Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

Sabun, Çorap Paketleme İşi Yaparak Evde Nasıl Para Kazanılır? (LCW İŞKUR)

Evde paketleme işi yaparak para kazanmak isteyen arkadaşlarımız. Sizlere mükemmel bir iş olanağından bahsetmek istiyorum. Bildiğiniz üzere, günümüzde evlere iş veren firmaların sayısı gün geçtikçe artmak. İş veren şirketler çalışanların masraflarını en aza indirmek için evlere paketleme işlerini veriyor. Dolayısıyla sadece paketlemiş işi yapacak olan kişinin yemek, yol ve sigorta masrafından kar etmiş oluyor.

Sabun, Çorap Paketleme İşi Yaparak Evde Nasıl Para Kazanılır? (LCW İŞKUR)

Özellikle LCW gibi tekstil firmalarının en yoğun olduğu illerimizde İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa gibi büyük şehirlerimizde evlere paketleme işi verilmektedir. Özellikle ev hanımlarımız, üniversite okuyan öğrencilerimiz sizlerde kendi evinizde paketleme işi yaparak ek gelire sahip olabilirsiniz. Evlere verilen bir çok paketleme işleri bulunmaktadır. Evde Maske Paketleme, Evde Karton, Plastik Bardak Paketleme gibi. Ben şimdi sizler için sabun ve çorap paketleme işi yaparak evde nasıl para kazanırsınız. 2022 yılı şartlarına göre aylık ne kadar geliriniz olur. Bu konu hakkında tüm bilgileri sizlerle paylaşacağım.

Neler Var?

Evde Çorap Paketleme Nasıl Yapılır?

Bildiğimiz üzere Türkiye tekstil sektöründe önde gelen ülkeler arasında yer almaktadır. Bir çok tekstil firması iş yoğunluğundan dolayı, almış olduğu siparişleri yetiştirememektedir. Bu sebepten dolayı birazda olsun iş yüklerini hafifletebilmek için, evlerde yapılacak iş imkanları sunmaktadır. Verilen bu iş imkanları arasında en yoğun olanı ise, çorap firmaları olmaktadır.

blank

Evde-Çorap-Paketleme

Çünkü her mevsimde farklı çeşitlerde kullandığımızdan dolayı çok fazla üretimi yapılmaktadır. Talep çok fazla olduğu için paketleme işini firmalar yetiştirememektedir. Hem bu sebeplerden dolayı hem da fazla eleman çalıştırmamak amacı ile evlere paketleme iş imkanı sağlamaktadır. Bu sayede iş arayanlar içinde ek bir gelir kapısı açılmış oluyor. Şayet sizlerde ben bu iş imkanından yararlanmak istiyorum. Fakat nasıl yapacağım diyorsanız. Yapmanız gerekenler çok basit.

 • Öncelikle sıkı bir araştırma yaparak güvenilir adresi bulmanız gerekiyor. Biliyorsunuz ki her yerde dolandırıcılar bulunmakta. Yani ta bu iş imkanlarına kadar ellerini atmış bulunmakta. O yüzden araştırmanızı çok iyi yapmanız gerekiyor.
 • Tüm araştırmaları yaptınız ve karar verdiniz. Firma ile anlaştınız.
 • Firma sizlere tüm malzemeyi kargo aracılığı ile evinize kadar koliler halinde teslim eder.
 • Kolilerin içerisinde karışık bir şekilde
  • bay
  • bayan
  • çocuk
  • bebek çorapları bulunur.
 • Tabi ki birde yazlık, kışlık bir çok çeşit ve farklı modellerde çoraplar gönderir.
 • Sizlerin burada yapması gereken tüm çorapları ayırmak,
 • Arkasından ayırdığınız çorapları firmanın istemiş olduğu 5’li, 10’lu, 20’li olacak şekilde paketleme yapmanızdır.
 • Sizlere paketleme için tüm gerekli malzemeleri firma kendi gönderir.
 • İster naylon ambalajlarla, ister kutularla paketleme yapmanızı ister.
 • Çeşit, renk ve istenilen sayılara göre paketleme işlemi bittikten sonra kolilere sayarak yerleştirmeniz gerekiyor.
 • Bazı firmalar yazın kullanmış olduğumuz babet diye adlandırılan çorapları bay, bayan, çocuk fark etmeksizin özel karton ile hazırlanmış olan kalıplara giydirmeniz ve sonrasında paketlemenizi ister.
 • Size iki iş birden çıkar ama onunda tabi ki fiyatı farklı olmaktadır. Sonuçta zamanınızdan harcıyorsunuz.
 • Kolilere yerleştirme işlemi bittikten sonra üzerine koli bandı ile bantlayarak kapatıyorsunuz.
 • Son olarak A4 dosyasına kolinin içinde hangi üründen, ne kadar paket var ayrı ayrı yazıp kolinin üzerine yapıştırmanız gerekiyor.
 • Bu işlem hem sizin için hem de firma için gerekli bir o kadar da kolaylık sağlamaktadır.
 • Sizler ona göre alacağınız parayı bilirsiniz. Firmada içerisinde hangi ürünün bulunduğunu bilir.

Görmüş olduğunuz üzere yapmanız gereken işlemler çok basit. Bu işi komşularınızla, arkadaşlarınızla ya da aileniz ile birlikte hep beraber gurup oluşturarak yapabilirsiniz. Hem böylelikle hem zaman açısından hem de para yönünden karınız olur.

blank

Evde-Çorap-Paketleme-Nasıl-Yapılır

Hepimizin kullanmış olduğu çoraplar sizlere ek gelir sağlayabilir. Ekmek kapınız dahi olabilir. Neden olmasın. Firma sizden memnun kalsın yeter ki. İşinizin devamlılığı olabilir. Çorap olmasa da farklı çeşitlerde sizlere iş imkanları sunabilir.

Ben evde kendi işimi yapıp, kendi paramı emeğim ile kazanmak istiyorum diyen arkadaşlarımız için, evinden ayrılmadan yapabileceğiniz bir çok iş imkanınız bulunmaktadır. Üstelik fazla maliyet te gerektirmeyen, sizlere bu konuda yardım almanız için Evde Para Kazanmak İsteyen Bayanlara İş Fırsatı (2022 Fikirleri)adresini bırakıyorum. Bilgi almanızı tavsiye ederim. İçerisinde mükemmel iş fikirleri bulunmaktadır.

Peki ya bu işten ne kadar para kazanabilirseniz sizleri tatmin eder? Ev hanımlarının yada üniversite okuyan öğrencilerin gerekli olan ihtiyaçlarını karşılayacak kadar bir kazanç elde edebilir misiniz. Bende sizleri daha fazla meraklandırmadan evde çorap paketleme işinden ne kadar ücret kazanacaksınız. Hemen cevabını aşağıda vereyim.

Evde Çorap Paketleme İşinden Ne Kadar Para Kazanabilirim?

Aslında bu konuda sizlere ilk olarak şunu söyleyebilirim. Çorap paketleme işinden ne kadar kazanabileceğiniz anlaşmış olduğunuz firmaya göre miktarla değişmektedir. Neden mi? Çünkü iş verenin kendi insaniyetine kalmış bir durum bu. Bazı firma paket başına fiyat belirler. Bazıları ise, göndermiş oldukları ürüne göre fiyat belirlemektedir. Fakat genel ortalama bir hesap yapacak olursak;

 • Yapmış olduğunuz 1 çorap paket karşılığında firma sizlere 50 kuruştan ödeme yapmaktadır.
 • Yalnız yukarı dada bahsettiğim gibi hazır kalıplara çorap giydirme işlemini yapıp bir paketleme yaparsanız. 1 paketten 70 kuruş kazanırsınız.
 • Biz normal paket üzerinden hesaplama yaparsak, firma 12 paket için size 6.00 TL ödeme yapmış olur.
 • Günlük olarak 120 paket yaptığınızı varsayalım. 60 TL‘ ye gelmiş olur bir günlüğünüz.
 • Buda haftada ne yapar 60 x  7 = 420 TL eder.
 • Aylık olarak 420 x = 1.680.00 TL yapar.

Tabi ki bu rakamları yükseltmekte sizlerin elinde günde ne kadar çok paketleme yaparsanız o kadar çok para kazanırsınız. Hatta bakmışsınız asgari ücretten bile fazla paralar kazanmışsınız. Neden olmasın ki. Bu arada önemli bir bilgi daha vermeliyim. Firmalara teslim etmiş olduğunuz paketlerin ödemesini haftalık olarak alırsınız. Yalnız ödeme bir hafta sonradan yapılır. Diğer paketleri almaya geldiklerin de ya elden yada IBAN numaranıza gönderirler. Bunu yapma sebepleri de  teslim ettiğiniz paketlerin içindeki ürün kontrollerini yapmasıdır.

blank

Evde-Çorap-Paketleme-İşinden-Ne-Kadar-Para-Kazanabilirim

Eğer paketlerde eksiklik yada bir karışıklık söz konusu ise ücrette kesinti yapmaktadırlar. Sizin belirlemiş olduğunuz net rakamları alabilmek için işinize sahip çıkıp, dikkatle ve özenli bir şekilde yapmanız, sizlerden istenilen süre içerisinde teslim etmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde bırakın para almayı hazır bulmuş olduğunuz işi de kaybedebilirsiniz.

 Unutmadan sizlere fikir amaçlı başka bir sektörden iş imkanı da sağlayabiliriz. Hem de iletişim adresleri ile birlikte Evde Kına Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar (TELEFON NUMARASI)

ile iletişime geçerek, iş imkanlarını değerlendirmeye ne dersiniz.😉

Evde çorap paketleme işini ve ne kadar kazanacağınıza dair tüm bilgileri detayları ile verdiğimize göre, şimdi sıra geldi evde sabun paketleme işine. Haydi gelin hep birlikte görelim sabun paketleme işi nasıl yapılıyormuş.

Evde Sabun Paketleme Nasıl Yapılır?

Öncelikle size şunu söylemeliyim ki, paketleme işleri arasında en kolay ve detay istemeyen iş imkanı evde sabun paketleme işidir. Neden mi? Hangi firma ile anlaşırsanız anlaşın, firma sizi hazır sabunları büyük koliler halinde zaten gönderecek. Sizim ten yapmanız gereken firmanın istediği adetlere göre paketleme yapmak olacaktır. Buda nasıl olur derseniz. Sizlere daha detaylı şu şekilde anlatabilirim.

 • Anlaşma yapmış olduğunuz firma vermiş olduğunuz adrese paketleme yapılacak ürünleri kargo ile yada yakın mesafede iseniz, görevli kişiler tarafından gönderir.
 • Ayrı bir kutuda yapmanız gerekenlerin talimatı olan bir dosya gönderir.
 • Dosyada paketleme ile ilgili tüm bilgiler içermektedir.
 • Sizlere gönderilen paketleme kutularını ve malzemeleri açarak işe başlayabilirsiniz.
 • Küçük kutuların içerisine istenilen renkleri, istenilen sayıda düzgün bir şekilde yerleştirmelisiniz.

  blank

  Evde-Sabun-Paketleme-Nasıl-Yapılır

 • Yerleştirme işlemi bittikten sonra kutunun ağız kısmını güzelce kapatarak süsleme işlemine geçebilirsiniz.
 • Son olarak sizlere gönderilen süslerle yada kurdeleler ile süsleme bağlama işini bitirdikten sonra sabun paketleme işiniz bitmiş olacaktır.

Sizlerin de görmüş olduğunuz üzere yapacağınız işlem çok basit ve zaman harcamayan bir iş olmaktadır. İstenilen sayıdaki paketleme işlemi bitirdikten sonra, yapmış olduğunuz paketler zarar görmemesi için büyük kolilere yerleştirmelisiniz. Zarar gördüğü taktirde alacağınız ücretten kesilmektedir. Bunun bilgisini sizlere şimdiden verelim. Ona göre dikkatli bir şekilde çalışmaya özen gösterin. Emeğiniz boşa gitmesin. Hem ne kadar dikkatle ve özenle çalışır, firmanın isteklerini harfiyen yerine getirirseniz. İşiniz daimi, kazancının bir kadar bol olabilir. Bunu unutmayın.

Siz değerli okurlarıma yukarıda giriş bölümünde bahsettiğim gibi bir evde yapılan paketleme çeşitleri bulunmaktadır. Siz yeter ki yapmak isteyin. Muhakkak bir tanesi sizin yapabileceğiniz tarza çıkacaktır. Sabun paketleme işi bana göre değil diyen arkadaşlarımız için tavsiye edebileceğimiz, evde kuruyemiş paketleyebilirsiniz. Oda çok basit ve güzel getirisi olan bir iş. Nasıl yapacağım derseniz. Evde Kuruyemiş Paketleme Nasıl Yapılır? (Firmaların Numaraları) ile birlikte bu adreste tüm detaylarına ulaşabilirsiniz.

Sabun paketleme işi diğer işlere göre basit ve eğlenceli olduğunu söylemiştik. Peki bu kadar basit, sizi yormayacak işten ne kadar para kazanacağınızı bilmek ister misiniz. Cevabımız aşağıda 👇

Evde Sabun Paketleme İşinden Ne Kadar Para Kazanabilirim?

Evet arkadaşlar geldik işin en dikkat çekici yerine, tabi ki yaptığımız iş kadar, bu işten kazanabileceğimiz  para da önemlidir. Yanılıyor olamam sanırım. Kimse ne istemediği bir işi yapmak ister. Ne de karşılığı olmayan bir işi. Bu dünyanın akışı gereği sanırım. Neyse lafı fazla uzatmadan Evde sabun paketleme işinden ne kadar para kazanabilirsiniz. Gelin hep birlikte görelim.

SABUN PAKETLEME İŞİNDEN KAZANACAĞINIZ MİKTARLAR
Günlük Yapmış Olduğunuz Paket Sayısı Haftalık Kazancınız  Aylık Kazancınız
100 Adet 250.00 TL 1.000.00 TL
200 Adet 350.00 TL 1.400.00 TL
300 Adet 450.00 TL 1.800.00 TL
400 Adet 550.00 TL 2.200.00 TL
500 Adet  650.00 TL 2.600.00 TL
600 Adet 750.00 TL 3.000.00 TL
700 Adet 850.00 TL 3.400.00 TL
800 Adet 950.00 TL 3.800.00 TL

Tabloda da görmüş olduğunuz üzere çok ta güzel imkanlar. Bence yapılır mı? Kesinlikle yapılır. Hem evinizdesiniz hem de sizlere güzel bir getirisi olan mükemmel bir iş imkanı.

blank

Evde-Sabun-Paketleme-İşinden-Ne-Kadar-Para-Kazanabilirim

Peki şimdi gelelim evet ben sabunda, çorapta paketleyebilirim. Verilen miktarlar da beni tatmin etti. Bu işi yapmak istiyorum. Yalnız nasıl iş bulacağım. Firmalara nasıl ulaşacağım diyorsanız. Gerekli olan bilgiler aşağıda👇

Evde Çorap ve Sabun Paketleme İşi Veren Firmalar? Başvuru Nasıl Yapılır?

Çalışmak isteyene her yerde iş derler ya. Bence bu gerçekten doğru bir söz. İster evde olun çalışın, ister devamlı bir işe gidin. Ama siz yeter ki çalışmak isteyin. Yok ben evimden ayrılamam evde yapacak iş arıyorum diyen arkadaşlarımız. İş imkanınız iki elinizin arasında. Sokaklara çıkıp ,iş aramanıza gerek yok. sakin bir kafa ile oturun alın elinize telefonu yada bilgisayarı bakın evde paketleme iş ilanlarına. Sizlerde göreceksiniz ki çok farklı çeşitlerde bir çok iş ilanı bulunuyor. Hele de tekstil fabrikalarının evlere verdiği işler. Evlere İplik Temizleme İşi Veren Firmalar adresleri ile birlikte bu yazımızın içeriğinde mevcuttur.

blank

Evde-Çorap-ve-Sabun-Paketleme-İşi-Veren-Firmalar

Genel olarak iş veren firmalar bizlerle iletişime geçip iş imkanı sağlamaktadır. Bu yüzden aşağıda bulunan yorumlar kısmına ben bu işi yapabileceğinize dair bilgi verirseniz. Sizlerle buradan iletişime geçebilirler. Ama sakın kişisel bilgilerinizi vermenizi vermeyin. Yada sizlerden kaparo gibi ücret talep ederlerse kesinlikle göndermeyin bu demek oluyor ki dolandırıcı ile karşı karşıyasınız. Çünkü kesinlikle iş veren firmalar sizlerden para yada kişisel özel hesaplarınızı talep etmezler. Evde paketleme işi veren firmaların araştırmasını Sahibinden.com ve Kariyer. net gibi siteler aracılığı ile de yapabilirsiniz.

blank

İŞKUR-Evde-Paketleme-İş-Başvurusu-Nasıl-Yapılır-

Ayrıca evlere paketleme işi veren firmaları bulmak için yaşamış olduğunuz il veya ilçeden bulunan İŞKUR‘ un bulunduğu binaya giderek başvuruda da bulunabilirsiniz. İŞKUR üzerinden evde paketleme iş başvurularının nasıl yapıldığını yazımınız devamında bulabilirsiniz.

İŞKUR Evde Paketleme İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Güvenilir olarak paketleme işi arıyorsanız eğer ilk başvuruda bulunacağınız yer İŞKUR olmalı. Neden mi onlar sizlere en uygun iş imkanlarını güvence altında sağlamaktadır. Özellikle İŞKUR LC Waikiki Evde Paketleme İş İlanları (İstanbul Dahil) sayfasından takip edebilirsiniz. Peki iş başvurusunu nasıl yapabilirim diyorsanız. Evde paketleme için İŞKUR üzerinden 2 yöntemle de yapabilirsiniz.

blank

İŞKUR-Evde-Paketleme-İş-Başvurusu-Nasıl-Yapılır

 1. Şahsen kendiniz bulunmuş olduğunuz bölgedeki İŞKUR binasına giderek paketleme işi aradığınızı söylemeniz yeterli olacaktır. Oradaki görevliler sizlere gerekli olan bilgileri verip kaydınızı açmış olacaktır.
 2. İkinci bir yöntem ise İŞKUR web adresi üzerinden kayıt açıp. Sizlere en uygun iş ilanların takibini yaparak başvuruda bulunabilirsiniz.

Başvuru esnasında yapmanız gereken sizlere verilen formu doldurmak olacaktır. Formu doldurduktan sonra vermiş olduğunuz iletişim adresleri üzerinden firmalar sizinle irtibata geçmiş olacaklar. Eğer sizlere uyum sağlamayan bir iş imkanı çıkarsa reddetmemenizi tavsiye ederim.

blank

İŞKUR-Evde-Paketleme-İş-Başvurusu-Nasıl-Yapılır

Çünkü bir daha nu fırsat elinize geçmeyebilir. Milyonlarca kişi evde paketleme işi aramakta ve sürekli İŞKUR’ a kayıt açtırıp takipte olmaktadır. Bu sebepten dolayı elinize geçen fırsatı her ne olursa olsun değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

Umarım vermiş olduğumuz bilgiler sayesinde sizlerin de bir ekmek kapısı olur. Amacımız birilerine el uzatmak. Umarım çorbada biraz da olsun bizlerinde katkısı olur. Evde sabun ve çorap paketleme iş ilanlarını tüm ayrıntıları ile verdiğimizi umut ediyorum. Bizlere sormak istediğiniz soru ve görüşleriniz varsa eğer aşağıda bulunan yorumlar kısmında bizimle paylaşırsanız. Sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız.😉

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalamamız: 0]
Ziyaretçi Yorumları - 11 Yorum
 1. Ebru dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

Bir Yorum Yazın