Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

Pizza Tomato Franchise Bedeli Kaç TL? Şartları Nedir?

Kendi işini kurmak isteyen arkadaşlarımız. Şimdi sizler için kazanç bakımından karlı ve sürekli gelişmeye devam eden bir iş fikrinden bahsedeceğim. Gittikçe büyüyen bir marka olan Pizza Tomato bayilik almak yeni iş kurmak isteyen arkadaşlarımız için, gerçekten mükemmel bir fırsat olabilir. Neden mi? %100 yerli sermaye ile Pizza Tomato 1999 yılında Karşıyaka İzmir' de kurularak şuan için 25 ilde 70' i aşkın şubeleri ile bayilik vermektedir. Pizza Tomato Franchise bayilik sistemi ile tüm Türkiye'ye lezzetini tattırma yollarında hedefler belirlemektedir.

Pizza Tomato Franchise Bedeli Kaç TL? Şartları Nedir?

Pizza aşkını da bayilerle gerçekleştirerek, kendi iş yerlerini kurup, kendi işinin patronu olma yönünde yardımcı olmaktadır. Bununla birlikte, gelişip büyümeleri için destek sağlamaktadır. Şayet sizlerde 2022 yılı içerisinde kar marjı bu kadar yüksek olan sektörden bayilik almayı düşünüyorsanız. Bence hiç düşünmemeli hemen adım atmalısınız. Bunun içinde tek yapmanız gereken Pizza Tomato bayilik şartlarını ve Franchise bedelini öğrenmeniz gereklidir. Sizler için tüm bilgiler yazımızda mevcuttur.

Neler Var?

Pizza Tomato Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Pizza sektörüne giriş yaparak bayilik almak isteyen değerli arkadaşlarımız. Eğer bu sektöre girmeyi ve gerçekten ilerlemeyi düşünüyorsanız Pizza Tomato tamda sizler içi çok güzel bir fırsat olacaktır. Profesyonel ekip çalışmaları ile iş hayatına oldukça hızlı giriş yapan ve yeniliklere tamamen açık olan bir firma.

blank

Pizza-Tomato-Bayilik-Başvurusu-Nasıl-Yapılır

Kurulduğu ilk günden itibaren sektöründe en üst seviyeye çıkmayı hedefleyerek, enfes tadı ile tüm Türkiye’yi buluşturmak için Franchise bayilik vermektedir. Peki bu bayiliğe nasıl başvuruda bulunacağız derseniz. Yapmanız gereken tek şey,

 • https://www.pizzatomato.com.tr/bayilik vermiş olduğumuz bu adres üzerinden başvuru formunu doldurmak olacaktır. Formda sizlere yöneltilen bazı sorulara doğru cevaplar vermeniz gerekmektedir Formda bulunan
  • AD:
  • SOYAD:
  • TELEFON:
  • E-POSTA:
  • YATIRIM YAPMAYI DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ İL VE İLÇE:
  • HANGİ KONSEPTİ DÜŞÜNÜYORSANIZ:  muhakkak onu belirtmeniz gerekmektedir. (Cafe, Restoran, AVM, Express konsepti gibi.)
  • NE KADAR YATIRIM YAPABİLECEĞİNİZE DAİR BİLGİ: (seçmiş olduğunuz konsepte göre fiyat 250.000 TL ile 450.000 TL arasında değişmektedir.
  • DÖNÜŞ ŞEKLİ: (telefon yada mail)
  • Son olarak konu ile alakalı mesajınızı yazmanız gerekmektedir.
 • Kişisel veri bilgilendirme formunu okudum, kabul ediyorum butonuna onay vererek göndermelisiniz.

Yapmış olduğunuz bu işlemler sonrasında başvurunuz onaylanması için incelemeye alınacaktır. incelenme bittikten sonra sizlere en kısa süre içerisinde vermiş olduğunuz iletişim adresleri üzerinden geri dönüş sağlanacaktır. Ve bayiliğiniz hakkında gerekli olan bilgileri sizlere sunacaklardır.

Bayilik demişken Seç marketinde bayilik verdiğini biliyor muydunuz? Hem de yine çok güzel avantajlar sağlayarak. Şuan için yaşadığımız her yer de bu marketi görmekteyiz değil mi? Eğer sizlerin de dikkatini çekti ise Seç Market Bayilik Şartları Nedir? Kar Oranı, Ücreti Ne Kadar?gibi sorulara bu link üzerinden yanıt alabilirsiniz.

Peki Pizza Tomatodan Franchise bayilik aldığınızda, avantajlarınız neler olacaktır? Gelin şimdi hep birlikte bunları görelim.

Pizza Tomatonun Sunmuş Olduğu İmkanlar Nelerdir?

Hangi işe adım atarsanız atın, elbette sizlere bazı avantajlar sunacaklardır. İlla gıda sektörü üzerinden ilerlemeyi hedefliyorsanız, bizimde sizlere bir tavsiyemiz olacak. Hem fazlasıyla avantajları var. Hem de çok yüksek sermaye gerektirmeyen, pizza ile birlikte çiğköfte bayiliği de alabilirsiniz. Sizler için  En Ucuz Çiğköfte Bayiliği Veren 10 Firmayı araştırdık. Buraya bırakmış olduğumuz link üzerinden gerekli olan bilgilere ulaşım sağlayabilirsiniz.

blank

Pizza-Tomatonun-Sunmuş-Olduğu-İmkanlar-Nelerdir

Vermiş olduğumuz bu bilgiden sonra şimdi sıra geldi Pizza Tomatonun sunmuş olduğu avantajların neler olduğuna.

 • İlk olarak bu işe karar verdiğinizde sizlere eğitim destekleri sunmaktadır. Bu desteklerin içinde
  • Sıcak satışın bilgileri
  • Hijyen
  • Kalite
  • Rekabet
  • Müşterilerin sürekli olarak, vermiş olduğu tercihlerin farklı tatlara yönlendirilmesi
  • Gıda bayiliği alacağınız için sizlere bu konuda, her yönden eğitim programına katılmanızı sağlamaktadır.
  • Eğitimler üç hafta boyunca pratik ve teorik olmak üzere Pizza Tomato Genel Merkezde yapılmaktadır. Uzman ekipler ve görevliler tarafından tüm eğitimler aksatılmadan verilmektedir.
  • Sonrasında Pizza Tomato Franchise bayiliği açılana kadar, belirlenen bir kaç gün süre içerisinde, ürün kalitesi, hijyen, pizza yapımı, müşteri odaklı satış,  pazarlama, sipariş alımı ve finansal yönden ayrıntılı bir eğitim programına tabi tutulmaktadır.
  • Tüm verilen eğitimleri alan adaylar son olarak test yapılarak, başarı oranına göre Pizza Tomato tarafından sertifika verilmektedir.
  • Sertifikayı aldıktan sonra iş bitti diye düşünmeyin sakın, eğitimler bayilik alıp, şube açtıktan sonra da devam etmektedir. Sizlerin dükkanı, gelişmiş olarak bir pizza dükkanına ulaşması için, bilgi, servis ve ürün kalitesinin, müşterisine karşı standartlarını korumak amacı ile yine üç hafta boyunca kontroller devam edilerek, gerekli eğitimler tekrar sağlanır.
  • Yapılan kontroller ve rutin olan kısa eğitimler Pizza Tomato Franchise bayiliğinin çalışma süresince devam etmektedir.
 • İkinci olarak Pizza Tomatonun bayilik vermiş olduğu şubeler için reklam ve pazarlama çalışmaları yapmaktadır.
  • Yapmış olduğu bu çalışmaları  ulusal ve lokal pazarlama olarak iki farklı alanlarda yürütmektedirler.
  • Ulusal pazarla için Pizza Tomato ulusal reklam bütçesi ile internet, sosyal medya, televizyon, radyo gibi medya çalışmaları yürütmektedir.
  • Lokal pazarlamada ise açılan şubelerin, müşterilerle bire bir bulunacakları alanlarda, afiş, broşür, kuponlar, tabela, her şubeye özel olarak hazırlanmış kampanya çalışmalarını yürütmektedir.
 • Üçüncü olarak ise bayilik alan yatırımcıların isteğine göre farklı konseptler sunmaktadır. 
  • Sunmuş olduğu bu konseptler dört farklı türden oluşmaktadır.
  • Hazırlamış oldukları konseptlerde yatırımcılarının kazanlarını maksimum seviyeye çıkartmak için gerekli olan tüm çalışmalar özenle hazırlanmaktadır.
  • Müşterilerine kusursuz olarak kaliteli bir hizmet verirken, kendi kurmuş olduğunuz iş yerinizde kazanç sağlamanız için gerekli tüm çalışmalar yapılmaktadır.

Görmüş olduğunuz üzere sizlere bir çok avantaj sağlamaktadır. En önemlisi ise bayilik aldığınızda ürünleriniz günlük taze hamur ile hazırlanıyor olmasıdır. Bu sayede müşteriler Pizza Tomatoyu herkese tavsiye ederek gönül rahatlığı ile taze bir şekilde tüketiyorlardır. Vermiş olduğu bu titizlik ve güvence tüm Pizza Tomato bayiliklerinde uygulanmaktadır.

blank

PİZZA-TOMATO

Yukarı da da bahsetmiş olduğumuz üzere Pizza Tomato %100 yerli sermaye ile kurulan, marka haline gelen ve bu sektörde büyüdükçe yerli üretime ve istihdama katkı sağlamaya devam etmektedir. İçerisinde bulundurmuş olduğu, geniş ürün yelpazesi ile her bütçeye ve her yaşa uygun olarak müşterilerinizi güzel bir şekilde ağırlamanızı sağlamaktadır. Tüm bunların yanı sıra online sipariş hattı ve paket servis ile tercih eden her müşteriye ulaşmanızı sağlamaktadır. Bu sayede bayilikler neredeyse günün her saatinde yüksek kazanç elde etmektedir. Peki bu kadar avantaj sağlayan bir bayiliğin sizlerden istemiş olduğu şartlar nelerdir?

Pizza Tomato Bayiliği Ne Kadar ve İstenilen Şartlar Nelerdir?

Kendi işinizi kurmaya karar verdiğinizde ve özellikle bunu bayilik alarak yapmayı düşünüyorsanız. İlk olarak yapacağınız şartlara göz atmanız gerekmektedir. Şartlar size uygun mu? Uyum sağlıyor mu? öncelikle bu sorulara cevap aramalısınız. Bu durumda Pizza Tomatonun da sizlerden istemiş olduğu şartlara göz atacak olursanız.

 • Bayilik başvurularında bulunan kişilerden özellikle girişimci ruhlu, işinin başında durabilecek, gerçekten bir Pizza Tomato şubesini işletmeyi amaçlayan yatırımcıların olmasını hedeflemektedir.
 • Bayilik başvurusunda bulunan adaylar ile yüz yüze görüşme ortamı hazırlanarak, karşılıklı olarak fikir alışverişinde bulunmak.
 • Bayilik almak isteyen adayların şube açmaya karar verdiği yada düşündüğü lokasyon üzerinde görevli ekipler tarafından kontrollerinin sağlanması,
 • Kara vermiş olduğunuz lokasyon onaylandığında dükkan kiralama işlemleri ve franchise sözleşmesi imzalanması gerekmektedir.

Bu şartlar doğrultusunda bayilik alabilmektesiniz. Pizza Tomatonun yatırımcıları için sunmuş olduğu 4 farklı bayilik konsepti bulunmaktadır. Bu konseptlerin şartları ve gerekli olan miktarlar ise şu şekilde olmaktadır.

 • Restoran Konsept Bayiliği
Mevcut Belirlenmiş Olan İdeal Alan 100 ila 150 m2 arası alana sahip olunması gerekiyor.
Şube Kurulum Desteği Vardır
Ortalama Maliyet m2 Üzerinden maliyeti hesaplandığı için net bir rakam belli olmamaktadır. Şubenin m2 sine göre değişkenlik göstermektedir. İçerisinde proje paylaşım imkanı bulunmaktadır.
Anlaşma Süresi 5 sene üzerinden anlaşma yapılmaktadır.
İçerisinde Bulunduğu Ürün Çeşidi 16 çeşit ürüne sahip olmaktadır. Bunlar ise,
 1. 16 tane pizza çeşidi
 2. 4 çeşit ince hamurlu pizza
 3. 8 tane makarna çeşidi
 4. 8 tane salata çeşidi
 5. 3 tane Calzone çeşidi
 6. 5 çeşit fırında makarna,
 7. 3 tane tavada tavuk çeşidi
 8. 4 çeşit çıtır kova
 9. 7 tane tatlı çeşidi
 10. 7 tane aperatif çeşidi
 11. 15 çeşit soğuk içecek
 12. 4 çeşit sıcak içecek

bulunmaktadır.

 • Cafe Restoran Konsept Bayiliği
Mevcut Belirlenmiş Olan İdeal Alan Teras veya bahçe alanına sahip 150 ila 200 m2 arası alana sahip olunması gerekiyor.
Şube Kurulum Desteği Vardır
Ortalama Maliyet m2 Üzerinden maliyeti hesaplandığı için net bir rakam belli olmamaktadır. Şubenin m2 sine göre değişkenlik göstermektedir. İçerisinde proje paylaşım imkanı bulunmaktadır.
Anlaşma Süresi 5 sene üzerinden anlaşma yapılmaktadır.
İçerisinde Bulunduğu Ürün Çeşidi 16 çeşit ürüne sahip olmaktadır. Bunlar ise,
 1. 16 tane pizza çeşidi
 2. 4 çeşit ince hamurlu pizza
 3. 8 tane makarna çeşidi
 4. 8 tane salata çeşidi
 5. 3 tane Calzone çeşidi
 6. 5 çeşit fırında makarna,
 7. 3 tane tavada tavuk çeşidi
 8. 4 çeşit çıtır kova
 9. 7 tane tatlı çeşidi
 10. 7 tane aperatif çeşidi
 11. 15 çeşit soğuk içecek
 12. 4 çeşit sıcak içecek

bulunmaktadır.

 • Express Konsept Bayiliği
Mevcut Belirlenmiş Olan İdeal Alan 50 ila 60 m2 arası alana sahip olunması gerekiyor.
Şube Kurulum Desteği Vardır
Ortalama Maliyet m2 Üzerinden maliyeti hesaplandığı için net bir rakam belli olmamaktadır. Şubenin m2 sine göre değişkenlik göstermektedir. İçerisinde proje paylaşım imkanı bulunmaktadır.
Anlaşma Süresi 5 sene üzerinden anlaşma yapılmaktadır.
İçerisinde Bulunduğu Ürün Çeşidi 5 çeşit ürün yelpazesine sahip olmaktadır. Bunlar ise,
 1. 10 tane pizza çeşidi
 2. 7 tane aperatif çeşidi
 3. 15 çeşit soğuk içecek

bulunmaktadır.

 • AVM Konsept Bayiliği
Mevcut Belirlenmiş Olan İdeal Alan 40 ila 50 m2 arası alana sahip olunması gerekiyor.
Şube Kurulum Desteği Vardır
Ortalama Maliyet m2 Üzerinden maliyeti hesaplandığı için net bir rakam belli olmamaktadır. Şubenin m2 sine göre değişkenlik göstermektedir. İçerisinde proje paylaşım imkanı bulunmaktadır.
Anlaşma Süresi 5 sene üzerinden anlaşma yapılmaktadır.
İçerisinde Bulunduğu Ürün Çeşidi 6 çeşit ürüne sahip olmaktadır. Bunlar ise,
 1. 16 tane pizza çeşidi
 2. 4 çeşit ince hamurlu pizza
 3. 8 tane makarna çeşidi
 4. 8 tane salata çeşidi
 5. 3 tane Calzone çeşidi
 6. 5 çeşit fırında makarna,
 7. 3 tane tavada tavuk çeşidi
 8. 4 çeşit çıtır kova
 9. 7 tane tatlı çeşidi
 10. 7 tane aperatif çeşidi
 11. 15 çeşit soğuk içecek
 12. 4 çeşit sıcak içecek

bulunmaktadır.

2022 yılında maliyet oranları ortalama olarak isim hakkı bedeli 30.000.00 TL, ortalama m2 başına düşen kurulum maliyeti 2.000.00 TL, ortalama minimum şubenin açılış maliyeti 200.000.00 TL olmaktadır. Pizza Tomatonun iletişim adresleri ise aşağıda bulunmaktadır. Bayilik maliyetleri yüksek geldi ise, KOSGEB Desteklenen Sektörler Nelerdir? (2022 NACE Kodları) adresi üzerinden bilgi alarak. Destek alıp alamayacağınıza bakabilirsiniz.

Pizza Tomato İletişim Adresi

Pizza Tomato ile ilgili aklınıza takılan sorularınız yada bayilik ile ilgili fikir almanız gerekirse, aşağıda vermiş olduğumuz iletişim adresleri üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Pizza Tomata Genel Müdürlük

ADRES: Tuna mahallesi 1716 sokak No:8 Kat:1  Çarşı Karakolu, Karşı Sokağı KARŞIYAKA/İZMİR

MAİL ADRESİ: info@pizzatomato.com.tr

TELEFON: 0-232-365-26-27

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalamamız: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın