DEVLET Kredi

Saç Satın Alan Kuaförler (İstanbul-Bursa-Ankara-Malatya)

Saç Satın Alan Kuaförler (İstanbul-Bursa-Ankara-Malatya)

Ben yerinizde olsam kesinlik ile uzayan saçlarımı kestirdikten sonra atmazdım. Hatta diğer büyük bir hata olan kesilen saçlarımı asla kuaföre bırakmazdım. Neden mi? çok basit attığınız yada bağışladığınız o saçlar eğer ki boyasız ve uzun ise size 500 liradan tam 20.000 liraya kadar para kazandıra bilir. Bunun için tek yapmanız gereken hangi-ilimizde olur iseniz olun kestirdiğiniz o güzelim saçlarınızı atıp saçmadan resmini çekerek saklamanız ve satış ilanınızı bizler üzerinden ücretsiz olarak yapmanız. Bakın göreceksiniz ki saçlarınız için kaç tane kuaför veya perukçular sizin ile irtibata geçecek. Tabi bu işlem için beklemek istemeyen baylar ve bayanlar ise sayfamızda yer alan saç satın alan firmaların telefon numaralarına kendileri de başvuruda bulunabilirler.

Saç Satın Alma Kriterleri Nelerdir?

Bayan Kuaförü İle Güzellik Salonu KOSGEB Destekleri ile kuran bir çok yer saç satın almaktadır. Kuaförler haricinde yine saç satın alan yerlerin başında perukçularda gelir. Ancak, bu iki sektörde yer alan işletmeciler satın alacakları saçlarda bazı önemli kriterleri ararlar. Yani, her önüne gelen saçlara para vermezler, peki hangi özelliklere sahip saçları satın alırlar. En çok para eden kıymetli saçlar nasıl olmalıdır.

 • Saçların fiyatını netleştiren en önemli etken uzunluğudur. Saçınız ne kadar uzun ise ücreti de o kadar dolgun olacaktır.
 • Saçın sağlıklı ve yıpranmamış olması gereklidir. Yani saçların kırık ve deforme olması fiyatın düşmesine sebep olur.
 • Saçın doğal renginde olması ilerde kaynak yapılırken, boyama ihtimali olduğundan boyalı saçlar çok tercih edilmez. Edilse düşük fiyata alınır. (Sağlık Bakanlığı saç boyasını önermemektedir!)
 • Saçların yapısı da fiyatı ve satışı etkiler. Çünkü kalın telli saçlar kaynak saç ve peruk satışında pek beğenilmez. İnce telli saçların daha bir ipeksi duruşu müşterilerin ilk seçeneği olur. Yani saçınız ince telli ise fiyatı da  o kadar yüksek olacaktır.
 • Saçın her özelliği gibi renkleri de satış için önemli bir kriterdir. Koyu renklere göre açık renkli saçlara daha fazla fiyat verilir.

Saç Fiyatları Ne kadardan Başlıyor?

Düzenli olarak gittiğiniz bir kuaförünüz var ise saç satma konusunda ilk önce ona başvurabilirsiniz. Çünkü sürekli iletişimde olduğunuz kuaför sizin saç yapınızı bilir. Ayrıca devamlı müşterisi olmanız sebebiyle verebileceği miktarın en yükseğini size verir. Saç fiyatları hususunda değer biçecek olursak 2020 itibariyle

 • 55 ile 70 cm saçların kilosu en az 2.000 liradan başlamakta yerine göre 2.500 TL kadar çıkmaktadır.
 • Saçın kalitesi yüksek kırıksız, boyasız ve doğal bir sarı ise 40 cm saça 2 bin verildiği bile olmuştur.
 • 50 cm uzunluğunda sağlıklı ve boyasız bir saça sahipseniz 2.500 TL kadar
 • 60 cm için ise en fazla 3.000 lira kadar satacağınız saçlar için para kazana bilirsiniz.
 • 70 cm ve üzeri ise saçın kalitesine göre 5.000 TL kadar çıkan fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Şimdi geriye kalan bu saçları peki nasıl en yüksek fiyattan sata biliriz. İzmir Senetle Para Veren Kuyumcular Tefeci Numaraları verdiğimize göre saçlarınızı satın alacak olan kuaför ve perukçuların da iletişim bilgileriniz sizlere verebiliriz.

Saçlarımı En Yüksek Fiyata Nasıl Satabilirim?

Saçlarınız için herkes farklı fiyat tekliflerin de bulunacağına emin olabilirsiniz. Yıllardır uzatıp kestirmeye kıyamadığınız saçlarınız için kimi kuaförler 100 TL fiyat biçerken kimi yer ise 1.000 TL diye bilir. En iyi fiyatı veren yeri bulmak için ise bence aceleci davranmayın. En yüksek fiyat veren firmayı bulmak için ise yine aynı şekilde saçlarınıza verilen teklifleri iyi değerlendirin. Değerinde bir teklif alabilmek için ise bırakacağınız ilana.

 1. Saçınızın uzunluğunu mutlaka belirtin
 2. Saçınızın rengini belirtiniz
 3. Saçınızda şayet boya yoksa bunu muhakkak yazın

Ayrıca, şunu da unutmayın ki satacağınız saçlarınız için illa saç satın alan kuaförler yada perukçular ikametgah etmiş olduğunuz ilde olması gerekmiyor. Kargo ile saçınıza en yüksek fiyat veren firmaya saçınızı sata bilirsiniz.

Bursa’da Saç Satın Alan Kuaförler

Nüfus bakımında oldukça kalabalık olan Bursa ilimizde saç güzelliği çok önemlidir. Orhangazi ve Nilüfer gibi kalabalık bir çok ilçeye Bursa ilimiz sahiptir. BURSA Kapalı Çarşı Senetle Borç Altın Veren Kuyumcular olduğu gibi saç satın alan kuaförler ve perukçular da bu ilimizde oldukça fazladır. Bu ilimizde faaliyette olan saç alan kuaförler haricinde diğer illerdeki perukçu yada kuaförlere de aruz ederseniz kargo ile saçlarınızı pazarlama yapabilirsiniz. Bize ilanlarda saç satın alacağını taahhüt eden bu firmalardan bir kaç tanesinin iletişi numaralarını sizler için paylaşıyorum.

 • İstanbul Maltepe’de faaliyette olan saç satın alan firma sahibinin cep telefon numarası 0-534-203-29-70
 • Kargo ile posta üzerinden irtibat kurarak saçlarını satmak isteyenler ise sacalisveris@gmail.com adresin ile irtibat kursunlar lütfen. Yada leslietresses@hotmail.com adresinden de saçlarınızı satabilirsiniz.

Bunun haricinde Bursa’da başka saç satın alan kuaförler şayet mevcutsa onarın iletişim bilgilerini yine yorumlarda bulabilirsiniz.

İstanbul’da Saç Satın Alan Kuaförler Yerler

İstanbul’da Saç Satın Alan Kuaförler Yerler

Ülkemizde en çok saç satın alan kuaför ve perukçu gibi yerler hiç kuşkusuz ki İstanbul ilimizdedir. Uzayan sağlıklı saçlarınızı İstanbul Anadolu yada Avrupa yakasındaki bu firmalara yüksek fiyatlara yerinde satabilirsiniz. Diğer bir çok ilimize nazaran bu avantajlar ile saç satmak isteyen bayanalar atı baylar dahi aşağıdaki numaraları önceden arayarak firmaların adres bilgilerini alabilirler.

 • 0-541-884-99-07
 • 0-539-692-40-94
 • 0-543-841-72-07
 • 0-555-718-37-30
 • 0-541-884-99-07

1 Saatte İstanbul ‘da Senetle Kredi Veren Yerler de olduğu gibi o denli hızlı bir şekilde İstanbul’da saç satın alan bu yerler de saçınız için en kısa sürede fiyat teklifinde bulunacaktır. Ayrıca bu numaralar haricinde İstanbul’da saç satın alan ”Paradise Kuaför” ve ”Gül Peruk” adresini aşağıda sizler ile paylaştım.

Paradise Kuaför Kadıköy Saç Satın Almaktadır, İletişim Bilgileri

İstanbul / Kadıköy’de faaliyetlerini sürdüren Paradise kuaförün açık iletişim adres ve telefon numaraları şu şekildedir.

Vukela Caddesi, No:17 / b ING Bankasının altında BOSTANCI / KADIKÖY – İSTANBUL

Telefon: +90-216-658-96-99 Yol haritası

Bahçelievler Gül Peruk Adres Bilgisi

İstanbul / Bahçeli evlerdeki GÜL PERUK da bayanların saçlarını değerinde satın alan kuaförlerden biridir. Müşteri hizmetleri telefon numarası: 0-212-451-66-62 Adres ise: Mareşal Feyzi ÇAKMAK Mahallesi, Sok:3 Numara:6 Kat:2 ŞİRİN EVLER / BAHÇELİEVLER / İSTANBUL

Cep telefonu: 0-537-031-40-68

Ankara’da Bayan Saç Satın Alan Yerler

En az İstanbul kadar Ankara’da bayan saçım alımı revaçtadır. Uzayan sağlıklı saçlarınızı Ankara’daki bir çok bayan kuaförüne ve perukçu satın alacaktır. Sizin tek yapmanız gereken saçlarınızı kestirmeden önce bu firmalar ile irtibata geçmenizdir. İŞ-KUR’ un Evlere Sağladığı Ek İş İmkanları Var mıdır sorusuna yanıt siz ev hanımları için vermiştik. Şimdi sıra geldi Ankara’da saç satın alan kuaförler hangileridir bunların yanıtı sizler ile paylaşmaya geldi.

 • Peruk Ankara: 0-538-328-08-62
 • Prenses Peruk: 0-312-419-37-07
 • Matmazel Peruk: 0-538-480-03-30 & 0-538-328-08-62

Bu numaradaki firmalar saç kaynağı yoğunluk ile yaptıkları için saçlarınızı çok büyük ihtimal ile satın alacaklardır.

Ordu’da Samsun’da Saç Satın Alan Kuaförler, Yerler

Karedeniz bölgesinin en gözde illerinden olan Ordu ve Samsun da yine aynı şekilde saç satın alan kuaförler vardır. Aslına bakılır ise bu illerimizde kuaförlerden çok saç satın alan perukçu gibi yerler çok daha fazla yer almaktadır. Bu neden ile ben saçlarını satmak isteyen bayanlar için Ordu ve Samsun ilimizdeki saç satın alan perukçuların adreslerini vereceğim. Ayrıca Whatsapp üzerinden irtibat kurmak isteyen bayanlar içinde telefon numaralarını yine paylaşacağım.

 • Samsun Peruk: 0-539-963-07-08
 • Ordu Peruk: 0-533-142-70-92

Numaralarından bilgi alabilirsiniz. Ayırca evinizde para kazanmak istiyorsanız Samsun yada Orduda olsanız dahi sizlere Kargo İle Evlere Verilen İş İmkanları ile ek gelir elde etme imkanı sağlandığını belirtmek isterim.

Malatya İle Gaziantep’de Saç Satın Alan Perukçu Var!

Batı illerinde yayılan saç satım ve alım ticareti doğu illerimize kadar uzanmıştır. Ekseri Malatya ve Gaziantep illerimizde saç satım ve alımları bir hayli hızlı şekilde ilerlemektedir. Saçlarını çöpe atıp feda etmek istemeyen kadınlar için bu yerler aile bütçesine azda olsa katkı sağlamaktadır. Malatya ile Gaziantep ilimizde saç satın alan bu firmaların iletişim telefon numarası ise şöyledir.

 • Kuaför Erkan: 0-422-323-93-23
 • Gaziantep Rüya Peruk: 0-532-771-50-31
 • Gaziantep Anıl Peruk: 0-342-215-21-08

Gaziantep ve Malatya da saçlarını satmak isteyen bayanlar bu numaralardan teklif / bilgi alabilirler.

Saçlarınızı satmayı düşünüyorsanız paraya ihtiyacınız vardır diye düşünerek sizlere bu ayın en düşük faizli ihtiyaç kredisi veren bankayı taktim etmek istedik.

MAYIS 2020 de en düşük faizli kredi veren banka %0.89 faiz oranı ile QNB Finansbank olmaktadır. Üstelik bu faiz oranını 60 aya kadar olan bütün vadeler için uygulamaktadır. Farkı miktarlar ile yapmış olduğumuz hesaplama tablomuz ise şöyle oluşur.

QNB Finansbank Kredi Hesaplama Tablosu
Miktar 12 Ay Ödeme 24 Ay Ödeme 48 Ay Ödeme
1.000 TL 89,23 TL 47,46 TL 26,74 TL
2.000 TL 178,46 TL 94,91 TL 53,47 TL
3.000 TL 267,69 TL 142,37 TL 80,21 TL
4.000 TL 356,92 TL 189,82 TL 106,95 TL
5.000 TL 446,15 TL  237,28 TL 133,68 TL

Ufak maddiyat için saçlarını satmaya kıyamayanlar, başvurularını İnternet üzerinden yapabilirler.😉

Saç Satın Alan Kuaförler (İstanbul-Bursa-Ankara-Malatya) HAKKINDA LÜTFEN SORUNUZU SORUNUZ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 95 YORUM
 1. blank Aybüke dedi ki:

  Saçlarımı satmak istiyorum 30 cm doğal açık kumral boya yok ince telli sağlıklı

  1. blank Admin dedi ki:

   Saç satma ilanınızı yayına aldık Aybüke hanım.

 2. blank Didem dedi ki:

  Uzunlugu belimde olan acik kumral sari hic islem gormemis saclarimi satmak.istiyorum

  1. blank Admin dedi ki:

   İletişim için cep telefon numaranızı yada posta adresinizi bizim ile paylaşmanız gerekmektesiniz.

 3. blank Pınar dedi ki:

  Saçımı satmak istiyorum fakat kuaför bulamıyorum. Yardımcı olur musunuz?

  1. blank Ilhan dedi ki:

   Pınar hanim alikayihan5715@gmail.com adresi ile hemen iletisime geçin

 4. blank Naya Ahmet dedi ki:

  Merhabalar saçlarım 100 cm daha uzun satmak istiyorum… Almak istiyorsanız bene mesaj atabilirsiniz şu WhatsApp numam +9647518390866 … Lütfen cevap vermeniz bekliyorum

 5. blank Atilla dedi ki:

  Öncelikle insanları yanlış bilgilendirmeyelim 5000 lira yazınca herkesin gözleri faltaşı gibi açılıyor sonra iyi bir peruğun 2000 lira olduğunu yazıyorsunuz ki genelde 1 peruk birden fazla kişiden elde edilen saçlardan kırıkları kısaları ayıklandıktan sonra kalan kısımlar birleştirilerek yapılır, burada bahsedilen iyi peruk 70-80 cm ve yukarısı diğerleri ise kısa peruk yapılır ki saç satışı için öyle binlerle ifade edilen rakamlar olmaz o piyasada çünkü hemen hemen biraz uzatıp kestiren herkesten o boyda saçlar tüm kuaförlerden piyasaya ulaşmaktadır. Makul fiyatlarla saçlarını satmak isteyen olursa : leslietresses[hotmail] adresinden iletişime geçebilirsiniz.

1 9 10 11
DEVLETKredi.Com