Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

5 Bin TL’den Saç Satın Alan Kuaförler (EN YÜKSEK TEKLİF)

Özellikle bayanlar gerçekten saç konusunda çok daha şanslılar, neden mi? güzel gözükmek için uzattıkları saçlar ile günü geldiği zaman güzel paralar kazanabiliyorlar. Çok doğru duydunuz, nerede yaşarsanız yaşayın fark etmeksizin saçlarınızı İstanbul ile Bursa başta olmak üzere bir çok kuaförler satın almaktadır. Saçınızın rengine, cinsine ve daha çok gram ile uzunluğuna göre 500 ile 5 bin TL kadar saçlarınızı arzu ederseniz perukçulara dahi sata bilirsiniz.

5 Bin TL’den Saç Satın Alan Kuaförler (EN YÜKSEK TEKLİF)

İlk zamanlar sadece turizm başkenti olarak bilinen Antalya ilimizde saç satın alan bu yerler faaliyet gösterirken, şimdi Anadolu’nun merkezi Eskişehir ilinde bile faaliyet göstermektedir. Bire bir saç satın alan yerlere giderek fiyat almak isteyenler saçlarının uzunluk ve gram olarak kaç para edeceğini isterlerse öğrene bilirler. Diyarbakır, Adana gibi uzak illerimizde iseniz de şayet yapmanız gereken tek şey var. Oda firmaların aşağıda paylaşmış olduğumuz telefon numaralarını da arayarak 2023 yılında saçlarınız kaç TL den alım görebileceğini isterseniz öğrenebilirsiniz.

Neler Var?

Saç Satın Alma Kriterleri Nelerdir?

Bayan Kuaförü İle Güzellik Salonu KOSGEB Destekleri ile kuran bir çok yer saç satın almaktadır. Kuaförler haricinde yine saç satın alan yerlerin başında perukçularda gelir. Ancak, bu iki sektörde yer alan işletmeciler satın alacakları saçlarda bazı önemli kriterleri ararlar. Yani, sizin anlayacağınız her önüne gelen saçlara para vermezler. Peki hangi özelliklere sahip saçları perukçu yada kuaförler satın alırlar. En çok para eden kıymetli saçlar nasıl olmalıdır?

 • Saçların fiyatını netleştiren en önemli etken uzunluğudur. Saçınız ne kadar uzun ise ücreti de o kadar dolgun olacaktır.
 • Saçın sağlıklı ve yıpranmamış olması gereklidir. Yani saçların kırık ve deforme olması fiyatın düşmesine sebep olur.
 • Saçın doğal renginde olması ilerde kaynak yapılırken, boyama ihtimali olduğundan boyalı saçlar çok tercih edilmez. Edilse de düşük fiyata alınır. (Sağlık Bakanlığı saç boyasını önermemektedir!)
 • Saçların yapısı da fiyatı ve satışı etkiler. Çünkü kalın telli saçlar kaynak saç ve peruk satışında pek beğenilmez. İnce telli saçların daha bir ipeksi duruşu müşterilerin ilk seçeneği olur. Yani saçınız ince telli ise fiyatı da  o kadar yüksek olacaktır.
 • Saçın her özelliği gibi renkleri de satış için önemli bir kriterdir. Koyu renklere göre açık renkli saçlara daha fazla fiyat verilir.

Evet, bayanlardan saç satın alan kuaförler yada perukçuların saç satın alırken en çok dikkat ettikleri noktalar bunlardır arkadaşlar. Peki bu yerler saçlarınızı satın alırken fiyatlandırmalarını neye göre yapmaktadırlar, biliyor musunuz?

Saç Fiyatları Ne Kadardan Başlıyor?

Düzenli olarak gittiğiniz bir kuaförünüz var ise saç satma konusunda ilk önce ona başvuru yapmanız çok daha mantıklı olacaktır. Çünkü sürekli iletişimde olduğunuz kuaför sizin saç yapınızı çok daha iyi bilir. Ayrıca devamlı müşterisi olmanız sebebiyle verebileceği miktarın en yükseğini size verir. Yukarıda saç satın alan yerlerin saçları satın alırken hangi kriterleri ön planda tuttuğunu belirtmiştik. Şimdi saçın uzunluk ve gram olarak ortalamalı olarak kaç lira edeceğine yer vermek istiyoruz.

 • 55 ile 70 cm saçların kilosu en az 2.000 liradan başlamakta yerine göre 2.500 TL kadar çıkmaktadır.
 • Saçın kalitesi yüksek kırıksız, boyasız ve doğal bir sarı ise 40 cm saça 2 bin verildiği bile olmuştur.
 • 50 cm uzunluğunda sağlıklı ve boyasız bir saça sahipseniz 2.500 TL kadar
 • 60 cm için ise en fazla 3.000 lira kadar satacağınız saçlar için para kazana bilirsiniz.
 • 70 cm ve üzeri ise saçın kalitesine göre 5.000 TL kadar çıkan fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Saç alan kuaför ve perukçular tarafından yaklaşık olarak fiyatlandırmalar bu şekildedir.  Saç satmak haricinde para bulmak isteyenler pek çok farklı yöntemlere başvuru yapmaktadırlar. Bunlardan bir tanesi de İzmir Senetle Para Veren Kuyumcular Tefeci Numaralarına başvuru yapmalarıdır. Eğer uzun bir saça sahip ve çok fazla bir nakit paraya ihtiyacınızda yoksa saçlarınızı aşağıdaki yöntemle satışa koyabilirsiniz.

Saçlarımı En Yüksek Fiyata Nasıl Satabilirim?

Saçlarınız için herkes farklı fiyat tekliflerin de bulunacağına emin olabilirsiniz. Yıllardır uzatıp kestirmeye kıyamadığınız saçlarınız için kimi kuaförler 100 TL fiyat biçerken kimi yer ise 1.000 TL diye bilir. En iyi fiyatı veren yeri bulmak için ise bence aceleci davranmayın. En yüksek fiyat veren firmayı bulmak için ise yine aynı şekilde saçlarınıza verilen teklifleri iyi değerlendirin. Değerinde bir teklif alabilmek için ise bırakacağınız ilana.

 1. Saçınızın uzunluğunu mutlaka belirtin
 2. Saçınızın rengini belirtiniz
 3. Saçınızda şayet boya yoksa bunu muhakkak yazın

Ayrıca, şunu da unutmayın ki! satacağınız saçlarınız için illa saç satın alan kuaförler yada perukçular ikametgah etmiş olduğunuz ilde olması gerekmiyor. Kargo ile saçınıza en yüksek fiyat veren firmaya da saçınızı isterseniz sata bilirsiniz.

Bursa’da Saç Satın Alan Kuaförler

Nüfus bakımında oldukça kalabalık olan Bursa ilimizde saç güzelliği çok önemlidir. Orhangazi ve Nilüfer gibi kalabalık bir çok ilçeye Bursa ilimiz sahiptir. BURSA Kapalı Çarşı Senetle Borç Altın Veren Kuyumcular olduğu gibi saç satın alan bir çok kuaförler ve perukçular da faaliyet göstermektedirler. Bu ilimizde faaliyette olan saç alan kuaförler haricinde diğer illerdeki perukçu yada kuaförlere de arzu ederseniz kargo ile saçlarınızı pazarlama yapabilirsiniz. Bize ilanlarda saç satın alacağını taahhüt eden bu firmalardan bir kaç tanesinin iletişi numaralarını sizler için paylaşıyorum.

 • İstanbul Maltepe’de faaliyette olan saç satın alan firma sahibinin cep telefon numarası 0-534-203-29-70
 • Kargo ile posta üzerinden irtibat kurarak saçlarını satmak isteyenler ise sacalisveris@gmail.com adresin ile irtibat kursunlar lütfen. Yada leslietresses@hotmail.com adresinden de saçlarınızı satabilirsiniz.

Bunun haricinde Bursa’da başka saç satın alan kuaförler şayet mevcutsa onarın iletişim bilgilerini yine yorumlarda bulabilirsiniz.

İstanbul’da Saç Satın Alan Kuaförler Yerler

İstanbul ilimizde genç bayan saçlarının yanı sıra uzun kız çocuğu saçları bile oldukça alım için rağbet görmektedir. Üstelik uzayan saçlara en yüksek fiyat veren kuaförler ve perukçular bu ilimizde faaliyet göstermektedir. Yaklaşık olarak İstanbul için saç satın alan kuaförler adı altındaki başlığımız 2 yıldan beri mevcuttur. Bu iddiamızda ne denli haklı olduğumuzu ise geçen bu iki sene içinde bizlere İstanbul’da faaliyet gösteren firmalarca bırakılan saç alıyoruz mesajlarında sizler de göre bilirsiniz. Yorumlar da ilanlarda Anadolu ve Avrupa yakası tarafından saç satın alan yerlerin ilanlarını sizler için bir araya getirdim. Aşağıdaki paylaşmış olduğum numaralarda da bu ilanlara yer verdim. Saçını acil bir şekilde hemen satarak paraya çevirmek isteyen bayanlar bu numaraları araya bilirler.

blank

İstanbul’da Saç Satın Alan Kuaförler Yerler

 • 0-541-884-99-07
 • 0-539-692-40-94
 • 0-543-841-72-07
 • 0-555-718-37-30
 • 0-541-884-99-07

1 Saatte İstanbul’da Senetle Kredi Veren Yerler de olduğu gibi telefon numarasını paylaşmış olduğumuz bu yerlerde sizlere saç alma konusunda yardımcı olacağından hiç kuşkunuz olmasın. Ayrıca bu numaralar haricinde İstanbul’da saç satın alan ”Paradise Kuaför” ve ”Gül Peruk” adresini aşağıda sizler ile paylaştım.

Paradise Kuaför Kadıköy Saç Satın Almaktadır, İletişim Bilgileri

İstanbul/Kadıköy’de saç satın alan en meşhur kuaför Paradise kuafördür. Bayanlara özel olarak hizmet veren bu kuaför salonu son dönemlerin en popüler sanatı olan saç kaynağı konusunda da oldukça meşhurdur. Müşterilerine en kaliteli hizmeti vermek için faaliyet gösteren Paradise kuaför bu neden ile saç satın almaktadır. Kuaför salonun açık adresi ve telefon numarası ise şu şekildedir.

 • Vukela Caddesi, No:17 / b ING Bankasının altında BOSTANCI / KADIKÖY – İSTANBUL
 • Telefon: +90-216-658-96-99 Yol haritası

Firmaya saçınızı satmak için gitmeden önce mutlaka randevu almanızı öneririz.

Bahçelievler Gül Peruk Adres Bilgisi

İstanbul/Bahçelievler deki GÜL PERUK da bayanların saçlarını değerinde satın alan kuaförlerden biridir. İstanbul Avrupa yakasından saçlarını yüksek miktarlara satmak isteyenler için Gül peruk oldukça ideal bir yerdir. Bay ve bayan saçlarını satın alan Bahçelievler de faaliyet gösteren GÜL PERUK iletişim bilgileri ise aşağıdaki gibidir.

 • Müşteri hizmetleri telefon numarası: 0-212-451-66-62
 • Adres ise: Mareşal Feyzi ÇAKMAK Mahallesi, Sok:3 Numara:6 Kat:2 Bahçelievler/İstanbul
 • Cep telefonu: 0-537-031-40-68

Lütfen, saçlarınızı satmak için Gül peruk firmasını seçtiyseniz daha önceden firmadan paylaştığımız numaralar üzerinden randevu almayı ihmal etmeyiniz.

Ankara’da Bayan Saç Satın Alan Yerler

En az İstanbul kadar Ankara’da bayan saçı alımı da oldukça revaçtadır. Uzayan sağlıklı saçlarınızı Ankara’daki bir çok bayan kuaförü ve perukçu satın alacaktır. Sizin tek yapmanız gereken saçlarınızı kestirmeden önce bu firmalar ile irtibata geçmenizdir. İŞ-KUR’un Evlere Sağladığı Ek İş İmkanları Var mıdır? sorusuna yanıt siz ev hanımları için vermiştik. Şimdi sıra geldi Ankara’da saç satın alan kuaförler hangileridir? bunların yanıtı sizler ile paylaşmaya! İşte cep telefon numaraları ile o meşhur firmalarımız.

 • Peruk Ankara: 0-538-328-08-62
 • Prenses Peruk: 0-312-419-37-07
 • Matmazel Peruk: 0-538-480-03-30 & 0-538-328-08-62

Bu numaradaki firmalar saç kaynağı yoğunluk ile yaptıkları için saçlarınızı çok büyük ihtimal ile satın alacaklardır.

Ordu’da Samsun’da Saç Satın Alan Kuaförler, Yerler

Karedeniz bölgesinin en gözde illerinden olan Ordu ve Samsun’da yine aynı şekilde saç satın alan bir çok kuaförler vardır. Aslına bakılır ise bu illerimizde kuaförlerden çok, saç satın alan perukçu gibi yerler daha fazla yer almaktadır. Bu neden ile ben saçlarını satmak isteyen bayanlar için Ordu ve Samsun ilimizdeki saç satın alan perukçuların adreslerini vereceğim. Ayrıca Whatsapp üzerinden irtibat kurmak isteyen bayanlar içinde telefon numaralarını yine paylaşacağım.

 • Samsun Peruk: 0-539-963-07-08
 • Ordu Peruk: 0-533-142-70-92

Paylaştığımız bu numaralarından saç satmak isteyen bayanlar bilgi alabilirler. Ayrıca evinizde para kazanmak istiyorsanız Samsun yada Orduda olsanız dahi sizlere Kargo İle Evlere Verilen İş İmkanları ile ek gelir elde etme imkanı sağlandığını belirtmek isterim.

Malatya İle Gaziantep’te Saç Satın Alan Perukçu Var!

Batı illerinde yayılan saç satım ve alım ticareti doğu illerimize kadar uzanmıştır. Ekseri Malatya ve Gaziantep illerimizde saç satım ve alımları bir hayli hızlı şekilde ilerlemektedir. Saçlarını çöpe atıp feda etmek istemeyen kadınlar için bu yerler aile bütçesine azda olsa katkı sağlamaktadır. Malatya ile Gaziantep ilimizde saç satın alan bu firmaların iletişim telefon numarası ise şöyledir.

 • Kuaför Erkan: 0-422-323-93-23
 • Gaziantep Rüya Peruk: 0-532-771-50-31
 • Gaziantep Anıl Peruk: 0-342-215-21-08

Gaziantep ve Malatya da saçlarını satmak isteyen bayanlar bu numaralardan teklif/bilgi alabilirler.

Saçlarınızı satarak ihtiyacınız nakit yeterli gelmiyorsa size harika bir banka önereceğim. Bu banka ev hanımı dahi olsanız size kolaylıkla İnternet üzerinden yapılan başvurular da kredi olanağı sağlamaktadır. Sadece tek 1 Şartla Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar arasında yer alan bu değerli finansman gurubumuzun sağladığı imkanlar ise şu şekildedir.

 • ŞUBAT 2023 de ev hanımlarına düşük faizli olarak kredi olanağı sağlayan banka QNB Finansbank’tır. Bankanın 36 ay için sağlamış olduğu kredinin faiz oranıysa sadece aylık %1.74olmaktadır. Geri ödeme ve anında başvuru işlemleriyse şu şekilde yapılır.
17.500 TL QNB Finansbank Geri Ödeme Planı
Vade Taksit Maliyet
10 1.987,97 TL 19.879,75 TL
12 1.694,48 TL 20.333,73 TL
15 1.401,79 TL  21.026,89 TL
20 1.110,73 TL 22.214,64 TL
24  966,41 TL 23.193,80 TL
31 805,43 TL 24.968,50 TL
33 772,41 TL 25.489,64 TL
36 730,08 TL  26.282,85 TL

Ufak maddiyat için saçlarını satmaya kıyamayanlar, başvurularını İnternet üzerinden https://bit.ly/31X9Wlz buradan yapabilirler.😉

Saçlarını satmak isteyenlerin merak ettikleri bazı soruların yanıtlarını da aşağıda verdim.

 • Saç Satmak Günah Mı?
  • Benim şahsi olarak düşüncem hayır. Neden mi? Saçlarımızı kesildikten yada döküldüğü zaman çöp kovalarına atıyoruz günah olmuyor da onu satmak mı günah oluyor?
 • Sattığımı Saçlar Ne Oluyor?
  • Satın alınan saçlar peruk ve kuaförler tarafından saç kaynağı olarak pazarlanmaktadır.
 • 100 Gram Saç Ne Kadar Eder?
  • Bu saçınızı satmış olduğunuz kuaför ve perukçulara göre değişiklik gösterdiği için net bir rakam vermemiz çok doğru olmayacaktır.

Soru cevap köşemize ilave sorularınızı bekliyoruz.

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalamamız: 0]
Ziyaretçi Yorumları - 113 Yorum
 1. saç alım dedi ki:

  sac alıyorum boyasız sacalim810@gmail.com

  1. Kumsal dedi ki:

   Örülü olduğu halde 50 cm nekadar verebilirsiniz

 2. Ilhan dedi ki:

  Herturlu kesilmemis bayan saçı yüksek ucretle alınır hemen iletişime geçin

  1. Leyla dedi ki:

   Merhaba işlenmemiş siyah 60cm saç var iletişim numaranız varmi

 3. Ilhan dedi ki:

  Herturlu kesilmemis bayan saçı yüksek ucretle alınır hemen iletişime geçin

  1. Kumsal dedi ki:

   Örülü olduğu halde 50 cm nekadar verebilirsiniz

  2. Eylem dedi ki:

   Bilgilet nedir. Adres telefon.ilhan bey

   1. Ilhan dedi ki:

    Eylem hanım iletişime geçebilirsiniz

1 5 6 7
Bir Yorum Yazın