalanmak isterseniz Devlet Genç Girişimci Desteği Nelerdir? vermiş olduğumuz adres üzerinden gerekli olan bilgilere ulaşabilirsiniz. Ve son olarak saka sudan bayilik aldığınızda bazı avantajlarınızda olacaktır.

Saka Su Bayilik Avantajları Ve İletişim Adresleri

Saka sudan bayilik aldığınızda sizlere verilen eğitimler ücretsiz bir şekilde saka su tarafından verilmektedir. Yapacak olduğunuz iş hakkında nasıl satış yapacağınızdan, servisleri nasıl karşılayacağınıza kadar tüm eğitimler verilmektedir.

blank

Saka-Su-Bayilik-Avantajları-Ve-İletişim-Adresleri

Almış olduğunuz aracın kaplaması ve açmış olduğunuz bayinin tabelası yine saka su tarafından yapılmaktadır. İşe almış olduğunuz servis elemanlarının ve personelinizin kıyafetleri verilmektedir. İşinizin gelişmesine ve etraf çevrenize biran önce duyulması amacıyla, reklam yapacağınız magnet ve broşürler sizlere destek olması için ücretsiz karşılanmaktadır. Tüm bunların yanı sıra yeni müşteriler edine bilmeniz adına özellik ile iş yerlerine, market, eczane, fabrika gibi toplu su alımlarını teşvik edilebilmek için su sebilleri ve saka logolu su pompaları verilmektedir. Saka mutluluğunu hep birlikte yaşamak için aşağıda vermiş olduğumuz iletişim adreslerinden biran önce iletişim sağlayabilirsiniz.

Saka Su İletişim Adresleri

TELEFON: 444-72-52

ADRES: Kısıtlı Mahallesi Alemdağ Caddesi No:60 Masaldan İş Merkezi B Blok Kat:3 Çamlıca ÜSKÜDAR/İSTANBUL

WEB ADRESİ: www.sakasu.com.tr

 

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalamamız: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın