Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

Reef Coin Projesi Nedir? 1 Dolar Olur Mu? (Geleceği Hedefi)

Reef Finance tüm borsalarda kısaltılmış adı ile REEF coin projesini merak ediyorsanız sıkı durun. Çünkü hepinizi çok şaşırtacak Reef coin tam 2 tane sıra dışı özelliğe sahip. Reef coin projesinin ne olduğunu okuyunca da geleceğin ne olur kestirmek hiçte zor olmayacak. Haa! 1 dolar olur mu? Bunu bilmem ama 2022 yılı sonunda eğer BTC de 63 bin USD civarlarına gelirse 1 TL bana kalırsa rahatlıkla olur.

Reef Coin Projesi Nedir? 1 Dolar Olur Mu? (Geleceği Hedefi)

Reef Finance (REEF) coin geleceğini projesi kapsamında yorumlamadan önce ama her zaman yaptığımız bir tablomuzu sizlerle yine paylaşacağız. Bu tablomuzda da Reef token haftalık analizlerini göreceksiniz. Nedir bunlar derseniz? Bir hafta içinde yaşadığı fiyat değişimi + işlem hacmi ve piyasa değerinin kaç TL olduğudur.

Önemli Not: En Kolay Zengin Olmanın 1. Yolu: Yeni Nesil Ticaret! inanın gerekli adımları tam anlamı ile atmanız halinde zenginlik kapınızda diyebilirim. Kaçırmayın!

Neler Var?

Reef Coin En Fazla Kaç Lira Oldu? (Son Dakika)

Reef coin en fazla kaç lira oldu? Bu sorunuzun cevabına geçmeden önce sizlere söylemem gereken önemli bir konu var arkadaşlar. Bu ise kripto para ile ilgilenen arkadaşlarımız için bir çok borsada yer alan tüm merak ettiğiniz kripto paraların geleceği ve hakkındaki diğer bilgilere https://www.devletkredi.com/?s=kripto hazırlamış olduğumuz bu kategoriden ulaşım sağlayabilirsiniz. Şimdi Reef coin projesinin bugüne kadar en fazla kaç lirayı gördüğü ve haftalık olarak son dakika piyasa değerinin ne kadar olduğuna geçebiliriz. Bunu sizlere aşağıda tablo halinde daha ayrıntılı göstereceğim. Tabi hazırlamış olduğumuz tabloda sadece bugüne kadar kaç lira olduğu ve piyasa değerini de yer vermekle kalmadık. Birde 24 saatlik hacim ($) ne kadar olduğunu da güncelleme yaptığımız güne göre sziler için paylaştık. Kripto paraya yatırım yapmak isteyen yada yatırım yapacak arkadaşlarımız önemi bir hayli büyük olan bu verilere ait tablomuz şu şekilde olmaktadır.

Bu veriler 12.12.2022 tarihine göre oluşturulmuştur.

Haftalık Grafikte Reef Coin En Fazla Kaç Lirayı Gördü

PİYASA DEĞERİ ($) GEÇEN HAFTA: 66,24 M BU HAFTA: 60,83 M
PİYASADAKİ ARZ GEÇEN HAFTA: 20,74 B BU HAFTA: 20,82 B
24 SAATLİK HACİM ($) GEÇEN HAFTA: 14,85 M BU HAFTA: 14,28 M
FİYATI (TL) 05.12.2022 → 0.05942 12.12.2022 → 0.05448
GEÇEN HAFTADAN BU ZAMANA DEĞİŞİM -8,35%
EN FAZLA NE KADAR OLDU ($) 11.05.2021 Tarihinde coinmarketcap verilerine göre en fazla 0.4221 TL’yi görmüş olmaktadır.

 

TARİH

 TL OLARAK FİYATI

12.09.2012 0.09621 TL
19.09.2022 0.08923 TL
26.09.2022 0.09282 TL
04.10.2022 0.09050 TL
11.10.2022 0.1039 TL
17.10.2022 0.1313 TL
24.10.2022 0.1044 TL
31.10.2022 0.1005 TL
07.11.2022 0.09314 TL
15.11.2022 0.06312 TL
21.11.2022 0.05366 TL
29.11.2022 0.05587 TL
05.12.2022 0.05942 TL
12.12.2022 0.05448 TL

Reef coin en fazla kaç lira oldu, haftalık olarak piyasa değeri ve güncelleme tarihimizdeki işlem hacmini siz değerli arkadaşlarımız için tablo üzerinde hazırladık. Hazırlamış olduğumuz bu tablodan sonra ise Reef coin ile alakalı merak edilenleri yazımızın devamında bulunan diğer alt başlıklarda bulabilirsiniz.

Reef Finance Projesi Nedir? Sahibi Kim? Ne İşe Yarar? Hangi Ülkenin?

Reef Finance projesi nedir? Sahibi kim? Ne işe yarar? hangi ülkenin? Kripto para yatırımcılarının işlem açmadan önce ilk olarak dikkat edecekleri ve ettikleri şey bu sorular olmaktadır. Bu soruların cevabını herkesin anlayacağı şekilde yanıtlayarak başlamaya ne dersiniz? Şimdi öncelikle Reef  Finance projesi nedir? Sorusunu anlaşılır bir şekilde yanıtlayalım.

Reef Finance Projesi Nedir? Polkadot (DOT) üzerinde kurulmuş olan bir DeFİ platformu  olmaktadır. 2022 yılının ortalarında Reef’in çalışmaları başlayarak sonuna doğruda piyasaya sürülmüştür.

Reef Coin Sahibi Kimdir? Reef coin projesi Denko Mançeski tarafından kurulmuş olmaktadır. Bu kişiye ait olan görseli ise aşağıya sizler için bırakıyorum. Denko Mançeskinin konu hakkında en son yaptığı röportaj ise burada yer almaktadır.

blank

Denko-Mancheski

Reef Finance Projesi Ne İşe Yarar? Reef tokenı diğer kripto paralardan ayıran en büyük özellikse, yapay zeka tabanlı oluşudur. DeFİ platformunda olduğu için sağladığı likiditeyi de bu yapay zeka ile gerçekleştirmiş olur. Buda Reef coinin gerçekten çok ileri bir teknolojiye sahip olduğunu göstergesi olmaktadır. Tüm bunlardan anlaşılacağı üzere Reef merkeziyetsiz finans protokollerine, platformlarına likidite sağlama işine yaramaktadır.

Reef Coin Hangi Ülkenin? Tüm kripto paralarda olduğu gibi Reef coinde merkeziyet olduğunu söylemiştik. Bu sebepten dolayı da bizim Reef coin şu ülkenindir? diye cevaplamamız doğru olmamaktadır. Fakat Reel coinin  kurucusu olan Denko Mançeski nereli diye sorarsanız. İşte bu sorunuzu yanıtlayabiliriz. Denko Mançeski Makedonya doğumlu olmaktadır.

Söz verdiğimiz gibi Reef Finance projesi nedir? Sahibi kim? Ne işe yarar? Hangi ülkenin? gibi tüm sorularınızın verdik diye düşünüyorum. Şimdi ise Reef coin nereden alınır? Hangi borsalarda var? gibi sorularınız ile yazımıza devam edelim.

Reef Coin Nereden Alınır? Hangi Borsalarda Var?

Reef Coin nereden alınır? Hangi borsalarda var? Merak etmiş olduğunuz bu sorunun yanıtını sizlere verdiğim de otomatik olarak nereden satın alacağınızı da hep birlikte görmüş olacağız. Elbette ben bu bilgileri sadece satın alacak olan arkadaşlarımıza vermiyorum. Reef coin dahil tüm kripto paraların hangi borsalarda listelendiğini rehber olmak amacıyla merak eden tüm arkadaşlarımız için paylaşıyorum. Aynı zamanda bununla birlikte olası yeni listelenebilecek kripto para borsalarından hangileri olabileceği hakkında da bilgi sahibi olmanızı istiyorum. Bu söylediklerimi uzaktan yakında sanal paraya ilgisi olanlar ve sürekli takip edenler bunu bilirler. Her yeni listelenecek borsa ne anlama geliyor? Tabi ki de  fiyat artışı demek oluyor. Sizce de öyle değil mi? Arkadaşlar. Bu konuda haksız mıyım acaba? Şimdi Reef cooin hangi borsalarda varmış gelin hep birlikte görelim.

Reef Coin Listelendiği Borsalar
1- Binance 2- Huobi Global
3- Gate.io 4- KuCoin
5- FTX 6- Uniswap
7- WazirX 8- PancakeSwap
9- Paribu 10– AAX
11- Bitvavo 12- CoinEx
13- CoinDCX 14- Giottus
15- ABCC 16- Tokocrypto
17- ABCC 18-

Reef coin diğer coinler kadar çok fazla olmasa da 17 tane Dünyaca ünlü kripto para borsasında listelenmiş olmaktadır. Yerli olarak ise tabloda da görşmüş olduğunuz üzere Reef token sadece Paribu borsasından satın alınabileceksiniz.

Tablo halinde Reef coinin yerli ve yabancı olmak üzere hangi borsalarda listelendiğini siz değerli arkadaşlarımız için paylaştık. Sıra geldi şimdi belki de en çok merak edilen sorunun cevabına. Bu soru ise Reef coin geleceği 1 dolar olur mu? Hedef fiyat tahmini nasıldır.

Reef Coin Geleceği 1 Dolar Olur Mu? Hedef Fiyat Tahmini

Reef coin geleceği 1 dolar olur mu? Hedef fiyat tahmini nasıldır? Kendimde bizzat coinlerle ilgilendiğim için şahsi olarak bakış açımı şu şekilde ifade edebilirim. Hedef tahminine geçebilmemiz için biraz daha Reef coini yakından tanımak gerekecektir diye düşünüyorum. Aslında söyle bir baktığımızda her ne kadar sanal paraların yükseliş ve özellikle alçalışlarını lider kripto para birimi BTC belirlemiş olursa olsun. Alt coinin geleceğinin ne denli istikbal de olacağını ise projesi belirlemektedir. Bu sebepten dolayı da Reef coin geleceğini ne olur sorusuna yanıt bulabilmek için gelin biraz daha projeyi hep birlikte yakından inceleyelim. Ne dersiniz arkadaşlar.

Yazımızın başında söylemiş olduğum üzere Reef coin DeFi platformu ve likidite sağlaması gerekmektedir. Misyonu da zaten Reef coinin de likidite sağlamış olmasıdır. Bunu gerçekleştirebilmek için ne yapması gerekiyor. Tabi ki yapay zeka kullanmaktadır. Belki sizlerde duymuşsunuzdur. Yapay zeka uygulamaları da şuan günümüzün en son teknolojisi olarak bilinmektedir. Bu özelliği ile Reef coin geleceği için gerçekten harika diyebilirim. Ayrıca bununla beraber birde diğer kriptolardan sadece Reef coini yapay zeka teknolojisi ayırmakla kalmadığını da bilmenizi isterim. Merkezi borsaları da havuzun içine dahil ederken, hem merkezi hem de merkeziyeti olmayan borsaları bir bütün olarak almaktadır. Bunların üstündeki tüm alış verişleri birlikte hesaplayıp, işleyip bunların üzerinden bir likidite sağlıyor olması bir harika!

Uygulamış olduğu bu yöntem ise Reef coini kendi başına çok büyük bir proje haline getirmiş olmasıdır. Sağlamış olduğu bu imkanlar doğrultusunda kullanıcıları çok daha iyi bir DeFİ deneyimi sağlamış olurlar. Beraberinde işlemleri çok daha hızlı bir şekilde yapabilme imkanı da sağlamış oluyor. Evet baktığımızda bu  özelliği sayesinde de Reef coin projesinin geleceğini daha fazla aydınlatmış oluyor. Ama, konusuna da gelecek olursak. Sürekli söylemiş olduğumuz gibi tüm alt coinler kripto para lideri BTC bağlı bir şekilde yükselip, alçalmaktadır. BTC’nin yeniden 63.000 USD civarlarına gelmesiyle Reef yeni bir ATH yapabilecek kapasiteye sahip olmaktadır. Bu da şu anlama gelir ki, 0.4221 TL, BTC’nin 63 bin USD ve üzerinden seyretmesiyle rahatlıkla 1 TL bandına gelmesi demektir.

Reef geleceği için tüm bu anlatılanların projesi kapsamında kendime ait şahsi düşüncelerim olduğunu bir kez daha söylemek istiyorum. Tekrar yine yeniden söylüyorum. Tüm bu söylediklerim asla ama asla herhangi bir yatırım tavsiyesi olmadığını bilin istiyorum. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değil bilgi amaçlı kendi düşüncelerimi sizlerle paylaşmak istedim. Şayet sizlerin de aklına takılan soru veya görüşleriniz varsa aşağıda bulunan yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalamamız: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın