Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

Radio Raca Caca Token Nedir? Kimin? Geleceği (Binance 🤩)

PARIBU Box da yayınlanmasıyla Radio Raca Caca token bir hayli dikkatleri üzerine çekti. Hele bir de bu token kimin olduğu duyulunca daha çok ilgi odağı oldu. Tüm bunlarla birlikte Radio Raca coin projesini de gün yüzüne çıktıkça popülerliği arttı. Bu iki nitelik bile bana kalırsa Radio raca caca token geleceği konusunda bir hayli positif etken olarak gözükmektedir. Hele bir de bunların üzerine Binance borsasında yayınlanırsa.... tadından yenmez..

Radio Raca Caca Token Nedir? Kimin? Geleceği (Binance 🤩)

Radio raca caca token nedir? Kimin? Geleceği ne olur? Tüm bunların yanıtlarını yukarıda da vermiş olduğumuz ip uçlarını geniş çaplı açıklayarak sizlerle paylaşacağız. Binance de yayınlanır mı? Ne zaman yayınlanır ve en fazla kaç lira olacağını da yine her kripto para biriminde olduğu gibi yatırım tavsiyesi olmaksızın kendi analizlerimize göre paylaşacağız.

Neler Var?

Radio Raca Caca En Fazla Kaç Para Oldu

Radio Raca Caca en fazla kaç para oldu? İncelemeye almış olduğumuz bütün kripto para varlıklarının, bu bilgi dahil olmak üzere piyasa değerini, 24 saatlik işlem hacmi ve haftalık değişimlerini sizler için tablo halinde oluşturuyoruz. Radio raca caca haricinde diğer inceleme yaptığımız kripto para varlıklarını da incelemek isterseniz eğer https://www.devletkredi.com/?s=kripto sayfamızdan erişim sağlayabilirsiniz. Bu bilgiyi de sizlerle paylaştıktan sonra şimdi gelelim Radio Raca Caca en fazla kaç para olduğuna.

Bu veriler 12.12.2022 tarihine göre oluşturulmuştur.

Haftalık Grafikte Radio Raca Caca Coin En Fazla Kaç Lirayı Gördü

PİYASA DEĞERİ ($) GEÇEN HAFTA: 73,73 M BU HAFTA: 67,23 M
PİYASADAKİ ARZ GEÇEN HAFTA: 329,82 B BU HAFTA: 329,87 B
24 SAATLİK HACİM ($) GEÇEN HAFTA: 6,04 M BU HAFTA: 72,22 M
GEÇEN HAFTADAN BU YANA DEĞİŞİM -8,70%
FİYATI (TL) 05.12.2022 → 0.004153 12.12.2022→ 0.003798
EN FAZLA NE KADAR OLDU ($) 11.11.2021 Tarihinde coinmarketcap verilerine göre en fazla 0.1171 TL’yi görmüş olmaktadır.

 

TARİH

 TL OLARAK FİYATI

12.09.2022 TL 0.006833 TL
19.09.2022 TL 0.005548 TL
26.09.2022 0.005627 TL
04.10.2022 0.005356 TL
11.10.2022 0.004815 TL
17.10.2022 0.004995 TL
24.10.2022 0.004652 TL
31.10.2022 0.005011 TL
07.11.2022 0.005232 TL
15.11.2022 0.004144 TL
21.11.2022 0.003885 TL
29.11.2022 0004009 TL
05.12.2022 0.004153 TL
12.12.2022 0.003798 TL
Radio Raca Caca en fazla kaç para olduğunu, piyasa değeri ve haftalık değişimin % olarak ne kadar olduğunu tablomuzda sizler için yer verdik. Şimdi gelin hep beraber bu kripto para varlığını biraz daha yakından incelemeye ne dersiniz? Bu proje kime ait? Ne projesi ve bu coin nedir? Sorularının yanıtlarına geçebiliriz.
KAYBETTİM DİYE SAKIN ÜZÜLMEYİN! Öncelikle şunu söyleyebilirim. Biliyorsunuz benimde kripto paraya ilgim çok fazla. Bende zamanında çok para kaybettim. Ama çok şükür artık bu En Kolay Zengin Olmanın 1. Yolu: Yeni Nesil Ticaret! sayfadaki uygulama sayesinde fazlası ile kazanıyorum. Sizlerin de kazanması mümkün. Nasıl mı? Vermiş oluğumuz bağlantıda tüm ayrıntılar bulunuyor. Bence artık anlamsız beklemelere hiç gerek yok diye düşünüyorum. Bağlantısını vermiş olduğumuz sayfaya tıklarsanız eğer nasıl kazanılıyormuş sizde görmüş olursunuz.😉
Şimdi gelelim Radio Raca Caca token projesinin ne olduğuna ve kime ait olduğuna.

Radio Raca Caca Token Projesi Nedir? Kimin?

Radio Raca Caca  token projesi nedir? Bu proje bir decentralized autonomous organization yani DAO projesi olmaktadır. DAO olarak da yönetimi yapılmaktadır. Tabi yine en önemlisi bu yönetim ekibinin içinde de ismi oldukça duyulan Maye MUSK yer almaktadır. Peki bu en önemli insanlar arasında yer alan Maye MUSK kimdir? Hemen kısaca sizler için bir tanıtım yapalım. Dünyanın en zengin insanı olan Elon MUSK’un annesi demek sanırım bu konu hakkında yeterli olacaktır.

blank

Maye-MUSK

Bu sebepten dolayı da Radio Caca en çok pirimi bu isim üzerinden yaptığını söyleyebiliriz. Çoğunluk  ile reklamlarını da bu isim üzerinden organize etmektedir. Projeyi yöneten diğer DAO üyeleri ise Dünyanın dört bir yanından farklı kişlerden oluşmaktadır. Bu gurup üyelerin amacı ise Radio Raca Caca projesiyle sanal bir Dünya yaratılması olmaktadır. Hepimizin de anlayacağı üzere bu da demek oluyor ki Radio Raca Caca Coin bir metaverse projesi anlamına geliyor. Bu projeyle yaratmak istedikleri evrenin ismini bile şimdiden DAO üyeleri belirlemiş olmaktadır. Proje sahipleri bu evrende ise ”Universal Metaverse” diye bilinmektedir.

Buğüne kadar Radio Raca Caca coin değerinin artması için sadece projeler ön planda yer almadığını söyleyebilirim. Eylül ve Ağustos aylarında yüklü bir şekilde yakım işlemleri de yapılmış olmaktadır. Aslına bakılır ise bu da şu demek oluyor. Projenin arkasındaki insanlar değerini yükselmesi için sadece kendilerini ön planda tutmakla kalmımış oluyor. Beraberinde bir de mevcut ellerindeki Radiı Raca Caca coinleri de hiç düşünmeden yakım yapabilmektedirler. Peki ya bu projenin amacı ne olmaktadır?

Radio Raca Caca Coin Projesinin Amacı:

 1. Universal Metaverse yani USM içinde küçük çaplı oyun geliştiricilerin ve sanatçılarının dükkan açmasına ve etkinlik düzenlemesine olanak sağlayacak olmasıdır.
 2. Yine USM üzerinden market açılacak ve bu market üzerinden NFT satışları gerçekleştirecek olmasıdır.
 3. Play-to-Earn yani oynayarak kazanmak için Metamon adıyla bir 3 boyutlu oyun geliştirecek olmasıdır.

Radio raca caca projesinin oluşturan ve bu projenin amacına bakıldığına ben kendi fikrimi söylemem gerekir ise geleceğini çok parlak görmekteyim. Tabi birde bunun yanı sıra toplam arzının maksimum arzına eşit olması da çok önemlidir. Buda şu anlama geliyor. DUMP yani ani düşüşler Radio Raca Caca Coin de olmayacaktır. Bununla birlikte yeni Radio Raca Caca coin üretimi de yapılmayacaktır. Dolaşımda olan Raca Coin ise mevcut üzerinden yüzde elli olduğunu da görüyoruz. Yani bu da şu anlama geliyor ki halen %50 Radio Raca coin kitlenmiş bir şekilde bekletiliyor olmaktadır.

Radio Caca Token Hangi Borsalarda Var?

Yukarıda Radio Raca Caca tokenin özelliklerinden bahsettik. Kendi fikrimce projenin özelliklerini ve arkasındaki kişileri duyunca bir hayli etkilenmiş olacağınızı düşünüyorum. Ben şahsen bir hayli etkilendiğimi sizlere söyleyebilirim. Ne yalan söyleyeyim en çokta yeni bir metaverse projesinin olması beni cezbetti diyebilirim. Tabi DAO yöneticilerin içinde bir Tweet ile DOGE coini %500 arttıran Elon MUSK’un annesini olmasını saymış olmazsak. Belkide sizlerde DAO yöneticileri içinde yer almış olmazsınız. Tabi yine karar sizlerin isterseniz bu topluğa dahil de olabilirsiniz. Nasıl diye sorarsanız. Hemen yanıtlayalım. Elbette bunu Radio Raca Coin satın alarak yapabileceksiniz. Peki ya bu coini şuan hangi borsalardan nasıl satın alabilirsiniz. Şuan hangi borsalarda yer aldığını Coinmarketcap verilerine göre bir bakalım. Sonrasında ise en kolay nasıl ve nereden satın alabileceksiniz hepsine açıklık getireceğim.

Radio Raca Caca Coin Listelendiği Borsalar
1- Phemex- 2- Hotcoin Global-
3- Gate.io- 4- KuCoin-
5- DODO BSC- 6- Uniswap-
7- CoinW- 8- PancakeSwap-
9- Paribu- 10– AAX-
11- Bitvavo 12- CoinEx-
13- BitMart- 14- LATOKEN-
15- Hotbit- 16- Bibox-
17- ABCC- 18- Poloniex-
19- PancekeSwap- 20- OKEx
21- MEXC- 22- LBank-
23- Biswap- 24- XT.COM-
25- OpenOcean- 26- BKEX-
27- Hoo- 28- Bitget-
29- Hobi- 30- ZT-
31- ChangeNow- 32- Bybit-

Radio Raca Caca coinin hangi borsalarda olduğunu tablo üzerinde hep beraber gördük. Şimdi sıra geldi nasıl satın alabileceğinize.

Radio Raca Caca Coin Nasıl Satın Alınır?

Radio Raca Caca coin nasıl satın alınır? Bu sizlere adım adım görseller üzerinde anlatacağım. Fakat yukarıda tablo halinde oluşturduğumuz bu borsalar içinden hangisinden satın alalım derseniz. İşte o zaman şahsi fikrimi söyleyebilirim. Ben kendim Türkiye merkeziyete sahip olduğundan dolayı PARIBU önerisinde bulunabilirim. Paribu üzerinden nasıl alacağız diyorsanız, hemen hızlı bir şekilde daha önce hiç PARIBU dan kripto para almamışlar olan arkadaşlarımız için başlayalım.

 1. İl olarak bankaların herhangi birinde bir mevduat hesabınızın olması gerekmektedir. Bunun beraberinde işlemleri daha kolay ve çabuk yürütebilmek için İnternet bankacılığına da sahip olmanızı öneririm. Bu seçeneklerin ikisi içinde hiç evinizden dahi çıkmadan yapmanız mümkündür. Nasıl mı? Halkbank Bankaya Hiç Gitmeden Hesap Açma Nasıl Yapılır? (Müşteri Olma) bağlantımızda tüm gerekli olan bilgileri paylaştık.
 2. Kullanmış olduğunuz bankanın internet mobilini de cep telefonunuza indirdikten sonra şimdi sıra geldi PARIBU uygulamasını kullanmış olduğunuz cep telefonunuza indirmeye. En güvenilir bir şekilde bunu da https://play.google.com/store/apps/details?id=com.paribu.app&hl=tr&gl=US bu bağlantısını kullanarak kolayca indirebilirsiniz.
 3. Evet uygulamayı indirdiniz. Şimdi sırada PARIBU hesabı oluşturmaya geldi. Bunun içinde yapmanız gerekenler şu şekilde olmaktadır.
  • Uygulamaya girelim ve resimde de gördüğünüz üzere sol üst tarafta bulunan ”ÜYE OL” butonuna tıklayalım.

   blank

   Paribu-uygulamasına-üye-ol

  • Sonraki adım
   • Ad, soyad:
   • Cep telefonu:
   • e-posta:
   • Şifrenizi oluşturun ve son olarak sözleşme metinlerini okuyarak onay vermeniz gerekecektir.

    blank

    Paribu-kişisel-bilgiler

  • Şimdi telefonunuza bir SMS kodu gelecektir. Gelen doğrulama SMS kodunu istenilen alana girin.

   blank

   Doğrulama-kodu

  • Şifreyi girmeniz halinde kaydınız tamamlanmış olacaktır. Şimdi son olarak vermiş olduğunuz mail adresinize gelen bağlantıyı tıklamak olacaktır.

   blank

   e-postadan-tıkla

 4. Sonraki aşamada oluşturduğunuz PARIBU hesabınıza TL göndermeniz gerekecektir. Gönderimi de gerçekleştirmek için önce PARIBU hesabınızda yer alan CÜZDAN bölümünden TL göndereceğiniz IBAN numarasını girmeniz gerekmektedir. Aşağıda görsel üzerinde göstermiş olduğum CÜZDAN dedikten sonraki yerden öğrenmeniz mümkündür.

  blank

  iban-numarası

 5. PARIBU hesabınıza TL göndermeyi de gerçekleştirdikten sonra Radio Raca Coin alım işlemini yapabilirsiniz. Bunu da en hızlı olarak PARIBU hesabınızda yer alan KOLAY AL-SAT seçeneğinden Radio Raca Caca seçimi yaparak AL demeniz yeterli olacaktır.

  blank

  Kolay-al-sat

Radio Raca Caca Coin nedir? Hangi borsalarda yer aldığını ve son olarak da nasıl alındığını sizler için yukarıda paylaştım. Şimdi son 3 merak edilen başlık ile devam etmek istiyorum. Bunlardan bir tanesine hemen geçelim.

Radio Raca Caca Coin Binance Borsasında Listelenecek Mi? (Ne Zaman)

Radio Raca Caca Coin için muhtemelen en çok merak edilen soruların en başında Binance borsasında listelenecek mi? gelmektedir. Bunun yanı sıra listelenecek ise de ne zaman listeleneceği olmaktadır. Ben bu sorunuza tam net bir kesin cevap veremem. Yani ne zaman Binance de listelenecek için belki tam tarih veremeye bilirim. Fakat Binance de listelenecek mi? diye sorduğunuzda evet bu Sorusuna net olarak EVET diyebilirim. EEE yani artık bırakında bunca özelliğe sahip, arkasında çok ciddi isimlerin yer aldığı bir kripto para Binance borsasında listelensin dimi arkadaşlar?

Ayrıca birde eğer Radio Raca Caca Binance borsasında listeleme olursa fiyatının da kesin olarak artacağını şahsi olarak düşünmekteyim. Ne kadar artabilir diye merak ediyorsanız. Ben yine bu sorunuza ancak yüzdelik olarak cevap verebilirim. Benim bu konuda ön görüm en az %30 olmaktadır. Sizde bence Radio Raca Caca coin Binance de listelenecek haberini duyduysanız bana kalırsa %30 değer kazandıktan sonra kademeli olarak TL’ye geçiş yapabilirsiniz. Tabi yine de sizin bileceğiniz bir şey bu.

Güncelleme: 13.04.2022: kripto paraya ilgisi olan değerli arkadaşlarım. Radio Caca coin için Binance listelenmesi bir adım daha yaklaştığını bilin. Bunu da nerden çıkartıyorsun diye düşünüyorsanız eğer, aşağıda Binance tarafından Raca coin için yapılan bildiriyi okumanızı önerebilirim.

blank

Radio-Raca-Caca-Coin-Binance-Borsasında-Listelenecek-Mi

Görmüş olduğunuz üzere Binance’nin de sizlere duyurusunu yaptı. Merak etmeyin! İşinize yarayan RACA’ yı  çok yakında listelenecek! Şimdiden sizlere hayırlı olsun diyorum!😉 Geçelim diğer bir merak edilen Radio Raca yorumlarına.

Radio Raca Yorumları İlk Sizin İçin Ben Yaptım

Şimdi sıra geldi Raca Coin yorumlarına. Raca’nın geleceği hakkında şahsi düşüncelerimi sizler ile paylaşmak istiyorum.  Ama kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Bunu sakın unutmayın derim. Yatırım tavsiyesi olmamakla birlikte! https://www.youtube.com/watch?v=ESMuYP1ksD8 bağlantımda bahsetmiş olduğum USD seviyeleri de korunursa eğer. Bunun beraberinde birde halen bu haberi okuduğunuzda Binance de Raca Coin listelenmemişse. Bana kalırsa kesinlikle geleceği yukarı doğru olacaktır diye düşünüyorum. Tabi Binance de listelendi diye geleceği stabile geçecek diye de bir kavram da yoktur. Özellikle müzik marketleri meta evrende hayata geçmesiyle yine yön yukarı olacağını unutmayın. Hele bir de metaverse projeleri içinde Elon MUSK ben Radio Raca destekçisiyim derse, bu coin tadından yenmez diye kendim düşünüyorum arkadaşlar. Muhtemelen de benim ön gördüğüm gibi olacaktır. Bekleyelim görelim haklı mıyım?😉

Radio Raca Caca Coinciler, Aşağıdaki Bulunan Resimdeki Kişinin Kim Olduğunu Biliyor Musunuz? Hadi Bilenler Yorumlar Kısmında Bekliyor Olacagız!

blank

Radio-raca-caca

Şunu da hatırlatmak isterim. Raca Coin içinde bence kazanmak isteyenler kısa vadeli olarak düşünmemeli diyorum. Projesi olan bir çok kripto para gibi uzun vadeli olarak düşünülmesi gerektiğinin kanıtındayım. Bu sebeple ihtiyacınız olan para haricinde ben yatırım yapılmaması konusunda sizi uyarmak istiyorum. Bu uyarıyı da yaptıktan sonra şimsi son olarak Radio Caca son dakika gelişmelerini sizlerle paylaşmak istiyorum.

Radio Caca Son Dakika Gelişmeleri Sizin İçin Burada

Sitemizde mevcut bulunan diğer tüm coinler gibi Radio Raca Coin içinde en son gelişmeleri bir başlık altında paylaşmak istiyorum. Bu sebeple Radio Raca Caca Coin Sok Dakika Gelişme Haberleri adı altında sizler için bir alt başlık oluşturmak istedim. Sürekli kripto para birimleri içinde yer alan biri olarak, Radio Raca Coin hakkında gelişmeler haber merkezimize düştükçe sizlerle buradan maddeler halinde paylaşacağımı bilin. Tabi ki sizlerin de varsa eğer kaynağı sağlam olan haberler, bunları bizlerle aşağıda bulunan yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

 • 22.04.2022 tarihinde KuCoin borsasında listelenmekte.

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalamamız: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın