Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

Para Kazandıran En İyi 10 Mobil Uygulama Oyunları Hangileri

Tüm dünyayı etkisi altına alan covid-19 hastalığı nedeni ile pandemi sürecinde çok fazla sayıda insan evde can sıkıntısına oyun oynamaya başladı. Dolayısıyla alışkanlık haline gelen oyunlar şuan içinde günün bir çok bölümünde oynanmaya devam etmektedir. Evet pandemi bitti fakat alışkanlıklar bitmiyor. Günün büyük bir bölümünü bilgisayar başında yada telefon ellerinde oyun oynayarak geçiren bir çok vatandaşımız var. Neden mi? Oyun oynayarak para kazandıklarını öğrendiler.

Para Kazandıran En İyi 10 Mobil Uygulama Oyunları Hangileri

Evet doğru duydunuz oyun oynayarak para kazanmanın bir çok yolu var. Hem eğlenip hem de para kazanabilmeniz için sizlere en iyi 10 tane mobil uygulama oyunlarının hangileri olduğunun bilgisini vereceğim.  Oyun haricinde 2022 yılında Türkiye’de çok fazla kullanıcısı olan TikTok, Instagram, Youtube gibi eğlenceli uygulamalar ile nasıl para kazanacağınızı da anlatacağım.

Neler Var?

Hangi Oyunları Oynarsam Para Kazanabilirim?

Para kazanmanın yollarını çokta uzakta aramayın arkadaşlar. Elimizden hiç düşürmediğimiz her gün Allah’ın günü kullandığımız telefonlar ile para kazanmamız mümkün. Özellikle de evinde durmak zorunda kalan ev hanımlarımız için kaçırılmayacak bir ek gelir imkanı olabilir. Nasıl olsa tüm gün evinizdesiniz, boş boş saatlerce TV karşısına geçip film izlemektense hem eğlenin hem de para kazanın derim. Tabi bu benim naçizane fikrim. Evet bende mobil uygulama üzerinden para kazanmak istiyorum diyen arkadaşlarımız için işte tam 10 tane net kazanç sağlayan uygulama ve oyunlar.

1- YouTube İle Para Kazanma Yolları

YouTube üzerinden gelir elde etmek isterseniz yapmanız gereken içerik üretmek olacaktır. Ne kadar uygun içerik üretebilir ve kullanıcı kitlenizi yüksek tutabilirseniz kazancınız o kadar yüksek olur. Gelir kazanmak için ise en az 1000 aboneye sahip olmanız gerekmektedir. Açmış olduğunu youtube kanalınızın son bir yıl içerisinde en az toplam 4000 saatlik izlenme süreniz olması gerekmektedir. YouTubenin bir özelliği de gelir kaynağı bakımından reklamlar olmaktadır. Hazırlamış olduğunuz içeriklerde ne kadar reklam çıkar ve tıklanırsa kazancınızda yükselmiş olur. Dediğim gibi burada yapmanız gereken tek konu kaliteli ve düzgün gündemi yansıtan içerikler oluşturmak.

 • Sizlere bu yolda örnek olacak kendi youtube adresimi önerebilirim.  https://www.youtube.com/c/kredim bu adreste bulunan içeriklerden bilgiler alarak, videolar oluşturabilirsiniz. Oluşturmuş olduğunuz videolar sayesinde para kazanabilirsiniz. Videoları gündemi takip ederek çekmenizi öneririm.

Şimdi sizlere oyunlar ve diğer uygulamalar üzerinden para kazanma yöntemlerini gösterelim. Ne dersiniz.😊 Eğer sizlerde bizim gibi kazanmak istiyorsanız? Yapmanız gereken tüm bilgileri sonuna kadar dikkatlice okumanız olacaktır. Bence kaçırılmayacak mükemmel fırsatlar sizi bekliyor.

2- Instagram Üzerinden Para Kazanma Yöntemleri

Eğer sizlerde ben gibi fotoğraf tutkunu iseniz, fotoğraf çekmeyi ve çektirmeyi çok seviyorsanız işte bu iş tamda sizlere göre. Instagram üzerinden markalarla birlikte çalışarak, reklamlarınız ve önerileriniz sayesinde büyük gelirler elde edebilirsiniz. Kendinize ve ortam şartlarına uygun marka içerikler oluşturmanız, ve takipçi kitlenizi büyüterek de kazanç sağlamanız mümkün olmaktadır. Ayrıca reklam ve tanıtım için açmış olduğunuz canlı yayınlara izleyenleriniz tarafından gönderilen rozetler sayesinde en büyük hayranınızla bağlantı kurmanıza da yardımcı olmaktadır.

blank

Instagram-Üzerinden-Para-Kazanma-Yöntemleri

Herhangi bir mağazadan yada internetten almış olduğunuz ürünlerin tanıtımını yada link vererek alış veriş fırsatı sunarsanız bu da sizler için bir gelir olmaktadır. Kısacası Instagramda paylaşmak, etiketlemek ve gerekir ise satış yapmak lazım. Yeni daha fazla takipçi ve müşterilere ulaşın ve sizi tercih eden kişilerin Instagram’da zaman geçirdiği yerlerdeki fotoğraf ve videolar üzerinden alışveriş yapmasını sağlayın. Bu sayede kazancınızı kazanç eklemiş olursunuz.

3- TikTok Üzerinden Nasıl Para Kazanılır?

Oyun uygulamaları haricinde TikTok üzerinden eğlenceli bir çok video çekerek ve bunların yanında canlı yayın yaparak ta çok fazla sayıda insan bulunmaktadır. 18 yaşından okuyan öğrencilerden tutun da 60 yaşındaki yaşlı amca ve teyzelerimiz dahi bu uygulama üzerinden para kazanmaktadır. Nasıl mı? Sorusuna geçmeden önce önemli bir bilgiyi sizler le paylaşmak istiyorum. Tiktokta para kazanmanız için takipçi kitlenizin epey bir yüksek olması gerekiyor. Bunun içinde takipçi arttırma hileleri de bulunmaktadır. Yapmanız gereken TikTok Takipçi Arttırma Hilesi Ücretsiz Şifresiz Programsız! adresinden bilgi almak olacaktır. Sizler için tüm bilgiler vermiş olduğumuz adresin içeriğinde bulunmaktadır. Bildiğiniz üzere Tiktok uygulamasını bu çağda kullanılan hemen hemen tüm telefonlar desteklemektedir.

blank

TikTok-Üzerinden-Nasıl-Para-Kazanılır

Kısaca nasıl para kazanacağınıza gelecek olursak uygulamanın içerisinde bulunan özellikler sayesinde yaratıcı kısa videolar oluşturarak kendinize takipçi bulmalısınız. Daha sonra belli bir takipçi sayısına ulaştıktan sonra canlı yayın açıp reklam ve tanıtımlar yapabilirsiniz. Bu uygulama dünyanın birçok ülkesi tarafından severek kullanılmaktadır. Bu sebepten sizlerde her memleketten takipçi bulabilirsiniz. Kendinize özgü oluşturmuş olduğunuz yaratıcı ve orijinal videolarla TikTok fenomenleri arasında sizler de olabilirsiniz. Bu sayede de para kazanma yolları açılmış olur. Nasıl mı? Yine Instagram uygulamasında ki gibi belirli tutulan kullanıcısı fazla olan markalar ile anlaşma sağlamanız gerekir. Anlaşma yapıldıktan sonra ürünleri dikkat çekecek şekilde tanıtarak yapmış olduğunuz reklamlar sayesinde para kazanabilirsiniz. Yani bura da önemli olan takipçi sayınızı yüksek tutmak olacaktır. Anlaşmış olduğunuz her hangi bir markanın ürünlerini tanıtarak ve reklam yaparak ta satış ortaklarınızdan gelir elde etmeniz de mümkündür. Bunun dışında yukarıda da bahsettiğim gibi belirli bir takipçiye ulaştıktan sonra canlı yayın açma fırsatını yakalamış olacaksınız. Yapmış olduğunuz canlı yayınlarda sizlere gönderilen bağışlar ve sanal hediyeler sayesin dede para kazanabilirsiniz.

4- Money Up Uygulaması İle Para Kazanmak

Money Up uygulaması Android ve İOS kullanıcıları için de uyumlu olan bir uygulamadır. Bu uygulamayı günlük hayatınızda her yerde ve şekilde kullanabilirsiniz. Spor yada yürüyüş yaparken, bir parkta oturup çay içtiğinizde, aileniz yada arkadaşlarınızla eğlendiğiniz anlarda çok rahat bir şekilde kullanmanız mümkün. Nasıl olacağına gelecek olursak. Bu uygulama

 • Mağaza ürünlerini inceleme
 • Oyun oynama
 • Fikir verme
 • Deneme sürümlerini inceleme
 • Yapılan hizmetleri test etme

gibi basit ve görevleri başarılı bir şekilde tamlamanız ve sonuca varmanız halinde para kazanma şansına sahipsiniz. Bu aşamada yapmanız gereken tek şey ise Andoid kullanıcıları için Google Play Store üzerinden İOS kullanıcıları için ise App Store  üzerinden uygulamayı indirmek olacaktır. Sonrasında kendi adınıza bir hesap oluşturmanız halinde sizlee yukarıda vermiş olduğumuz görevler verilecektir. Verilen bu görevleri tamamlamanız halinde para kazanmış olacaksınız. Bu uygulama sayesinde kazanmış olduğunuz paralar PayPal hesabınıza yatmaktadır. Kazanılan her miktar en geç iki yada üç gün içerisinde hesabınıza yatmaktadır. takibini uygulama üzerinden rahatlık ile yapabilirsiniz. Ayrıca kazanmış olduğunuz miktarın ödemesi aylık olarak para olarak değil de Amazon kart içerisinde hediye edilmektedir. Tabi bu sizleri olumsuz etkilemesin çünkü şöyle bir düşünün bakalım. Nakit parada alsanız sonuç olarak  harcama yapacaksınız. Bu durumda Amazon kart her yerde geçerli olmaktadır. İster gıda üzerine kullanın, isterse de kişisel bakımınız için harcama yapın. Yani her halükarda aynı hesaba gelmiş oluyor.

5- Oyna Kazan Uygulaması İle Nasıl Para Kazanılır?

Oyna kazan uygulaması canlı yayın ile para ödülü veren bir uygulama olmaktadır. Her gün, gün içerisinde yayın yaparak, çeşitli kategorilerde yarışmalar düzenlemektedir. Bu yarışmalara katılmanız ve sorulan soruları doğru cevaplamanız halinde para kazanma şansına sahip oluyorsunuz.  Yarışma içerisinde genel olarak genel kültüre dayalı sorular çıkmaktadır. Bu uygulama Türkiye’nin en çok para kazandıran canlı bilgi yarışması olarak ta biliniyor. Yarışma sırasında elenmeden son 1 kişi kalana kadar devam ettiğinizde para kazanabiliyorsunuz. Yani verilen tüm ödül sadece size ait olmuş oluyor. Tabi ki yarışma sadece bununla sınırlı kalmıyor. Diyelim ki sonuna kadar gelemediniz kaldığınız yerde yine ödül alıyorsunuz tabi ama 1. kadar değil. Vermiş olduğunuz her doğru cevap için sizleri ayrı ödüller bekliyor. Ayrıca unutmadan söylemeliyim ki yarışma içerisinde joker haklarınızda bulunmaktadır. Bunlar

 • Çift cevap joker hakkı
 • Cevaplardan aklınıza yatmayana eleme joker hakkı
 • Ve son olarak ekstra can olarak joker hakkı verilmektedir.

Sorular dediğim gibi genel kültüre dayalı olmaktadır. İlk basamaklarda çok kolay olsa da, İleriye doğru biraz daha zorlayıcı seviyede olmaktadır. Bu uygulamayı da yine yukarıda Money Up uygulamasında anlattığım gibi Google Play Store yada App Store üzerinden indirebilirsiniz.

 • Ev hanımlarımız, üniversite okuyan geçlerimiz sizler için mükemmel ek gelir olarak yapabileceğiniz iş fikirlerimiz var. Hem de yine eğlenerek ister ailenizle ister arkadaşlarınız ile yapacağınız iş fikirleri. İncelemeye ne dersiniz. Ne evinizdeki işiniz aksamış olacak, nede derslerinizden geri kalacaksınız. Evde Karton, Plastik Bardak Paketleme İşi Yapmak İsteyenler için adresi buraya bırakıyorum. İncelemeniz ne ne dara kazanacağınıza dair bilgi almanızı tavsiye ederim.

6- Big Time Cash Mobil Uygulamasından Para Kazanma Yöntemleri Nelerdir?

Big Time Oyunu yine her yaşa hitap edebilecek bir oyun olmaktadır. Oynama şekli ise video oyun oynama şeklidir. Yapmanız gereken içerisindeki oyun kategorisinde bulunan oyunlardan herhangi birisini oynamak olacaktır. Oynadığınız oyunlardan bilet toplamanız gerekmektedir. Topladığınız biletler sayesinden para kazanabileceksiniz. Oyunun en önemli kuralı her aşamada en az bir bilet toplamaktır. Kazanacağınız miktar ise sizlerin elinde oyunun içerisinde ne kadar çok bilete sahip olursanız para ödülü olarak ta o kadar yüksek Mevlalarda ödül alma hakkına sahip olabilirsiniz. Bu aşamada yapmanız gereken bilet kazandıkça, para çekme çekilişlerine katılmak olacaktır. Çekiliş zamanı geldiğinde kazanıp kazanmadığınızı isminizi kontrol etmeniz gerekmektedir. Yine kazanacağınız miktardaki, ödüllerinizi Paypal tarafından alabilmektesiniz.

7- Sweatcoin Uygulaması Nedir?

Bu uygulamam bence mükemmel bir uygulamadır? Nedenine gelecek olursak, içerisinde kendi yapmış olduğu sloganla giriş yapmak isterim. Ne kadar çok hareket edersen, o kadar zinde ve sağlıklı olursun. Bu durumda tabi ki bir o kadarda zengin olursun. Yani bu uygulamayı kullanmaya karar verdiğinizde gün içerisinde atmış olduğunuz adım başına ödüllendirilmektesiniz. Bu durumda hem formda kalacaksınız hem de bu sayede para kazanacaksınız. Normal şartlarda ekmek almak için bir markete gittiğimizde yada çalışmak için işe gittiğimizde günde binlerce adım atıyoruz. Öyle değil mi arkadaşlar. Kim bu attığımız adımlar karşısında bize para ödüyor. Durun ben cevap vereyim hiç kimse. İşte kullanmış olduğunuz telefonunuza bu uygulamayı yüklediğinizde atmış olduğunuz adımlarınızın paraya dönüştüğünü hesap edin. Şimdi düşünün bakalım bu uygulamayı kullanmalı mısınız? Yoksa hala gün içerisinde adımlarınızı sadece ihtiyaçlarınız için mi atmalısınız.😊

 • Yukarıda sizlerle evde yapabileceğiniz iş imkanından bahsetmiştim. Farklı yönde bir iş isterseniz eğer. Şuan için kullanmakta mecburi olduğumuz maskeleri paketlemeye ne dersiniz? Evde Maske Paketleme İş İlanlarıyla (İŞKUR Destekli)üstelik İŞKUR destekli olarak verilen işler arasında bulunmaktadır.

8- League of Legends Oyunu İle Ne Kadar Para Kazanabilirim?

Dünya üzerinde bilinen ve çok fazla oyun kitlesine sahip olan League of Legends oyunu, başarılı olan oyuncularına inanılmaz denecek kadar büyük paralar kazandırıyor. E-spor lisansına sahip olan oyuncular ve profesyonel bir takım içerisinde oynayan oyuncuların aldıkları para miktarı 2022 yılında  8.000 TL ile 12.000 TL arasında olmaktadır. Ayrıca tabi bununla kalmayıp League of Legends oyununun oyuncularına beraber antrenman yapabilmeleri adına oyun evi dahi sağlama imkanları bulunmaktadır. Evin içerisinde ihtiyaçları olabilecek  tüm her şeye sahip olan oyuncuların yapması gereken tek şey

 • Oyunu başarılı bir şekilde oynayarak, daha fazla para kazanmak olacaktır.

League of Legends ile para kazanmak, yalnızca oyunu bilen profesyonel oyunculuk ile oynanmamaktadır. Oyun esnasından ilk hedeften başlayarak azim ve çaba ile ilerlemeye devam ediyorsanız, Yani başarısızdan başarılıya doğru sıralanan oyuncuların arasında üst kademelerde bulunuyorsanız sizlerde kazanabilirsiniz. Bununla kalmayıp diyelim ki acil nakde ihtiyacınız oldu hesabınızı yüksek miktarlar karşılığında başka oyunculara satma imkanınızda bulunmaktadır. Aynı zamanda, diğer bu oyunu oynayan arkadaşlarınıza veya farklı kişilere üst seviyelere gelmesi adına yarda bulunuyor iseniz. O zamanda yine para kazanabilirsiniz.

9- Twitch Oyunu Oynayarak Para Kazanma

Twitch oyunu, online oynayan bir oyun türüdür. Online oynayarak para kazanabilirsiniz. Bu oyunda yapmanız gerekenler ise, oyuna başladınız. Oyun esnasında karşınıza çıkan iyi yada kötü her şeyi, yani tüm olayları diğer oyuncular ile Twitch programını kullanarak bu oyu üzerinden canlı yayın yapmanız olacaktır. Canlı yayın yapmanız halinde, canlı yayınınıza katılan kişilerden ve kanalınıza abone olan diğer oyuncular sayesinde 1 kişi üzerinden 5 dolar kazanma şansına sahip olacaksınız. Tabi yine tüm bunlarla kalmayıp, sizin yapmış olduğunuz yayınlardan memnun kalan ve karşılığında bağış yapan ve size para gönderen kişiler sayesin dede daha fazla para kazanma imkanına sahip olabileceksiniz. Ayrıca oyunda popüler hale geldiniz diyelim yani açmış olduğunuz canlı yayınlarda çok fazla sayıda katılımlarınız oluyor. İzleyici sayınız mükemmel. Aldı başını gidiyor. Diğer site ve markalar da sizlere sponsor teklifleri gelebilir. Şayet bu yöntemleri çok iyi değerlendirir iseniz. Çok fazla paralar kazanma şansına sahip olabilirsiniz. Her şey yine sizlerin elinde.

10- Counter Strike Global Offensive İle Para Kazanmaya Devam Et

Bence bu oyun yıllardır oynanan bir oyun olmaktadır. Ve hiç bir şekilde popülerlik seviyesini düşürmemektedir. Yeni yepyeni içerikler katarak kullanıcı kitlesini daima korumakta ve hatta yükseltmektedir. Counter Strike Global Offensive oyunu Steam üzerinden Counter oynayarak oynana ve u sayede çok güzel paralar kazandıran bir oyun olmaktadır. Bu oyun da tek yapmanız gereken sürekli olacak şekilde aktif olmak ve oyunu takip edip oynamak olacaktır. Belli bir seviyeyi aştıktan sonra oyun içerisinde kazanmış olduğunuz ödülleri yani eşyaları Steam üzerinden satarak para kazanabilirsiniz. Counter Strike oyununda aynı şekilde, yapmış olduğunuz kariyerler sayesinde e-spora katılarak profesyonel oyuncu haline gelebilirsiniz. Bu sayede takımınızla beraber diğer oynana tüm turnuvalara katılabilirsiniz. Turnuvada dereceye girdiğiniz taktirde en büyük ödülün sahibi siz olabilirsiniz.

Mobil Oyunlarından Ne Kadar Para Kazanırım?

2022 yılında kullanılan neredeyse tüm telefonlarda yada tabletlerde para kazanabileceğiniz bir çok uygulama bulunmaktadır. İster Android, ister İOS cep telefonunuz olsun, hatta tablet yada bilgisayarınıza hiç fark etmeden yükleyeceğiniz uygulamalar ile eğlenerek para kazanabilirsiniz. Tabi ki bu internetteki para kazandıran uygulamaların bir çoğu aynı mantıkla ilerlemektedir. Yani bu uygulamalar üzerinden sizlere verilen görevleri yerine getirdiğiniz taktirde, karşılığında çokta güzel gelir elde edebilirsiniz. Verilen görevleri ne kadar hızlı bir şekilde ve ne kadar çok yaparsanız kazancınız bir hayli yüksek olur.

blank

Mobil-Oyunlarından-Ne-Kadar-Para-Kazanırım

Etrafta bir çok söylenti gezmektedir. Bu uygulamalar dolandırıcılık işleri yapıyor, sahte gibi daha bir çok şey. Bunları dikkate almamanızı öneririm. Neden mi? Bir düşünün böyle bir durum olmuş olsa İOS kullanıcıları için AppStore, Android kullanıcıları için Google Play buna izin verir mi? Kategorisinde dolandırıcılık uygulamalarına yer ayırır mı? sizce, lütfen biraz mantıklı olalım. Söylentilere kulak asmayalım. Üstelik sizlere yukarıda vermiş olduğum uygulamaların tamamı güvenilir olmaktadır.

2022 yılında telefonunuza yüklemiş olduğunuz mobil uygulamalar sayesinde en az minimum 2.000 TL para kazanmanız mümkün olmaktadır. Yukarıda da belirttiğim gibi ne kadar çok oynarsanız ve verilen görevleri hızlı bir şekilde yerine getirirseniz o kadar çok kazancınız olur. Yani maksimum kazanacağınız miktar ise sizlerin elinde olmaktadır.

Sizlere şunu söylemeliyim ki, şu anki yaşam koşullarından dolayı günümüzde neredeyse herkes daha hızlı ve daha kolay paralar kazanmanın yollarını aramaktadır. Aslında kolay elde edilen bir para yok. Bu verdiğimiz uygulamalar sayesinde para kazanacaksınız evet. Ama karşılığında bir caba var. Bir emek var. Gökten hop diye bizlerin kucağınıza bu uygulamalar sayesinde para yağmıyor. Sadece ne oluyor eğleniyoruz. Eğlenerek severek para kazanıyoruz. Sonuç sadece bu. Bu işte de sabır çok önemli. Pes etmek yok. Olmuyor deyip bırakıp vazgeçmek hiç yok. Profesyonel bir oyuncu olmayı ve çok daha fazla paralar kazanmayı hedefliyorsanız. Bu yolda yapmanız gereken sabretmek ve ortaya konulan pastadan bizler gibi sizlerin de nasiplenmesi olacaktır.

Evet değerli arkadaşlarım konumuzun sonuna geldiğimize göre şimdi benimde sizlerden bir ricam olacak. Eğer sizlerin de oynayıp ta para kazandığınız oyunlar varsa lütfen bizimle paylaşabilir misiniz? Yapmanız gereken aşağıda👇 bulunan yorumlar kısmından bizleri bilgilendirmek olacaktır. Sizlere şimdiden teşekkürlerimizi iletiyoruz.😉

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalamamız: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın